Moderator/ica: storm_raider

 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:06 pm

Pickurino, jos jednom nesto obajvi za Zelju
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:06 pm

Ako se uopšte bude vraćao u BiH, prioritet je svakako Željezničar.

– Ne znam šta bih rekao po pitanju povratka. Da, bio sam na stadionu i bilo je neke priče sa ljudima iz kluba, ali ništa zvanično… Lijep je osjećaj kada znaš da nisi otišao na ružan način. Ako se budem vraćao u BiH, teško se mogu zamisliti u ijednom drugom klubu. Tako razmišljam.
Željezničar ante portas !
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:12 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 26, 2021 2:03 pm
Ma sto se mene tice može nogu slomit sebi odma sutra
i mene vala... hahahah
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:18 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
čet avg 26, 2021 2:12 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 26, 2021 2:03 pm
Ma sto se mene tice može nogu slomit sebi odma sutra
i mene vala... hahahah
Bas ste sebicni...
Zar mora sutra cekati :D
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:23 pm

Stanicevim stopama... bravo Memija!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:26 pm

Minjore je napisao/la:
čet avg 26, 2021 2:18 pm
Analitičar1921 je napisao/la:
čet avg 26, 2021 2:12 pm
AsharaK je napisao/la:
čet avg 26, 2021 2:03 pm
Ma sto se mene tice može nogu slomit sebi odma sutra
i mene vala... hahahah
Bas ste sebicni...
Zar mora sutra cekati :D
Ma obje slomio dabogda i vise nikad ne zaigro
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:27 pm

I opet kažem, Džeko nemoj molim te nikad ni spomenuti da bi se vratio, a ni da to uradiš...ostani legenda
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:27 pm

Ko ga jebe. U ovakvoj situaciji u kakvoj smo sad, nama trebaju momci "od rijeci", posteni ratnici koji ce ginuti na terenu a ne beskarakterne sline koje se kurvaju za milju vise.

A kad jednog dana, ako Bog da, bude para, sigurno se nece trositi na nekakve rashode iz Varazdina.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:40 pm

Koji je to papak.. Sve mi vise rastu u ocima Juricic i Bojo, to su prave ljudine, a ne ova nasa lafo djeca, fuj smrdo jedan
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:49 pm

Ovi momci sto sada igraju su nasa djeca, oni su tu kad je klubu najteze.
Ova nova nasa "djeca" su tu samo kada nas treba tuziti i ucjenivat.
Alea iacta est!
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:50 pm

Šta bi Željo bez svojih legendi ... Kerim legenda a ne zločinac

Da mi je znati ko li dovede klub u situaciju da jedna FK Mladost može da ponudi redovnu platu igračima , a naši u klubu se pozivaju na nekakvu ljubav prema Želji .( kad hoće da dovedu nekog igrača ). ..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 2:53 pm

rekao bi da nikada necemo nista nauciti, ali evo, da ponovimo jos neki put.

mi, navijaci, smo zeljina djeca, od rodjenja do smrti. svi ostali su zaposlenici, od danas do sutra.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:00 pm

Je.bat ga, neko u nedjelju podržati ekipu, a Veselom i Ericu se sjetiti familije
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:00 pm

Ja im zamjeram jer jedu g*vna kada ih se pita da li bi igrali negdje drugo nego u Želji, ogradi se brate reci "nikad se ne zna" i mirna Bosna.
Ne znam šta je dobio u Zrinjskom a sta su mu nasi nudili, ako je razlika 2-3 hiljade KM rijetki su oni koji ne bi otisli za parama danas, zato se rijetki i zovu legendama.
Mi obicni ljudi mjenjamo posao zbog 200-300 KM a ovdje se radi o hiljadama. Ne branim Memiju, jbt ga imamo to sto imamo i to je to. Idemo dalje...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:03 pm

Bas nam je bio potreban desni bek šteta, treba ovu sezonu pregurati, nemojte da vam se dizu ambicije poslije par pobjeda jer smo u bas nezahvalnoj situaciji finansijski. Jednostavno utakmicu po utakmicu, borba i to je to...
Skupstina ce uskoro, u septembru, valjda ce izdrzat raja do tad da ne dizu tenzije bespotrebno jer ocigledno je da ovaj strucni stab pokusava da izvuce maksimum iz ove ekipe a koliko vidim to uspijeva.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:06 pm

Ma dobro, igraci poput njega i Hirosa znaju igrati lopte ali ko ljudi su ravni nuli. Mozda je i bolje sto nije dosao, jedina tegoba je sto i dalje ostaje Blazevic na beku...
Izdici ce Zeljo iz ovoga svega, samo se nadam da ce u klubu biti ljudi koji nece zaboraviti sve ove tuzbe i bjezanje od Zelje kad je najteze.
Krivina Jug
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:08 pm

Ako ima dobra stvar u svemu sto se desilo sa Amarom i sl je ta da smo skontali da su legende bile Ivica, Miso, Josip, Jozo i sl. Ostale prije svega ne treba dizati u visine. Onda nece biti ni razocarenja. Da smo Bekricu zabranili da dodje ako nista Memija ne bi pricao kako voli Zelju. Ja sam porekao da necu vise doci na tekmu ak ose Bekrija vrati. Ne znam kako bi bilo da se moglo dolaziti na tekme kad je dosao ali me smeksao i on i situacija u koju smo dovedeni sa povetkom ove sezone kao i uloga koja mu dodjeljena. Vec od danas treba uvesti pravilo. Ne moze Memija vise u Zelju. Ne mislim da ne moze nase dijete potpisati za nekog drugog nego ne moze ako ispadne supak. Jamak npr. nikad nije ispao supak a igrao je za vise klubova. Druga je stvar kako su glupi ovi igraci. To sam vec objasnjavao ranije pa se necu ponavljati.
Iskreno se nadam da smo shvatili neke stvari. Nkead je i do nasih ali ako je do njih u smislu nekog bezobrazluka i sl duznost ti je da nam kazes.
Dado nije ispao supak a mogao je koliko jenimao ruznih povika sa tribina i sl
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:16 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet avg 26, 2021 3:00 pm
Ja im zamjeram jer jedu g*vna kada ih se pita da li bi igrali negdje drugo nego u Želji, ogradi se brate reci "nikad se ne zna" i mirna Bosna.
Ne znam šta je dobio u Zrinjskom a sta su mu nasi nudili, ako je razlika 2-3 hiljade KM rijetki su oni koji ne bi otisli za parama danas, zato se rijetki i zovu legendama.
Mi obicni ljudi mjenjamo posao zbog 200-300 KM a ovdje se radi o hiljadama. Ne branim Memiju, jbt ga imamo to sto imamo i to je to. Idemo dalje...
Druze moj u fudbalu je to bezveze cifra ako znas sta hoces. Da nije bio glup kod izbora menadzera npr ne bi birao izmedju 2000 i 4000 nego bi uzimao 20. Memija je kvalitet npr za Turske gdje sve ijedan nas igrac uzima duple pare. Miro se vratio kod nas, pa otisao u drugu ligu i sad uzima pare i uzet ce ih dodatno i u 35oj jer igra do 34 u Svici. Memiji trebaju tekme. Kontinuitet. Od odlaska iz Zwlje nije povezao standardnu polusezonu, ako i sada ne uspije zavrsio je sa ozbiljnim transferima i parama.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:22 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet avg 26, 2021 3:16 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
čet avg 26, 2021 3:00 pm
Ja im zamjeram jer jedu g*vna kada ih se pita da li bi igrali negdje drugo nego u Želji, ogradi se brate reci "nikad se ne zna" i mirna Bosna.
Ne znam šta je dobio u Zrinjskom a sta su mu nasi nudili, ako je razlika 2-3 hiljade KM rijetki su oni koji ne bi otisli za parama danas, zato se rijetki i zovu legendama.
Mi obicni ljudi mjenjamo posao zbog 200-300 KM a ovdje se radi o hiljadama. Ne branim Memiju, jbt ga imamo to sto imamo i to je to. Idemo dalje...
Druze moj u fudbalu je to bezveze cifra ako znas sta hoces. Da nije bio glup kod izbora menadzera npr ne bi birao izmedju 2000 i 4000 nego bi uzimao 20. Memija je kvalitet npr za Turske gdje sve ijedan nas igrac uzima duple pare. Miro se vratio kod nas, pa otisao u drugu ligu i sad uzima pare i uzet ce ih dodatno i u 35oj jer igra do 34 u Svici. Memiji trebaju tekme. Kontinuitet. Od odlaska iz Zwlje nije povezao standardnu polusezonu, ako i sada ne uspije zavrsio je sa ozbiljnim transferima i parama.
To cemo se sloziti, jbg.. tu ti je dom, tvoji ljudi, mogao je zalet napraviti pa se ispaliti negdje ali tako je kako je.
Idemo mi dalje ovim putem koji smo zamislili, ko zeli nek prati put ko ne zeli nek ide nekim svojim..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 26, 2021 3:22 pm

Memija jebemo ti pokoljenja

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], SamoNapad, TheBlue i 155 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija