Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 1:19 pm

cipiripi je napisao/la:
pon jun 28, 2021 12:53 pm
Ima li vas spreminh za akciju. Hajmo zeljovci da nas vidim. Ne zanima me ko je u klubu, ko je bio juce, ko je dans ni ko ce biti sutra. Hajmo zeljovci da napravimo neku akciju. Jeste li spremni da preuzmemo stvari u svoje ruke.
Iznesite ideje za koje smatrate da ih mozemo sprovesti u djelo i hajmo se pokrenut. Neko ce pomoci finansijski, neko ovako neko onako al hajmo se ba dici vise iz ove letargije.
Ko je u prilici neka kontaktira klub u vezi prisustva navijaca vec u srijedu. Hajmo iskoristiti ovu priliku da se vidimo da smo zivi i zdravi nakon ovog sranja od Corone i hajmo pomoc nasem klubu.
Valjda budu pametni pa organiziju za pocetak ulaznice i da mozemo doci na Grbavicu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 1:41 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 28, 2021 12:50 pm
Privatizacijom. I to ce se desiti neminovno, samo je pitanje kako i kojim vidom privatizacije.
Nama samo pomaze nazalost kupovina kluba nekog stranog insana jer kod nas su svi lesinari.samo sto prije donjeti novi statut tj prepraviti postojeci a onaj Cericev advokat je na tom nesto radio ali opozicija je to kanalila koliko je mogla i uspjela je stornirati kako im je draguljce rekao.a sada kako i ako njega nema otjerati truhle jabuke i njegove satelite i rijesiti goruce probleme.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 1:49 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 11:46 am
Moze li klub organizovati da se naplacuje ulaz protiv Leotara 5KM ?
Mogu li navijaci organizovati akciju produzenja clanskih?

MORAMO SE PROBUDITI
Tesko dok se ljudi ne uvjere da Amar nema vise svoje pipke u klubu i dok ne bude neke komunikacije i transpatentnosti iz kluba... meni clanska nije jos istekla ali ja je prvi necu produzit dok se ne zna ko pije ko placa...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 1:54 pm

BrUDA je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:49 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 11:46 am
Moze li klub organizovati da se naplacuje ulaz protiv Leotara 5KM ?
Mogu li navijaci organizovati akciju produzenja clanskih?

MORAMO SE PROBUDITI
Tesko dok se ljudi ne uvjere da Amar nema vise svoje pipke u klubu i dok ne bude neke komunikacije i transpatentnosti iz kluba... meni clanska nije jos istekla ali ja je prvi necu produzit dok se ne zna ko pije ko placa...
A pipaka itekako ima...Football club
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 1:58 pm

BrUDA je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:49 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 11:46 am
Moze li klub organizovati da se naplacuje ulaz protiv Leotara 5KM ?
Mogu li navijaci organizovati akciju produzenja clanskih?

MORAMO SE PROBUDITI
Tesko dok se ljudi ne uvjere da Amar nema vise svoje pipke u klubu i dok ne bude neke komunikacije i transpatentnosti iz kluba... meni clanska nije jos istekla ali ja je prvi necu produzit dok se ne zna ko pije ko placa...
Ubrzo bi se trebala birati i nova skupstina. Svi imaju priliku da se ukljuce ko zeli i ko moze.
Slazem se da nam trebaju ljudi u koje ce svi imati povjerenje. Ali i sta moze ta skupstina uraditi bez nase podrske i bez novca?
Mi im moramo biti podrska, trazile su se ostavke, ostavke smo dobili skoro citave skupstine.
I ja bih volio da se potpise sa Amarom repogram, da se napravi sastanak i kaze koliko trazi tj koliko smo mu duzni. Da mu se isplati i da ne prilazi klubu vise.
Moramo biti slozni, ovako samo propadmo iz dana u dan.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 2:53 pm

Kao znači nešto novi saziv Skupštine ako će se opet minirati procesi u i oko kluba? Ako će nedefinisani imati uticaj na svlačionicu preko nekih igrača i tako podrivati autoritet trenera? Šta ti znači nova Skupština ako će se opet orkestrirati medijski napadi na nove ljude, ismijavati trener, transfer politika??

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 3:08 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:58 pm
BrUDA je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:49 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 11:46 am
Moze li klub organizovati da se naplacuje ulaz protiv Leotara 5KM ?
Mogu li navijaci organizovati akciju produzenja clanskih?

MORAMO SE PROBUDITI
Tesko dok se ljudi ne uvjere da Amar nema vise svoje pipke u klubu i dok ne bude neke komunikacije i transpatentnosti iz kluba... meni clanska nije jos istekla ali ja je prvi necu produzit dok se ne zna ko pije ko placa...
Ubrzo bi se trebala birati i nova skupstina. Svi imaju priliku da se ukljuce ko zeli i ko moze.
Slazem se da nam trebaju ljudi u koje ce svi imati povjerenje. Ali i sta moze ta skupstina uraditi bez nase podrske i bez novca?
Mi im moramo biti podrska, trazile su se ostavke, ostavke smo dobili skoro citave skupstine.
I ja bih volio da se potpise sa Amarom repogram, da se napravi sastanak i kaze koliko trazi tj koliko smo mu duzni. Da mu se isplati i da ne prilazi klubu vise.
Moramo biti slozni, ovako samo propadmo iz dana u dan.
A jeli ti mislis da ce iko normalan se prijaviti.
Imas samo par ljudi koji istinski pokusavaju nesto napraviti,sve ostale,to je sada vise nego ocigledno,zaboli neka stvar za klubom.
Prije svega ovdje mislim na bivse igrace,bivse trenere,i bivse uposlenike.
Oni su trebali biti nosioci svih ovih aktivnosti oko spasa kluba,a ne ovih nekoliko istinskih navijaca.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 3:32 pm

santakuruz je napisao/la:
pon jun 28, 2021 2:53 pm
Kao znači nešto novi saziv Skupštine ako će se opet minirati procesi u i oko kluba? Ako će nedefinisani imati uticaj na svlačionicu preko nekih igrača i tako podrivati autoritet trenera? Šta ti znači nova Skupština ako će se opet orkestrirati medijski napadi na nove ljude, ismijavati trener, transfer politika??

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
draguljce u svlacionici ima vec 2 satelita rumenog papka bekrica i igraca s 2 lijeve kosorica i oni su ostali tu s zadatkom sigurno.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 3:37 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon jun 28, 2021 3:08 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:58 pm
BrUDA je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:49 pm

Tesko dok se ljudi ne uvjere da Amar nema vise svoje pipke u klubu i dok ne bude neke komunikacije i transpatentnosti iz kluba... meni clanska nije jos istekla ali ja je prvi necu produzit dok se ne zna ko pije ko placa...
Ubrzo bi se trebala birati i nova skupstina. Svi imaju priliku da se ukljuce ko zeli i ko moze.
Slazem se da nam trebaju ljudi u koje ce svi imati povjerenje. Ali i sta moze ta skupstina uraditi bez nase podrske i bez novca?
Mi im moramo biti podrska, trazile su se ostavke, ostavke smo dobili skoro citave skupstine.
I ja bih volio da se potpise sa Amarom repogram, da se napravi sastanak i kaze koliko trazi tj koliko smo mu duzni. Da mu se isplati i da ne prilazi klubu vise.
Moramo biti slozni, ovako samo propadmo iz dana u dan.
A jeli ti mislis da ce iko normalan se prijaviti.
Imas samo par ljudi koji istinski pokusavaju nesto napraviti,sve ostale,to je sada vise nego ocigledno,zaboli neka stvar za klubom.
Prije svega ovdje mislim na bivse igrace,bivse trenere,i bivse uposlenike.
Oni su trebali biti nosioci svih ovih aktivnosti oko spasa kluba,a ne ovih nekoliko istinskih navijaca.....
Ne znam, ne mislim ko bi mogao, ali se nadam. I prosli put je jedva skupljena skupstina, pa smo se poslije hvatali za glavu ko je usao. Zato nam je bitno ko ce uci i nadam se da ce skupiti Željovci koji su u mogucnosti da nam pomognu na bilo koji nacin.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 5:52 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:19 pm
cipiripi je napisao/la:
pon jun 28, 2021 12:53 pm
Ima li vas spreminh za akciju. Hajmo zeljovci da nas vidim. Ne zanima me ko je u klubu, ko je bio juce, ko je dans ni ko ce biti sutra. Hajmo zeljovci da napravimo neku akciju. Jeste li spremni da preuzmemo stvari u svoje ruke.
Iznesite ideje za koje smatrate da ih mozemo sprovesti u djelo i hajmo se pokrenut. Neko ce pomoci finansijski, neko ovako neko onako al hajmo se ba dici vise iz ove letargije.
Ko je u prilici neka kontaktira klub u vezi prisustva navijaca vec u srijedu. Hajmo iskoristiti ovu priliku da se vidimo da smo zivi i zdravi nakon ovog sranja od Corone i hajmo pomoc nasem klubu.
Valjda budu pametni pa organiziju za pocetak ulaznice i da mozemo doci na Grbavicu.
+1
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 5:53 pm

Može još neko ovo provjeriti ali ja imam informaciju da je Ivković našem sazivu UO predložio da se podjele plate igračima ( pare koje su trebale biti plaćene za pripreme) i da imamo super terene i u Sarajevu. Meni se iskreno svidja jako kako razmišlja ovaj Ivković, više se brine za te neke najbitnije stvari nego bivsi članovi UO i treneri koji su tu niz godina. Jedno veliko + za ovo ako je istina to sto sam čuo.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 5:54 pm

Pa hajmo kutiju staviti kod juga i staviti 10 KM ulaz ovi se ne mogu organizovati nikako, ili cemo sami ili nikako
ZA NJEGA SVE
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 6:16 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon jun 28, 2021 1:03 pm
Koliko kola dajete novom treneru prije nego ode?
Ti mu dajes kola??? Ako ovakvi uslovi budu onda sumnjam da ce covjek docekat prvo kolo.
Ukoliko i dalje bude ovakva situacija u klubu mogao bi on za 10-ak dana biti bivsi.Ocigledno ova grupa ljudi u klubu cini sve da nas uniste
To i ja mislim.
Ako su Blaža izigrali za plate onda će i ovoga. Naravno, ako je istina da su i jednom i drugom to bili uslovi i dogovori.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 6:28 pm

Najrealnije i najpoštenije bi bilo da Amar kupi Klub ...
Klub kojem i pored , navodno , velikog broja navijača i simpatizera i pored stogodišnje tradicije , taj isti Amar već par godina radi bukvalno šta hoće ... zaista jadno ...
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 7:14 pm

super1 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 5:53 pm
Može još neko ovo provjeriti ali ja imam informaciju da je Ivković našem sazivu UO predložio da se podjele plate igračima ( pare koje su trebale biti plaćene za pripreme) i da imamo super terene i u Sarajevu. Meni se iskreno svidja jako kako razmišlja ovaj Ivković, više se brine za te neke najbitnije stvari nego bivsi članovi UO i treneri koji su tu niz godina. Jedno veliko + za ovo ako je istina to sto sam čuo.
Izgleda da je istina ,u dogovoru sa igracima da se pare od sponzora koje su planirane za pripreme daju igracima za dugove.Ivkovic zna sta radi i trebamo mu dati maksimalnu podrsku!!!
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 7:38 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 7:14 pm
super1 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 5:53 pm
Može još neko ovo provjeriti ali ja imam informaciju da je Ivković našem sazivu UO predložio da se podjele plate igračima ( pare koje su trebale biti plaćene za pripreme) i da imamo super terene i u Sarajevu. Meni se iskreno svidja jako kako razmišlja ovaj Ivković, više se brine za te neke najbitnije stvari nego bivsi članovi UO i treneri koji su tu niz godina. Jedno veliko + za ovo ako je istina to sto sam čuo.
Izgleda da je istina ,u dogovoru sa igracima da se pare od sponzora koje su planirane za pripreme daju igracima za dugove.Ivkovic zna sta radi i trebamo mu dati maksimalnu podrsku!!!
A druga stvar koju sam čuo je : na nagovor Maria Stanica Ivković je postao trener i to da neće raditi za platu jedan određeni period dok se ne konsoliduje klub s finansijama sto je isto za svaku pohvalu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 7:57 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 7:14 pm
super1 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 5:53 pm
Može još neko ovo provjeriti ali ja imam informaciju da je Ivković našem sazivu UO predložio da se podjele plate igračima ( pare koje su trebale biti plaćene za pripreme) i da imamo super terene i u Sarajevu. Meni se iskreno svidja jako kako razmišlja ovaj Ivković, više se brine za te neke najbitnije stvari nego bivsi članovi UO i treneri koji su tu niz godina. Jedno veliko + za ovo ako je istina to sto sam čuo.
Izgleda da je istina ,u dogovoru sa igracima da se pare od sponzora koje su planirane za pripreme daju igracima za dugove.Ivkovic zna sta radi i trebamo mu dati maksimalnu podrsku!!!
Istina je, Ivkovic je trazio da se ostane u Sarajevu. Kaze imamo 2 dobra terena, dovoljno.

To za Marija Stanica nije istina, nazalost. Za platu ne znam.

Isto tako, privatno glasilo gg.ba je napisalo da ne idu u Konjic ostavivsi prostora slobodnom tumacenju. Oni ce raditi protiv bilo cega sto je dobro za Zelju, to je jasno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 8:06 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 28, 2021 7:57 pm
Amar927 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 7:14 pm
super1 je napisao/la:
pon jun 28, 2021 5:53 pm
Može još neko ovo provjeriti ali ja imam informaciju da je Ivković našem sazivu UO predložio da se podjele plate igračima ( pare koje su trebale biti plaćene za pripreme) i da imamo super terene i u Sarajevu. Meni se iskreno svidja jako kako razmišlja ovaj Ivković, više se brine za te neke najbitnije stvari nego bivsi članovi UO i treneri koji su tu niz godina. Jedno veliko + za ovo ako je istina to sto sam čuo.
Izgleda da je istina ,u dogovoru sa igracima da se pare od sponzora koje su planirane za pripreme daju igracima za dugove.Ivkovic zna sta radi i trebamo mu dati maksimalnu podrsku!!!
Istina je, Ivkovic je trazio da se ostane u Sarajevu. Kaze imamo 2 dobra terena, dovoljno.

To za Marija Stanica nije istina, nazalost. Za platu ne znam.

Isto tako, privatno glasilo gg.ba je napisalo da ne idu u Konjic ostavivsi prostora slobodnom tumacenju. Oni ce raditi protiv bilo cega sto je dobro za Zelju, to je jasno.
Bgm provjeri ti ovo za Maria, ovaj momak sto mi je to rekao je bas blizak ljudima koji su trenutno u klubu I do sada nije ništa falio sto mi je rekao .
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 8:23 pm

Ne znam sta je tu konkretno za pohvalu osim da smo spali na tako niske grane da je to jadno postalo ... Sta poslije, od cega cemo iduce plate platiti? Necemo odrzavati teren dva mjeseca i plate dati?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 28, 2021 8:37 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon jun 28, 2021 8:23 pm
Ne znam sta je tu konkretno za pohvalu osim da smo spali na tako niske grane da je to jadno postalo ... Sta poslije, od cega cemo iduce plate platiti? Necemo odrzavati teren dva mjeseca i plate dati?
Kad i Tomicu slazu, ostaje im jedino da ponovo zovu Demira Hotica!
Istorija se ponavlja!

Online

Trenutno korisnika/ca: Analitičar1921, Google [Bot], milanribar i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija