Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:24 pm

E.Zec se povrijedio
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:25 pm

Niko nikada nije objasnio zasto je Siljku bio zabranjen ulazak na proslu Skupstinu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24758
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:27 pm

Yebo te život puhne vjetar on se povrijedi.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:28 pm

Iskreno nisam uopste od onih sto namjerno i bespotrebno potpaljuju atmosferu i sam sam protivnik toga, ali ko je god bio danas na utakmici teren je u nemjerljivo losijem stanju. Razlika je preocigledna i jako jako sam razocaran s tim. Za mene steta prevelika.
slika
Evo nekad prije...


slika


slika
Zadnja izmjena: ti.ZE1921, dana/u sri jul 10, 2019 8:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:32 pm

Krčmi se sve sto se može krcmiti.
U nedostatku ideje, viziju svakako nemaju, prodaju porodičnu srebreninu u bescjenje. Aferim! Vidjeli smo to u bezbroj slučajeva privatizacije i “preuzimanja” od ‘96. Mnogi od nas su ovakve stvari predviđali. Ima nešto nepismenih koji ovo opravdavaju ali većinom su oni koji ovo relativiziraju i traže alibije za očito lešinarenje FKŽ obični psi koji imaju neki svoj sitni interes.
Dakle, moje pitanje je bilo i tada: ako već nema sposobnih, realiziranih i DOBRONAMJERNIH zeljovaca spremnih da rade pa nije valjda neki travnički pitar ili Mujo selimovic i sl nas izbor. Ako amaru trebaju jaki tipovi sto nije nazvao npr Mamica? Da sa njim pravi veliku priču. Nije. Valjda je sposobniji travnički diler diploma koje nigdje ne vaze.
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:32 pm

Vrucina , sta ces , malo trava klonila , ali doce sebi
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:33 pm

Amar927 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:24 pm
E.Zec se povrijedio
Gdje se nece povrijediti,lik 3 god nije igrao ozbiljan fudbal.Nama je jos uvijek pojacanje ovdje i bitan igrac. :r
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Meha87
Postovi: 606
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:34 pm

Sta je ovo u juniora nova umbro oprema
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:35 pm

DANAN je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:00 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 7:57 pm
Na zvaničnoj nema ništa oko tekme, a na 1921 su izbacili slike.
Je li ko bio? Kako se završilo? Možemo li šta juniorima?
Vodi prvi tim 5:0
Hvala.

Već u 24. minuti, Dženan Zajmović postiže vrhunski pogodak za 2:0

:kafa:

Vidim Amar stavio Sedada desno. Nadam se da će i dobiti priliku tamo, ne može biti lošiji od onog kretena.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:38 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:28 pm
Iskreno nisam uopste od onih sto namjerno i bespotrebno potpaljuju atmosferu i sam sam protivnik toga, ali ko je god bio danas na utakmici teren je u nemjerljivo losijem stanju. Razlika je preocigledna i jako jako sam razocaran s tim. Za mene steta prevelika.
slika
Štedi se braca.

Nije za nas ništa, milionski projekt olako sjebati je glupost teška. To treba da se održava i čuva kako treba i kako je propisano. Moramo li mi uvijek improvizovati i biti najpametniji.

Bježi, ima li išta dobro, **** te grob i ovo.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:41 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jul 10, 2019 1:31 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jul 10, 2019 1:23 pm
s1 pitarski portal, prenijeli vijest samo da bi jos vise zakuhali.

Sram vas bilo
Eh ovo nije posteno.
Neki dan objava kako se Krupa zali kao oni nisu namjestali kao neki klubovi. I slika sa Grbavice, od toliko utakmica... Samo nas Krupa nije pobjedila iz tog donjeg dijela tabele, Zvijezda, Tuzla, Gosk su to uspjeli.
Da ne spominjemo "masakre" nad igracima Sarajeva, jer su dobili zute kartone, iako su trebali bar dvojca do poluvremena biti iskljucena. Arhitektu Harisa Duljevica i slicne nebuloze.
Kao medijski partner duznost im je da istinite objave objavljuju, a ne da iznose mahalske. Tipa umbro, Graovac.
Umbro nije mahalska, za Graovca nije niko napisao da je dogovoreno da će doći. Slika na svakom portalu bude od portala koji je vlasnik te slike, što ti pokazuje watermark iza. I istina je da svaki portal ne samo s1 stavlja slike uglavnom sa koševa ili grbavice, jer je većina medija iz sarajeva te imaju svoje novinare samo na koševu eventualno Grbavici, što bi davali na sliku credit jabuka.tv, ako imaju svoju sliku spašenu u arhivi..

Tako ti razmišlja ne samo s1, već svaki medij opet ću ponoviti.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:41 pm

Kakav klub takav i teren.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:42 pm

Uskoro dijelimo godisnje ulaznice, vec tradicionalno, svake sezone. Ukoliko ima Zeljovaca koji zele da ucestvuju u ovome i eventualno sponzorisu preko foruma ulaznice, neka mi se jave u privatnim porukama.

Hvala!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:43 pm

Meha87 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:34 pm
Sta je ovo u juniora nova umbro oprema
Juniori ostaju još pola godine pod umbrom ili godinu nisam siguran za dužinu trajanja.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:44 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:38 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:28 pm
Iskreno nisam uopste od onih sto namjerno i bespotrebno potpaljuju atmosferu i sam sam protivnik toga, ali ko je god bio danas na utakmici teren je u nemjerljivo losijem stanju. Razlika je preocigledna i jako jako sam razocaran s tim. Za mene steta prevelika.
slika
Štedi se braca.

Nije za nas ništa, milionski projekt olako sjebati je glupost teška. To treba da se održava i čuva kako treba i kako je propisano. Moramo li mi uvijek improvizovati i biti najpametniji.

Bježi, ima li išta dobro, **** te grob i ovo.
E to mene ubi u pojam, ociju mi mojih u glavi ja sav ko cep mokar od safre sto je moralo tako biti. Teren se odrzava ko mala beba kad se rodi, donesi, prinesi, pazi, njeguj, ulazi. Nasi prosli zaposlili covjeka ekserta mladog momka koji je doktorirao na temu hibridnog travnjaka. Mislis da je sad u Klubu? Haha. Pa mislim da je Amar kad je tek dosao reko da se on rijesi posla, da se ne naprdjuje. Grci slali svaki mjesec upute kako treba. Ovi vise to ne postuju imaju nekakav dogovor s Albom, po svom nahodjenju rade. Ja tuge majko moja... koji smo ga k pravili? Kome? Kako? Tri tacke
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:44 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:42 pm
Uskoro dijelimo godisnje ulaznice, vec tradicionalno, svake sezone. Ukoliko ima Zeljovaca koji zele da ucestvuju u ovome i eventualno sponzorisu preko foruma ulaznice, neka mi se jave u privatnim porukama.

Hvala!
Svaka čast ljudima koji to obezbjeđuju, kao i administraciji foruma.

Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6724
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:44 pm

Sada sa Grbavice, teren jeste u losijem atanju nego ranije ali moguce zbog kise sto je bila ovo par dana.

Bojo ce biti ogromno pojacanje.

Zec je izasao 20min do kraja nakon jednog duela sa juniorom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:46 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:44 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:38 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:28 pm
Iskreno nisam uopste od onih sto namjerno i bespotrebno potpaljuju atmosferu i sam sam protivnik toga, ali ko je god bio danas na utakmici teren je u nemjerljivo losijem stanju. Razlika je preocigledna i jako jako sam razocaran s tim. Za mene steta prevelika.
slika
Štedi se braca.

Nije za nas ništa, milionski projekt olako sjebati je glupost teška. To treba da se održava i čuva kako treba i kako je propisano. Moramo li mi uvijek improvizovati i biti najpametniji.

Bježi, ima li išta dobro, **** te grob i ovo.
E to mene ubi u pojam, ociju mi mojih u glavi ja sav ko cep mokar od safre sto je moralo tako biti. Teren se odrzava ko mala beba kad se rodi, donesi, prinesi, pazi, njeguj, ulazi. Nasi prosli zaposlili covjeka ekserta mladog momka koji je doktorirao na temu hibridnog travnjaka. Mislis da je sad u Klubu? Haha. Pa mislim da je Amar kad je tek dosao reko da se on rijesi posla, da se ne naprdjuje. Grci slali svaki mjesec upute kako treba. Ovi vise to ne postuju imaju nekakav dogovor s Albom, po svom nahodjenju rade. Ja tuge majko moja... koji smo ga k pravili? Kome? Kako? Tri tacke
haha radi mladi momak
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:46 pm

samo_plavo je napisao/la:
sri jul 10, 2019 7:26 pm
Zar sumnjate u Bogija ljudi, zar vjerujete da njemu nešto može biti? Pa to je beton, armirani, otporan na sve. Nemojte brinuti, on će zajedno sa Sadikovićem činiti stoperski par protiv Borca. :D
Povedi nas legendo, vole te Manijaci. JB15!
Bogi po pitanju trofeja: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula:
još mu dva fale, da stigne gradskog rivala :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 8:52 pm

Ipe je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:46 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:44 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 8:38 pm


Štedi se braca.

Nije za nas ništa, milionski projekt olako sjebati je glupost teška. To treba da se održava i čuva kako treba i kako je propisano. Moramo li mi uvijek improvizovati i biti najpametniji.

Bježi, ima li išta dobro, **** te grob i ovo.
E to mene ubi u pojam, ociju mi mojih u glavi ja sav ko cep mokar od safre sto je moralo tako biti. Teren se odrzava ko mala beba kad se rodi, donesi, prinesi, pazi, njeguj, ulazi. Nasi prosli zaposlili covjeka ekserta mladog momka koji je doktorirao na temu hibridnog travnjaka. Mislis da je sad u Klubu? Haha. Pa mislim da je Amar kad je tek dosao reko da se on rijesi posla, da se ne naprdjuje. Grci slali svaki mjesec upute kako treba. Ovi vise to ne postuju imaju nekakav dogovor s Albom, po svom nahodjenju rade. Ja tuge majko moja... koji smo ga k pravili? Kome? Kako? Tri tacke
haha radi mladi momak
Na utakmici je bio taj mladi momak, licno ga vidio.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, cipiripi, Diverzant, igla, Majkel, Mirek11, PlavaDobrinja1921, SamoNapad i 159 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija