Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:27 pm

Eric, Bojo i Mujezinovic dobri, Stanic katastrofalan, ostale necu komentarisati...
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:28 pm

Pa nema love za boljeg stopera , sta je nejasno. Dovoditi tarabe za klikere , to nije cilj , takva 3 vec ima
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:29 pm

Nije odlijepio nego se pomirio sa sudbinom. Ispunio svoj zadatak, preuzeo klub i naplatice pare. Potpisao masan ugovor i kapa mu boli ga qrac.

Razlog sto je i usao u sve ovo nije sto voli Zelju nego vjerovatno ponestalo love pa se vratio pod Zeljinu sisu. Ja nemam drugog objasnjenja
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:30 pm

Kospa je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:29 pm
Nije odlijepio nego se pomirio sa sudbinom. Ispunio svoj zadatak, preuzeo klub i naplatice pare. Potpisao masan ugovor i kapa mu boli ga qrac.

Razlog sto je i usao u sve ovo nije sto voli Zelju nego vjerovatno ponestalo love pa se vratio pod Zeljinu sisu. Ja nemam drugog objasnjenja
Ako je tako onda nema sta on da se miri sa sudbinom vec mi koji volimo Zelju. Da se mirimo kad vec ne znamo da se borimo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:31 pm

Najjace kad babukini idolopoklonici koriste zadnji argument u vidu "Pa pola ovih igraca nece igrati prvu postavu, prije kad smo gubili pripremne dominirali smo prvenstvom. Cekajte da pocne liga pa onda opletite, ja cu prvi ako budu lose igrali" hahahahaahhaaha

Ovoo stalno ponavljaju samo kroz razlicite oblike a djeca nam se smiju.

Kakva skupina neznalica skupa sa trenerskim magom koji iz dana u dan nas pravi budalama.. Amare vrati se, nisi ti onaj nekadasnji. Amare hu iz ju hahaha
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:31 pm

Stanic, Kemo, Pavic, Dado, Asim, Sehic, Veseli, da 100 godina zajedno igraju nece se ustimati jer ne umiju.
Ja i dalje ne vjerujem da u FK Zeljeznicaru, kakav god on trenutno bio jedan Dado igra u veznom redu. “Igra” na papiru, na terenu se sakriva, zatvara prostor svojim igracima, krije se iza protivnika, trckara i nista, ama bas nista ne radi sto vezni igrac treba da radi.
Pavic je svaki duel izgubio, naprijed skoro sve pogrijesio, decko moze biti bolji za 20% ali izgleda da je odlutao i tesko ce se vratiti.
Prema Kemi smo prestrogi, prvo jer on nije igrao nikako prosle godien, godinama ga zavlacimo i drzimo na klupi da on ne odigra ni 10 utakmcia, nije mogao ni napredovati, ubijen u glavu nikad nece biti bolji.
Stanic, nema se sta pricati, bez mozga, ne smije biti u prvih 11.
Sehic, na posudbu jer on dok ne napravi dodatni korak u svojoj igri nema sta traziti ovdje..
Veseli, nesto krene pa syebe, moze u rotaciji posluziti ali nije za prvih 11.

Da ne bude sve crno, Eric se cini kao pojacanje.
Bojo je igrac koji ce napraviti karijeru ako bude zdravlja ako Bog da, jednostsvnost, motorika, mjenjanje strana, otvaranje, nikad ne stoji, ne trckara, ne krije se.. centarsut odlican, pojacanje!
Mustafa, ne znam ima nesto ali se to slabo vidi, ne znam ni gdje bi ga svrstao, koja pozicija?
Krpic borac, ali mora se igra prilagoditi njemu, on sam nista ne moze, ne bi me iznenadilo da ga Zaim izbaci iz prvih 11 koliko god to cudno ili nekome smijesno zvucalo.

Sve u svemu, mislim da nije bio trenutak pred utakmicu napraviti ovo i izvesti ovaj sastav ali ako nista ovi navedeni gore su vidjeli koliko nemaju pojma..
Iskreno se nadam da ce shvatiti da je stanje ozbiljno i poceti raditi ono za sta su placeni.

Po mom nekom misljenju sa ovim sto imamo suludo je nastaviti igrati ovu tzv 4-2-3-1 jer mi krila nemamo, imamo manje dva igraca na terenu, zapravo sa Krpicem tri..

Po meni, znam da se nije uigravalo ali evo laicki, kao neko ko je trenirao i igrao fudbal po mom misljenju neka moja zelja od ovog ponudjenog jer bolje nemamo..

Eric
Sinisa-Sipa-Bogi-Pavic
Hajdarevic-Bojo-Alispahic
Ramovic-Mustafa
Zaimovic
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:37 pm

Još 7 dana. Jedva čekam da zapjevamo Grbavicu. :baklja:
1987
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:41 pm

fcz je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:30 pm
Kospa je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:29 pm
Nije odlijepio nego se pomirio sa sudbinom. Ispunio svoj zadatak, preuzeo klub i naplatice pare. Potpisao masan ugovor i kapa mu boli ga qrac.

Razlog sto je i usao u sve ovo nije sto voli Zelju nego vjerovatno ponestalo love pa se vratio pod Zeljinu sisu. Ja nemam drugog objasnjenja
Ako je tako onda nema sta on da se miri sa sudbinom vec mi koji volimo Zelju. Da se mirimo kad vec ne znamo da se borimo.
Ma pomirio se sa sudbinom da ne moze bolji biti kad nema para, a svoj glavni cilj je ispunio, uklonio prepreke za naplatu+ potpisao visegodisnji masni ugovor.
Pa zamisli brate, covjek nije dugo radio nidje, izvukle se pare sto su se zaradile i lik dosao u Zelju, dje bi drugo.

Pa to je nagore nama, pomiriti se sa cinjenicom gdje je Zeljo i da hajra nema narednih 2,3 5 godina
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:43 pm

Vidi se neki napredak u odnosu na utakmicu sa Varazdinom, ali mi igra ni malo ne daje nadu za neki napredak u odnosu na prethodne sezone. Ne znam vise ni sta bi ocekivao od ovih igraca, sve vec viđeno uz boljeg golmana. Da li bi se, da smo "dobili" europske utakmice, isto ovako brukali, ili bi od novca od europe gledali neke bolje igrace na terenu. Sto se utakmice tice, cast prinovama, da je jos bar 5 takvih a manje sadikovica, kerova(jos uvijek se nadam da mu je posljednja utakmica u Zeljinom dresu) i bogicevica.

O No1 nema potrebe nista ni govoriti.

I za kraj naravno:

slika
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1146
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:45 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:31 pm
Stanic, Kemo, Pavic, Dado, Asim, Sehic, Veseli, da 100 godina zajedno igraju nece se ustimati jer ne umiju.
Ja i dalje ne vjerujem da u FK Zeljeznicaru, kakav god on trenutno bio jedan Dado igra u veznom redu. “Igra” na papiru, na terenu se sakriva, zatvara prostor svojim igracima, krije se iza protivnika, trckara i nista, ama bas nista ne radi sto vezni igrac treba da radi.
Pavic je svaki duel izgubio, naprijed skoro sve pogrijesio, decko moze biti bolji za 20% ali izgleda da je odlutao i tesko ce se vratiti.
Prema Kemi smo prestrogi, prvo jer on nije igrao nikako prosle godien, godinama ga zavlacimo i drzimo na klupi da on ne odigra ni 10 utakmcia, nije mogao ni napredovati, ubijen u glavu nikad nece biti bolji.
Stanic, nema se sta pricati, bez mozga, ne smije biti u prvih 11.
Sehic, na posudbu jer on dok ne napravi dodatni korak u svojoj igri nema sta traziti ovdje..
Veseli, nesto krene pa syebe, moze u rotaciji posluziti ali nije za prvih 11.

Da ne bude sve crno, Eric se cini kao pojacanje.
Bojo je igrac koji ce napraviti karijeru ako bude zdravlja ako Bog da, jednostsvnost, motorika, mjenjanje strana, otvaranje, nikad ne stoji, ne trckara, ne krije se.. centarsut odlican, pojacanje!
Mustafa, ne znam ima nesto ali se to slabo vidi, ne znam ni gdje bi ga svrstao, koja pozicija?
Krpic borac, ali mora se igra prilagoditi njemu, on sam nista ne moze, ne bi me iznenadilo da ga Zaim izbaci iz prvih 11 koliko god to cudno ili nekome smijesno zvucalo.

Sve u svemu, mislim da nije bio trenutak pred utakmicu napraviti ovo i izvesti ovaj sastav ali ako nista ovi navedeni gore su vidjeli koliko nemaju pojma..
Iskreno se nadam da ce shvatiti da je stanje ozbiljno i poceti raditi ono za sta su placeni.

Po mom nekom misljenju sa ovim sto imamo suludo je nastaviti igrati ovu tzv 4-2-3-1 jer mi krila nemamo, imamo manje dva igraca na terenu, zapravo sa Krpicem tri..

Po meni, znam da se nije uigravalo ali evo laicki, kao neko ko je trenirao i igrao fudbal po mom misljenju neka moja zelja od ovog ponudjenog jer bolje nemamo..

Eric
Sinisa-Sipa-Bogi-Pavic
Hajdarevic-Bojo-Alispahic
Ramovic-Mustafa
Zaimovic
Nije ti losa ova postavka :), samo bih umjesto Mustafe stavio E.Zeca (ako bude kada spreman) tako da bi ova trojka gore mogla puno uraditi, znaju sa loptom, sut imaju dobar, mijenjati mjesta i sl.
Pozadi se se osigurao a Bojo je zna iznjeti brzo.
Stoper fali definitivno ali eto nece dolaziti :)

Jos kada bi veliki sef htio sta promijeniti, bolje bi mu bilo da je sta ovako probao ali ....
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:49 pm

Nakon Kjosevskog koji je bio srednja žalost prošle sezone, ali ipak reprezentativac, te Rodina kao najboljeg našeg stopera, ove sezone će "zaplatiti" Hajdarević.

Nabrajam igrače na kojima smo mogli zaraditi, ali je očito da se to kosi sa nekim novim principima rada u ovom Želji. Očekujem da se Hajdar prešalta na klupu u najskorije vrijeme. Sličin scenarij kao i sa Rodinom.

Danas prolaznu ocjenu mogu dobiti samo Erić i Bojo. Ostali katastrofa i to žešća. Stana i Dado ograjisali.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:51 pm

Hoce li mi neko pokusati objasniti zasto se konstantno ovdje kritikuju Stanic,Bogicevic,Sadikovic,Osmankovic i nekolicina ostalih?

Pa ljudi dragi,ne stavljaju oni sami sebe da igraju,ne dolaze sami u klub,na potpisuju ugovore sami!Sta treba da odu,da se odreknu ponudjenog posla i para sami?Ne budite smijesni!Niko to od nas ne bi uradio.
Kakvi god da su,oni su nekakvi profesionalci i rade samo o o sto im se nalozi.
Prema tome,prestanite ih prozivati,svi mi vrlo dobro znamo njihov (ne)kvalitet,ali stvarna odgovornost lezi na onome KO IH DOVODI,IGRA I PRODUZUJE IM UGOVOR!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:52 pm

Mirek11 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:45 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:31 pm
Stanic, Kemo, Pavic, Dado, Asim, Sehic, Veseli, da 100 godina zajedno igraju nece se ustimati jer ne umiju.
Ja i dalje ne vjerujem da u FK Zeljeznicaru, kakav god on trenutno bio jedan Dado igra u veznom redu. “Igra” na papiru, na terenu se sakriva, zatvara prostor svojim igracima, krije se iza protivnika, trckara i nista, ama bas nista ne radi sto vezni igrac treba da radi.
Pavic je svaki duel izgubio, naprijed skoro sve pogrijesio, decko moze biti bolji za 20% ali izgleda da je odlutao i tesko ce se vratiti.
Prema Kemi smo prestrogi, prvo jer on nije igrao nikako prosle godien, godinama ga zavlacimo i drzimo na klupi da on ne odigra ni 10 utakmcia, nije mogao ni napredovati, ubijen u glavu nikad nece biti bolji.
Stanic, nema se sta pricati, bez mozga, ne smije biti u prvih 11.
Sehic, na posudbu jer on dok ne napravi dodatni korak u svojoj igri nema sta traziti ovdje..
Veseli, nesto krene pa syebe, moze u rotaciji posluziti ali nije za prvih 11.

Da ne bude sve crno, Eric se cini kao pojacanje.
Bojo je igrac koji ce napraviti karijeru ako bude zdravlja ako Bog da, jednostsvnost, motorika, mjenjanje strana, otvaranje, nikad ne stoji, ne trckara, ne krije se.. centarsut odlican, pojacanje!
Mustafa, ne znam ima nesto ali se to slabo vidi, ne znam ni gdje bi ga svrstao, koja pozicija?
Krpic borac, ali mora se igra prilagoditi njemu, on sam nista ne moze, ne bi me iznenadilo da ga Zaim izbaci iz prvih 11 koliko god to cudno ili nekome smijesno zvucalo.

Sve u svemu, mislim da nije bio trenutak pred utakmicu napraviti ovo i izvesti ovaj sastav ali ako nista ovi navedeni gore su vidjeli koliko nemaju pojma..
Iskreno se nadam da ce shvatiti da je stanje ozbiljno i poceti raditi ono za sta su placeni.

Po mom nekom misljenju sa ovim sto imamo suludo je nastaviti igrati ovu tzv 4-2-3-1 jer mi krila nemamo, imamo manje dva igraca na terenu, zapravo sa Krpicem tri..

Po meni, znam da se nije uigravalo ali evo laicki, kao neko ko je trenirao i igrao fudbal po mom misljenju neka moja zelja od ovog ponudjenog jer bolje nemamo..

Eric
Sinisa-Sipa-Bogi-Pavic
Hajdarevic-Bojo-Alispahic
Ramovic-Mustafa
Zaimovic
Nije ti losa ova postavka :), samo bih umjesto Mustafe stavio E.Zeca (ako bude kada spreman) tako da bi ova trojka gore mogla puno uraditi, znaju sa loptom, sut imaju dobar, mijenjati mjesta i sl.
Pozadi se se osigurao a Bojo je zna iznjeti brzo.
Stoper fali definitivno ali eto nece dolaziti :)

Jos kada bi veliki sef htio sta promijeniti, bolje bi mu bilo da je sta ovako probao ali ....
Ermin ako bude spremna u napad ga jer nece da trci a da je majstor jeste.
Mehmed ako se spremi veza ce biti dobra uz Boju a volio bi tu i Hajdarevica kao trkaca vidjeti, Mesa kd je spreman nema puno jacih igraca na lopti od njega u ligi.
Zadnja izmjena: SirAlexFerguson, dana/u sub jul 13, 2019 9:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:53 pm

I ovo bi igralo Evropu!
Na hajr i na dobro.

Jedva čekam Dolinu. Nadam se da će atmosfera i značaj dati elana timu.
Tribine. I do njih je. Do pojedinaca.
Razumjevam da raja ispoljava i psovkom sve ono što je boli i što trpi gledajući patnju i neznanje, ali..
Psovalo se i nikakve fajde nema. Ne moramo navijati, možemo i šutjeti i onako ko u pozorištu čekati 90 minutu ali barem da ne psujemo s tribina.
Nema fajde. A i nemamo više kome psovati.

Tuga
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:53 pm

kokoška je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:15 pm
kvalitet je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:12 pm
kokoška je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:08 pm
Sve je to dobro, odlican dizajn dresova se bas uklapa u igru naseg murinja....hajmo sad branioci da vas vidim, nema sumnje da vi ne mozete naci nacin da opravdate igru naseg maga.
Igra je bila sjajna, fantastična, za titulu!
Bas tako, ti mislis da si sarkastican ali to nije istina, ovo je bilo bas u tvom stilu, nisam manje ni ocekivao cak naprotiv imao si ti i vecih bisera ali ne samo ti nego vas ima jos samo sto pokusavate biti "objektivni navijaci Zelje" ali ustvari ste navijaci naseg najveceg maga zvanog Coperfield.
Napisao sam ranije svoje mišljenje. Nije mi jasno zbog čega nismo nikako uigravali taj neki prvi tim i da smo nepoznanica kako Borcu, tako i nama samima. Ja se samo nadam da Amar zna na čemu je. Nego, ne dajem ocjene na pripremama, sačekat ću ipak barem polusezonu, tako je najpoštenije.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:54 pm

Samo da se babuka vrati i to je to...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:57 pm

Erić
Smrdan Sipa Kemo Pavić
Bojo Alispahić Mujezinović
Sinan
Krpić Ermin

Da mi je samo vidjeti kako bi ovo funkcioniralo...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 10:05 pm

sodom1 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 9:28 pm
Pa nema love za boljeg stopera , sta je nejasno. Dovoditi tarabe za klikere , to nije cilj , takva 3 vec ima
Otjerao je ljude doveo svoje ljude ne interesuje nas. Nek stvori pare i poboljša tim inače mars iz kluba. Nikad gori prelazni rok nikad gora igra .
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 10:15 pm

Bice love sad ce Selimovic milione uplatiti
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 10:16 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 133 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija