Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:29 pm

Pa sta vam nije jasno u u tome kad se kaze da nema se para,kako i cime bi vi doveli igraca koji bi odmah uskocio u prvih 11 bez da izvalis kes.
Bojim se da je Amar sebe precjenio a ligu podcijenio.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:38 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub jul 06, 2019 7:15 pm
AsharaK je napisao/la:
sub jul 06, 2019 7:12 pm
Kospa je napisao/la:
sub jul 06, 2019 7:10 pm
Yebo majku ovaj Zrinjski nije normalan...
Jebiga, mozemo samo gledat
Znači prekucavanje igrice...
Ljudi dovedose sve mrtvo i zivo a mi se sekiramo jel igrac potpisao na minimalac ili mu se uplacuje puno penziono. Koje smo mi dno dotakli Boze molim te ima li kraja, jel to to da stanemo vise propadati
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:38 pm

Zrinjski i kone bas prejake ekipe slozili. Kod Zrinjskog upitan samo trener kako ce se snaci, to ih moze sjebati u borbi za titulu s konama. Nase sanse za titulu su nikakve, skoro 0%. Trece mjesto premija.

S ovoliko slabijom ekipom ni puno veci treneri ne bi uzeli titulu, pa ne moze ni najbolji trener u BiH. Medjutim, sam je kriv. Sam je birao ovaj nacin i put kojim ce klub funkcionisati. Sam je odabrao ljude koji su od nas napravili kokuze da nijedan ozbiljan igrac ne zeli kod nas. O uhljebima poput stane, Bogija, Dade i ostalih nema potrebe pricati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:42 pm

Kjosevski, Osmanković, Bogičević, Stanić, Sadiković, Žerić, Alispahić, Zajmović, Zec noćna mora
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:51 pm

Po igrackom kadru Zrinjski i Sarajevo prejaki za nas...borba izmedju 3-5 mjesta..jedino da bas Amar uigra ekipu...ovaj prelazni rok je pozitivno igraci tipa Mehic,Subasic,Bojo...definitivno ovoj ekipi fali 2-3 igraca...Adzem,Ivan Jakovljevic slobodan ,slican igrac Zeljkovicu,bolji od trenutnih stopera,krilo pokusati Abida Mujagica ,lijevi bek umjjesto Pavica koji je kriza u posljednji period..
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:55 pm

Realno jest nas Amar ukopao,otjero staru upravu,doveo novu koja ne moze uplatnice ispuniti,namaknuti finansijska sredstva,nema licence ,blokiran racun,mislim sto se tice fudbala nemam nista protiv njega i neka ga 10 godina ako hoce,al cinjenica je da smo u govnima radi njegovih djela van ekipe.Treba biti realan.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 7:56 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jul 06, 2019 7:42 pm
Kjosevski, Osmanković, Bogičević, Stanić, Sadiković, Žerić, Alispahić, Zajmović, Zec noćna mora
Hajd od ovih se i ne ocekuje puno (i Zrinjski i Sarajevo imaju igrace koji su cisti prosjek), ali nama su i ovi "bolji", vrlo upitni. Sipovic nicim ne impresionira, Pavic je po meni imao vise losih, nego dobrih utakmica, centarsut katastrofa, Sinisa kako kad, il se kunemo u njega, il je glup da boli. U sredini Bojo tek doso, Hajdar koji je realno limitiran, Sinan sa staklenim nogama, 3 tekme odlican, pa 3 na tribinama. Gore Krpic vazda borben, al onaj golgeterski post mu se ne smije ponovit. Ko zna kako cemo spremit Ermina, sta mozemo od njega ocekivati, itd itd.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:00 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jul 06, 2019 7:56 pm
LARSSON je napisao/la:
sub jul 06, 2019 7:42 pm
Kjosevski, Osmanković, Bogičević, Stanić, Sadiković, Žerić, Alispahić, Zajmović, Zec noćna mora
Hajd od ovih se i ne ocekuje puno (i Zrinjski i Sarajevo imaju igrace koji su cisti prosjek), ali nama su i ovi "bolji", vrlo upitni. Sipovic nicim ne impresionira, Pavic je po meni imao vise losih, nego dobrih utakmica, centarsut katastrofa, Sinisa kako kad, il se kunemo u njega, il je glup da boli. U sredini Bojo tek doso, Hajdar koji je realno limitiran, Sinan sa staklenim nogama, 3 tekme odlican, pa 3 na tribinama. Gore Krpic vazda borben, al onaj golgeterski post mu se ne smije ponovit. Ko zna kako cemo spremit Ermina, sta mozemo od njega ocekivati, itd itd.
Ma sta ces očekivati pola ih ima viska kila, pocevsi od prekaljenog Ermina, Mehmeda... njima je ovo samo zajebancija, dobre pare, hrana, provod, glavni grad... al ko ga jebe, more nam pod kapu stat, samo vozi misko.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:06 pm

Mozda sam ja lud,ali po cemu je ovaj Zlomislic tako neko veliko pojacanje.80 posto ljudi mi je culo prezime iz Sirokog,ali ga vecina nikad opazila na terenu nije. Frajer od 2011 svake godine mijenja sredinu. Nekad cak i po dva puta u sezoni. Nigdje se nije zadrzao duze od jedne godine. A dok je igrao u Sirokom,nikad ga niko pretjerano nije nesta zapamtio.
Miskim da se malo pretjeruje Bogami.
Necu sad komentarisati nas,ali vala kad bi covjek mogao da bira,on i Bojo. Ja bi uvijek prije izabrao Boju. Ne znam cemu drama. Jer se nekako opet nadam da cemo mi dovesti ta 2 famozna igraca koja se traze za prvih 11.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1724
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:12 pm

barbarez je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:06 pm
Mozda sam ja lud,ali po cemu je ovaj Zlomislic tako neko veliko pojacanje.80 posto ljudi mi je culo prezime iz Sirokog,ali ga vecina nikad opazila na terenu nije. Frajer od 2011 svake godine mijenja sredinu. Nekad cak i po dva puta u sezoni. Nigdje se nije zadrzao duze od jedne godine. A dok je igrao u Sirokom,nikad ga niko pretjerano nije nesta zapamtio.
Miskim da se malo pretjeruje Bogami.
Necu sad komentarisati nas,ali vala kad bi covjek mogao da bira,on i Bojo. Ja bi uvijek prije izabrao Boju. Ne znam cemu drama. Jer se nekako opet nadam da cemo mi dovesti ta 2 famozna igraca koja se traze za prvih 11.
Slazem se fakat oko Zlomislica, ali se slazem i sa ostalim da nismo ni blizu tituli
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:29 pm

Nadam se da cemo na pozicijama zadnjih vezni najvise gledati Boju, Hajdarevica i Mehica. Samo da ne bude da je Mehic premlad za prve postave pa da gledamo Mehmeda i Dadu tu. Mehic posjeduje kvalitet i ima veliki potencijal. Treba ga izgurati i zbog kvaliteta na terenu ali i zbog potencijalne zarade od transfera. Najvise bih volio duo Bojo - Mehic, ali ne znam koliko su kompaktibilni. Hajdarevic da dijeli s njima minutazu kad treba trkac na terenu.

Dado i Alispahic su po meni visak, ali Alispahic kad je vec tu treba ga koristiti kad imamo pozitivan rezultat pa ga ubaciti da na iskustvo zadrzi loptu i smiri igru. Vise od njega sumnjam da mozemo izvuci.

Stoperi suplji, tu nam treba pod hitno barem jedno veliko pojacanje. Bekovski par Sinisa Pavic solidan, imaju svojih mana ali za nase lige vise nego okej. Krila posebna prica ali moze se tu nesto iskombinirati. Veseli je ok, Ermin moze unijeti dodatni kvalitet ako ce recimo Hajdar preuzeti onda njegove defanzivne zadace. Asim kao i Alispahic visak ali moraju biti tu zbog Ermina valjda. Zajim ako se pravilno usmjeri moze biti najbolje krilo lige, a moze biti i najgore krilo. Sve zavisi od trenera. Usput moze ga se koristiti i kao rezervnog napadaca. Krpic i Ramovic bez konkurencije u ekipi na svojim pozicijama, a i najbolji igraci u ligi na svojim pozicijama. U slucaju ozljeda/kartona Krpica mogu mijenjati Zajim i Ermin, a Sinana mogu mijenjati Alispahic i Mujezinovic.

Dakle fali pojacanje (ili dva) na poziciji stopera, i jedno krilo. Steta velika za Graovca i Subica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:31 pm

amar92 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:29 pm
Nadam se da cemo na pozicijama zadnjih vezni najvise gledati Boju, Hajdarevica i Mehica. Samo da ne bude da je Mehic premlad za prve postave pa da gledamo Mehmeda i Dadu tu. Mehic posjeduje kvalitet i ima veliki potencijal. Treba ga izgurati i zbog kvaliteta na terenu ali i zbog potencijalne zarade od transfera. Najvise bih volio duo Bojo - Mehic, ali ne znam koliko su kompaktibilni. Hajdarevic da dijeli s njima minutazu kad treba trkac na terenu.

Dado i Alispahic su po meni visak, ali Alispahic kad je vec tu treba ga koristiti kad imamo pozitivan rezultat pa ga ubaciti da na iskustvo zadrzi loptu i smiri igru. Vise od njega sumnjam da mozemo izvuci.

Stoperi suplji, tu nam treba pod hitno barem jedno veliko pojacanje. Bekovski par Sinisa Pavic solidan, imaju svojih mana ali za nase lige vise nego okej. Krila posebna prica ali moze se tu nesto iskombinirati. Veseli je ok, Ermin moze unijeti dodatni kvalitet ako ce recimo Hajdar preuzeti onda njegove defanzivne zadace. Asim kao i Alispahic visak ali moraju biti tu zbog Ermina valjda. Zajim ako se pravilno usmjeri moze biti najbolje krilo lige, a moze biti i najgore krilo. Sve zavisi od trenera. Usput moze ga se koristiti i kao rezervnog napadaca. Krpic i Ramovic bez konkurencije u ekipi na svojim pozicijama, a i najbolji igraci u ligi na svojim pozicijama. U slucaju ozljeda/kartona Krpica mogu mijenjati Zajim i Ermin, a Sinana mogu mijenjati Alispahic i Mujezinovic.

Dakle fali pojacanje (ili dva) na poziciji stopera, i jedno krilo. Steta velika za Graovca i Subica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tebi je Ermin klupa,jadna nam majka.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:36 pm

Sjeverac je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:29 pm
Nadam se da cemo na pozicijama zadnjih vezni najvise gledati Boju, Hajdarevica i Mehica. Samo da ne bude da je Mehic premlad za prve postave pa da gledamo Mehmeda i Dadu tu. Mehic posjeduje kvalitet i ima veliki potencijal. Treba ga izgurati i zbog kvaliteta na terenu ali i zbog potencijalne zarade od transfera. Najvise bih volio duo Bojo - Mehic, ali ne znam koliko su kompaktibilni. Hajdarevic da dijeli s njima minutazu kad treba trkac na terenu.

Dado i Alispahic su po meni visak, ali Alispahic kad je vec tu treba ga koristiti kad imamo pozitivan rezultat pa ga ubaciti da na iskustvo zadrzi loptu i smiri igru. Vise od njega sumnjam da mozemo izvuci.

Stoperi suplji, tu nam treba pod hitno barem jedno veliko pojacanje. Bekovski par Sinisa Pavic solidan, imaju svojih mana ali za nase lige vise nego okej. Krila posebna prica ali moze se tu nesto iskombinirati. Veseli je ok, Ermin moze unijeti dodatni kvalitet ako ce recimo Hajdar preuzeti onda njegove defanzivne zadace. Asim kao i Alispahic visak ali moraju biti tu zbog Ermina valjda. Zajim ako se pravilno usmjeri moze biti najbolje krilo lige, a moze biti i najgore krilo. Sve zavisi od trenera. Usput moze ga se koristiti i kao rezervnog napadaca. Krpic i Ramovic bez konkurencije u ekipi na svojim pozicijama, a i najbolji igraci u ligi na svojim pozicijama. U slucaju ozljeda/kartona Krpica mogu mijenjati Zajim i Ermin, a Sinana mogu mijenjati Alispahic i Mujezinovic.

Dakle fali pojacanje (ili dva) na poziciji stopera, i jedno krilo. Steta velika za Graovca i Subica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tebi je Ermin klupa,jadna nam majka.
Napisao sam da bi mi igrao krilo, ako se moze trpiti njegov izostanak u odbrambenim zadacima. Drugo, oslanjati se na nekog njegove fizicke spreme je samoubistvo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:52 pm

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 8:55 pm

barbarez je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:06 pm
Mozda sam ja lud,ali po cemu je ovaj Zlomislic tako neko veliko pojacanje.80 posto ljudi mi je culo prezime iz Sirokog,ali ga vecina nikad opazila na terenu nije. Frajer od 2011 svake godine mijenja sredinu. Nekad cak i po dva puta u sezoni. Nigdje se nije zadrzao duze od jedne godine. A dok je igrao u Sirokom,nikad ga niko pretjerano nije nesta zapamtio.
Miskim da se malo pretjeruje Bogami.
Necu sad komentarisati nas,ali vala kad bi covjek mogao da bira,on i Bojo. Ja bi uvijek prije izabrao Boju. Ne znam cemu drama. Jer se nekako opet nadam da cemo mi dovesti ta 2 famozna igraca koja se traze za prvih 11.
Pa i nije samo Zlomislic drug njima fali zadnji vezni i on je slag na tortu. Prije njega M.Ticinovic koji zajedno sa Darijom Srnom i Marijom Carevicem je jedan od 3 najveca talenta Hajduka poslije rata, prije njega Lendric, a prije ovoga Hadzic, ostale da ne pominjem. Tako se napada titula prijatelju, ne pricom i ubleharenjem. Ne nekim izjavama "bicemo konkurentniji nego prosle sezone"

Mi bolan nemamo stopera u ekipi a ne nesto drugo, taman da dovedu tu dvojicu i da su stoperi opet sta sa ostatkom ekipe?.
Nemamo para, podjeljen navijacki korpus u drzavi u kojoj raja sve manje prati domaci fudbal i ti se pitas cemu drama a idemo na titulu... ko fol. E jbg
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 9:11 pm

CURVA je napisao/la:
sub jul 06, 2019 6:41 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 06, 2019 5:38 pm
CURVA je napisao/la:
sub jul 06, 2019 5:13 pm


od drveta ne vidimo sumu :placeodsmijeha: Capljic,Petrrovic ,Kostic,Krcmarevic,Mulalic,Djurbuzovic,Odovic,Krunic,Hadziabdic.Adzem ....................................... ne mogu se sjetiti ko nas je sve vodio :titula: :titula: dvije
babuka :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: :titula: 9 e stvarno smo u zabludi de nam otvorite oci
Bilo nekad, sad je totalno drugačija situacija.
Na osnovu tog prije da ja sad lažem sam sebe i govorim dobro je. E to neću.
A ti kako hoćeš.
Bar budite pošteni prema sebi i nemojte mjenjati "svoj" stav i priču u roku pola godina samo zato jer se to tiče babuke. A znaš ti dobro šta si govorio i kako si ga pravdao, te ekipu zapustili bivši on doveo šlagere da se borimo za Evropu, zato i loše igramo, igrači kurčine ne znaju pas jer su bivši krivi i jer se za Evropu borimo, babuka će ih sve rastjerati i dovesti šampionsku ekipu, ....

Gdje je ta priča? Kako sebe možete lagati? Neću ti ja otvarati nit želim. Ali imaj svoj stav i drži se njega, nemoj da ti neko drugi ga nameće.
Sreća braca ostaje Rodin, ne odgovori mi ali šuti sad smo jači nazad :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Kako te brat voli ,znaci najnovija teorija da je Amar zaboravio biti trener :placeodsmijeha: 2001_ 2003 osvoji sve sto se moglo osvojiti strucnjaci kao ti ga otjeraju i nastane agonija od 7 godina gdje nista ne osvojimo pa babuka opet dodje nakon duge pauze i opet pokaze da nije zaboravio biti trener i od 2009_2013 osvoji sve sto se moze i obori sve rekorde ode na godisnji i u tom periodu osvojimo samo jedan Kup. I opet ce ti babuka pokazati da je najbolji u to budi siguran .
Osporavati da je Amar za našu ligu odličan (najbolji) je - totalna glupost.
Osporavati da je Amar kamatario i klepao (krao) lovu od Želje je, također - totalna glupost.
I prva i druga tvrdnja su aksiomi i imaju čvrsti argumenti za ovo što pišem (trofeji - sudske presude).

P.S. Treba dodati da je Enver Hadžiabdić osvojio titulu (Zubandan) + kup + superkup. I kao igrač je osvojio titulu 1972. Ovo je za one što mašu trofejima.

Ivica Osim je naš najbolji trener svih vremena, a nikada ništa nije osvojio. Kada bih bio zloban, onda bih napisao da je izgubio finale Kupa 1981, titulu 1984. i propustio finale Kupa Uefa 1985,
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub jul 06, 2019 9:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 9:12 pm

Kospa je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:55 pm
barbarez je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:06 pm
Mozda sam ja lud,ali po cemu je ovaj Zlomislic tako neko veliko pojacanje.80 posto ljudi mi je culo prezime iz Sirokog,ali ga vecina nikad opazila na terenu nije. Frajer od 2011 svake godine mijenja sredinu. Nekad cak i po dva puta u sezoni. Nigdje se nije zadrzao duze od jedne godine. A dok je igrao u Sirokom,nikad ga niko pretjerano nije nesta zapamtio.
Miskim da se malo pretjeruje Bogami.
Necu sad komentarisati nas,ali vala kad bi covjek mogao da bira,on i Bojo. Ja bi uvijek prije izabrao Boju. Ne znam cemu drama. Jer se nekako opet nadam da cemo mi dovesti ta 2 famozna igraca koja se traze za prvih 11.
Pa i nije samo Zlomislic drug njima fali zadnji vezni i on je slag na tortu. Prije njega M.Ticinovic koji zajedno sa Darijom Srnom i Marijom Carevicem je jedan od 3 najveca talenta Hajduka poslije rata, prije njega Lendric, a prije ovoga Hadzic, ostale da ne pominjem. Tako se napada titula prijatelju, ne pricom i ubleharenjem. Ne nekim izjavama "bicemo konkurentniji nego prosle sezone"

Mi bolan nemamo stopera u ekipi a ne nesto drugo, taman da dovedu tu dvojicu i da su stoperi opet sta sa ostatkom ekipe?.
Nemamo para, podjeljen navijacki korpus u drzavi u kojoj raja sve manje prati domaci fudbal i ti se pitas cemu drama a idemo na titulu... ko fol. E jbg
Cemu drama oko Zlomislica.Mogli bi raspravljat oko ovih Hajdukovih talenata,i Hadzica. Za Lendrica smatram da je odlican posao. Ali nije mi namjera komentatisati to. Treba nama sigurno vise od 2 igraca,ali eto on najavljuje makar tu 2 cu. Ali mi konkretno Zlomislic i prica o paklenoj ekipi nema nekog temelja. Zrinjski je konretno ostao bez najvaznijih igraca u one 3 titule. Tako da su oni tu negdije,ali ipak daleko od paklene ekipe.
Nas ne komentarisem , vidjecemo,nama fale minimum stoper ,krilo i bek u prvih 11.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 9:12 pm

Neraaa je napisao/la:
sub jul 06, 2019 8:52 pm
https://www.youtube.com/watch?v=QRURZFn8znU&t=895s
Uh, trnci na pocetku klipa...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 9:17 pm

Drugi yebu, a ti se muzafere kupaj..
Opis prijelaznog do sad.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 9:22 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 06, 2019 9:17 pm
Drugi yebu, a ti se muzafere kupaj..
Opis prijelaznog do sad.
Ma drugi i svrsise, a mi ni poceli...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija