Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:40 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 1:11 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:44 am
Nema on šta zaratit.. Dovoljno smo mi duboko zapeli u saradnji sa savezom.. Eto bivši su ih dočekivali ko faraone pa uprava u njihovom društvu fotelja do fotelje gleda kako nas neki grbić i paradžik zajebavaju ko zadnje levate..
Amar jedini u ovoj šaban ligi ima muda to javno reći, zato i jeste Amar... Najtrofejniji, najbolji, najveći mangup..
Ma upravo tako i treba, dok smo šutili i gotivili ih u plavom salonu da jedu i piju misleći da ce nam kao nesto valjati, svi znamo kakvo je bilo sudijsko izivljavanje. Dosta vise suti i trpi! Prošla uprava je pokušala i radila gospodski sa savezom pa ništa, hajmo sad probati mangupski.
A sta im se to nagovorio?
Il ja nisam citao isti clanak kao vi il meni ovo uopce ne izgleda mangupski ili nesto u tom kontekstu o kojem pricate.

To za terene svaka ptica vise zna. Svaki trener poslije Grbavice isto kaze.

Ako se ne varam on rece da je sudjenje dobro. Da se ne prave namjerne greske. A mi osteceni u kontinuitetu.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:50 pm

e kako bi volio da istupimo iz ove lige... makar igrali hrvatsku ili srpsku ligu... znam da je nemoguce pravno, ali sta nam savez radi, tacno pozelim da se svima tamo nayebem familije... sramotno sta su nam radili sve ove posljednje godine...

hocu reci, podrzavam amara ako ih kritikuje... ali da li ce to donijeti uspjeha vidjecemo... uvijek mogu da narede sudijama da svira nepostojeci penal za protivnika i tako par puta ostanes bez evrope
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:55 pm

Nekada pomislim da na ovom forumu piše samo balavurdija (bez uvrede). Čuj priče, kako nas navijači i ostali klubovi mrze od 2015. godine, a treneri sa izjavama da dolaze po bodove na Grbavicu vežu samo za period prošle uprave.

U sezoni 2013/14 smo izgubili u Mostaru od Veleža 4:2 i "navijači" Veleža (ne svi) su pjevali Biće Željo k...c šampion. Te sezone je Zrinjski osvojio titulu. Paradoks, ili ne? Biće Željo k...c šampion je pjevano i prije te sezone.

Bila je priča, kada dođe Amar, niko neće najavljivati pobjedu na Grbavici. Evo, došao Amar i Zildžović je prije tekme izjavio da dolaze po 3 boda.

Ovakvih stvari je bilo uvijek i bit će ih i u buduće.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:03 pm

Avlami ti navedes jedan primjer za sezonu a navedi trideset za ove tri sezone...nemoj mi muda pod bubrege prodavat kad je ocigledno da nas sad mrze svi vise nego ikad...prije je bilo tih sporadicnih situacija al nikad kao zadnje dvije tri godine...htio ti to priznati ili ne....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:04 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 3:43 pm
nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 3:37 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:14 pm

Jeste ali je izvukao ,maksimalno para od saveza, nemoj ga pravdati opet ce nas ostaviti u ratu sa svima nije ni cudo sto se na svakom stadionu pjevalo biti ce Zeljo k,,,, sampion vjeruj mi on je dosta toga izazvao
Ma u ratu smo mi sa svima od 2015te. Nema vise trenera koji te postuje, nema igraca da je otisao a da te gotivi....a savez ako zeli da te jebe, jebat ce te...bez obzira bio tu misimovic, amar, ti, ja....isto je i s koldzom...sa svima sve moze a ustvari bez "na kafu" nikad nista ne moze...dao ti je teren savez pa te sahranio sudjenjem na istom tom terenu. Na mostu dobijes, na cupriji izgubis....
ponavljam pusti suplju hajmo srediti sjever, ganjaj krov , pravi ekipu ,lozi raju da dolaze na utakmicu ,Svi mi dobro znamo gdje zivimo bolje da je spomenuo kako su dva autobusa djece dosla potez za 10 :klanjase: :klanjase: :klanjase: znam i ja da je voditelj smjesan da je teren los da sve to mora puno bolje ali daj ono sto je do nas da uradimo -
Svaka čast Badžaku. Potez za 10, ali ne smijemo zaboraviti, da nije skoro bilo utakmice na Grbavici, kada nismo podijelili besplatne ulaznice za neku dječurliju (mahom iz KS), pa Zavodu Mjedenica, Pazarić, mladim fudbalerima uz nekih fudbalskih škola itd. Da ne bude zabune, to su radile Uprave i prije "Misimovićeve". Opet ponavljam Badžakov potez je za svaku pohvalu, ali to nije sistem, nego pojedinac, a to ne valja. Badžaku se trebaju pridružiti i drugi članovi UO na ovaj ili onaj način. Koliko će Badžak izdržati, pitannje je, jer je čovjek uvijek pomagao.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:11 pm

nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:03 pm
Avlami ti navedes jedan primjer za sezonu a navedi trideset za ove tri sezone...nemoj mi muda pod bubrege prodavat kad je ocigledno da nas sad mrze svi vise nego ikad...prije je bilo tih sporadicnih situacija al nikad kao zadnje dvije tri godine...htio ti to priznati ili ne....
I za vrijeme Amara, svaki klub koji je imao organizovanu navijačku grupu, je pjevao Biće Željo k....c šampion. Navijači Sa, ŠI, ZRI, SLo, ČE, Borca, Veleža,.. Eto sad nas mrze, aranije nisu. Ne znam koliko imaš godina, ali su tuče navijača i razna prozivanja bila i u bivšoj Yugi, iako smo uz Velež slovili kao najomiljeniji klub van velike četvorke. Pričaš gluposti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:12 pm

gledam ovu sliku Zeca i opis + ono trcanje kao malo dijete prema jugu i prica da je od malih nogu imao san da zaigra za Zelju mi samo iznova i iznova pokazuje koliko je moj klub velik..igrac u tim godinama koji je moze se reci napravio respektabilnu karijeru ispunjava svoj san u 30-im godinama trceci pred jug da proslavi gol..
iz dana u dan sve vise uvidjam za kakvu instituciju zivim, na kraju krajeva kad pogledam koliko ga saam volim i koliko se sikiram zbog njega ssjebem se..
pa onda ona posjeta nakon 7 poraza pokazala ljubav i Kosevu i komplet PL..

mislim da smo jedan od rijetkih klubova na svijetu kod cijih 90% navijaca vazi ona "da iz lige ispadnes, mozes racunat na mene"

Đuro ga u jednoj emisiji koju sam neku noc gledao opisuje kao rokenrol, kao simbol tog "novog primitivizma" tih 80-ih godina, kao neki pubertetski bunt, kao klub navijaca koji ponosno i uspravno stoje pred najvecim silama koji se ne pokoravaju nikome i nicemu sto se ne uklapa u njihove ideale..

Pocnimo cijeniti svoj klub, hajmo stati i pred savez i dusmane, isprsiti im se pa nek su i jaci..jer ima ona "nedaj nama, nek ide glava"

SAMO LJOŽE ...slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


Zadnja izmjena: vopla, dana/u uto mar 05, 2019 4:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:17 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:11 pm
nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:03 pm
Avlami ti navedes jedan primjer za sezonu a navedi trideset za ove tri sezone...nemoj mi muda pod bubrege prodavat kad je ocigledno da nas sad mrze svi vise nego ikad...prije je bilo tih sporadicnih situacija al nikad kao zadnje dvije tri godine...htio ti to priznati ili ne....
I za vrijeme Amara, svaki klub koji je imao organizovanu navijačku grupu, je pjevao Biće Željo k....c šampion. Navijači Sa, ŠI, ZRI, SLo, ČE, Borca, Veleža,.. Eto sad nas mrze, aranije nisu. Ne znam koliko imaš godina, ali su tuče navijača i razna prozivanja bila i u bivšoj Yugi, iako smo uz Velež slovili kao najomiljeniji klub van velike četvorke. Pričaš gluposti.
Bolan ja ti govorim opcenito a ne za navijace...mrze te svi neutralni, mrze te igraci, mrze te treneri itd itd...sad da odes u Gradacac gdje te pola grada gotivilo jebat ce ti sve...itd itd
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:18 pm

starigrad je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:11 pm
MATORI je napisao/la:
uto mar 05, 2019 1:57 pm
Kospa je napisao/la:
uto mar 05, 2019 1:47 pm
Sve neki revolucionari na forumi jbt.

Ko kaze da nam nije liga qrac i da sve sto je AO reko nije tacno?

Poenta je sto trebaju svi klubovi zajedno istupiti a ne da se nama kace zvona.
Sacekajte malo objave kazni za baklje, zastave,himnu, i za sav propali hljeb iz velepekare od prije 5 dana.
Neka taj isti Amar bude inicijator kreiranja udruzenja premijerligasa ako stvarno misli nesto dobro uraditi, pa onda unutar takvog tijela moze davati onakve izjave kada ima klubove iza sebe.

Ovako ce Zeljo fasovat dobru kandziju kad god bude prilika da bude upozorenje ostalim a drugi klubovi ce podvit rep i ko pickice se usutiti. Ali eto, mi se mozemo pohvaliti kako im je Amar "spustio"
Na mene su se "natakarili" kad sam ironično konstatovao da je mudro rekao....
Komplet ekipa "Amar zna" je to okarakterisala kao uvredu velikog vođe.
Sad će - ili su već i Husref, Baka i ini....nazvati ili reći "Velikom vođi" da je baš dobro rekao, a (javno) nastaviti šutjeti ko' pi.čke.
Jbg važno je ispasti pametan - a znate kako završe glasnici "loših" vijesti.
Ili ko' u filmu Dolly Bell - "Drugi j.ebu - a ti se Muzafere kupaj".
Bogami, ako iko, i to neuvijeno, javno, u kamere, iznese sve primjedbe koje ima, bile osnovane ili ne, onda je to baka. sjeti se nase utakmice 3-3 i njegovih izjava poslije iste. sjeti se kad je povukao ekipu sa terena u orasju, sjeti se kad rece onom "sta ti hoces brko na pres konferenciji?".... ima toga kod bake koliko hoces. i husref je imao svojih nastupa dok nije sve islo kako treba... samo, baka ima ledja u beusu, a husref u dzemidzicu i ekipi. to smo mi ostali bez svog covjeka i na nivou kantonalnog saveza, o visim instancama da i ne govorim, nije niko kriv nego sami sebi. uz svo duzno postovanje misimovicu, naporu, trudu, onom sto je odradjeno za njegovog vakta, kako nazvati kandidaturu deje nikolica za funkciju u savezu, nego amaterskom i besmislenom. samo jedan primjer i dokaz da nisu znali kako plivati u tim fudbalskim vodama. sutili mi ili ne, oni nas hebu.
@starigrad, Ko je najzaslužniji što Nijaz Brković nije više u Savezu? Konkretno ime, ako znaš? Nije nikakva provokacija, samo pitam. Hvala!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:27 pm

nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:17 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:11 pm
nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:03 pm
Avlami ti navedes jedan primjer za sezonu a navedi trideset za ove tri sezone...nemoj mi muda pod bubrege prodavat kad je ocigledno da nas sad mrze svi vise nego ikad...prije je bilo tih sporadicnih situacija al nikad kao zadnje dvije tri godine...htio ti to priznati ili ne....
I za vrijeme Amara, svaki klub koji je imao organizovanu navijačku grupu, je pjevao Biće Željo k....c šampion. Navijači Sa, ŠI, ZRI, SLo, ČE, Borca, Veleža,.. Eto sad nas mrze, aranije nisu. Ne znam koliko imaš godina, ali su tuče navijača i razna prozivanja bila i u bivšoj Yugi, iako smo uz Velež slovili kao najomiljeniji klub van velike četvorke. Pričaš gluposti.
Bolan ja ti govorim opcenito a ne za navijace...mrze te svi neutralni, mrze te igraci, mrze te treneri itd itd...sad da odes u Gradacac gdje te pola grada gotivilo jebat ce ti sve...itd itd
Pa za vrijeme Amara su nas još više mrzili. Mržnja je proizvedena trofejima, kurče.njem, bahaćenjem, arogancijom ...(tipa Kristić..čestitaj, čestitaj, znam teška srca...moja kafana kraj priče...a trofeji su tu itd., itd...). Ako sve navedeno nije prouzročilo mržnju i animozitet, a prevashodno zbog kurčenja, bahaćenja, arogancije ne znam šta je.Ne znam šta hoćeš da kažeš, fakat?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:32 pm

avlami97 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:27 pm
nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:17 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:11 pm

I za vrijeme Amara, svaki klub koji je imao organizovanu navijačku grupu, je pjevao Biće Željo k....c šampion. Navijači Sa, ŠI, ZRI, SLo, ČE, Borca, Veleža,.. Eto sad nas mrze, aranije nisu. Ne znam koliko imaš godina, ali su tuče navijača i razna prozivanja bila i u bivšoj Yugi, iako smo uz Velež slovili kao najomiljeniji klub van velike četvorke. Pričaš gluposti.
Bolan ja ti govorim opcenito a ne za navijace...mrze te svi neutralni, mrze te igraci, mrze te treneri itd itd...sad da odes u Gradacac gdje te pola grada gotivilo jebat ce ti sve...itd itd
Pa za vrijeme Amara su nas još više mrzili. Mržnja je proizvedena trofejima, kurče.njem, bahaćenjem, arogancijom ...(tipa Kristić..čestitaj, čestitaj, znam teška srca...moja kafana kraj priče...a trofeji su tu itd., itd...). Ako sve navedeno nije prouzročilo mržnju i animozitet, a prevashodno zbog kurčenja, bahaćenja, arogancije ne znam šta je.Ne znam šta hoćeš da kažeš, fakat?
Hocu da kazem da si ti jedan nevjerovatan lik. Vidi, ja nemam problem da priznam da je Amar sve to, i da je znao da sere, al jos vise nemam problem da priznam da su ovi prije ucinili sve da svakog ispisaju, ponize, naprave manje vrijednim....a ti ocigledno imas problem s tim pa zato najbokje da zavrsimo raspravu.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:33 pm

@starigrad, hvala na odgovoru. Želio sam da i drugi znaju, a što se tiče Deje to je bila fula. Ja bih volio da se nekako Vedran Vukotić može "ugurati2 u ta tijela. Mislim da čovjeka poštuju svi pravi Željovci, a ni kod "konkurencije" nije omražen, jer čovjek je uvijek odmjeren, kuturan,l pošten, iskren i zna znanje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:44 pm

''javna je tajna da su iz Saveza svojevremeno izvršili pritisak na FK Željezničar, kada su Plavi namjeravali potpisati ugovor sa jednom regionalnom sportskom TV kućom u vezi prava prenosa njihovih prvenstvenih utakmica. Jednostavno im je poručeno da će doći u pitanje finansijska pomoć za renoviranje Grbavice ukoliko se odluče za pomenuti ugovor''

Pametnom dosta.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:53 pm

starigrad je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:38 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:33 pm
@starigrad, hvala na odgovoru. Želio sam da i drugi znaju, a što se tiče Deje to je bila fula. Ja bih volio da se nekako Vedran Vukotić može "ugurati2 u ta tijela. Mislim da čovjeka poštuju svi pravi Željovci, a ni kod "konkurencije" nije omražen, jer čovjek je uvijek odmjeren, kuturan,l pošten, iskren i zna znanje.
po mom misljenju, vedran se "ubio" za direktora kluba i to je moja ogromna zelja. relativno mlad, elokventan, obrazovan, istinski zaljubljenik u klub... medjutim, nakon njegovog nastupa i govora na zadnjoj skupstini i otvorenom pricom zasto smo tu gdje jesmo trenutno, shvatio sam da ce sve ostati na mojim zeljama.
Ma i ta pozicija bi bila idealna - Direktor Kluba. Međutim, Vedran je sigurno znao da Amar neće skloniti Šiljka zbog njega. Svjestan te činjenice je na Skupštini nastupio kao pravi Željovac i u Željinom interesu, bez trunke zlobe, prljavštine...onako iskreno, iz srca i pošteno...samo kako on to zna.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:57 pm

Sada te mrze više jer ti je Savez djelomično pomogao pri rekonstrukciji stadiona. I to je činjenica. Isto smo mi govorili za Čelik i Bilino polje. Također, razlika između prošlog Amarovog mandata i sad je ta što su te i tada mrzili, ali su im se i gaće tresle, jer su znali da ih možemo natamburati dobro, što smo i radili. Sad te mrze, a još te ismijavaju. Odatle i najave da dolaze po tri boda. Neće dugo proći, vjerujem, da Amar posloži neke stvari i da im se opet gaće tresu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 4:57 pm

Amar Osim je potpuno u pravu. 1) TV prenosi. Puno bolje bi bilo da Arena ili SC, ili neka druga televizija koja je vise dostupna prenosi nego MojaTv. Ovako imas dvije opcije, ili da predjes na njihovog operatera, ili da platis po utakmici. To je generalno lose za gledanost lige. Neko ko se dvoumi da li da gleda utakmicu ili ne, on ce se odluciti da ne gleda jer nije prakticno. 2) Tereni. Ovde mislim da se treba uvesti kriterije standarda terena igranja u PL. Kad imas neke kriterije koje se moraju ispuniti onda ce klubovi, opstine, sponzori potruditi da obezbijede dobre terene kako bi njihovi klubovi mogli da igraju PL na domacem terenu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 5:00 pm

nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:32 pm
avlami97 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:27 pm
nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 4:17 pm


Bolan ja ti govorim opcenito a ne za navijace...mrze te svi neutralni, mrze te igraci, mrze te treneri itd itd...sad da odes u Gradacac gdje te pola grada gotivilo jebat ce ti sve...itd itd
Pa za vrijeme Amara su nas još više mrzili. Mržnja je proizvedena trofejima, kurče.njem, bahaćenjem, arogancijom ...(tipa Kristić..čestitaj, čestitaj, znam teška srca...moja kafana kraj priče...a trofeji su tu itd., itd...). Ako sve navedeno nije prouzročilo mržnju i animozitet, a prevashodno zbog kurčenja, bahaćenja, arogancije ne znam šta je.Ne znam šta hoćeš da kažeš, fakat?
Hocu da kazem da si ti jedan nevjerovatan lik. Vidi, ja nemam problem da priznam da je Amar sve to, i da je znao da sere, al jos vise nemam problem da priznam da su ovi prije ucinili sve da svakog ispisaju, ponize, naprave manje vrijednim....a ti ocigledno imas problem s tim pa zato najbokje da zavrsimo raspravu.
Ma džabe ti to.. Konta on, samo naginje na svoju stranu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 5:27 pm

Mrzili su nas i prije Amara, i Senada, mrziti ce nas i poslije. Nema potrebe navlacit argumente da nas mrze zbog jednog ili drugog kad je to nidje veze.

Ne mogu nas protivnici jer smo najuspjesniji, najpopularniji klub u BiH, to je u dubini duse blize ljubomori nego mrznji jer svaki bi se yebo u dupe da bude Zeljo jedan dan.

Zato ako Amar baci neki komentar, bezbeli neko Zelju mrzi zbog toga... tesko ribu u vodu natjerati

Ja vjerujem da je moguce biti na ratnoj nozi sa Begicem i upravom saveza a imati dobro sudjenje zahvaljujuci nasim ljudima na pozicijama( kojih odavno nema tamo).
Sa druge strane nema sanse da dobijes podrsku za kapitalne projekte ako nisi dobar sa Begicem i vrhuskom saveza.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 5:36 pm

Široki 3.500 hiljade pogodjen protivnicki igrac sa tribina, Zeljo 5.000 za pirotehniku...
Na lijekove ih potrosili sve vam yebem

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 5:39 pm

vopla je napisao/la:
uto mar 05, 2019 5:36 pm
Široki 3.500 hiljade pogodjen protivnicki igrac sa tribina, Zeljo 5.000 za pirotehniku...
Na lijekove ih potrosili sve vam yebem

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Da smo možda nekog bakljom pogodili dobili bismo i mi manju kaznu
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 157 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija