Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 11:20 pm

Ako šta uradimo na derbiju to će biti preko Ermina.. ovi ostali su toliko predvidljivi, jadni, očajni..
Ramoviću, hajde se bar ti dohafizaj, smiri malo živce sa tim kartonima, poradi na svojim ranjenim nogama, fokusiraj se na igru i pomozi ovim jadovima da se razdrmaju..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 11:23 pm

i u derbiju cemo vjerovatno ici na remi a i realno to nam je plafon sto mozemo izvuci
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 11:30 pm

A dobićemo derbi sa ovako očajnim timom kao i uvijek što smo ih uzimali kad smo bili 'najgori' :D
Naša je sreća što su i pitice u lošoj formi
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 11:37 pm

Dobićemo mi karinu :D
Osim tu ide na neriješeno...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2019 11:50 pm

joj pa liga je takva da svako svakog moze dobit, eto taj gosk nas uzeo na grbavici.
bitno je da ikakvog pomaka ima, a to je 4 u nizu bez poraza. igra je katastrofalna, ali sta mozes sa ovim parmacima.

veca
sinisa sip rodin pavic
saban mujezin
zajmovic ramovic veselinovic
krpic

idemo dobit ovo, u inat!!!!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 12:03 am

samo_plavo je napisao/la:
ned mar 31, 2019 11:37 pm
Dobićemo mi karinu :D
Osim tu ide na neriješeno...
Mark my words :D

Kad smo ih mlatnuli sa sabljom ono kad se penjao po zapadu sad ćemo ih mlatnut s pjesmom!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 12:05 am

Zeljo je napisao/la:
ned mar 31, 2019 10:23 pm
Jedino ko igra u nasoj ekipi, Sinan, Mujezinovic, Ermin i pavic. Ostalo sve karina
Sto je najtuznije i oni su u ambisu. Ermin i nekako kao i Mujezin kojeg mijenja u 52. Minuti i ostavlja dva nesposobna igraca u veznom, ali ova dvojica su bas nagraisala. Krpic takodjer ali frajer je vise 10ka nego napad. Konstantno ledjima okrenut golu..
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 12:37 am

Minjore je napisao/la:
pon apr 01, 2019 12:05 am
Zeljo je napisao/la:
ned mar 31, 2019 10:23 pm
Jedino ko igra u nasoj ekipi, Sinan, Mujezinovic, Ermin i pavic. Ostalo sve karina
Sto je najtuznije i oni su u ambisu. Ermin i nekako kao i Mujezin kojeg mijenja u 52. Minuti i ostavlja dva nesposobna igraca u veznom, ali ova dvojica su bas nagraisala. Krpic takodjer ali frajer je vise 10ka nego napad. Konstantno ledjima okrenut golu..
Ma svi se utopili u sivilo ekipe. A sta ce Krpic jadan, mora do centra doc po loptu kad mu nema ko dodat u gol sansu.
Ma jos ne mogu da vjerujem da nismo napravili normalne sanse u drugom poluvremenu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 12:48 am

Koliko se sjecam, a dobro se sjecam. Ovi igraci su bili prvi na tabeli, mlatnuli su Siroki, vracali se na oba derbija koliko su im sudije dozvolile,na Kipru se doveli i situaciju da ih gol dijeli od produzetaka.
Dolazi pad. Vecina jebe Odovicu i Senadu sve po spisku. Oni debili i danas krive Senada, kazu Krpic asistirao kod gola, Pavic gori od Stane..
Vratimo se temi. Pojedinci rekose Oda neznalica?
Oda je preuzeo ekipu bez dana priprema, i psovali se. Gospodin Milomir Odovic je legenda ovog kluba, psovalo mu se. Poltron, dupelizac, neznalica zna forumas koji je to pisao. On sve zna, kontras vjeciti. Ko je danas kriv? Amar neznalica? Pa ne ide, jeldeịo
Da li je Amar talentovan da vodi Zelju, da li je zaostao ko Odovic?
Imao je pripreme uslov kao i Slavko i kompanija. Vise ne trazite pobjedu na svakoj tekmi, sad moze i remi u Gabeli. Izracunajte koliko je bodova Amar prosuo i dodajte ih na nas saldo trenutni.
Zasto Amar nije neznalica, pa u pocetku je i Odovic imao bolje rezultate. U Amarovoj ekipi danas,
Zadnja linija samo je Pavic koji nije pozeljan i pri vodstvu se slucajno bas javlja ta prica kako je spor, los a ni slutili nisu da imamo presporog Jadranka, Stanica koji je jednostavno los. Prije dvije godine je zabio golcinu. U ostatku ekipe su dva juniora od od prije Asim i Krpic poprilicno dosta igraca gdje je doveo. Nadam se da pravite spisak promasaja. Ili je ova sezona uspjesna ako se Evropa izbori? (napredak i igra vise nisu bitni)
Zasto nas sudije svaku tekmu zajebu? Senad namjesta, a nije sebi mogao namjestiti nego eto dosadno Megamix voditi pa hajmo zajebat Begicu Amara.

Da mi mozda nemamo nekog treceg neprijatelja? Senad i Amar su veliku stetu nanijeli ovom klubu svjesno ili nesvjesno su napravili veliku podjelu medju navijacima.

Na danasnji dan je otvoren istok. Sjetite se entuzijazma nekih ljudi, nisam vjerovao da smo uspjeli. Vrag odnese salu..izgleda da je opet donio.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 12:54 am

Odavno je vrag odnio salu.. nikad manje nisam osjecao Zeljeznicar.. nikad manje se nisam prepoznavao tu.. kako kazu karma je kucka... vidjecemo gdje ce se na kraju karma skrasiti..
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 12:58 am

Jedan od najljepših dana u životu, lijepo vrijeme, već oko 9:15 nalaziš se na Grbavici da uzmeš kratu za taj čuveni istok koji smo toliko sanjali.. Pa onaj stream za istok, upalis ga u pola noci i gledas i divis se.. Historijski momenat i svi Željovci kao jedno, Ivica Osim otvora tribinu, počinje Grbavica i suze same idu.. Sve ostalo je historija. . . :zeljeznicar1:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:01 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:02 am

Ja ne pamtim losiju sezonu nase lige, pa ovo je katastrofa, ko god od prva dva da uzme, to ce biti najlosiji prvak u zadnjih 10 godina, mi nikad losiji a opet treci, treba jos smanjiti ligu i cetverokruzni sistem napraviti kao u hrvatskoj, tad bi ostali samo na jedan-dva "seljacka" kluba smanjio bi se broj losih terena, ali sumnjam da je to svima u interesu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:05 am

Duša me zaboli kad shvatiš da smo od kupovanje stolica, desetogodišnji ulaznica stigli do toga da smo samo "fotobal klab"
Izgubila se ideologija koja nas je sve povezivala, sad smo samo jedan prosjecni bh klub..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:11 am

Negdje duboko u nama.
phpBB [video]
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:11 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon apr 01, 2019 1:02 am
Ja ne pamtim losiju sezonu nase lige, pa ovo je katastrofa, ko god od prva dva da uzme, to ce biti najlosiji prvak u zadnjih 10 godina, mi nikad losiji a opet treci, treba jos smanjiti ligu i cetverokruzni sistem napraviti kao u hrvatskoj, tad bi ostali samo na jedan-dva "seljacka" kluba smanjio bi se broj losih terena, ali sumnjam da je to svima u interesu
Kad bi sastavio prvih 11 iz cijele lige, bilo je jacih ekipa kroz ligu zadnjih par godina.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:36 am

Ma samo da je nekako Evropu izboriti, ostalo me ne zanima...

Ja sam davno poravnio što se tiče ove sezone. Bukvalno ništa ne očekujem, a šta i da očekujem kada vidim naš roster, onako objektivno. Ponavljam, samo da je nekako uzeti to 3. ili 4. mjesto, pa onda na ljeto remont, jer mi nemamo šta ovdje nadograditi. Amar i saradnici moraju napraviti dobru analizu, a onda s nekom novom ekipom postaviti neke temelje za naredne godine... A, potom, da se vratimo Amarovim prijelaznim - 2, 3 igrača po roku. Sad nam treba 11 novih, bukvalno, jer neki od ovih nisu generalno za Premijer ligu, a kamoli za Željezničar.

Idemo dalje, patnja se nastavlja, samo se nadam da malene možemo nekako mlatnuti...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:42 am

Cuj izgubila se ideologija :roll: :klanjase2:

Na pocetku sezone su napravljene katastrofalne greske i sa trenerom i sa igrackim kadrom. Rezultat takvog "rada" je ovakva sezona. Misliti da se titula moze uzeti sa ovakvim igracima i sa prethodnim ljudima koji su bili treneri(Krcmarevic i Odovic), bez da imamo nekog naseg u savezu( neko ko ce stititi nase interese) je glupost najblaze receno.

Kako se uslo u sezonu? Sa golmanom kao sto je Kjosevski, sa jednim lijevim bekom i jednim desnim bekom, sa Vranjesom, Blagojevicem, Sabanadzovicem i Hajdarevicem u vezi i sa pazite sad tri ofanzivna veznjaka( Curjuric,Arezina, Ramovic) i jednim napadacem(Krpic). Svi veznjaci osim mozda Ramovica spori ko puz. Da ne spominjem glupa krila. U medjuvremenu otisli Blagojevic i Arezina, govno iz Zadra otislo u Zrinjski i u vezi nam ostala djeca koja pojma nemaju(Sabanadzovic, Hajdarevic). Razlika u odnosu na prvog na polusezoni dvocifrena. Dvocifrena. Oprostili se u septembru i od titule i od kupa.

I onda se ocekuje od Amara da u jednoj polusezoni sa ovakvim igracima koji su redali poraze on sad reda pobjede. Na polusezoni mijenjati citavu ekipu je ludost. Tek od ovog ljeta ocekujem drasticne promjene, a to znaci da se sa vecinom igraca pozdravimo(da ih nabijemo nogom da odu sto dalje od Grbavice) i da dovedemo mnogo bolje igrace od prethodnih, da se gleda i kvalitet i karakter potencijalnog pojacanja da nam se ne bi ponavljale greske. Da u sezonu udjemo sa igrackim kadrom koji je kvalitetan i fino balansiran..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 1:49 am

Aha znači ovu polusezonu igramo.. nako. Od sljedeće tek možemo da očekujemo da protiv goška možemo 'nešto više'. Ok.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2019 2:13 am

Vala Sabanadzovic me razocarao, otivi ce iz Zelje bez postenog ucinka, ocekivao sam od njega puno, ali nema one drskosti fudbalske u njemu, plafon mu je da se zadrzi u Grckoj u nekom prosjecnom klubu i to je to.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija