Moderator/ica: storm_raider

 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 06, 2021 6:14 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 06, 2021 4:26 pm
Bekovi su nam tanki bas, pogotovo Malic.. Nisu zadovoljni s njim uopste. I ovaj Blazevic je ocajan. Bender ce braniti vjerovatno, hvale ga... Dzeno Osmanovic otpisan, rekli su mu, da trazi klub. Sto se tice Gasala, njega Ivkovic ne mirise nikako i mislim da je ovaj Hrelja prvi izbor na krilu, pored Mujezinovica
Dalo se primijetiti po dosadasnjim utakmicama to za gasala
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 06, 2021 6:15 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 06, 2021 4:26 pm
Bekovi su nam tanki bas, pogotovo Malic.. Nisu zadovoljni s njim uopste. I ovaj Blazevic je ocajan. Bender ce braniti vjerovatno, hvale ga... Dzeno Osmanovic otpisan, rekli su mu, da trazi klub. Sto se tice Gasala, njega Ivkovic ne mirise nikako i mislim da je ovaj Hrelja prvi izbor na krilu, pored Mujezinovica
Znači Dženo noga?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 06, 2021 6:30 pm

Moj prijatelj je pokreno akciju ciscenja juzne tribine za vikend, te vas ovim putem molim da se u istu ukljuci ko god moze. Njegovu poruku vam prenosim u cijelosti:

Naš Željo će ovu sezonu početi utakmicom na Grbavici i na taj način će početi jedna od najtežih sezona za nas. Samim tim što se prva utakmica igra na Grbavici i zbog činjenice što znamo da će se navijači nakon dugo vremena pauze vratiti na tribine, ova akcija treba biti od značaja za sve nas.
Danas su očišćene i oprane stolice na Stadionu i pokupljeno je smeće, zato jer će Velež također svoju Evropsku utakmicu odigrati na našoj Grbavici, a vrlo je moguće da će i nakon te utakmice ostati određene količine smeća i ostalog. Također, bilo bi lijepo da taj dan uz eventualno smeće koje ćemo pronaći, počupamo korov, sklonimo kamenje koje se odlomilo, počistimo sve čemu nije mjesto na jednoj tribini i stvorimo lijep ugođaj za početak PLBIH.
Stadion Grbavica je naš dom i mjesto na kojem ćemo i u ovoj sezoni provoditi dosta vremena. Zato o njoj moramo brinuti i moramo je čuvati kao što smo to uvijek i radili do sada. Baš zbog svega toga, ideja da se organizuje akcija čišćenja, nije mogla doći u bolje vrijeme. Trebamo našoj Grbavici vratiti sjaj koji zaslužuje i osjećati se sretnim i ponosnim nakon što ovu akciju uspješno odradimo.
Ovim putem vas pozivam SVE zajedno sa vašim prijateljima, na akciju čišćenja koja će se održati na Južnoj tribini Stadiona Grbavica prije početka prijateljske utakmice sa Rudarom iz Prijedora koja će se odigrati u subotu 10.7.2021. u 18h. (Prema trenutnim informacijama)
Svi vi koji budete u mogućnosti taj dan ponesite kese za smeće i rukavice, kako bi sam proces čišćenja bio efikasniji.
Za sve one koji ne budu imali mogućnosti da to ponesu sa sobom, ja ću obezbijediti dovoljnu količinu kesa za smeće, rukavica, a također će sve vas koji dođete i pomognete čekati flaše vode i čaše da se osvježite u toku akcije i nakon same akcije.
Zato dođite da se družimo i da nešto korisno odradimo taj dan, a sve za našeg Želju i za našu Grbavicu!

Kapije Grbavice će biti otvorene u subotu ranije, a u 17h vas ja i moja ekipa čekamo sve na Južnoj tribini gdje ćemo podijeliti zaduženja po sektorima i ostatku tribine.
Napomena: Ulaz na jug će biti omogućen sa istoka.

Vidimo se!

*O eventualnim promjenama satnice, termina ili nečeha sličnog ću Vas obavijestiti najkasnije u petak(dan prije utakmice).
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 06, 2021 6:32 pm

I molim vas javite mi u inbox ko planira pomoc, da znamo otprilike koliko ce ljudi ucestvovat u akciji.
Željezničar ante portas !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 12:32 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 06, 2021 6:15 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 06, 2021 4:26 pm
Bekovi su nam tanki bas, pogotovo Malic.. Nisu zadovoljni s njim uopste. I ovaj Blazevic je ocajan. Bender ce braniti vjerovatno, hvale ga... Dzeno Osmanovic otpisan, rekli su mu, da trazi klub. Sto se tice Gasala, njega Ivkovic ne mirise nikako i mislim da je ovaj Hrelja prvi izbor na krilu, pored Mujezinovica
Znači Dženo noga?
Da
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 10:07 am

Hoce li se neko od clanova foruma prijavljivati za Skupstina, treba li nasa podrska?
Alea iacta est!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 10:25 am

djoxxx1921 je napisao/la:
sri jul 07, 2021 12:32 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 06, 2021 6:15 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
uto jul 06, 2021 4:26 pm
Bekovi su nam tanki bas, pogotovo Malic.. Nisu zadovoljni s njim uopste. I ovaj Blazevic je ocajan. Bender ce braniti vjerovatno, hvale ga... Dzeno Osmanovic otpisan, rekli su mu, da trazi klub. Sto se tice Gasala, njega Ivkovic ne mirise nikako i mislim da je ovaj Hrelja prvi izbor na krilu, pored Mujezinovica
Znači Dženo noga?
Da
Treba Beću probati na beku,protiv Leotara je fino odigrao na lijevom beku a znao je u juniorima odigrati desnog.Momak je bio medju najboljim u dvije prijateljske utakmice mada nisu mjerilo ali treba mu dati priliku
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 10:40 am

Koliko ce nam dati Velez za koristenje dva dana stadiona?
Željezničar ante portas !
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 11:45 am

AsharaK je napisao/la:
sri jul 07, 2021 10:40 am
Koliko ce nam dati Velez za koristenje dva dana stadiona?
Najbolje da nam daju jedno 4 boda.
Vjerujte ljudi da ce nam toga nedostajati vise nego love.
Nazalost!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 12:23 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jul 07, 2021 10:40 am
Koliko ce nam dati Velez za koristenje dva dana stadiona?
35k
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 12:30 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jul 07, 2021 12:23 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 07, 2021 10:40 am
Koliko ce nam dati Velez za koristenje dva dana stadiona?
35k
Pa haj nije lose
Željezničar ante portas !
 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 2:02 pm

Nemam pojma ko ce biti u novom UO i NO i akupstini ali znam da postoji interes gradjevinskog lobija iz nase zemlje i hrvatske za poslovno _ partnerski odnos sa Fk Zeljeznicar za izgradnju stambeno poslovnog objekta vecih gabarita na lokaciji pomocnog stadiona.Dakle, ne prodaja lokacije bio kome vec zajednicko ulaganje sa procentom vlasnistva tog eventulnog objekta 60 posto za Fk Zeljeznicar i 40 posto ti investitori.E sad ovi trenutni nemaju sanse da pridju ovom projektu i ovim ljudima.Ako ima pameti i ako se sujete bace u zaborav , skupstina treba da imenuje ljude koji imaju povjerenje prvo ovih partnera suulagaca, politickih opcija u kantonu i ostalih.Nadam se najboljem.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:25 pm

Pitarska govna opet investitora nadju ko iz picke mi ne mozemo nikog. Na sta smo spali u pm
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:39 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 07, 2021 3:25 pm
Pitarska govna opet investitora nadju ko iz picke mi ne mozemo nikog. Na sta smo spali u pm
Ako ćemo ga naći ko oni, daj odmah danas da se ugasimo i da odemo u ***** momentalno. Ljudi se zajebaju s njima peru pare, a oni samo mogu da ga glabaju i gledaju.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:40 pm

Polako, tek smo izasli na trziste. Oni se mogu prodavati ko kurve. Vidjeli ste frke i panike kad ih je vjetnamac napustio, svjesni su i oni da sada zavise od "tudjeg djepa".

Mi smo tek izasli na trziste i imamo mnogo mnogo vise za ponuditi potencijalnim investitorima
Alea iacta est!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:46 pm

Nama sutra da dođe milijarder za investitora, opet bi pojedini rekli zovi Amara da mu on bude šef i radi sta hoce sa parama sad kad ih ima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:47 pm

u istim ćemo mi biti govn.ima ako i kad nam uđe investitor...mi da smo nastavili poslovanje od prije skoro 4god, danas nam ne bi trebali investitori niti amidže, iz svog kapitala bi obezbijedili dugoročno finansiranje. Mi danas kao klub nismo sposobni da generišemo prihode od vlastitih poslovnih prostora, o čemu dalje i kakve nade vi polažete u nekoga ko uđe u klub da će gledati Želju a ne sebe kao i amidža pitare.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:48 pm

cipiripi je napisao/la:
sri jul 07, 2021 3:40 pm
Polako, tek smo izasli na trziste. Oni se mogu prodavati ko kurve. Vidjeli ste frke i panike kad ih je vjetnamac napustio, svjesni su i oni da sada zavise od "tudjeg djepa".

Mi smo tek izasli na trziste i imamo mnogo mnogo vise za ponuditi potencijalnim investitorima
ja sam ipak mišljenja da smo mi danas najveća finansijska kurv.a u ligi
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 3:51 pm

cipiripi je napisao/la:
sri jul 07, 2021 3:40 pm
Polako, tek smo izasli na trziste. Oni se mogu prodavati ko kurve. Vidjeli ste frke i panike kad ih je vjetnamac napustio, svjesni su i oni da sada zavise od "tudjeg djepa".

Mi smo tek izasli na trziste i imamo mnogo mnogo vise za ponuditi potencijalnim investitorima
Imamo i puno vise dugovanja od njih kada je bila aktuelna ta prodaja kod njih.
Zaista im treba kapu skinuti,prodaju nista,uzimaju trofeje sta im treba vise...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 07, 2021 5:19 pm

jedan utrpani ima vise privrzenosti klubu nego svi nasi "veliki" imucni navijaci... mozda i zasluzujemo da nas nema
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Blueee1921, damirfile, Google [Bot], Maestro_1921, neroazzuro i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija