Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:35 pm

mula je napisao/la:
čet jun 20, 2019 9:12 pm
Zadovoljan sam dolaskom Alispahica. I ranije u toku sezone sam pisao da bih ga volio vidjeti u Želji, jer smatram da je odlican igrac. Mnogi ga gledaju kroz igre dok je nastupao u Sarajevu pa po tome sude. Molim Boga samo da ga povrede zaobiđu i ubjeden sam da cemo biti zadovoljni.
A inače u Slobodi su mu bile dobre igre?
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:36 pm

Benjoza je napisao/la:
čet jun 20, 2019 8:46 pm
bogi je napisao/la:
čet jun 20, 2019 7:12 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jun 20, 2019 7:10 pm


Jesu ti to konačno mail pročitali, pa hajd da i njegovog jednog dovedemo ? :D
Ma čisto sumnjam da su čitali, a ako jesu dobro su sjetiili.
Spoiler:
Sedad Subašić nek vam bude idući.
Sedad je najbolji igrac u Prvoj ligi FBiH. Djecak je fantastican. Mali Mehic također.
phpBB [video]

Eto pogledajte
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:40 pm

bogi je napisao/la:
čet jun 20, 2019 9:36 pm
Benjoza je napisao/la:
čet jun 20, 2019 8:46 pm
bogi je napisao/la:
čet jun 20, 2019 7:12 pm


Ma čisto sumnjam da su čitali, a ako jesu dobro su sjetiili.
Spoiler:
Sedad Subašić nek vam bude idući.
Sedad je najbolji igrac u Prvoj ligi FBiH. Djecak je fantastican. Mali Mehic također.
phpBB [video]

Eto pogledajte
Za nas su poželjni i na radaru samo oni iznad 32, a pogotovo ako su bili u nekoj ranijoj relaciji sa kamatarom.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:53 pm

Ako ode Rama ima li sanse da dodje Stilic?
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:56 pm

Tare1921 je napisao/la:
čet jun 20, 2019 9:53 pm
Ako ode Rama ima li sanse da dodje Stilic?
Pa momak bio i jucer i danas na treningu, a jucer pisali da je u Tursku otputovao, izgleda da je to patka...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:57 pm

De nemojte kulirati Qoolera yebemu, potrudio se dečko.
1987
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 9:58 pm

Al' koja brutalna dominacija Amara ...mora se priznati ...
...frajer radi maltene šta god hoće ...razvali prošli menadžment kluba ... na polusezoni otpusti bolje igrače od onih koje je doveo i još dovodi ... sa novom upravom potpiše ugovor takav da niko ne smije ni pomisliti da mu otkaz , čak i po cijenu finansijskog sunovrata kluba ... šuruje sa "novinarima" koji su Želji medijski zagorčavali dobronamjerne pokušaje da se klub uzdigne ,,, proslavi svoj reizbor sa ljudima koji pokušavaju da čvaknu nešto od Željine imovine ...i ko zna šta nam može ili šta će nam prirediti ubuduće ..
nema šta ... brutalno ...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 10:03 pm

staaarinavijac je napisao/la:
čet jun 20, 2019 9:58 pm
Al' koja brutalna dominacija Amara ...mora se priznati ...
...frajer radi maltene šta god hoće ...razvali prošli menadžment kluba ... na polusezoni otpusti bolje igrače od onih koje je doveo i još dovodi ... sa novom upravom potpiše ugovor takav da niko ne smije ni pomisliti da mu otkaz , čak i po cijenu finansijskog sunovrata kluba ... šuruje sa "novinarima" koji su Želji medijski zagorčavali dobronamjerne pokušaje da se klub uzdigne ,,, proslavi svoj reizbor sa ljudima koji pokušavaju da čvaknu nešto od Željine imovine ...i ko zna šta nam može ili šta će nam prirediti ubuduće ..
nema šta ... brutalno ...
Sto se u narodu kaže jebe pa razvaljuje... SAMO JEBI BABO NAS, VOLIMO TE !!!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 10:03 pm

Mozes kako hoces ali ne mozes dokle hoces.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 10:05 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
čet jun 20, 2019 9:56 pm
Tare1921 je napisao/la:
čet jun 20, 2019 9:53 pm
Ako ode Rama ima li sanse da dodje Stilic?
Pa momak bio i jucer i danas na treningu, a jucer pisali da je u Tursku otputovao, izgleda da je to patka...
Izgleda ali ja se stili ipak nadam kao svake godine 😂
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 10:14 pm

Je l ovaj mali prijedlog foruma ili bi trebao kod nas?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 10:56 pm

$amo $abura... cekamo tu odluku komisije, a i bice suncano narednih dana
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 10:58 pm

Durgo je napisao/la:
čet jun 20, 2019 10:44 pm
Ma sto se tice igraca, vise se ne uzbudjujem. Amar pravi ekipu sam, ako ne bude titula licno cu otici na zapad da mu ***** mamu, isto kao sto su njegovi jebali Adzemu, pa sada po VIP-u trljaju guzice... Amare sretno, biraj i dovodi koga hoces. (Osim Bekrica usta ga yebem rumena. I Stani je.bem mater)

A sto se tice uprave, nadam se da odgovoriti na pitanja manijaka. I da ce skupiti sta para.
Ma j tri tačke i titulu više. Po koju cijenu ta titula? Da uništimo igrački kadar, finsijski zavalimo klub, o infrastrukturi možemo sanjat. Pa eto to djete Nuhanovića hvale, evo bio je video. Ja ga odgeldao i ako to dijete nije zaslužilo par minuta u svom Želji, onda j tri tačke sve ovo. Nije ba vrijedno više nalazit ni samom sebi opravdanja da bar nešto ide kako treba. Ne ide ništa, nazadujemo, živimo u prošlom vremenu i ta titula nije vrijedna ovog što nam se dogadja i šta nam radi. Da smo normalni već kod Stanića bi dobio žuti karton. Ovo oko uprave što je uradio, je dno dna.
Jedva čekam utakmice, da mu pokažemo šta mislimo. Ko bi rekao da nam se ovo dešava. Svi smo ga priželjkivali, a čovjek radi sve protiv nas. Sve nas ponižava. Kontinuirano i planski.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:08 pm

Qooler je napisao/la:
čet jun 20, 2019 10:58 pm
Durgo je napisao/la:
čet jun 20, 2019 10:44 pm
Ma sto se tice igraca, vise se ne uzbudjujem. Amar pravi ekipu sam, ako ne bude titula licno cu otici na zapad da mu ***** mamu, isto kao sto su njegovi jebali Adzemu, pa sada po VIP-u trljaju guzice... Amare sretno, biraj i dovodi koga hoces. (Osim Bekrica usta ga yebem rumena. I Stani je.bem mater)

A sto se tice uprave, nadam se da odgovoriti na pitanja manijaka. I da ce skupiti sta para.
Ma j tri tačke i titulu više. Po koju cijenu ta titula? Da uništimo igrački kadar, finsijski zavalimo klub, o infrastrukturi možemo sanjat. Pa eto to djete Nuhanovića hvale, evo bio je video. Ja ga odgeldao i ako to dijete nije zaslužilo par minuta u svom Želji, onda j tri tačke sve ovo. Nije ba vrijedno više nalazit ni samom sebi opravdanja da bar nešto ide kako treba. Ne ide ništa, nazadujemo, živimo u prošlom vremenu i ta titula nije vrijedna ovog što nam se dogadja i šta nam radi. Da smo normalni već kod Stanića bi dobio žuti karton. Ovo oko uprave što je uradio, je dno dna.
Jedva čekam utakmice, da mu pokažemo šta mislimo. Ko bi rekao da nam se ovo dešava. Svi smo ga priželjkivali, a čovjek radi sve protiv nas. Sve nas ponižava. Kontinuirano i planski.
Ja sam napisao da necu da se sikiram oko tima, te napisao sta cu uradim ako ne bude titule.

A oko uprave se sikiram i to dobro. Uprava = sve sto si naveo da nevalja.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:15 pm

Ja bih najvise volio da dobijemo... ali prica da je cuo ovaj od onog da imamo dobre sanse u sudu u Lozani ... pa jeste normalni vi, nije to savez kod nas pa da ima osam verzija prije finalne odluke... Boze sacuvaj, science-fiction ovdje se pravi jeeeeb...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:22 pm

Durgo je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:08 pm
Qooler je napisao/la:
čet jun 20, 2019 10:58 pm
Durgo je napisao/la:
čet jun 20, 2019 10:44 pm
Ma sto se tice igraca, vise se ne uzbudjujem. Amar pravi ekipu sam, ako ne bude titula licno cu otici na zapad da mu ***** mamu, isto kao sto su njegovi jebali Adzemu, pa sada po VIP-u trljaju guzice... Amare sretno, biraj i dovodi koga hoces. (Osim Bekrica usta ga yebem rumena. I Stani je.bem mater)

A sto se tice uprave, nadam se da odgovoriti na pitanja manijaka. I da ce skupiti sta para.
Ma j tri tačke i titulu više. Po koju cijenu ta titula? Da uništimo igrački kadar, finsijski zavalimo klub, o infrastrukturi možemo sanjat. Pa eto to djete Nuhanovića hvale, evo bio je video. Ja ga odgeldao i ako to dijete nije zaslužilo par minuta u svom Želji, onda j tri tačke sve ovo. Nije ba vrijedno više nalazit ni samom sebi opravdanja da bar nešto ide kako treba. Ne ide ništa, nazadujemo, živimo u prošlom vremenu i ta titula nije vrijedna ovog što nam se dogadja i šta nam radi. Da smo normalni već kod Stanića bi dobio žuti karton. Ovo oko uprave što je uradio, je dno dna.
Jedva čekam utakmice, da mu pokažemo šta mislimo. Ko bi rekao da nam se ovo dešava. Svi smo ga priželjkivali, a čovjek radi sve protiv nas. Sve nas ponižava. Kontinuirano i planski.
Ja sam napisao da necu da se sikiram oko tima, te napisao sta cu uradim ako ne bude titule.

A oko uprave se sikiram i to dobro. Uprava = sve sto si naveo da nevalja.
U pravu si. Oko tima se nije vrijedno sikirat. Jest da neki imaju ugovore na tri godinez a pitanje je mogu li i jednu igrati. Al sve to nije za sikirati se.
Moram priznat da me više emotivno pogodilo to sto je pisalo danas u onom članku, da se taj Nuhanović tj roditelji preseliše iz Bugojna, malac postade najbolji, kapiten juniora... Možeš misliti samo šta je djete i porodica prošli misleći da će uspjeti u Želji, a eto on ne dobi ni tih par minuta. Dobio papire.
Fuj.
Eto čitav dan sam pod tim utiskom. Stavite samo sebe u kožu tog djeteta i porodice.
A slažem se sa tobom da to nije vrijedno sikiracije, šta radi sa timom u odnosu na ono što radi sa klubom, samo eto nadao sam se da bar tu zna šta radi. Ustvari on ne poštuje nikoga i ništa.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:29 pm

Ma ovo sa Nuhanovicem je nesto ala sa Gojak, da se pare na privatluka uzmu.
Momku neka je sretno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:44 pm

Psujete zenu Ivice, a majku Amaru. Zenu koja je rodila najtrofejnijeg trenera Zelje, a zivotnu saputnicu onog istog covjeka koji je ursdio ono sto vise nikad nece.
Stidite se! Ako je ovo sloboda govora, zivjela diktatura, nazivajte ga slagiranim, konjska glava samo vam je jos to ostalo. Sto je najtuznije predstavljate se da ste stariji.
Ne znam zasto se ovo tolerise...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:49 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:29 pm
Ma ovo sa Nuhanovicem je nesto ala sa Gojak, da se pare na privatluka uzmu.
Momku neka je sretno.
Zelji je u interesu da ispostuje te momke. Mi smo mogli zivjeti od procenta Amera Gojaka, Harisa Hajradinovica... Osim sto su nam i tad igracki itekako mogli pomoci, sjetite se Hodzica pa i on je za 0 KM otisao. Onda smo malo pameti dosli i zaradili nesto para na Amiru, Bajicu, Memiji, steta sto nije prihvaceno navodnih 300.000 milja za Sadikovica..
Ali eto mozda da mu je menadzer Beganovic ili Zubanovic imao bi sanse, bez obzira na uslove. (nista licno)
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:51 pm

Ima li negdje raspored lige sa datumima?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija