Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 4:23 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:19 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:15 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:12 pm
Lalatovic nije dosao zbog nekih izjava, a ne zbog toga sto Misimovic nije htio. Lalatovic nam je bio prvi pik tad. Ne valja nesto pisat ako nemas pojma o tome.
Vukomanovic nije dosao zbog izjava, odnosno lazi da mu je brat bio arkanovac, sto je objavljeno i rasireno na ss.ba portalu.
Sa Lalom je bilo isto. Trazile su se neke izjave i uveliko se pisalo kako nije dobrodosao.
Sa Lalom je malo drugacija prica bila.. nebitno sada, bilo - proslo. Imao je covjek privatnih tada problema.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 4:37 pm

Srcezelje je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:06 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned jun 28, 2020 3:48 pm
Srcezelje je napisao/la:
ned jun 28, 2020 3:35 pm


Veliki vodja Misimovic je tada procjenio da je Krcmarevic bolji izbor.Vjerovatno sto je mnogo jeftiniji.Svaka cast Miske,da to nije uradio,ne bi se Amar vratio.Miske hvala ti.Fudbalski balvane.
Malo, malo, pa Miske :lol:

I onda neko dođe i kaže mrzi se Amar, mrzi se Džubur, nemaju podršku, pa se priča o nekim frakcijama i podjelama... Samo zato što neko uputi kritiku i izrazi nezadovoljstvo nekom njegovom odlukom...

Ja mislim da je Miske smislio i ovu koronu da se prvenstvo prekine i da zajebe Amara za titulu :kafa:
Sustina je da ste vi Amaromrzci,trazite mahanu u svakom njegovom postupki.Radujete se porazima,minimizirate pobjede i pozitivne stvari.Predstavljate Misimovica kao covjeka s kojim smo bili vrh vrhova.A nismo.Zato cu ja uvijek kad god se sjetim isticati Misimoviceve gluposti.Evo jos jedna npr.u ljeto 2017 odlaze nam Lendric i Stevanovic.Umjesto njih kao zamjene dolaze pazi sad,Asim Zec i Sasa Kajkut.Miske hvala ti za ove igracine.
Suština je ovo:
Amar Osim je najuspješniji trener u historiji Željezničara.
Senad Misimović je vođa i predsjednik najuspješnije uprave u historiji Željezničara.

Međutim, iako je on najuspješniji trener, za mene to ne znači da trebam svaku njegovu odluku predstavljati dobrom i dizati ga u nebesa kao što ti radiš. Nije Amar bezgrešan, isto kao što nije bio ni Miske. Uvijek, ali baš uvijek ću istaći ono što mi se ne sviđa, ono što nije dobro za Željezničar.
To što kažeš da se traži mahana svakom postupku isto tako nije tačno. Među prvima sam rekao "bravo Amare za prepoznavanje i dovođenje Ikića", isto tako za Hajrića itd.
Ne može se opravdavati ono što nije dobro. Onaj ko to radi je navijač Amara Osima, a ne Željezničara. A ti to ovdje radiš već neko vrijeme...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7566
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 4:53 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:13 pm
1950 je napisao/la:
ned jun 28, 2020 2:07 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jun 28, 2020 2:01 pm

A imamo mi najbolji primjer igraca sa tom povredom.
Kvesic.Nikada vise nije bio onaj josip kao prije povrede...
U fudbalu su te povrede jako teske cak teze i od loma noge i rijetki se vrate u igrru....
Ali mi kod ovog djeluje fascinanntno taj podatak o 3 puta pucanja kriznih ligameta...
Kao neko ko je svoju "karijeru" zavrsio bas tom povredom znam o cemu pricam, i ako je odigrao 21 utakmicu poslje toga u punom intenzitetu da se naslutiti da nece imati problema s tim
Takodjer, karijeru u kickboxu (K1) sam zavrsio povredom kriznih ligamenata na basketu. Uzasna povreda, pogotovo zbog tog straha nakon sto prodje tretman i pauza koja traje preko 9 mjeseci... Nadam se da je decko to sve prebrodio i da ce zaista biti pojacanje.
To ti trenirao K1🤔?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:00 pm

Nek nije dosao cetnikus Lalat, kad vidim kako prica o Vucicu zgadi mi se. Svi su oni u pet deka, ali ako si u sportu ne moras se javno politicki etiketirati.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
neroazzuro
Postovi: 1919
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:11 pm

Znači osim što je stručnjak za fudbal, stručnjak je i za ortopediju... Fenomen.
Šta veli, jedan od načina vezanja je križanje... pa možeš bar proguglat križni ligamenti, ligamenta cruciata.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:24 pm

Kada potpisuju Adilovic, Turkovic i Hasanovic :kafa:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:44 pm

Durgo je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:18 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:15 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:12 pm
Lalatovic nije dosao zbog nekih izjava, a ne zbog toga sto Misimovic nije htio. Lalatovic nam je bio prvi pik tad. Ne valja nesto pisat ako nemas pojma o tome.
Vukomanovic nije dosao zbog izjava, odnosno lazi da mu je brat bio arkanovac, sto je objavljeno i rasireno na ss.ba portalu.
ma jok, to su prijatelji kluba, vidis kako sada pisu lijepe stvari o Zelji... govna...
Kad hoces,svakome mozes naci nesto sto mozes iskoristiti protiv njega.
Ono sto se da zakljuciti da smo podjeljeniji vise nego ikad. Ko god pise protiv Zelje,da bi spletkario ili nastetio nekome,od mene nema podrsku. Ja sam ovo isto pisao i prije par godina. Toga sam se drzao i do zadnjeg dana mandata stare uprave. Meni je ono skandiranje bio poraz Zelje. Sve greske i sve promjene bile su nesto nase interno,ja sam to nekako dozivljavao kao normalne stvari u kojima i fulis i zajebes,ali idemo svi skupa i svaki put sam ocekivao neku novu i povoljniju vijest i svaka me je iskreno radovala. Kritikovao sam neke igrace,njihovu igru,odnos na terenu,ali nikad nisam bojkotovao Zelju,bio sam maksimalno tu i prisustvom i parama.
Kada sam presao da pisem ovdje,nisam to uradio da bi bio dio klana i podjele. Bio sam pozvan,da svi prelazimo na ovaj forum,jer tamo pisu ciljano portiv Zelje. Nisam dublje ulazio u te stvari,ali sam krenuo za svima,jer sva raja je presla ovdje,ali nikada nisam htio biti jedna strana,i pisati za ili protiv nekog. Htio sam samo pisati o Zelji. Ostalo me nije zanimalo.
Htjeli mi to priznati ili ne. Mi smo zestoko podijeljeni.Imamo manjak medjusobnog postovanja,jos malo imacemo 4 tribine,gdje svaka navija za nekog drugog.
Ne kazem da ne trebamo imati razlicita misljenja,ne kazem da ne treba kritikovati sada. Treba konkretno bez uvijanja i spletkarenja.
Mozda ja nemam dovoljnu kolicinu informacija,mozda nisam upravu. Podrzavam svaki konkretan nacin borbe protiv lopovluka u Zelji. Spletkarenja, izvrtanja i izvlacenja iz konteksta ne podrzavam.
Meni borba nije deranje clanski,nedolasci na tekme,pljuvanje unaprijed svakog poteza kluba. Dali je to dolazak igraca,ili kao ono nedavno 200.000 KM od opstine. Svako moze napisati **** Bekrica,ili jesmo karine,kad nam Koldzo daje za tekuce troskove. A **** to sto multimilioneri kukaju,i sto ti vecina tekuci troskova ide od prodaje karti,sponzora i slicno. A ti nisi odigrao kuci, od decembra.
Meni je borba za klub da nas vidim ujedinjene,da smo tu za klub.
Da smo svi Zeljovci,a ne lobotomci i oni drugi sa drugog foruma.
I oni kao i mi ovdje volimo klub,svi smo mi isti. Nema potrebe za prozivanjima. Ima tamo dosta dobre raje. Mnogi od njih su bili ovdje i pisali sa nama.
Mnogi su otisli zbog licnih razmirica,a ne zbog Zelje. Ja znam neke slucajeve i razloge.
Tako da Zeljo bi trebao da nas ujedinjuje,a svakako se privatno mnogi nece ni vidjeti ni druziti.
Sto ti kazes @Durgo covjek bi svasta napisao,pa odustane,ne znas ima li smisla,
Ne znas hoce li se neko nakacit da ti prosipa svoju filozofiju zivota,ili ti nekom ispiras mozak. Ne znas da li vrijedi. Meni Zeljo vrijedi,pa sebi ne mogu nekad pomoci. Zelju ne mozes voliti vise od porodice,ali ga nekako zivis. Zeljo je stil zivota,nacin zivljenja,ja ga ne mogu i ne znam bojkotovati.
Neki dan citam @zeka cini mi se rece nekom,ja sam navijac Zelje a ne jednog covjeka.
Pa dobro sto dopustate da vam jedan covjek pravi problem u vezi Zelje.
Ja kad bi tako gledao. Ja zbog jednog covjeka, 3 godine nisam trebao prici stadionu,i placati karte i trositi vrijeme na Zelju i sve u vezi njega.
Od Zelje su me malo odvojila djeca,jer sam dvoje odjednom dobio. Ali sam kad god nisam bio tu,uspavljivao,ljuljao ,pa nekad cak i u dekicama,djecu,ali uz Zelju,i nisam nista propustio. Djeca se probude,zena tersa,ali neke stvari se jednostavno ne mijenjaju.
Znate vi to mnogi ovdje dobro,nema vam ko sta pametovati.
Prosli ste svega i svacega uz i zbog Zelje.
Opet kazem nemoram ja biti uoravu za mnogo toga,cak su me i romanticarem nazvali zbog mojih stavova. Ako je tako i sam Svabo je na otvaranju istoka rekao da smo mi klub romanticara. Pa nek bude tako.
Da se veslimo i radujemo sa Zeljom i da dolazimo u sto vecem broju. Ne u inat nikome,ne u inat dusmanima,vec zato sto zivimo Zeljeznicar,postavljamo standarde i mabijamo komplekse. Mi smo najveci klub u drzavi ,sa najboljim navijacima,a malo smo to,ocito zaboravili.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:50 pm

Tako je barba.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:52 pm

Barbarez@ gdje su to jos ljudi podijeljeni osim ovdje na forumu? Ne mislim na forume(oni su najmanje bitni),.nego generalno tamo gdje treba, Jug kao najbitniji, skupstina, uprava, igraci?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 5:57 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:52 pm
Barbarez@ gdje su to jos ljudi podijeljeni osim ovdje na forumu? Ne mislim na forume(oni su najmanje bitni),.nego generalno tamo gdje treba, Jug kao najbitniji, skupstina, uprava, igraci?
Pogledaj u bilans prodatih godisnjih ulaznica,clanskih karata i prodaju u fan shopu,pa ces vidjeti kakvu je podjelu napravio tzv. legenda. Da ne spominjem sponzore i ostalo.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 6:04 pm

Racional87 je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:57 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:52 pm
Barbarez@ gdje su to jos ljudi podijeljeni osim ovdje na forumu? Ne mislim na forume(oni su najmanje bitni),.nego generalno tamo gdje treba, Jug kao najbitniji, skupstina, uprava, igraci?
Pogledaj u bilans prodatih godisnjih ulaznica,clanskih karata i prodaju u fan shopu,pa ces vidjeti kakvu je podjelu napravio tzv. legenda. Da ne spominjem sponzore i ostalo.
Pa znaci ti ne navijas za Zelju, nego za legendu. Ovih par godina neces ici po godisnju, clansku, biti sponzor?( ne mislim na tebe, nego generalno). Ljudi sa takvim razmisljanjem nisu u stanju napraviti podjelu. Zadnju tekmu sa starom upravom je bilo 800 ljudi i 200 policajaca, prije toga malo vise. Dvije tribine zvizdale maticnoj. Meni je vise to podjela.
Ja opet mislim ovo sto ti pises da je to plod plasmana u evropu odnosno neigranja iste, pa i slabijeg marketinga i organizacije kluba.
Podjela je gruba rijec i ona je po meni imaginarna. Koga boli q sta misli neki matuzalem iz Hrasnog , Edo iz Kalesije, Hamid iz Kiseljaka, Jovo iz Breze ili Dario iz Kentakija? Takvi ljudi mogu pisati komentare po fejsbuku, napraviti nik na forumu...meni to nije podjela nikakva iskreno. Da imamo 3 grupe sto navijaju, klanove u ekipi, klanove u upravi...pa hajde...ali da forum moze napraviti podjelu, po meni moze, ali neku imaginarnu na koju se ozbiljni ljudi samo nasmiju.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 6:11 pm

@barbarez, po ko zna koji put u zivotu, nakon citanja tvog posta, mogu reci samo jedno -
svaka cast, majstore ! Duboko postovanje i srdacan pozdrav od jednog starog navijaca.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 6:21 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned jun 28, 2020 6:04 pm
Racional87 je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:57 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:52 pm
Barbarez@ gdje su to jos ljudi podijeljeni osim ovdje na forumu? Ne mislim na forume(oni su najmanje bitni),.nego generalno tamo gdje treba, Jug kao najbitniji, skupstina, uprava, igraci?
Pogledaj u bilans prodatih godisnjih ulaznica,clanskih karata i prodaju u fan shopu,pa ces vidjeti kakvu je podjelu napravio tzv. legenda. Da ne spominjem sponzore i ostalo.
Pa znaci ti ne navijas za Zelju, nego za legendu. Ovih par godina neces ici po godisnju, clansku, biti sponzor?( ne mislim na tebe, nego generalno). Ljudi sa takvim razmisljanjem nisu u stanju napraviti podjelu. Zadnju tekmu sa starom upravom je bilo 800 ljudi i 200 policajaca, prije toga malo vise. Dvije tribine zvizdale maticnoj. Meni je vise to podjela.
Ja opet mislim ovo sto ti pises da je to plod plasmana u evropu odnosno neigranja iste, pa i slabijeg marketinga i organizacije kluba.
Podjela je gruba rijec i ona je po meni imaginarna. Koga boli q sta misli neki matuzalem iz Hrasnog , Edo iz Kalesije, Hamid iz Kiseljaka, Jovo iz Breze ili Dario iz Kentakija? Takvi ljudi mogu pisati komentare po fejsbuku, napraviti nik na forumu...meni to nije podjela nikakva iskreno. Da imamo 3 grupe sto navijaju, klanove u ekipi, klanove u upravi...pa hajde...ali da forum moze napraviti podjelu, po meni moze, ali neku imaginarnu na koju se ozbiljni ljudi samo nasmiju.
EDIT: Bez spominjanja navijacke tribine molim!

Kao sto je i Amar trazio pristup za tm.org prijatelju pa dao Beganu sa ss.ba? Kao sto Amarov haver Rambo iz Katara pljuvao dok nisu otisli pa sad manji od makovog zrna, ili Dzubur?
UO i NO se mijenja kao ekipa u hokeju, sto li ako je sve ujedinjeno? A skupstina kluba je takva da je Amar morao doci sa priprema da bi imali kvorum.
A jah, nije vam bitan forum...
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 6:23 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:00 pm
Nek nije dosao cetnikus Lalat, kad vidim kako prica o Vucicu zgadi mi se. Svi su oni u pet deka, ali ako si u sportu ne moras se javno politicki etiketirati.
Ako si u srbiji moras....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 6:27 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:19 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:15 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:12 pm
Lalatovic nije dosao zbog nekih izjava, a ne zbog toga sto Misimovic nije htio. Lalatovic nam je bio prvi pik tad. Ne valja nesto pisat ako nemas pojma o tome.
Vukomanovic nije dosao zbog izjava, odnosno lazi da mu je brat bio arkanovac, sto je objavljeno i rasireno na ss.ba portalu.
Sa Lalom je bilo isto. Trazile su se neke izjave i uveliko se pisalo kako nije dobrodosao.
Nije tacno to storme.Nije brat u pitanju nego licno on.
Vumomanovic nije dosao zbog veza sa fudbalskom mafijom u srbiji a i bio je kao igrac u obilicu gdje je namjestao utakmice.cak se i neka istraga vodila tada.
Takav nam trener nije trebao....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 6:43 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned jun 28, 2020 5:52 pm
Barbarez@ gdje su to jos ljudi podijeljeni osim ovdje na forumu? Ne mislim na forume(oni su najmanje bitni),.nego generalno tamo gdje treba, Jug kao najbitniji, skupstina, uprava, igraci?
Pa kad nema tekmi,forum ti dodje kao dopuna neka. A ja pisem ovdje,i nemam problem da citam druge forume,gdje god mogu dobiti info Zelji neki.
Tako da mogu komentarisati samo pisanja gdje i ucestvujem u diskusiji. Rijetko ces na tekmi cuti neciji stav. Uglavnom mozes na forumu. Super je da ekipa i strucni stab nemaju podijele,ali ne mozemo poreci da ima jaza medju nama. Nazalost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 7:31 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned jun 28, 2020 6:27 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:19 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 28, 2020 4:15 pm


Vukomanovic nije dosao zbog izjava, odnosno lazi da mu je brat bio arkanovac, sto je objavljeno i rasireno na ss.ba portalu.
Sa Lalom je bilo isto. Trazile su se neke izjave i uveliko se pisalo kako nije dobrodosao.
Nije tacno to storme.Nije brat u pitanju nego licno on.
Vumomanovic nije dosao zbog veza sa fudbalskom mafijom u srbiji a i bio je kao igrac u obilicu gdje je namjestao utakmice.cak se i neka istraga vodila tada.
Takav nam trener nije trebao....
Za prvi dio moguce, vise se ne sjecam... bila je neka prica i za njegovog brata.

Sto se ostalog tice, ne slazem se, mislim da je mnogo bolji trener od svih koji su dolazili tada.

@Ostali, de malo se smirite.. previse ozbiljno shvatate forum.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 7:37 pm


Ja sam uvjeren da ce ovo biti odlicna ekipa kada krene sezona. Hvala gospodinu Badzaku!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 7:54 pm

Dosadno mi pa tražim Štilićeve utakmice kada je tek došao u Lech.

phpBB [video]


3. pretkolo EL, tri asistencije iz konera i ne vidim fino da li je on asistirao Lewandowskom kod njegovog gola. Uz dobre skakače mi bi mogli davati veliki broj golova iz prekida, a upravo su ti golovi nekada presudni za pobjedu.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 28, 2020 8:14 pm

hardwell je napisao/la:
ned jun 28, 2020 7:54 pm
Dosadno mi pa tražim Štilićeve utakmice kada je tek došao u Lech.

phpBB [video]


3. pretkolo EL, tri asistencije iz konera i ne vidim fino da li je on asistirao Lewandowskom kod njegovog gola. Uz dobre skakače mi bi mogli davati veliki broj golova iz prekida, a upravo su ti golovi nekada presudni za pobjedu.
Hajric, Ikic i Kosoric petom 😂

Online

Trenutno korisnika/ca: dzulijano_pike, Google [Bot], kemo, MiroslavKruzik i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija