Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 5:35 pm

Hajde sad svi ponavljajte tiho i polako zamnom:
Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš, Mi smo Željini, Željo je naš...
Bolje vam je? Znate za koga navijate i koga volite?...
Ne? Pa posjetite psihologa.... Ili pojedite snickers, ili gu.ite... Bit će vam sve jasnije a i lakše. Pustite nas više na miru ba, smoriste.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 5:37 pm

Niko nije za Zelju osim ovih pristalica Senada ili Amara ( proslih godina).
Kako niste svjesni samo narusavate kakvu takvu atmosferu.
Slusao o stolicama kako su pare pokradene, ili vas kako ce se ovi zaduziti, svejedno je.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 5:38 pm

https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-4/35916/ ako ko ispunjava uslove za zaposlenje a uz to zeli pomoci Zelji, prijavite se
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 5:45 pm

danas dobijam informaciju da je Admir Rascic na platnom spisku Sarajeva da radi kao glavni skaut za omladinski pogon i da obilazi BiH i trazi talente u kategorijama pionira i kadeta nbt to, nego hocu da kazem da bi i nama to dobro doslo i ne znam imamo li slicnu poziciju u klubu jer to je jedan od velikih uslova za jak klub u buducnosti jer ima puno djece po skolama fudbala diljem BiH koja su veliki talenti a koje nema ko progurati i preporuciti ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


Zadnja izmjena: vopla, dana/u sri mar 06, 2019 5:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 5:56 pm

CURVA je napisao/la:
sri mar 06, 2019 4:22 pm
Timscho je napisao/la:
sri mar 06, 2019 4:02 pm
CURVA je napisao/la:
sri mar 06, 2019 3:28 pm
evo sta sam Vam pisao za ovog Vijetnamca
Pisao si da će neki Vijetnamci uložiti milione u FK Sarajevo.
Ja bruda moj
Misliš ovaj članak što je izašao kako neki Vijetnamac što je šatro suvlasnik torpeda hoće da im dovede nekog drugog Vijetnamca da igra? Ma yebo to. Jesi ti svjestan da oni nemaju klub, da se oni ništa ne pitaju ni ko će igrati ni ko će se prodati, ništa. Sve Kinezi upravljaju. Gazda prebacuje igrača iz jednog u drugi svoj klub i zamazuje oči nekakvim transferom.
Pa sutra da Brko i Miske naprave zajedno selfie i napišu "napadamo grupnu fazu, ulažemo u tim" sakupiće milion za 20 dana. Kakvi investitori...mi smo Željini, Željo je naš!
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 6:56 pm

Auf kakav kiks napravismo ne dovodjenem Lalatovica onda kad je bilo sanse..ljudi prekucali lig, odmah iza zvezde a da ne pricam o njegovom pobjednickom mentalitetu..
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 7:23 pm

Prije nego počnete pisati o Sparsima i Selimoviću trebate znati da Sparse finansira preko 90% SAMO JEDAN ČOVJEK. I to je Selimović. Jedan čovjek ima i limitirana sredstva i on gura koliko može. Ovo što on radi je za DIVLJENJE. Nažalost, novca od sponzora nema (jer ih slabo ko prati, zato sam ja za to da oni budu KK Željezničar, kako bismo ih digli u tom smislu), a novac im ne daju ni institucije. Jedan čovjek, bukvalno jedan od ničega je napravio klub koji je jedan od najboljih u tzv. drugoj ex-yu ligi, napravio nekoliko reprezentativaca... Meni je to za divljenje.

Željo se ne može porediti sa Sparsima i ne prosipajte se. Mi ne zavisimo od jednog čovjeka i imamo značajnija sredstva od sponzora i navijača. Jedva ste dočekali da povežete neke stvari u najgorem mogućem kontekstu. U mojoj glavi navijač ili simpatizer Željezničara to ne bi trebao raditi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 7:52 pm

Drug sto bi mi dizali privatni klub ? Kakve koristi Zeljo od toga ima?
Nama treba neko sa vizijom za predsjednika a ne neko ko je spao na to da ga Zeljo vadi iz govana.
Plus sto lik nije Zeljovac... uostalom boli me q za stvari koje nemaju veze sa FK Zeljeznicar
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 8:01 pm

U ove dvije utakmice sproljeca imali smo dosta udaraca prema golu. Cini mi se kud i kamo vise nego u ono tuzno jesenje doba sa kraja prosle godine (o jeseni tugo moja :r )
Ima li se gdje to procitati i uporediti sa konkretnim brojkama.
Ili da Jovan opravda tu petobu :ganja:

PS Izvinjajem se na off topicu
5. - 7. Okt 1992.
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 8:16 pm

kvalitet je napisao/la:
sri mar 06, 2019 7:23 pm
Prije nego počnete pisati o Sparsima i Selimoviću trebate znati da Sparse finansira preko 90% SAMO JEDAN ČOVJEK. I to je Selimović. Jedan čovjek ima i limitirana sredstva i on gura koliko može. Ovo što on radi je za DIVLJENJE. Nažalost, novca od sponzora nema (jer ih slabo ko prati, zato sam ja za to da oni budu KK Željezničar, kako bismo ih digli u tom smislu), a novac im ne daju ni institucije. Jedan čovjek, bukvalno jedan od ničega je napravio klub koji je jedan od najboljih u tzv. drugoj ex-yu ligi, napravio nekoliko reprezentativaca... Meni je to za divljenje.

Željo se ne može porediti sa Sparsima i ne prosipajte se. Mi ne zavisimo od jednog čovjeka i imamo značajnija sredstva od sponzora i navijača. Jedva ste dočekali da povežete neke stvari u najgorem mogućem kontekstu. U mojoj glavi navijač ili simpatizer Željezničara to ne bi trebao raditi.

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Krivina Jug
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 8:20 pm

Kako god bilo nova uprava na ljeto ima ogroman zadatak po pitanju finasija, pogotovo ako ne daj Boze ne izborimo europu, pa da vidimo kako ce Amara da sastavi ekipu za novu sezonu.

Za sada od nove uprave nista nismo vidjeli, doslovce nista !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 8:25 pm

A šta kad osvojimo kartu za evropu.
イビチャ・オシム
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 8:30 pm

.slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 8:34 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri mar 06, 2019 5:38 pm
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-4/35916/ ako ko ispunjava uslove za zaposlenje a uz to zeli pomoci Zelji, prijavite se
Sto cemo se prijavljivati kad vec covjek radi.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 9:32 pm

Senad1921 je napisao/la:
sri mar 06, 2019 8:16 pm
kvalitet je napisao/la:
sri mar 06, 2019 7:23 pm
Prije nego počnete pisati o Sparsima i Selimoviću trebate znati da Sparse finansira preko 90% SAMO JEDAN ČOVJEK. I to je Selimović. Jedan čovjek ima i limitirana sredstva i on gura koliko može. Ovo što on radi je za DIVLJENJE. Nažalost, novca od sponzora nema (jer ih slabo ko prati, zato sam ja za to da oni budu KK Željezničar, kako bismo ih digli u tom smislu), a novac im ne daju ni institucije. Jedan čovjek, bukvalno jedan od ničega je napravio klub koji je jedan od najboljih u tzv. drugoj ex-yu ligi, napravio nekoliko reprezentativaca... Meni je to za divljenje.

Željo se ne može porediti sa Sparsima i ne prosipajte se. Mi ne zavisimo od jednog čovjeka i imamo značajnija sredstva od sponzora i navijača. Jedva ste dočekali da povežete neke stvari u najgorem mogućem kontekstu. U mojoj glavi navijač ili simpatizer Željezničara to ne bi trebao raditi.

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Nema smisla ovdje argumentovano raspravljati s vama.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 10:05 pm

11plavih'92 je napisao/la:
sri mar 06, 2019 8:01 pm
U ove dvije utakmice sproljeca imali smo dosta udaraca prema golu. Cini mi se kud i kamo vise nego u ono tuzno jesenje doba sa kraja prosle godine (o jeseni tugo moja :r )
Ima li se gdje to procitati i uporediti sa konkretnim brojkama.
Ili da Jovan opravda tu petobu :ganja:

PS Izvinjajem se na off topicu
Nekako s proljeća. Ukupno udaraca/Udarci u okvir
Zadnje dvije jesen: Široki kući-11/6, Krupa gosti-7/4
Prve dvije proljeće: Radnik gosti-14/6, Mladost kući-29/9
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 10:10 pm

Ma sve dok ima ove podjele pristalice Senada i pristalice Selimovica/Amara, nikad necemo na zelenu granu..
Jedno je osnovno pravilo ne navijamo za pojedince, ne stoji Amarov lik ili Misketov umjesto grba.. Ljudi ovdje smo zbog Želje i kad vam to bude jasno, svima ce nam biti lakše
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 10:23 pm

vopla je napisao/la:
sri mar 06, 2019 8:30 pm
.slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
:baklja: :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 06, 2019 11:18 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri mar 06, 2019 5:38 pm
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-4/35916/ ako ko ispunjava uslove za zaposlenje a uz to zeli pomoci Zelji, prijavite se
Covjek vec radi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 12:21 am

storm_raider je napisao/la:
sri mar 06, 2019 11:18 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri mar 06, 2019 5:38 pm
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-4/35916/ ako ko ispunjava uslove za zaposlenje a uz to zeli pomoci Zelji, prijavite se
Covjek vec radi...
Je li riječ o Faruku? Ako jeste, čemu konkurs, radi procedure? Ako je fakat istina, onda imamo problem, ne valja. Ne ulazim u njegovu kredibilnost...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija