Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 6:47 pm

fcz je napisao/la:
uto jun 11, 2019 12:06 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto jun 11, 2019 12:03 pm
Mi ko retardirani, golmana doveli ... svi zivi se pojacavaju...
Mi cemo se, bez imalo pretjerivanja, boriti za opstanak tako da je suludo ocekivati ista osim dovodjenja nekih otpadaka i to u zadnji cas.
U ovoj fazi najbitnije je zadržati Bogičevića, Stanića, Zajmovića, Dadu Sadikovića, A.Zeca, Kemu Osmankovića a po mogučnosti i Vecu tako da nama neka pojačanja nisu ni potrebna, dobri a jeftini. Ovo nadograditi sa dva-tri iskusna igrača (Jamak, Svraka ..., ne znam šta je sa Nedom Turkovićem da pojača napad ako ode Krpić) i to je to. Tu je i Amar i nema razloga za brigu, kome ba mi da se prilagođavamo, neka se drugi nama prilagođavaju.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 6:49 pm

Izgleda da se nece skupstina odrzati u Bristolu.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 6:51 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:53 pm
Plavanacija je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:47 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:42 pm



Samo neki jak ino investitor, ovako ne ide.
Mi konacno moramo poceti prodavati igrace, ne ko do sada za sice.
Slazem se. Ali niko novac nece uloziti a da nece zaraditi na investiciji. Poznavajuci nas mentalitet, birokraciju, to je iz ove perspektive nerealno.

Meni se svidjela kampanja za generalnog sponzora. Jako dobro osmisljena, moderna, interesantna, jednom rijecju sminka.
Ko god ulozi i treba da zaradi, jer nema te osobe na svijetu da zeli u nesto uloziti a ne zaraditi.

Ove neke domace "biznismene" sto dalje od kluba,
Samo problem sa ovim ino jeste ko ce im objasniti sta je Zeljo :)

Kako god covjek pogleda mi sve vise pocinjemo liciti na Hajduk. Samo jedna ogromna razlika ima: Hajduku prosjek 12-15.000 gledaoca a nama 3.000
Da ne budem dosadan, ali treba početi sa dionicama i urediti dio oko toga da ti koji kupe dionicu online glasaju za % skupštine koliko je % dionica kupljeno. Samo da bi Željo ostao naš, treba ograničiti 1 matični broj, jedna dionica. Pisao sam već ranije. Treba više presjeći sa ovim mahalama i uzrt stvar u svoje ruke. Istinski Željovci će kupiti dionice. Vlasnici da dobijaju izvještaje, zapisnike i planove skupštine. Treba da nas x hiljada uzmemo stvar u svoje ruke i da stanemo iza Želje. Dionice prenositi sa koljena na koljeno i baštiniti Željinu tradiciju i vrijednosti. Željo može biti extra extra uspješan klub, samo treba da se zna ko bira skupštinu i da se više prekine ovo da bude svačija prčija.
Ako neko blizak Senadu ovo čita, neka ga zamoli da dodje nazad i neka pokrene ovo. Navijači mu vjeruju.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 6:52 pm

Bristol otkazan. Sramota sta nam uradise za 6 mjeseci...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 6:52 pm

Kako su ljudi licemjerni, fol treba da sjednu dva covjeka i da rijese. Ko god tako razmislja on je navijac i fan nekakvih ideliziranih osoba a ne naseg Zelje...niko ni sa kim ne treba da sjedi nego prvo da se ovaj sa svojim poslusnicima ako imalo ima postovanja prema ocu i prema klubu koji ga je napravio i izgleda digao u zvijezde pokupi i uhvati noge... nama trebaju sposobni, strucni i profesionalni ljudi koji vole Zelju a ne mahalci sa svojim mahalskim vodjenjem koje nas je za 6 mjeseci dovelo do ovog stanja.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 6:59 pm

Bristol je otkazao zbog našeg dolaska, napravili bi pometnju u hotelu samom pojavom. Za nas je i bolje da bude u nekom većem prostoru gdje može veliki broj navijača prisustvovati.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:09 pm

"Klub sa Grbavice je morao da pribjegne alternativnim rješenjima, kako bi sve bilo spremno za 15. jun, a kako nezvanično saznajemo u opticaju su sala Opštine Novo Sarajevo, te Hotel Courtyard by Marriot na Skenderiji."
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:21 pm

:baklja: :baklja: :bih: .

Moglo bi biti vruce veceras u Torinu
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:24 pm

Pamet u glavu, nisu baš zakoni isti :)
Željezničar ante portas !
 
tibetanac
Postovi: 78
Pridružen/a: pon maj 06, 2019 2:32 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:28 pm

kokoška je napisao/la:
uto jun 11, 2019 6:52 pm
Kako su ljudi licemjerni, fol treba da sjednu dva covjeka i da rijese. Ko god tako razmislja on je navijac i fan nekakvih ideliziranih osoba a ne naseg Zelje...niko ni sa kim ne treba da sjedi nego prvo da se ovaj sa svojim poslusnicima ako imalo ima postovanja prema ocu i prema klubu koji ga je napravio i izgleda digao u zvijezde pokupi i uhvati noge... nama trebaju sposobni, strucni i profesionalni ljudi koji vole Zelju a ne mahalci sa svojim mahalskim vodjenjem koje nas je za 6 mjeseci dovelo do ovog stanja.
A prije samo 6 mjeseci su cvjetale ruze, sve nam bilo idealno, ispunjavali sve ciljeve, pun stadion...al u kurcu ako je tebi oni strucno sposbno i profesionalno vodjenje kluba onda si zaluto. I da cujemo tvoje pametno rijesenje ko bi trebao onda doci da vodi klub, ko na klupu, ko da igra? Opet neki krcmarevici kostici nalici picke materine? Ako tebi sve toliko smeta onda i nisi navijac naseg Zelje nego navijac nego tamo Zelje u kojem je sve po tvome.
Svaki post ti je naprdjivanje obicno.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:36 pm

Dok nam Amar bude jedina opcija mi necemo koracati naprijed!

Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:42 pm

Vazduh trepti ko da nebo gori!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:42 pm

Zbog nacionalnog kljuca, tribina ce da prokljuca😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:47 pm

SAVEZ NAPOLJE!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:55 pm

I dalje stoje iste kritike: saveze, stidi se, sluga si politike! :baklja:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:56 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 11, 2019 6:35 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jun 11, 2019 1:46 pm
Hadzanovic u Tuzla City
I ti bi za duplo vise.

Doduse nije steta, al je tuga da ni ovakve ocito ne mozemo dovesti i da je Tuzla konkurentnija od nas.
Krampa, da smo ga htjeli dovesti doveli bi ga, dzaba bi igrao.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 7:57 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jun 11, 2019 7:42 pm
Vazduh trepti ko da nebo gori!
Pored svih naših sranja sad nam i to treba.
Ti i onaj željeznička gasite vatru benzinom.
Prebacivanjem krivice na savez (bez obzira što su šupci) nećemo sigurno rješiti naše probleme. Sad nam treba mir i hladne glave a ne "ratovi" sa zrikavcima.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 8:27 pm

Dakle , ako se klub nastavi finansjijski urušavati , onda je vrlo moguće da će navijači i klub sam biti dovedeni u bezizlaznu situaciju da će se , htjeli ne hjteli , MORATI dozovoliti BILO KOJEM investitoru da uđe u klub i bukvalno ga spasi od kolapsa ... jednostavno , neće biti drugog rješenja u takvoj situaciji ... e sad ... da li bi taj investitor bio u talu sa svim ovim Amarovim "saradnicima " , vjerovatno bi ... i ... čitav proces od kraja prošle godine bi bio krunisan uspjehom ( "saradnika").
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 8:41 pm

Ove iz saveza nece otjerati ne znam ti kakva bakljada na utamicama reprezentacije, isto kao na utakmicama nase lige samo klubovi puse kazne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 8:46 pm

Jeste ludi, boli ih k za bakljadu, uzeli su 4-5 mil maraka od Lige nacija, nece ih dotaci puno 100-200 milja eura ako je vec bude...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija