Moderator/ica: storm_raider

 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:16 am

Dzaba, Bogi je realno valjao nama i nasem klubu itekako. I ove sezone je dosta situacija rijesio na iskustvo iako ga tijelo izdaje. Dok sa druge strane imamo trafiku koja ima snage kao Bogicevic 8 puta ali mozga 16 puta manje, i u toj situaciji uvijek bi birao Bogija ispred njega. Na kraju krajeva sami smo krivi sto smo se doveli do toga da nam je on najbolji stoper trenutno
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:19 am

Senad1921 je napisao/la:
ned jul 07, 2019 8:53 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned jul 07, 2019 8:37 pm
kakvog mi strucnjaka na klupi imamo nismo ni svjesni, kad se samo sjetim 2-2 na Hadisonu, ubacuje Bekrica umjesto Colica, mnogi bi rekli ludjacka izmjena, ali okrece utakmicu za 180 stepeni i jos hejbet ovakvih primjera :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

A tek kako okrenu zadnji derbi na Grbavici, od 1960 i neke nisu nas onako dobili, pa cak ni sa Kosticem na klupi...
Doduse, to sto kazes za derbi sa Bekricem je fakat tako, valjo mu je Bekric, Bogi, Kjosa i sl i sad, prije malo jace od pola godine...
Kakvog mi kamatara na klupi imamo, nismo ni svjesni, kada se sjetim samo kako blokira racun da napravi pritisak na bivse sazive Upravnog i Nadzornog Odbora.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:25 am

Prvi cilj ovog kluba mora biti stvaranje novca. Nasa sreca u nesreci je sto jos mozemo da prezivimo sa parama od evropskih takmicenja. To su na nekom vecem nivou smijesne pare i sluze da se namire ti troskovi puta, a nama cine osnovicu budzeta.

Mi kao navijaci moramo u svijest ugraditi obavezu clankse, sezonske, dresova ako nista bar tu pojedinacnu kartu da kupujemo. Grupa mora prerasti te bakljade, koje nicemu ne sluze, osim sto pune kasu savezu. Dresove kupovati, ali dzaba nema u ovoj generaciji nijedan igrac da bi njegov dres volio imati. Prije bio Muharemovic, Zeba, Biscevic, Mulalic, pa u zadnje vrijeme Bajic, Hodzic svi su bili taj "Zeljeznicar". Danas klubovi dosta novca samo od prodaje dresova zarade. Mi bar da budemo prvi u BiH po tome. Neke promotivne cijene ne bi bile lose, dodje neko "ime", ili neki retro dresovi tipa sampionskih godina. Cijene moraju biti prihvatljive! Npr dres Bazdarevica, Dzeke..

I dalje, tu smo da pomognemo ali su to male pare. Nama igrace uzimaju smijesne ekipe iz Hrvatske..
Drzava bi mogla pomoci, kada bi uvela poreze neke.
I na taj nacin ako se inostrani brend zeli pojaviti i prisustvovat na trzistu da mora uloziti u sport. Mozda zvuci fiktivno, i jeste nestvarno ali nekako ih moramo natjerati da nam budu sponzori.
Mozda bi nam mogao pomoci taj klupski "kafic", "pub", pive su mi nekako specificne za fudbal, znate i sami koliko ima vrsta piva, ali ih ne viidm da su sponzor.
Evo Ela,Nova vita su sponzori, a kad gledate koliko jos brendova ima..
Cilj moraju biti inostrani brendovi, lobirati kod njihovih ovlastenih distributera, razlicit vid promocija na utakmicama, i sl.
Ako treba spustiti cijenu da im se reklama okrece na ledovima, iznad juga, buducem sjeveru.. Dosta bi se novca moglo na taj nacin prikupiti. Ali to pustiti ovima u klubu.

Treca i najvaznija stvar preko koje mozemo najvise para uzeti je prodaja igraca. Stvaranje tima, koliko nasih igraca ima u U21 selekciji? Bojo, Hajdarevic, premalo za nas klub, mi smo bar uvijek bili po tome najjaci, ne smije nam izgovor biti lobiji ovo ono. Nama niko nije branio da dovedemo Serbecica dok je u Zvijezdi bio (tad sam ja znao za njeg), prosle godine Boju ili sad primjer Nuhanovica neko ce reci propast ce. Ali bolje njega placat nego Cemana,Zerica..
Ali nadam se da ce klub krenuti u tom pravcu, i nece gledati na pritisak titule. Jer titula ce doci sa takvim igracima, prije ce Mehic donijet titulu nego Alispahic. Cilj je dovesti sve najbolje mlade igrace
Iz drzave. Ima taj mali iz Gorazda stoper, sta fali da njega probamo dovesti uz npr Cocalica to bi super bilo. Napraviti dobru mladu ekipu, koja zeli da napreduje, i prodavat takve igrace.
Zadnja izmjena: PratimsamoPlave, dana/u pon jul 08, 2019 12:35 am, ukupno mijenjano 1 put.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:26 am

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:16 am
Dzaba, Bogi je realno valjao nama i nasem klubu itekako. I ove sezone je dosta situacija rijesio na iskustvo iako ga tijelo izdaje. Dok sa druge strane imamo trafiku koja ima snage kao Bogicevic 8 puta ali mozga 16 puta manje, i u toj situaciji uvijek bi birao Bogija ispred njega. Na kraju krajeva sami smo krivi sto smo se doveli do toga da nam je on najbolji stoper trenutno
Poslije Maribora taj covjek je morao dobiti zabrani prilaska stadionu. A nakon tuzbe, 50.000 KM i sve samo da ne bude blizu kluba.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:51 am

Sad da tugujem sto nas komunjare i udbasi ne vole. ;( ;( ;( Hajde makar NFSBIH da nas vole plizzzz.

"Ni drzave, ni vlasti sve nisu mogli da te ugase" :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:52 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:26 am
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:16 am
Dzaba, Bogi je realno valjao nama i nasem klubu itekako. I ove sezone je dosta situacija rijesio na iskustvo iako ga tijelo izdaje. Dok sa druge strane imamo trafiku koja ima snage kao Bogicevic 8 puta ali mozga 16 puta manje, i u toj situaciji uvijek bi birao Bogija ispred njega. Na kraju krajeva sami smo krivi sto smo se doveli do toga da nam je on najbolji stoper trenutno
Poslije Maribora taj covjek je morao dobiti zabrani prilaska stadionu. A nakon tuzbe, 50.000 KM i sve samo da ne bude blizu kluba.
Poslije Maribora taj covjek je osvojio jos jednu titulu sa nasim Klubom, sto nije poslo za rukom niti jednom stoperu od 2014-2019. A i vise je.bale vas pare, volio bih tebe vidjeti da ti sef ne da platu 3 mjeseca da li bi se zalio. Nas su mnogi fudbaleri koje danas zovemo legendama probali zajebati ili su zajebali, a niko ih ne pljuje.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:52 am

Glas Razuma je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:19 am
Senad1921 je napisao/la:
ned jul 07, 2019 8:53 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned jul 07, 2019 8:37 pm
kakvog mi strucnjaka na klupi imamo nismo ni svjesni, kad se samo sjetim 2-2 na Hadisonu, ubacuje Bekrica umjesto Colica, mnogi bi rekli ludjacka izmjena, ali okrece utakmicu za 180 stepeni i jos hejbet ovakvih primjera :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

A tek kako okrenu zadnji derbi na Grbavici, od 1960 i neke nisu nas onako dobili, pa cak ni sa Kosticem na klupi...
Doduse, to sto kazes za derbi sa Bekricem je fakat tako, valjo mu je Bekric, Bogi, Kjosa i sl i sad, prije malo jace od pola godine...
Kakvog mi kamatara na klupi imamo, nismo ni svjesni, kada se sjetim samo kako blokira racun da napravi pritisak na bivse sazive Upravnog i Nadzornog Odbora.
Mnogima smeta kad se kaže da smo slabiji nego što smo bili u svakom segemntu,da titule po svemu odrađenom vidjeti nećemo a da nazadujemo i tonemo finansijski, krpimo se i prodajemo budi pošto šta god vrijedno imamo. Danas igrače a sutra imovinu kluba. Amar nije ŽELJO niti par poslušnika koji ga brane i nogama i rukama, jer ne vide od idola ni prst pred okom.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 12:58 am

Svima nam je jasno da ovoj ekipi fali 2-3 igraca...da su nepotrebni Dado,Bogi,Stanic,Kemo,Alispahic...al opet nekako vjerujem da nam Alispahic moze pomoci na svoje iskustvo,samo ga treba spremiti...koliko god nam se gadio Stanic djeluje bolje od trenutnih bekova,Pavic i Sinisa su skroz pali u formi
Eric
Sinisa Sipovic Kemo/novi stoper Stanic

Hajdar Bojo

E.Zec Ramovic Veselinovic

Krpic

Sasvim pristojna ekipa ...Veseli ne vjerujem da ce biti starter,Amar ga ne mirise nesto al je najbolje nase krilo sto potvrdjuju i treneri drugih ekipa...volio bih probati Dacica na desnom krilu jer pored Sinana ne moze al momak je definitivno zasluzio priliku da mu se da...dobar stoper,lijevi bek mozda krilo mada bih tu probao Dacica
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 1:03 am

Pa naravno da Zeljo nije jedno ime, sto bi te neko banovao zbog toga ?
Ja se vise ubih, dozlogrdio sam svima, moleci vas sviju da zaboravite
imena.....Osim, jednog, ZELJO !
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 1:21 am

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:52 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:26 am
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:16 am
Dzaba, Bogi je realno valjao nama i nasem klubu itekako. I ove sezone je dosta situacija rijesio na iskustvo iako ga tijelo izdaje. Dok sa druge strane imamo trafiku koja ima snage kao Bogicevic 8 puta ali mozga 16 puta manje, i u toj situaciji uvijek bi birao Bogija ispred njega. Na kraju krajeva sami smo krivi sto smo se doveli do toga da nam je on najbolji stoper trenutno
Poslije Maribora taj covjek je morao dobiti zabrani prilaska stadionu. A nakon tuzbe, 50.000 KM i sve samo da ne bude blizu kluba.
Poslije Maribora taj covjek je osvojio jos jednu titulu sa nasim Klubom, sto nije poslo za rukom niti jednom stoperu od 2014-2019. A i vise je.bale vas pare, volio bih tebe vidjeti da ti sef ne da platu 3 mjeseca da li bi se zalio. Nas su mnogi fudbaleri koje danas zovemo legendama probali zajebati ili su zajebali, a niko ih ne pljuje.
Nije sam igrao, bilo je tu jos puno zasluzinijih igraca. Cak je u najboljem periodu imao debilnih odluka, I da po meni jedan od najvecih krivaca zasto nije niko osvojio, jer sa toliko godina ne zna zagrsditi loptu, prespor, jos par puta pomjesao gol.
Uvijek su mu drugi krivi, jer bjezi od tih "skakljivih" situacija, pa ne valja Kerla, Graovac, Kemo, Sipovic, Bocca, svi lose izgledaju u paru sa njim. Prestar, cetvrta opcija mozda.

Koliko se sjecam, nije on tuzio klub zbog neprimanja plate, tad su druga vremena bila, ta neozbiljnost nije se mogla desiti. Naveo sam primjer odstete, samo da ide iz kluba. Tuzio je koliko sam shvatio jer je sklonjen iz tima pa direkt kod onog konja Dzidica...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 1:27 am

.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 1:35 am

Ujko je napisao/la:
pon jul 08, 2019 1:03 am
Pa naravno da Zeljo nije jedno ime, sto bi te neko banovao zbog toga ?
Ja se vise ubih, dozlogrdio sam svima, moleci vas sviju da zaboravite
imena.....Osim, jednog, ZELJO !
Banovan sam jer sam navodno time rusio nerealno idealiziranu atmosferu na forumu, kao pustimo se negative i zmirimo. Taman idolopoklonici nas uvjere da dolaze pojačanja, da je ljeto i da ide čistka i napad na titulu ...kad dolazi Alispahic, ostaje Bogičević i Egzistencija za koje su rekli da su tu do ljeta bla blaaa tri tackee i tako dalje... nek je i njima i moderaciji jasno da niko glup nije,7 dana citam gluposti koje pisu jos od decembra i sve iste osobe po zadatku, ali to nije dovoljno maliciozno.

Šutit ćemo do prvog ozbiljnog problema i tada ćemo opet čuti ono famozno 'jbg'...zasto svi sutite da je napredak da Zubana dajemo za dzaba a ti isti su na sve otvore na tijelu pljuvali kako ne znamo napraviti vrijedan transfer za Šabana. Kako se šuti na činjenicu da prodaše Rodina na silu, a perspektiva čista i zalog za budućnost kako igrački tako i finansijski..jer je babuka reko ,je l'? Jeb.o vas on, vodite ga kuci,nije on Zeljo niti ce iko ikada biti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 1:40 am

AdmirA je napisao/la:
ned jul 07, 2019 11:48 pm
salle86 je napisao/la:
ned jul 07, 2019 11:25 pm
Na žalost, postali smo mi ko ManUtd u engleskoj, sve se lafo borimo za titule a iz utrke ispadnemo već u 10.kolu. I igra nam jer tu negdje, nikakva. Ima takvih klubova more u ligama, koji su nekad bili nešto a sad samo imaju ime, dok sve rade naopako a opet se čude što nema rezultata. Hajduk, Milan, Fener...
Osim posljednje sezone, navedi u kojoj sezoni smo u 10.kolu bili daleko od titule.?
Treba nekad pročitati nešto i između redova, jok sve bukvalno shvatiti.
Al nejse
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 2:00 am

Kad se sjetim prije par godina prica je bila kako se ne može pravi tim formirati zato što svake godine dođe autobus igrača tačnije polovnjaka, čast izuzecima. Sad se priča okrenula za 180° kako trebamo dovoditi igrače tacnije polovnjake.. :zid:

Meni je najveće pojačanje što je 90% tima ostalo, otisli Klepac, Šaban, Bajić i vjv Fejzić. Jedina šteta za Rodina, kvalitetan štoper.
Pojačali smo sredinu najbitniji dio na terenu, sacekajmo do kraja prelaznog vjerujem da će doći i štoper, a za krilo mogao bi Ramović da zaigra, a da polušpic bude Ermin..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 2:01 am

Ima li neko podatak koliko je autogolova zabio Bogičević u Želji? Stvarno me zanima, mislim da je rekorder po tom pitanju.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 3:10 am

sahmat je napisao/la:
pon jul 08, 2019 2:00 am
Kad se sjetim prije par godina prica je bila kako se ne može pravi tim formirati zato što svake godine dođe autobus igrača tačnije polovnjaka, čast izuzecima. Sad se priča okrenula za 180° kako trebamo dovoditi igrače tacnije polovnjake.. :zid:

Meni je najveće pojačanje što je 90% tima ostalo, otisli Klepac, Šaban, Bajić i vjv Fejzić. Jedina šteta za Rodina, kvalitetan štoper.
Pojačali smo sredinu najbitniji dio na terenu, sacekajmo do kraja prelaznog vjerujem da će doći i štoper, a za krilo mogao bi Ramović da zaigra, a da polušpic bude Ermin..
Sve je to super a sta u slucaju povreda,obojici staklene noge.
 
Elektron
Postovi: 4
Pridružen/a: ned jan 15, 2017 9:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 3:27 am

Podavno sam se registrovao na ovaj forum, pratim vas dugo vec i evo tek sad imam neku potrebu da dam svoje neko misljenje o nekim stvarima zbog svih ovih desavanja.
Trudit cu se da budem sto kraci, ali vjerovatno ce biti duzi post da vas odmah upozorim.

Citam nedavno raspravu izmedju barbareza i jos par forumasa oko zlomislica. Mi nekako pretjerano reagujemo na sve. Svako pojacanje konkurencije, svako nase pojacanje, svaki nas los potez, svaki nas dobar potez...
Jednostavno nemamo mjere. U redu konkurencija se pojacala, ali 90% tih pojacanja su igraci koji imaju ocajnu sezoni iza sebe, kojima je karijera u padu. Niko ne kaze da Zlomislic necee prekucati sljedecu sezonu i biti najbolji igrac lige, ali mi valjda znamo pouceni proslim sezonama da ta neka imena poznata u okvirima nase lige imaju sansu biti prevaga na terenu koliko i mali Mehic ove sezone.
Ne kazem ja da nama ne fali jos ozbiljnih pojacanja, ali samo da ne pretjerujemo, nego da budemo realni.

Bitno je gledati na ove stvari s prave strane. Za Zeca je receno da nije u optimalnoj formi i da se ne ocekuje puno od njega u periodu kad je doveden. On za ono malo vremena zabije koji go, upise par asistencija i mi svi prezadovoljni.
Sa druge strane da je on doveden i predstavljen kao veliko pojacanje i kao neko ko ce biti prevaga na terenu, a za polusezonu skupi 200-300-400min, zabije par golova i nakon polusezone jos nije u optimalnoj formi. Da li bi opet bili zadovoljni sa njim?

Ovo je nekako bitno jer mi ovo radimo sa vecinom nasih pojacanja. Spominjao sam Mehica jer ga vecina nas nije gledala, a po prici i komentarima on ce sljedece sezone dijeliti lopte ko Pirlo, on ce odigrati pristojno, ali to je ispod nasih ocekivanja. To nije to. To je problem sa svakim pojacanjem. Kada ih vidimo na terenu, razbije se ta slika savrsenstva stvorena u glavi.

Proci ce jos dugo vremena dok mi ne budemo mogli dovesti igraca koji ima dobru sezonu iza sebe. Vecina tih igraca koji dolaze u ligu opcenitno, ne samo kod nas su igraci bez karaktera, bez obraza. Kakav ce to profesionalac pristati na neke mutne radnje u ugovoru (od prijave na minimalac, placanje na ruke...). Ne mozemo od takvog sljama ocekivati nesto.

Druga stvar se nekako tice nase lige. Specificna na hiljadu nacina. Ne mozemo reci da kvalitet nije bitan, ali u ovoj ligi u odredjenim situacijama taj kvalitet (sad uzmimo u obzir kvalitet kona i svinjskog) ne moze doci do izrazaja. Liga je se promjenila otkako je Amar zadnju put tu bio, ali je jos uvijek cudna nekako.
Prosle god pitari su bili u slicnoj poziciji, slabo sa pojacannima, pred onaj derbi na Grbavici 2-2 je.bavala se husrefu mater, tjerali se svi redom. Situacija katastrofa, na kraju dupla.
Treba znati igrati ovu ligu. Dosta seljackih ekipa, seljackih igraca, seljacki mentalitet. Uz to idu i losi tereni za vrijeme zime i padavina. Igre u savezu.
Ono sto pokusavam reci je da kone i zrinjski jesu kvalitetniji od nas, ali taj kvalitet mora biti veci da bi bio prevaga u ovakvoj ligi.
Opet cu reci nama fali jos ozbiljnih pojacanja, ali za ligu ovakvu kakva je nije iskljuceno da budemo prvi, a da smo daleko od ozbiljnog fudbala i rezultata u evropi daleko smo. To je ta car bht premier lige.

Mehica sam gore uzeo za primjer ppjacanja, nista protiv momka.

To bi bilo to. Nadam se da ima smisla sve, na mobitelu sam ne mogu da pratim.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 4:28 am

Amar927 je napisao/la:
pon jul 08, 2019 12:58 am
Svima nam je jasno da ovoj ekipi fali 2-3 igraca...da su nepotrebni Dado,Bogi,Stanic,Kemo,Alispahic...al opet nekako vjerujem da nam Alispahic moze pomoci na svoje iskustvo,samo ga treba spremiti...koliko god nam se gadio Stanic djeluje bolje od trenutnih bekova,Pavic i Sinisa su skroz pali u formi
Eric
Sinisa Sipovic Kemo/novi stoper Stanic

Hajdar Bojo

E.Zec Ramovic Veselinovic

Krpic

Sasvim pristojna ekipa ...Veseli ne vjerujem da ce biti starter,Amar ga ne mirise nesto al je najbolje nase krilo sto potvrdjuju i treneri drugih ekipa...volio bih probati Dacica na desnom krilu jer pored Sinana ne moze al momak je definitivno zasluzio priliku da mu se da...dobar stoper,lijevi bek mozda krilo mada bih tu probao Dacica
Amare stoji to da "djeluje bolje" ali se PROKLETO trazilo bolje od tog Stanića,zar je sad prosjek sasvim zadovoljavajuca stvar?! O tome ti govorim,s druge strane postoje niz razloga za Stanica koje se nisu smjele dogoditi da smo stabilan klub sa sistemom u kojem ne moze jedno lice srusiti sistem ma kakav god on bio i raditi sta mu se digne i tri tacke..o tome se radi, pricalo se godinama o sistemu i nalazile se mahane svemu i svacemu a sad odjednom kada se skontalo da sistema nema nikako eto moze i prosjek jer ce to Amar sve posloziti i babuka zna, pa tri tacke...

Zasto onda nas bivsi igrač po Tuzli prica o razlozima svog odlaska i stanja u klubu prije godinu i danas, u i oko organizacije i sistema kluba. Sami igraci koji vole klub znaju da to nije dugorocno dobro za Zelju a znamo i mi, samo eto zavaramo se nekim hajcanjem i skrivanjem gole istine a to je da ovo nije ono sto su htjeli idolopoklonici lika i djela jedne osobe jer sistema nema,ljudi nema iza sebe koji ce da vuku svaki segment ka naprijed.

Spominjite Misimovica,Vukotica, Gredica ma koga hocete ali ti ljudi su imali ljude iza sebe i gradili su sistem a danas mi sistema nemamo...slusam Ustamujica evo godinu kako prica ovo i ono a nista konkretno od te price do danas nije bilo, da ne nabrajam dalje od ljudi u Upravi.

Smanjimo ocekivanja i priznajmo sebi neke stvari, imamo sad ovo sto imamo i navijajmo za Zelju jer njemu zamjene nema a ljudima uvijek je bilo i bit ce. Neke ljude potrose drugi a neki sami sebe, samo je u tome razlika a vrijeme ce pokazati. Najgore od svega sto se nekolicina toliko pravi glupa i misli da smo mi naivni, kao eto mi pravimo negativnu energiju i pisemo o istom, ne gospodo vec ne gradi se sistem na ho-ruk nacin i laznoj imaginaciji.

Ako ti neko kaze i garantuje da ce jug biti gotov do obiljezavanja godisnjice kluba a dođu navodno sistem da sve unaprijedi i onda ti kaze da ce se truditi da POČNE IZGRADNJA juga,onda znas sto bi rekli kod nas koliko je sati. Ne pati niko od nas za bilo kime, pati jer je Zeljo gubio tada a i danas gubi, jer su raznorazni interesi i neprijatelji ujedinili snage i cekaju priliku a mi imamo 2 cista covjeka koja drze klub u funkcionisanju (kreditima i pozajmicama). puno razloga se moze navesti, ali to je samo dodatni motiv za one koji ce ovo popljuvati i nece shvatiti bit svega,ali ima jos zeljovaca koji su ovog itekako svjesni ali eto sute

OVO NIJE PODIZANJE SISTEMA, LJETO JE DOSLO NEMA NI FRANCUZA NI POJAČANJA, UKRATKO IMAMO ŽELJU I OKO TOGA SE VODIMO!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 7:22 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon jul 08, 2019 3:10 am
sahmat je napisao/la:
pon jul 08, 2019 2:00 am
Kad se sjetim prije par godina prica je bila kako se ne može pravi tim formirati zato što svake godine dođe autobus igrača tačnije polovnjaka, čast izuzecima. Sad se priča okrenula za 180° kako trebamo dovoditi igrače tacnije polovnjake.. :zid:

Meni je najveće pojačanje što je 90% tima ostalo, otisli Klepac, Šaban, Bajić i vjv Fejzić. Jedina šteta za Rodina, kvalitetan štoper.
Pojačali smo sredinu najbitniji dio na terenu, sacekajmo do kraja prelaznog vjerujem da će doći i štoper, a za krilo mogao bi Ramović da zaigra, a da polušpic bude Ermin..
Sve je to super a sta u slucaju povreda,obojici staklene noge.
Polušpic ili ofazivni vezni može igrati Dacić sasvim okej zamjena, brz, vrši presing na odbranu, zna dodati loptu, kakva su nam krila npr. Asim ništa gore ne bi igrao i na toj poziciji. Pored njega imaš i Alispahića koji je tu doveden kao back- up opcija, a mislim da može pomoći sa svojim iskustvom.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 8:42 am

Ćemo da vidimo sve.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija