Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 6:57 pm

Stabilnost kluba je najbitnija.

"To je jako bitno. Mi se ibretimo što XY redovno daje platu. Puno lakše je raditi u klubu gdje stvari funkcionišu kako treba, to je jedna od najvažnijih stvari."

:psujem: :psujem: :psujem:

Bilo mi je lijepo sjediti kući i ništa ne raditi.

A plata ide jelte.

:psujem: :psujem: :psujem:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:03 pm

Plavi su današnjim treningom na Grbavici krenuli sa pripremama za novu sezonu. Edis Mulalić je izveo fudbalere na travnjak, a njemu su u radu pomagali Haris Alihodžić i Jadranko Bogičević, koji će biti privremeno u stručnom štabu, kao i Kenan Hasagić, koji radi sa golmanima.

Što se tiče novih lica na treningu, pored Brazilca Santosa, na terenu je bio i Dženan Haračić, koji stiže iz GOŠK-a, a trebao bi sutra i ozvaničiti saradnju sa Plavima.

Sa prvog treninga izostali su Edin Cocalić, koji bi trebao već sutra trenirati sa ekipom, kao i juniori Neriman Kočević i Ajdin Kobašević, koji su nastupali na turniru na Zlatiboru te su dobili poštedu. Poštedu su dobili i Hamza Gasal i Omar Beća, koji su bili sa mladom reprezentacijom u Sjevernoj Makedoniji.

Željezničar će do kraja mjeseca trenirati u Sarajevu, a nakon toga slijedi odlazak izvan našeg glavnog grada.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:04 pm

Ova dva su samo tu privremeno ne mora znaciti da ce ostati.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:07 pm

Diglišić bi , ako je toliko oprezan ( k'o da kupuje Exxon ) , mogao bi do svoje konačne odluke malo finansijski da pogura klub u svrhu dovođenja par normalnih igrača , jer nam je SŠ ionako dovoljno helać ...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:16 pm

P R I V R E M E N O.

Joldicu istekao ugovor, Cica jedva docekao da pobjegne.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:20 pm

Minjore je napisao/la:
pon jun 13, 2022 7:16 pm
P R I V R E M E N O.

Joldicu istekao ugovor, Cica jedva docekao da pobjegne.
Glupo je sto su ga pustili da vodi djecu na Zlatiboru...ides iz kluba, hvala lijepo i dovidjenja.

Opet kazem Bender za kapitena, momak je sve sa nama prosao i nikada problem nije pravio...mogao je hladno i on traziti da ide.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:27 pm

Od ovih juniora najviše me iznenadio Kobasevic, igra momak pravo dobro
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:28 pm

Valjalo bi Hrelju probati na spicu. Ja ga nekako vidim na toj poziciji, samo da ima ko sa njim raditi, novi Dzeko bi bio. Fizicke predispozicije ima.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 7:46 pm

Grbavica je napisao/la:
pon jun 13, 2022 7:28 pm
Valjalo bi Hrelju probati na spicu. Ja ga nekako vidim na toj poziciji, samo da ima ko sa njim raditi, novi Dzeko bi bio. Fizicke predispozicije ima.
Hrelju bi valjalo samo proslijediti Igmanu, on nema mjesta. Bolje bi bilo nekog naseg juniora gurnuti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:02 pm

Grbavica je napisao/la:
pon jun 13, 2022 7:28 pm
Valjalo bi Hrelju probati na spicu. Ja ga nekako vidim na toj poziciji, samo da ima ko sa njim raditi, novi Dzeko bi bio. Fizicke predispozicije ima.
Ko o čemu, Grbavica o tome da Hrelju probamo na špicu. :kafa:

Mogao bi i ti brate u stručni štab, al privremeno :rofl:

Kažu @gavran kondicioni, privremeno isto.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:05 pm

Joj negative koji vam je k. I ja mislim da Mulalic nije kapacitet za nesto vise ali sta sad treba pljuvati jer je stavio u SS Jadrbaka i Harisa. Ko ce to zeliti da bude zamjenik Edisov. Pa nije Klop. Cica je koliko sam ja cuo od starta bio nezadovoljan jer ga je ovaj preskakao oko svega. Bio ko biljka tu covjek. Zato je i otisao da juniore preuzme. Na Zlatiboru je vjerovatno bio da uputi Dervisija oko igraca. Ako Dervisi preuzme to bi mi bilo logicno ali trebao je Dervisi voditi a Cica da bude tu. Mozda je i doogovrio sa Amarom u toku Zlatibora ili poslije oa se nije ni znalo. Uglavnom svi su tu. Niko nije otisoa. Dosla dvojica. Otilsi oni koji nisu igrali skoro nikako. Deset igraca otislo. Od toga Resic igrao najvise u ovoj polusezoni. Popunjeni na svim pozicijama. Fali nam par igraca da popunimo sve i to je to. Kad pogledam ostale ekipe osim Zrinjskog svima je otislo vise bitnih igraca nego nama. Odvadite malo. Drugo je sto vas pankike gvataju od Anicica i sl. Nije da se nismo nagledali takvih pojacanja koja na kraju nisu nista na terenu znacila.
Hrelju bi ja ostavio a Gasala posudio kad smo vec kod Hrelje. Hrelja je, ponovit cu to opet, veci potencijal i to dosta
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:09 pm

Za domete neke sredine tabele ovaj roster može dati ruke, sve ostalo je nekako nerealno i pretendenciozno očekivati. Sve što se piše na stranici o potencijalnim pojačanjima da iole imaju kvalitet ovih četiri pet klubova koji su završili prošlu sezonu iznad nas će pokupiti ili su pokupili. Mi na žalost trenutno nismo target za te igrače zbog prvenstveno finansija i srozavanja unazad nekoliko godina. Ako se šta promjeni uskoro i Bože pomozi pa da se krene u totalno ozdravljenje i vraćanje u vrh postepeno. Ovako ćemo eksperimentisati sa nekim igračima iz federalne lige, možda ubosti i tu nekad. Imamo dva do tri juniora koji su možda se približili ozbiljnom fudbalu i treba ih kaliti kroz utakmice. Ovi privremeni u SŠ nadam se da će ostati privremeni jer nisu pokazali ni u razvojnom fudbalu sposobnost da budu treneri. Uglavnom nekad su na desetine novinarskih ekipa čekale da vide početak naših priprema a danas šturo kolokvijalno obavještenje par portala govori samo za sebe i situaciju u kojoj smo trenutno i refleksiju na minule godine kojima su kumovali oni u koje smo se kleli da su Željo, a Željo smo hvala Bogu ponajviše mi sa tribina. Željezničar za život cijeli!
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:10 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
pon jun 13, 2022 7:28 pm
Valjalo bi Hrelju probati na spicu. Ja ga nekako vidim na toj poziciji, samo da ima ko sa njim raditi, novi Dzeko bi bio. Fizicke predispozicije ima.
Hrelju bi valjalo samo proslijediti Igmanu, on nema mjesta. Bolje bi bilo nekog naseg juniora gurnuti.
Vjeruj mi, samo da ga ima ko izbrusiti slika

Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:12 pm

U dosta smo boljoj situaciji sad nego što smo bili u ovo vrijeme prošle sezone
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:18 pm

Anketa je pokazala koju opciju bismo u ovom trenutku najradije podrzali u klubu. Molim moderaciju da
odgovori koliko je realno da se ovo desi.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 8:53 pm

Šta vam je svima, opušteno, idemo u Europu sljedeće godine :ganja:
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 9:02 pm

slika
Po današnjoj prozivci, s ovim rosterom trenutno raspolažemo...koga još dodati, oduzeti sa spiska, pitanje je
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 9:04 pm

Bender

Galic. Drina. Cocalic. Sehic

Hodzic. Hajdarevic

Subasic. Štilic. Santos

Haracic


Ovo i nije toliko lose koliko smo mislili da ce biti .Uz dva tri igraca mogla bi biti fina ekipa .Mahalaju se neka imena pa cemo vidjeti aBd
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 9:05 pm

Eric Cantona je napisao/la:
pon jun 13, 2022 6:57 pm
Stabilnost kluba je najbitnija.

"To je jako bitno. Mi se ibretimo što XY redovno daje platu. Puno lakše je raditi u klubu gdje stvari funkcionišu kako treba, to je jedna od najvažnijih stvari."

:psujem: :psujem: :psujem:

Bilo mi je lijepo sjediti kući i ništa ne raditi.

A plata ide jelte.

:psujem: :psujem: :psujem:
Ovo je isto kao kad Doda kaze da on samo stiti Ustav i da nije za secesiju. Fuj....
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 13, 2022 9:29 pm

Povjerenje u igracki kadar uopste nije upitno, nista mi nismo/necemo biti losiji u odnosu na proslu sezonu. Siguran sam da ce doci tu jos nekih igraca, i uz kvalitetne pripreme za nadati se da ce to izgledati mnogo bolje.
Upitna je stvar da li im strucni stab moze pruziti kvalitetne pripreme i kako ce sve to izgledati. Na zimskim pripremama smo trpali nizeligase i svi su izgledali kao igracine, a kad je pocela polusezona - kao da su se prvi put sreli...
Za pocetak bi volio samo igrace na njihovim prirodnim pozicijama, bez ikakvih rokada, jer je to bio jedan od glavnih razloga zasto smo izgledali pogubljeno na terenu.
Nadam se da ce ovaj Haracic gurnuti Hodzica na njegovu poziciju, i misljenja sam da bi on u veznom redu cuda cinio. Momak je snalazljiv, ali sve sto je u napadu uradio, uradio je to na osnovu fizickih predispozicija. Za pravog napadaca treba imati druge kvalitete, sto bi ovaj prvi trebao imati ako uzmemo u obzir broj golova u GOSKu.

Ne znam kakva je stvar s ovim Kaljicem, vise puta se povezivao s nama, pisalo se da se vraca i skoro uvijek je tu na pripremama, ali nikad nista zvanicno. Na transfermarktu mu stoji da se oprostio od fudbala. Da li ga je neko gledao i moze li biti nesto od njega? Ili je samo novi Osmanovic?

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921 i 158 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija