Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:18 pm

Durgo je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:06 pm
Da li je moguce da nam i pitanja imaju podlogu NASI vs VASI?
Izgleda da jeste, svima mozemo postaviti pitanja osim nedodirljivim koji su dezertirali.
Za Besirevica i Velica sam ozbiljan, sa Velicem je Adzem pobiedio u Bijeljini i sa njim i sa Dzenisom, a Besirevic je za vecinu lijevih bekova koji su bili turisti u nasem klubu Marselo.
Durgo, ne znam al svaka ti cast, ti zivis Zeljeznicar i tebi je Zeljeznicar na prvom mjestu.
Ove nove treba pitati neka otvoreno kazu sve i dobre i lose stvari, meni je samo krivo sto dezertere nismo mogli nista pitati jer su napustili u tisini.
Njima da je u ratu dosao rahmetli Celo, danas bi se zvali Djerzelez.
Da se sa Velicem radilo danas bi imali stopera, nakon Keme Osmankovica smo upropastili drugog stopera u nasem klubu i to je sramota da od Cocalica nismo izbacili stopera.
Besirevic kakav je gol dao Jedinstvu je misaona imenica za nase bekove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:20 pm

mirzza je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:18 pm
Durgo je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:06 pm
Da li je moguce da nam i pitanja imaju podlogu NASI vs VASI?
Izgleda da jeste, svima mozemo postaviti pitanja osim nedodirljivim koji su dezertirali.
Za Besirevica i Velica sam ozbiljan, sa Velicem je Adzem pobiedio u Bijeljini i sa njim i sa Dzenisom, a Besirevic je za vecinu lijevih bekova koji su bili turisti u nasem klubu Marselo.
Durgo, ne znam al svaka ti cast, ti zivis Zeljeznicar i tebi je Zeljeznicar na prvom mjestu.
Ove nove treba pitati neka otvoreno kazu sve i dobre i lose stvari, meni je samo krivo sto dezertere nismo mogli nista pitati jer su napustili u tisini.
Njima da je u ratu dosao rahmetli Celo, danas bi se zvali Djerzelez.
Da se sa Velicem radilo danas bi imali stopera, nakon Keme Osmankovica smo upropastili drugog stopera u nasem klubu i to je sramota da od Cocalica nismo izbacili stopera.
Besirevic kakav je gol dao Jedinstvu je misaona imenica za nase bekove.
Jesi li ih pratio ove sezone?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:21 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 1:53 pm
mirzza je napisao/la:
pon maj 13, 2019 1:37 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 10:29 am

Slazem se da bismo trebali i bivsem sazivu Upravnog Odbora postaviti pitanja. Trenutno sute, akademski sute, vjerovatno da ne bi naskodili Zeljeznicaru.
Nepojavljivanjem na skupstini, povlacenjem pozajmnica, povlacenjem sponzora, povlacanjem uprave u svoje firme, neobjavljivanjem prodaje Sabanadzica AEK-u, jesu naskodili Zeljeznicaru.
Yebo takvu akademsku sutnju.
Da ne spominjem lazne iluzije da smo stabilan i uredjen klub i da imamo izgradjen sistem kad to nije ni priblizno tako bilo.
Takodjer bi volio pitati Senada Misimovica, a nikad nije bilo prilike jer intevjue nije organizovao kao niti skupstine da li je on odgovoran za dolazak Krcmarevica i ko je odgovoran za roster sa kojim se uslo u sezonu sa 1 spicem, sa 1 lijevim i 1 desnim bekom.
Ko je odgovoran za pustanje Besirevica u Olimpik i Velica u Visocku Bosnu.
Ko je suspendovao Arezinu i Vranjesa?
Ko je odgovoran za kaznu ekipe nakon pobjede u Mostaru?
Milion pitanja a ljudi dezertirali sa skupstine.
burazeru svi ovi sto nabrajaš su BIVŠI. ovi su došli jer su rekli da prošli nisu znali raditi. poenta je u tome sta je nasa uprava do sada uradila, ne sta su prošli ili oni prije njih radili ili uradili.
Nadji mi gdje su to rekli?
Poenta je u tome sto se svima trebaju i moraju postaviti pitanja, a dezerteri su nam tu mogucnost uskratili.
Prodali Sabana i sutili o tome preko 2 mjeseca, transparentno nema sta.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:24 pm

AsharaK je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:20 pm
mirzza je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:18 pm
Durgo je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:06 pm
Da li je moguce da nam i pitanja imaju podlogu NASI vs VASI?
Izgleda da jeste, svima mozemo postaviti pitanja osim nedodirljivim koji su dezertirali.
Za Besirevica i Velica sam ozbiljan, sa Velicem je Adzem pobiedio u Bijeljini i sa njim i sa Dzenisom, a Besirevic je za vecinu lijevih bekova koji su bili turisti u nasem klubu Marselo.
Durgo, ne znam al svaka ti cast, ti zivis Zeljeznicar i tebi je Zeljeznicar na prvom mjestu.
Ove nove treba pitati neka otvoreno kazu sve i dobre i lose stvari, meni je samo krivo sto dezertere nismo mogli nista pitati jer su napustili u tisini.
Njima da je u ratu dosao rahmetli Celo, danas bi se zvali Djerzelez.
Da se sa Velicem radilo danas bi imali stopera, nakon Keme Osmankovica smo upropastili drugog stopera u nasem klubu i to je sramota da od Cocalica nismo izbacili stopera.
Besirevic kakav je gol dao Jedinstvu je misaona imenica za nase bekove.
Jesi li ih pratio ove sezone?
Jesam, obojica su standardni u svojim ekipama, trebali su ici na posudbe a ne raspustiti ih ko kerove. Sreca Adzem spasi Hajdara i Sabana inace bi i oni letili ko fisek, poslo bi ih sampras u slaviju obojicu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:24 pm

@mirzza, slazem se za Velica. Besirevic nazalost nikada priliku nije ni dobio neku. Mrlja. Nemojmo se dijeliti, molim vas. Idemo dalje, nazad ne mozemo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:25 pm

mirzza je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:21 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 1:53 pm
mirzza je napisao/la:
pon maj 13, 2019 1:37 pm

Nepojavljivanjem na skupstini, povlacenjem pozajmnica, povlacenjem sponzora, povlacanjem uprave u svoje firme, neobjavljivanjem prodaje Sabanadzica AEK-u, jesu naskodili Zeljeznicaru.
Yebo takvu akademsku sutnju.
Da ne spominjem lazne iluzije da smo stabilan i uredjen klub i da imamo izgradjen sistem kad to nije ni priblizno tako bilo.
Takodjer bi volio pitati Senada Misimovica, a nikad nije bilo prilike jer intevjue nije organizovao kao niti skupstine da li je on odgovoran za dolazak Krcmarevica i ko je odgovoran za roster sa kojim se uslo u sezonu sa 1 spicem, sa 1 lijevim i 1 desnim bekom.
Ko je odgovoran za pustanje Besirevica u Olimpik i Velica u Visocku Bosnu.
Ko je suspendovao Arezinu i Vranjesa?
Ko je odgovoran za kaznu ekipe nakon pobjede u Mostaru?
Milion pitanja a ljudi dezertirali sa skupstine.
burazeru svi ovi sto nabrajaš su BIVŠI. ovi su došli jer su rekli da prošli nisu znali raditi. poenta je u tome sta je nasa uprava do sada uradila, ne sta su prošli ili oni prije njih radili ili uradili.
Nadji mi gdje su to rekli?
Poenta je u tome sto se svima trebaju i moraju postaviti pitanja, a dezerteri su nam tu mogucnost uskratili.
Prodali Sabana i sutili o tome preko 2 mjeseca, transparentno nema sta.
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:26 pm

De ba Mirza ne bacaj se s ovom dvojicom.
Eto to neka greska, oni ce milionske transfere napraviti, sad igraju u Dinamu.
Bosna najlosija ekipa druge lige, ovaj Besirevic hodati ne zna.

Rekli su rekli. Dosli i govorili kako ce napredovati sportski segment a ostalo nastaviti raditi kako treba. Sto smo ih smjenili ako ne radi tog da ovi budu bolji i dignu klub.

Zato najveci akcenat treba da bude licenca i odradjeno za ovaj priod i plan za dalje.
Ako ce izaci i Selimovic kukat sjebanim glasom kao Vucic nek to macku o rep okaci. A nece ni bivsi sutiti na njegove lazi, sigurno.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:27 pm

Standardan u najgoroj ekipi druge lige koja je primila 56 golova, puno će mu to pomoći u nastavku karijere.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:29 pm

mirza nisi realan sekunde, al haj
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:31 pm

Što bi prošla struktura govorila da je prodan Šabanadžović kada je tu Šiljak da kaže prije vremena i umalo sve sjebe, pa morao Refik davati intervjue da transfer još nije gotov. I na kraju jedva došli papiri za Šabana da može igrati još 6 mjeseci kao posuđen.

I ako se već govori o mladim, što nisu ostavili Šehića i isprobali ga na krilu, a ne dovodili Klepača koji je na razini pionira.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:37 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:24 pm
@mirzza, slazem se za Velica. Besirevic nazalost nikada priliku nije ni dobio neku. Mrlja. Nemojmo se dijeliti, molim vas. Idemo dalje, nazad ne mozemo...
U tom fonu, evo fin tekst o nasem Skiji.
http://misamosjedimouredakciji.ba/legenda-o-skiji-heroj ... eli-zivot/

Ovako se i Dzeko ismijavao i Zukanovic pa danas postadose igraci, neko ima to u sebi da moze prevazici nepravdu neko ne.
Besirevic i Velic su momci 1/1, sportski zive i nek igraju gdje god. Tezak je prelazak iz juniorskog u seniorski fudbal, a kazem da nije Adzema danas bi i Hajdar i Saban igrali u Slaviji, a sto se tice Dacica i oba Sehica oni su na posudbi i oni ce se vratiti i dobiti sansu, a sva trojica imaju ogromnu perspektivu.
Radije bih gledao bekovski par Sehic-Besirevic nego Sinisa i Pavic i radije bih gledao Velica nego Bogicevica koji nam 3 godine yebe zivce i koji je odgovoran za gubitak titule prosle godine autogolcinom u Mostaru.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:26 pm
De ba Mirza ne bacaj se s ovom dvojicom.
Eto to neka greska, oni ce milionske transfere napraviti, sad igraju u Dinamu.
Bosna najlosija ekipa druge lige, ovaj Besirevic hodati ne zna.

Rekli su rekli. Dosli i govorili kako ce napredovati sportski segment a ostalo nastaviti raditi kako treba. Sto smo ih smjenili ako ne radi tog da ovi budu bolji i dignu klub.

Zato najveci akcenat treba da bude licenca i odradjeno za ovaj priod i plan za dalje.
Ako ce izaci i Selimovic kukat sjebanim glasom kao Vucic nek to macku o rep okaci. A nece ni bivsi sutiti na njegove lazi, sigurno.
Oni su imali priliku da govore i nikad je nisu iskoristili, znaju samo podviti rep i pobjeci, a licno sam vjerovao u njih i nasjeo na njihove lazi da smo uredjen klub.
To nismo ni danas niti smo bili prije godinu.
Ocito je da Badzak treba objaviti da je nasao sredstvo za ciscenje stolica da bi dobio janjad i ovacije.
Ni Dzeko nije znao hodati da ne bi Pliseka koji je uvidio da zna, a kad smo kod hodanja jedini igrac kojeg sam gledao u Zelji da ne zna hodati je Rok Elsner koji je to demostrovao u Gabeli padom na guzicu.
A licno bih volio da se to sranje razrijesi izmedju novih i starih i da opet Zeljo bude u centru paznje, samo Zeljo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:46 pm

Govorit ce ako ovi budu kukali i lagali.

A porediti Dzeku s ovim likovima je smjesno. Oni ako naprave ista u fudbalu ja evo ne znam sta cu uraditi da ispravim to sto sam govorio da pojma nemaju.
Ovo izgleda kao neko naprdjivanje nazor. Hej cuj ko je odgovoran za Velica i Besirevica. Ko da su oni Gojak i Hajradinovic i vec milione zaradjuju a oni igraju u drugoj ligi bgt, tamo gdje igra Mujagic, Jusufi, Enis Sadikovic...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:48 pm

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:17 pm
Treba ispratiti Benjamina Šehića, 5 golova i 3 asistencije.
Pravi profesionalac, veliki radnik, znam da je u formi sad. Kad je bio kod nas u juniorima, povreda ga dosta usporila u fudbalskom razvoju. Kao što kažeš, trebalo bi ga ispratiti i vidjeti može li nam pomoći.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3568
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:49 pm

mirzza je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:18 pm
Durgo je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:06 pm
Da li je moguce da nam i pitanja imaju podlogu NASI vs VASI?
Izgleda da jeste, svima mozemo postaviti pitanja osim nedodirljivim koji su dezertirali.
Za Besirevica i Velica sam ozbiljan, sa Velicem je Adzem pobiedio u Bijeljini i sa njim i sa Dzenisom, a Besirevic je za vecinu lijevih bekova koji su bili turisti u nasem klubu Marselo.
Durgo, ne znam al svaka ti cast, ti zivis Zeljeznicar i tebi je Zeljeznicar na prvom mjestu.
Ove nove treba pitati neka otvoreno kazu sve i dobre i lose stvari, meni je samo krivo sto dezertere nismo mogli nista pitati jer su napustili u tisini.
Njima da je u ratu dosao rahmetli Celo, danas bi se zvali Djerzelez.
Da se sa Velicem radilo danas bi imali stopera, nakon Keme Osmankovica smo upropastili drugog stopera u nasem klubu i to je sramota da od Cocalica nismo izbacili stopera.
Besirevic kakav je gol dao Jedinstvu je misaona imenica za nase bekove.
Sto se mene licno tice, ne moraju mi nista reci sta je bilo ako je to garant da ce na biti bolje, ali zato bih ih pitao:
Kada ce biti krov na istoku? Datum natkrivanja i opremanja poslovnih prostora.
Fasada na sjeveru?
Da li cemo dobiti licencu? Da li su svjesni propusta i da da li garantuju da se ne ponoviti?
Sta da ocekujemo on naredne sezone?
Da li planiraju da rade jug?

znaci samo buducnost i samo razvijanje kluba... ne zanima me sta je bilo, ko je kriv i tako dalje. Mislim zanima me naravno ali nakon sto rijesimo tekuce probleme, onda ganjati i kaznjavati one sto su nam nanijelu stetu. Mislim da je to posteno...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:52 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:24 pm
@mirzza, slazem se za Velica. Besirevic nazalost nikada priliku nije ni dobio neku. Mrlja. Nemojmo se dijeliti, molim vas. Idemo dalje, nazad ne mozemo...
Jel se zezas za Velica i Besirevica? Jedan igra za Bosnu Visoko, drugi za Olimpic. Prvi ima gradju ko dijete iz osnovne a drugi ne zna hodati. Koliko znam obojca su Zeljovci ali za fudbalski klub Zeljeznicar nemaju kvalitet najblaze receno..

Cim neko nema kvalitet poteze se prica o Dzeki i u kontekstu uglavnom da ce taj neki igrac biti kao Dzeko a nijedan nije ni blizu da to bude. Smijesno o tome i pricati. Dzeko je jedan, jedan od par miliona i u buducnosti tesko ce ga neko nadmasiti. Kad se prica o Dzeki zaboravlja se koliko je utakmica odigrao za Zelju i kakva mu je sansa pruzena a sansa je pruzena je jer su ljudi iz struke vjerovali da je veliki potencijal..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:56 pm

Vracanjem u proslost nemamo nista.
Znaci apsolutno nista.

Ako se ovi dotaknu bivsih ovi ce uzvratiti i pocinje prepucavanje preko medija. I mislite da ce neko ostati cist i ispravan tu i da ce to pomoci nasem klubu.
Ja mislim da nece i da od toga nema nista dobro.
Ali eto, nek biraju kako ce i sta ce. Budu li dirali u osinjak najebat ce sigurno.

Ova pitanja sto Durgo rece su nesto sto bi trebalo da se pita.
Recite sta ste uradili, sta je s licencom, sta cemo u buducnosti, je li ima plan sta ako ne dobijemo licencu i kakav je plan sa licencom, hoce li se ekipa pojacavati i u kojoj mjeri, kakvi su nam ciljevi sljedece sezone sto se tice sportskog segmenta, mozemo li ocekivati infrastrukturne radove u buducnosti i ako ce ih biti koji su.
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 2:59 pm

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 2:31 pm
Što bi prošla struktura govorila da je prodan Šabanadžović kada je tu Šiljak da kaže prije vremena i umalo sve sjebe, pa morao Refik davati intervjue da transfer još nije gotov. I na kraju jedva došli papiri za Šabana da može igrati još 6 mjeseci kao posuđen.

I ako se već govori o mladim, što nisu ostavili Šehića i isprobali ga na krilu, a ne dovodili Klepača koji je na razini pionira.
Klepac je bolji
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 3:02 pm

Imal streama pressa?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 3:05 pm

Kospicar je napisao/la:
pon maj 13, 2019 3:02 pm
Imal streama pressa?
jel pocela?

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, BHDragons, billybih, damirfile, Google [Bot], Maestro_1921, Meha87, salle86, South, svabo, Zaki87 i 144 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija