Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:33 pm

Navijači Veleža koji su bili na tribini su bili baš naloženi i sve vrijeme reagovali na sudijske odluke i oni baš mrze nas. Iako smo svi izmiješani psuju Osimu, igračima našim...Po najvećem pljusku smo ipak mi zapjevali onu našu "ja volim Želju za njega sve..." i svaka čast svima koji su bili danas tu. Onaj pokušaj Red Army je neviđena glupost i sramota njihov klub i grad.
A o igri, onaj ko za Stanića misli da treba igrati u prvih 11, taj ne želi Želji dobro. Žvaljo pun sebe, a Brandao mu djecu pravio 90 minuta. Bojo odličan, Dado solidan, a tužno je da je Dado jedan od najboljih na terenu. Mali Aldin je danas igrao samo zbog menadžera, nema drugog objašnjenja, jer ono je na nivou općinske lige.
Štoperi osim one kardinalne greške, jako spori, nesigurni, pogotovo Kemo.
Krpić igrač manje, Mujezinović kao pokušava nešto, ali nikad ništa korisno, isto tako i Veseli.
I da ne ureknem, ali mislim da smo dobili strašnog golmana. Bravo Filipe! Samo ni Oblak ne može vaditi onolike greške naših znalaca u odbrani...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:41 pm

Valjda nam je i nakon ovog danas jasno da nas mrze svi, docekani cemo biti na noz u svakom gradu, budite sigurni. Pogotovo od ove dvije ekipe koje su se vratile u nasu ligu.

Svi kao jedan moramo biti, a i bit cemo!! Ovo sto pokusavaju uvesti neke podjele "mi" "vi", mozete ali samo na forumu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:44 pm

Sto se tice tekme licila je na sve tekme prosle sezone lose, sporo, dosadno i glupo. Opet kao prije par mjeseci cujem kako Amar ne stedi igrace i kako puno treniraju a kad gledam tekmu poslje pola sata niko vise nije u stanju da potrci. Imao je Amar dva prelazna roka da dovede igrace po svom ukusu sad za sad nemamo 4 igraca da valjaju nadam se da ovo nije kraj i da ce ih dovesti jos jer citava nasa zadnja linija kurcu ne valja. Izgovor nema para ne pali jer je imao para da produzi sa Bogijem i da sa smradom stanicem napravi dvogodisnji ugovori. Ja sam pisao da ne treba produzivati ni sa sinisom jer njegova ljubav prema Zelji nama titulu donjeti nece jbg i ja volim Zelju to nije razlog zbog kojeg bi ja trebao biti u prvih 11. Pisalo se da je Osmankovic trebao igrali u Slovenije pa sto ga nismo pustili nek ide kad nama nije od koristi? Bilo je i ponuda za Krpica, koji je razlog sto ga nismo prodali? Bilo je ponuda za staklenog Ramovica i sto njega nismo prodali a mogli smo umjesto njega dovesti Stilica? Znaci para je moglo biti i sad nek se Amar snalazi obecao je Titulu, ako je ne osvoji noga.
Ja razumijem svakoga ko kaze da nece ici na tekme, pa sto bi isao? Radi Bogija i stanica da neko ide hahaha sta to treba hercika da me uhvati zbog dva debili i zbog Amara kojem ovkva igra i nije losa?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:44 pm

U rosteru imamo preko 20 igrača, treba otpustiti pojedine, svakako na terenu igra 11 igrača. Puno nam je tri stopera, dosta dva.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:53 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 13, 2019 11:32 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 13, 2019 11:30 pm
I usput da pitam ove upućenije, bliže upravi.
Bil mi mogli dat/sredit ovaj dres od Umbra? Svakako smo ih dobili i platit ćemo taj raskid. Da se ne bacaju bezveze, a baš su top dresovi.
Ako treba i kupit ću, nije belaj.
Odakle sad da smo dobili ove dresove i to sa Ziraat Bank?
Ma sumnjam da je sa Zirat bank.
Ovo primjer kao kod Selimovićevih što piše NambrVan.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:57 pm

Kaze ovakve greške nisu karakteristicne za ove igrace... zajebava on nas, nema druge...
Je li moguce da je 100 i nešto stranica napisano danas ??
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:03 am

Utakmica jako loše Erić, Kemo i Bojo se izdvajali
Ostali ispod svakog prosjeka!
Mujezinovic, Veselinovic veoma loše nadam se da će napustit klub ubrzo!
Dado imao par finih lopti
Bojo dobar
Eric spasio nas belaja
Kemo dao maximum pored Bogija
Bogi penzija
Krpic klupa, Dzeno u prvu odmah
Stana na mars poslati
Pavic loš
Sehic nije lopta za tebe
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:06 am

mamba21 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 11:41 pm
Valjda nam je i nakon ovog danas jasno da nas mrze svi, docekani cemo biti na noz u svakom gradu, budite sigurni. Pogotovo od ove dvije ekipe koje su se vratile u nasu ligu.

Svi kao jedan moramo biti, a i bit cemo!! Ovo sto pokusavaju uvesti neke podjele "mi" "vi", mozete ali samo na forumu.
To nekom drugom pricajte. Ovo sad dole ne mislim na tebe da razumijes odmah

Godinama isti dijele navijace, godinama rade protiv kluba i sada zele jedinstvo. Wow. Prvo nas nazvase lobotomcima, pa onda pocese privatno udarati po porodicama, pa prijetnje slati i sad odjednom jedinstvo. Moze ali malo morgen. 2 godine nisi tu, sa strane udaras i podapinjes, na tekmu dodjes kad treba dici "no osim no party"... Sad je prica da amaru treba 5 godina da ocisti iza prethodnih svlacionicu. Treba mu 5 kuuraca dobro povelikih da ih primi eto sta mu treba. Sa skupstine su izasli svi sretni, kao eto para mirni smo 2 mjeseca. Ljudi kazu mi cemo obezbjediti novac ti reci igrace, on opet stalno prica o tim finansijama. KURAAC te zaboli za finansije ne glumi Mamica kad nisi. I onda hoce da me ubjede da su Kemo i Dado dozivjeli vrhunac preko ljeta , da je sir iz livna i voda od 3 stepena napravila od njih Van Dijka i Maskerana. Jeste al u kurccuu lijepom.
10 ih u upravi a 3 jebene frakcije. Badzaku je pun kuraac svega i zeli da izadje iz ovoga. Kad je najavio lijepe vijesti mislio je na to da se ulazi u pregovore sa Graovcem i Cocalicem i nadao se da ce makar jedan doci ali trenerski mag je ipak za svoj dzep.
Nakupilo se i previse , ljudi pucaju po savovima.. Dosta i od mene do daljnjeg.
P.s. u srijedu na glavnom protiv famosa. Tako rekose.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:08 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:08 am

Famose, Famose, eto Želje tamo se...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:08 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jul 13, 2019 11:57 pm
Kaze ovakve greške nisu karakteristicne za ove igrace... zajebava on nas, nema druge...
Je li moguce da je 100 i nešto stranica napisano danas ??
Ma sprda se lik i sa nama i sa Klubom.
A što se tiče stranica, kakvih bolan 100? :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:11 am

Gasal i Šošić strijelci za U18 reprezentaciju danas. Inače Džafo Hadžić koji je u petak napunio 16 godina, a inače bio je na kartoteci, postigao dva gola u prijateljskoj utakmici za Krupu protiv Jedinstva.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:14 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jul 13, 2019 11:57 pm
Kaze ovakve greške nisu karakteristicne za ove igrace... zajebava on nas, nema druge...
Je li moguce da je 100 i nešto stranica napisano danas ??
Vjerovao ili ne, jeste. Evo i ja bas gledam. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:15 am

Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:16 am

storm_raider je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:14 am
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jul 13, 2019 11:57 pm
Kaze ovakve greške nisu karakteristicne za ove igrace... zajebava on nas, nema druge...
Je li moguce da je 100 i nešto stranica napisano danas ??
Vjerovao ili ne, jeste. Evo i ja bas gledam. :D
100 stranica danas ispisano?? :o
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:18 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
Sta se ba pljuje o cemu pricas?
Sta su to dobro uradili?
Sve od kako su sjeli pa do sad su sjebali i gurnuli u pizdu materinu
Jel ih treba pohvaliti radi toga
Treba ih jebat
Svi napolje
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:22 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
A ja sam bas zelio da ih pohvalim, a ne znam ko su momci. Prije svega sto trpe one koji hvale trenutni saziv UO i NO, a nemaju se cime pohvaliti. Meni je nejasno odakle im volja. Ovo sto si ti napisao odista nema nikakve veze sa zdravim mozgom.

Za sta se eto moze pohvaliti trenutni Upravni Odbor?
Da li zbog licence mozda? Evo ljudi danima pokusavaju da ih hvale i njihovi postovi stoje, samo sto su u najmanju ruku komicni, a da ne kazem i uvredljivi za svakog navijaca Zeljeznicara.
Cuj da hvalimo trenutni saziv UO, jer su uveli No1 marku u Zeljeznicar?
Da hvalimo zato sto su jednom pitaru, koji je uzgred vlasnik plagijatorskog Univerziteta u Travniku dopustili da vodi fan shop?
Uzgred, ne primjetih da je neko spomenuo gospodina Misimovica zadnjih sedam dana ikako.

Smatram da si dragi moj gospodine sahmat ovo iskontrustruisao iskljucivo na lazima i izmisljanjima.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:23 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:18 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
Sta se ba pljuje o cemu pricas?
Sta su to dobro uradili?
Sve od kako su sjeli pa do sad su sjebali i gurnuli u pizdu materinu
Jel ih treba pohvaliti radi toga
Treba ih jebat
Svi napolje
Pa ako su sve sjebali zasto se klub nije ugasio?
Uradili su najbolji sponzorski ugovor da ti sponzor plaća da nosiš njegovo ime na dresu? A ne dajes pare da ti nosis njihovo ime? Ako je to loše onda ne znam sta je dobro?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:23 am

Eric
Sinisa Kemo Sipa Pavic
Alispahic Bojo
E.Zec Sinan Zajmovic
Krpic
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:26 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:23 am

Pa ako su sve sjebali zasto se klub nije ugasio?
Uradili su najbolji sponzorski ugovor da ti sponzor plaća da nosiš njegovo ime na dresu? A ne dajes pare da ti nosis njihovo ime? Ako je to loše onda ne znam sta je dobro?
Kome smo to mi plaćali da bi nosili njihovo ime na dresu ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija