Moderator/ica: storm_raider

 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:49 pm

Šta bi od onih zahtjeva manijaka, da li se iko od uprave na to osvrnuo ili nešto izjavio. Ili je to samo mazanje očiju.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:50 pm

Mozda ne rade, ali kradja je ozbiljna optuzba..
Svaka vama cast. Kad bi ostao isti sastav, ja sam se pozelio utakmica..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:51 pm

sahmat je napisao/la:
Plavanacija je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:25 pm
Hare79 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:09 pm
Lijepa vremena kad smo se sekirali je li se trava na sjeveroistoku primila, jesu li radnici koji rade na postavljanju trave adekvatno obučeni, jesu li grijači pravi ili fejk... Godinu dana kasnije idemo u Livno na pripreme???
Igraci nisu zasluzili pripreme ni u Livnu. Da se ja pitam samo Igman.
Njima samo treba Grbavica - Hrasnica (Famos) i tjt, kakvo crno Livno i to im je puno
Ovim igracima za pripreme je dovoljna samo tribina. Citave pripreme im daj da trce uz tribinu i to je to. Svakako nisu u stanju od fudbala da nesto i nauce.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:52 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:50 pm
Mozda ne rade, ali kradja je ozbiljna optuzba..
Svaka vama cast. Kad bi ostao isti sastav, ja sam se pozelio utakmica..
Ako ne rade zar to nije krađa pozicija od onih koji bi radili i radili su. Krađa nas navijača koji osijedismo zbog njihovog nerada.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:57 pm

qwertz1921 je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la: Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
nefer si i nerealan. Manijaci su pokazali cijelom balkanu sta su i koliko vrijede u prethodne 3 godine. Djeca su sto se kaze od plejke odvajali i kasicu otvarali da bi gradili stadion od parkinga do istoka a prije toga su ako se sjecas bile cigle na kojima su pisali nasi trofeji i stajalo je ''ostalo je samo ime''. Nakon toga Željo je procvao. Raja je za kratko vrijeme izvarana i normalno da davanjem para podrzavamo i lopove trenutno u klubu. Ja sam rekao za sebe da necu marke dati dok su lopovi u klubu a znam x raje koji isto tako govore znaci ljude koji su uz Želju od svog rodjenja. Te tvoje price su price za malu djecu.
Ko je rekao da nisu pokazali ? Ja kazem zato ne nastavit i jos vise se angazovat. Nesto se ne sjecam da je prosle sezone plaho raja kupila godisnje i clanse da je bilo oko 7000 milja prodanih a bio tu Miske bio covjek kojem svi vjerujemo, nesto nam ni prosjek nije bio aman zaman. Ja Zelim da nas na svakoj tekmi ima 10 000 meni nije bitno jel Miske tu il ne, meni je bitan ZELJO jarane... Trebamol sad brojat krvna zrnca jesil Misketovac il Amarovac jok. Ja sam ti Zeljovac,nisam fan ni jednoga nit drugoga Zeljin fan sam. Grijesili su i Amar i Miske Amar grijesi i sad, zbog toga mi pada u ocima, ovdje ako se ne svrtas u ove ili one ako si samo Zeljovac onda si zlobnik. E pa isao sam i icicu na tekme Zelje davao sam i Davacu Zelji svoje novce nije mi bitno ko je koja krvna grupa. Jarane isao sam na tekme kad nas je 70 na jugu bilo i znali se svi u dusu, i kad nas je 5 milja na jugu bilo a boga mi icicu i saDa ne zbog Amara ne Zbog Misketa vec zbog Zelje... A boga ja znam xy raje koja ce ici kao sto je i isla...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:58 pm

nije uredu od tebe što tako nazivaš Adžema, nigdje veze
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:58 pm

damirfile je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:52 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:50 pm
Mozda ne rade, ali kradja je ozbiljna optuzba..
Svaka vama cast. Kad bi ostao isti sastav, ja sam se pozelio utakmica..
Ako ne rade zar to nije krađa pozicija od onih koji bi radili i radili su. Krađa nas navijača koji osijedismo zbog njihovog nerada.
Nije. Kradja je krivicno djelo, nerad nije. Kradja predstavlja uzimanje necije imovine za rad vlastite koristi, utaljivanje u ugovore i sl. Oni koliko novca su donijeli nemaju sta ni ukrasti..
Klub skoro 98 godina, mislim da je imao i teze periode. Cak ih se i mi mozemo sjetit.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:01 am

Uzimanje zeljine imovine za vlastitu korist zar to SD ne radi ???. Zar Selimović to nije potpisao ? Zar Šiljak nije zakasnio odnosno nije htio da uloži žalbu na presudu Amara pa tako oštetio klub za amarovu korist..... Deset situacija mogu navesti ali da ne duljim.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:02 am

blueboy je napisao/la:
pon jun 17, 2019 10:22 pm
Po ovome što sam čuo večeras E. Zec bi se trebao pojaviti oko 20. Juna
A šta je razlog što nije tu od početka?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:05 am

CURVA je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:38 pm
El_Nino je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:37 pm
ž'21 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:34 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ice/158082
Bojo je dobar igrač.
Mislim da će biti pojačanje ako dođe.
evo i kazu ja lazem Mrki javi se :placeodsmijeha:
Hoće li biti pakleno ljeto? :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:07 am

CURVA je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la: Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ma pusti ih brate samo djaba pricas ,kad ih brkati majstor postroji u Livnu ,tek ce onda skontati kakvi su slageri istetovirani Titula .Capljic,Petrovic,Mulalic,Adzem ...... sa svim uslovima,igracima,antalijama pizdama materinama nisu uspjeli napraviti da bar ne moramo svaku strepiti do zadnje minute na Grbavici i niko prosloj upravi nije kriv ni Jug ni Amar sto su otjerani vec ovih 7 slagera koji su nam napravili luzerski mentalitet i koji nisu znali iskoristiti takvu podrsku uprave i navijaca.
Mogao je brkati majstor to znanje pokazati u prosloj sezoni, ali nije. Bio je u rangu tih „slagera“ kako ih ti nazivas, pa cak i gori od nekih. Zaboravite bajke, nije Amar vise sto je nekad bio. Sve je napredovalo a on tapka u mjestu. Cak i kad su pojacanja u pitanju, ima staru kartoteku sa stanom, bogijem, bekricem, alispahicem itd. Treba na update kod Larsa.

O njegovim sposobnostima vodjenja kluba ne treba trositi rijeci. Prijeti nam kolaps, a zna se ko je inicijator bio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:08 am

CURVA je napisao/la:
Bosnia je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:44 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ja sam unazad godina i godina uzimao godisnju i clansku otkako su je pustili. Jos od prije misimovica... Kupovao sam gluposti poput pepeljara iz fan shopa da bih eto pogurao rad uprave, cak ni ne pusim.

Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!

Gledacu bez sikirancije Igman, Butmir, Olimpik... nije bitno... sve dok ne dodje neko poput Misimovica koji ce vratiti povjerenje da se postenim radom moze uspjeti, a ne kriminalnim radnjama. Makar deceniju ne krocio na grbavicu.

Ima nas 3000 bolesnika, neka nas 2000 odluci bojkotovati ovu upravu, oni bi vec sutra rekli allahimanet jer nemaju odakle krasti,

Finansijskim bojkotom treba staviti do znanja da smo protiv cenzura, nerada, kriminala i otimanja sve vrijednosti Zeljeznicara.
Ti znas da oni kradu sta ti je decko ?neko te dobro nafurao
Znaju sve gledali svojim ocima... Ako nije Miske tu sve je kradza nece ni na tekmu ici jer su fanovi Megamixa. Imao je Miske gresaka mali milion a i dobrih stvari isto ako ne i vise i drag mi je nemam nista protiv njega i volio bi licno da je sa svonom upravom u klibu ali da zavisim od njega hocul ici na tekmu ili ne ma dajte ljudi salite se...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:10 am

Za mene su i najbolji perioda vladavine Senada i Amara imali velike greske. Ali ja se sjecam lijepih stvari.
Amar Osim mi je sinonim za svaki nabijeni kompleka svim protivnicima. Taj covjek je ujedinio navijača Celika, Slobode, Veleza, Sarajeva, Zrinskog.
Taj covjek je osvojio u ovoj ligi sve sto se moze osvojiti, rekorde obarao, sto godina nismo znali za poraz u kupu, u ligi je znalo proci po tri mjeseca da gol ne primimo. Iskreno, meeni nedostaje ta dominacija. Naravo znamo koja je losa strana, a to su ljudi u upravi. Dusman je sam sebi koga izabere, sve su upropastili.
Senad Misimovic mi je simbol za ispravno poslovanje. Za priblizavanje navijaca Zelji, vidjet cete velike posjete protiv Olimpika, Mladosti na kraju krajeva prosjek posjeta govori.
Simbol nikad ljepse Grbavice. Covjek je meni licni san ostvario za izgradnju istoka, nisam vjerovao ni 5% da je to moguce. Za to su krive prosle strukture.
Simbol za velika imena koja su dolazila i povratnici u ovu ligu:Stevanovic, Zakaric, Lendric, Vojo, Vranjes, Zahirovic, Jahic, Hervas, Bekric, Zeba, neki se nsu pokazali, ali to su igraci koji su imali djela iza sebe, sto u Zelji sto vani. Svi bi ih drugi timovi doveli.
Ali losa strana je preveliki troskovi za igracki kadar. A za to je kriva samo losa procjena trenera koji su vodili klub..

I zakljucak Amaru falila uprava, Senadu trener. I mi se sad svadjamo sta je bolje.. Jedno bez drugog, ne moze! A obojcu krivimo za stvari za koje oni nisu nadlezni.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:15 am

PratimsamoPlave je napisao/la:Za mene su i najbolji perioda vladavine Senada i Amara imali velike greske. Ali ja se sjecam lijepih stvari.
Amar Osim mi je sinonim za svaki nabijeni kompleka svim protivnicima. Taj covjek je ujedinio navijača Celika, Slobode, Veleza, Sarajeva, Zrinskog.
Taj covjek je osvojio u ovoj ligi sve sto se moze osvojiti, rekorde obarao, sto godina nismo znali za poraz u kupu, u ligi je znalo proci po tri mjeseca da gol ne primimo. Iskreno, meeni nedostaje ta dominacija. Naravo znamo koja je losa strana, a to su ljudi u upravi. Dusman je sam sebi koga izabere, sve su upropastili.
Senad Misimovic mi je simbol za ispravno poslovanje. Za priblizavanje navijaca Zelji, vidjet cete velike posjete protiv Olimpika, Mladosti na kraju krajeva prosjek posjeta govori.
Simbol nikad ljepse Grbavice. Covjek je meni licni san ostvario za izgradnju istoka, nisam vjerovao ni 5% da je to moguce. Za to su krive prosle strukture.
Simbol za velika imena koja su dolazila i povratnici u ovu ligu:Stevanovic, Zakaric, Lendric, Vojo, Vranjes, Zahirovic, Jahic, Hervas, Bekric, Zeba, neki se nsu pokazali, ali to su igraci koji su imali djela iza sebe, sto u Zelji sto vani. Svi bi ih drugi timovi doveli.
Ali losa strana je preveliki troskovi za igracki kadar. A za to je kriva samo losa procjena trenera koji su vodili klub..

I zakljucak Amaru falila uprava, Senadu trener. I mi se sad svadjamo sta je bolje.. Jedno bez drugog, ne moze! A obojcu krivimo za stvari za koje oni nisu nadlezni.
Bravo majstore to je to...slika

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:16 am

Ja ne vidim svađu nikakvu samo što ne kontam i ne vidim ništa dobro u ovoj upravi i Amaru. Prodose mjeseci jedne pripreme i prelazni rok, sad već druge pripreme idu i prelazni rok a tamo se neki igrači spominju nigdje veze. A uprava nije ništa uradili znači 0.
Tu svađu neki potenciraju i vide pokušavajući opravdati nerad iz ličnih interesa.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:18 am

ma ja fala bogu sam navijac samo Želje i to je to. Niti sam navijac Misketa niti Amara ali u klubu kao i u svim strukturama na svijetu imaju ljudi koji ga vode. I ja zelim svom klubu najbolje. Imao je i Miske normalno gresaka kao i svi ali svakoga zivog nervira nacin ulaska Amara i tjeranje Misimovica koji to sigurno nije zasluzio pa ide se dotle da se javno lazu navijaci ko da je ko budala. I sada su lopovi ali bas lopovi sjeli za kormilo moga kluba na nacin kao neke kabadahije se pijace i oni na silu su preuzeli vodstvo kluba za kojeg navijam od svog rodjenja. Ma jarane do prije nekoliko godina nisam znao da postoje pozicije u klubu za koje sam naucio sve zivo u nazad 5 mjeseci, ma da ti se zivot smuci. E zato raja ih nece podrzati zbog svog zla kojeg su nanijeli a da vise ne pricam i ne ponavljam izlizanu pricu da covjek koji je trener je ujedno i logisticar, i cistacica, i trener, i predsjednik i on dovodi odvodi i tjera ljude i uspu NAPLACUJE KAMATU OD MOGA KLUBA KOJEG VOLIM KO SAMOG SEBE. I plus na to sve on sam sebi pravi ugovore i potpisuje kako hoce. Ma hajte molim vas
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:18 am

CURVA je napisao/la:
uto jun 18, 2019 12:15 am
AsharaK je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:58 pm
nije uredu od tebe što tako nazivaš Adžema, nigdje veze
Ne mislim ja nista protiv adzema boze sacuvaj pa cak ni protiv istetoviranog Titula ali je cinjenica da nisu znali iskoristiti sve sto im je pruzeno i da su oni direktni krivci jer nisu znali nisu pobjednici. PljuvatI Amara je smjesno sad mam je mozda trebao Dudic ili Djurbuzovic da se stele sa 60 novih igrqca?
ma dobro, al nazvait ga šlagerom nije uredu, ti kako hoćeš
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:19 am

damirfile je napisao/la:
uto jun 18, 2019 12:01 am
Uzimanje zeljine imovine za vlastitu korist zar to SD ne radi ???. Zar Selimović to nije potpisao ? Zar Šiljak nije zakasnio odnosno nije htio da uloži žalbu na presudu Amara pa tako oštetio klub za amarovu korist..... Deset situacija mogu navesti ali da ne duljim.
Pa zar se moze Selimovic obogatiti ako je to potpisao? Skupstina o tim stvarima odlucuje, ne Selimovic, on moze potpisat ali skupstina je tu da odluci. Neke stvari su uredjene u klubu. Imaju procedure..
I da pare za Amara, iskreno sumnjao sam. Ali mu vjerujem da je dao pare. On nek to ganja preko suda, a ocito je donesena neka presuda. Sta ako bi opet Amar dobio taj proces, da li bi neko licno snosio sudske i sve moguce troskove? Bi neko, a to je Zeljo.
Cak ni Misimovic nema nista protiv da on tuzi klub, imas zadnji intervju. I ja bi volio da Zeljo dobije proces, a sta ako nismo upravu? Ma **** to sto cemo potrositi najboljeg trenera u historiji kluba, bitno je da se ratuje... Predstavljas mi Amara Osima kao neprijatelja, ja to ne mogu shvatii jednostavno.
Kamatar, lopov, svasta nesta, a sta ako je upravu?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:22 am

Amaru je na lični račun legle pare od transfera (dokaz postavljan ovdje) koje nikada nisu vraćene klubu zar to nije krađa?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:24 am

Posjetite naš podforum o igračima ako vam je dosadno :D
viewforum.php?f=64

Tu su statistike, baneri, poveznice i slične stvari, pa eto bujrum :)
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija