Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:13 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:34 pm
"Tveba se potvudit pa izgubiti 5 tekmi".
E nabijem vas sve.

Kjosevski, **** ti Zuban mater sto te gura, da si neki igrac mogo bi te do sad uvaliti nedje.

Amave, doveo si igrace jebene sa svojim pajdasem a u tekmi kad gubimo ti napravis dvije izmjene. Sta je s mega igracem Zecom, sta je s igracem za kojeg se obestecenja placaju.

Igra kurcina ko sto je i bila. Izbij, nabij, trpaj na stranu i ubacuj.

Delirijum nakon priprema, vidi se Amarov pecat, odlicno je ovo. O kako nijee, jes ga Amar pecatiro svaka mu cast. Aferim na pecatu.

Odlican prelazni a mi nemamo veznjaka, najbitniju poziciju u timovima mi nemamo. Nemamo napadaca, kazu krpit ce Zajmovic, Zec. Dobro je zakrpise ko i jesenas, izmjene igrac za igraca na istim pozicijama.
Smjesno. Smjesno.

Sinan najbolji. Pava i Sinisa solidni, Krpa simpa, ostalo ocaj.


Idemo dalje, sta ces.
Samo ovaj scenarij ne pise u BAJKAMA.
:klanjase2: :pljesak: :palacgore:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:15 pm

I opet mi je ponajviše žao Dacića.
U ovakvim utakmicama znao je nagaziti.
Danas bez kvalitetne rezerve i ništa specijalno nisi mogao ni očekivati ulaskom.
Zaim je malo prodrmao, ali je sve to tanko.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:16 pm

godrina je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:12 pm
Otjerali covjeka sa kojim smo 3 sezone bili u utrci za titulu do zadnje utakmice haman i tu istu titulu nismo uzeli samo zato sto taj covjek nije htio nekome dat nesto para a cijelih sezona nas se dobro kasapilo. Otjeran covjek koji je mnogo zasluzan zato da umjesto stadiona koji je sve manje licio na to dobijemo jedan za nase uslove pravo dobar moze se reci i moderan stadion opet zato sto nije htio nekom dat pare da se uzme titula. Otjeran covjek koji je za vrijeme njegovog rada klub napravio normalnim u smislu placanja obaveza, plata itd itd, samo zato sto nije htio dat i treci put iznos jednom drugom dobrom ciki.
Gluho bilo da mi je drago zbog poraza ali se bojim da je ovo karma, nista napredovali nismo a puno smo ocekivali i obecavano je puno. Meni je puno drazi ego zbog kojeg nismo bili "dobri" sa duplim govnetom nego ego zbog kojeg u najdrazem dresu gledam egzistenciju, jos jedno 2 godine onog lektora na mjestu stopera, kome je Dado rjesenje i zamjena za nasa 2 odlicna igraca u veznom redu. U losoj smo situaciji pravo, jebiiga meni je drag Zeljo, ja cu voljet i navijat neovisno ko ce bit u foteljama ali mi je zalosno ovo gledat.
:klanjase2: :pljesak: :palacgore:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:16 pm

Kakav Dacic, bolji Sadikovic deset puta
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:17 pm

Evo ljudi Amar je tu i ponovo nam nisu svirali penal... Mozes misliti
Ona prica da Amar štima da se otjera uprava, okačite mačku o rep, ovdje su neke druge odnosno treće struje..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:19 pm

barbarez je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:05 pm
Sta se bolan imam zavaravat. Evo pljujete Amara zbog ovoga ili onoga sto je uradio.
Pljujete po covjeku zbog necega sto je uradio,a sta vi radite.
Pljujete najtrofejnijeg trenera kluba. Pa koja je to logika grob vas ****
Ismijavate covjeka koji je klub ucinio najtrofejnijim u BiH.
Radite isto ono za sta Amaru drzite pridike.
Ponasate se ko kakvi pitari. Jel vas sramota.
Pricate mi o cinjenicama,a pljujete covjeka nakon jedne utakmice,legendu kluba,a ublehe poput Slavke,Kostica,Krcmarevica i drugih ste trpili i nazivali vizionarima.
O kakvim ba vi cinjenicama pricate.
Nemate kupljenih karata koliko Amar titula,i pricate mi o cinjenicama.
Tacno je da nacin ulaska u klub i sve sto se desavalo je bilo ruzno,ali ko bolan od vas zna pravu istinu i pozadine sve price vezano za klub. Ali to uopste nije poenta moje reakcije.
Vec da pljujete i ismijavate najtrofejnijeg trenera ko svi ostali kerovi.
E to su cinjenice,cinjenice su to da radite isto ono sto je Amar radio u kafani. Jel to podrska klubu.
Pricate mu za prelazni. Jeste vi gluhi ili se pravite budale. Jeste li slusali sta je covjek rekao. Otjerao je pola igraca i imace jeftinu ekipu dok ne bude imao odgovarajucu i produktivnu. I sad mu vi pricate o losem prelaznom. Kome ce on dovodit sad na polusezoni kad nemas cestitog igraca da valja,i kad imas minus 15 . Eto sad jos i 18. Pola godine da placa da bi ih uigravao za sljedecu godinu. Nismo Barcelona cinjenicasi.
E to je tako,a vi pisite gluposti.
E jesi mi iznio cinjenice, evo ne znam sta cu kako si me raskovo.

Bolan, lik izgubio mec, igra losa, ista kao prije kad smo se nervirali. Zasluzuje kritiku zbog toga.
Ko bolan pljuje po trofejima, po Amaru. Nismo mu mater opsovali kralju, nego ga krivimo za poraz i igrace koje je doveo. Bas je produktivna ekipa, a igraci koje je doveo su nosioci igre. Strasni igraci, toliko dobri da nisu za 3. izmjenu na tekmi u kojoj gubis. Halo bolan 2 izmjene je napravio, sta je s trecom. Ekipa opet neizbalansirana, fali veznjak, drugi napadac.

Je li to nije kriv? Jel to neko drugi kriv samo jer je ovaj najtrofejniji trener?

Ne zivimo u proslosti prijatelju, ovo je sadasnjost, a mi smo izgubili i bili karina. Danas. Znaci danas je, nije 2012. godina.

Smiri malo dozivljaj. Mitska bica ne postoje, nije ti ovo Rimsko carstvo da se ne smije Zeus kritikovati jer ce te grom odmah opaliti. Nit je Bog nit je bezgresno mitsko bice. Kritiku ne shvatajte kao atak, kao pljuvanje. Lakse bi vam bilo da vama neko mater opsuje nego sto Amara okrivi za neke lose stvari i poraz.
Ako ti je lakse, evo reci cu da sam ja kriv, ali nije to rjesenje. Od opravdavanja nema hajra, vidjeli smo kod bivsih.

Sretno!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:20 pm

Poraz je samo rezultat desavanja zadnjih godinu dana.
Konceptualno i organizaciono nista nismo napredovali jer smo imali malo vremena ali sto je najgore nista nismo naucili iz gresaka proslih.
Opet sami sebi pucamo u noge ali ovaj put imam osjecaj svjesno.
Imam osjecaj da jos u nasim glavama Zelju nismo smjestili gdje trenutno pripada, sto prije se pomirimo sa tim bice nam svima lakse.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:54 pm
blueboy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 4:47 pm
Dajte ljudi, cijeli tekmu priča Sinan prekuco, zalutao u ovu ligu itd. Sinan je dio ekipe koja je izgubila 6 tekmi uzastopno, ima potencijal da bude najbolji u ligi, ali trenutno on puno zuji, a malo meda daje. Ostatak ekipe ne bih komentarisao, preslikan finiš prve polusezone.
Ma buraz namjesti lik Boga Oca. Saban lose opuca aliopet penal je.

Sta god smo uradilipreko njeg je. Definitivno je najbolji u ekipi a sigurno nije ni neko ko sam moze uticati na igru.

Samo je jedan na svijetu takav a to je Messi i ona jucerasnja tekma.

Tim i ekipa su i svi su krivi i odgovorni ali da je jos koji kao Sinan bilo bi bolje.
Znam brate, meni je drag momak jer uvijek daje sve od sebe, nekad i previše pa gubi snagu na manje bitne stvari. Međutim, trebamo biti realni, ja stvarno ne vidim ništa pozitivno nakon 6 uzastopnih poraza.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:26 pm

Ja se nadam da cemo na Grbavici na onom finom terenu igrati bolje i uzeti vise bodova. Do sad smo bili ocajna domacinska ekipa, a dobri na strani.

Valjda konacno iskoristimo teren i bude nam prednost.

Idemo dalje, vidimo se na Grbavici. Ovako se sigurno ne vracaju navijaci na tribine, ali bit ce nas.
Samo me strah ko ce nam napadaca igrati, krila ce morati zabijati i nadoknaditi to, a u losoj su formi, danas se nisu sastavili.

Bit ce bolje, jebat ga!!!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:27 pm

Cudi me da Zidan nije odglumio kako je hladno danas bilo :)
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:28 pm

Kad se pomirimo sa cinjenicom da smo blize ispadanju iz lige, nego tituli, sve vam je jasno...
Za titulu -18
Za ispadnje +12
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:29 pm

Jos oni supci vode protiv Zrinjskog :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:31 pm

Evo preslusah izjavu.Ako mu je sudija kriv ili upitan za samo jednu odluku onda smo zasluzeno izgubili.
I to je futbal
Meni doduse i dalje ostaje dilema dal da placem ili nazor smijem
Ide Mladost da ne kazem Arezina
Ccccc
Kako li ce lik odigrati.Inadjije su nam inace redovno pravili probleme
Zadnja izmjena: reks1, dana/u ned feb 24, 2019 5:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:31 pm

godrina je napisao/la:Otjerali covjeka sa kojim smo 3 sezone bili u utrci za titulu do zadnje utakmice haman i tu istu titulu nismo uzeli samo zato sto taj covjek nije htio nekome dat nesto para a cijelih sezona nas se dobro kasapilo. Otjeran covjek koji je mnogo zasluzan zato da umjesto stadiona koji je sve manje licio na to dobijemo jedan za nase uslove pravo dobar moze se reci i moderan stadion opet zato sto nije htio nekom dat pare da se uzme titula. Otjeran covjek koji je za vrijeme njegovog rada klub napravio normalnim u smislu placanja obaveza, plata itd itd, samo zato sto nije htio dat i treci put iznos jednom drugom dobrom ciki.
Gluho bilo da mi je drago zbog poraza ali se bojim da je ovo karma, nista napredovali nismo a puno smo ocekivali i obecavano je puno. Meni je puno drazi ego zbog kojeg nismo bili "dobri" sa duplim govnetom nego ego zbog kojeg u najdrazem dresu gledam egzistenciju, jos jedno 2 godine onog lektora na mjestu stopera, kome je Dado rjesenje i zamjena za nasa 2 odlicna igraca u veznom redu. U losoj smo situaciji pravo, jebiiga meni je drag Zeljo, ja cu voljet i navijat neovisno ko ce bit u foteljama ali mi je zalosno ovo gledat.
Tacno tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:32 pm

nista necemo postici miniranjem, novim prozivkama, omalovazavanjem, daljnjim podjelama....

samo podrska Zelji!
bice bolje.

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:33 pm

Ne nadam se evropi po prvi put od kako je osnovana premijer liga. Brko majstore, lako je sa dobrim igracima napraviti rezultat, haj sa polovnim... Pitari su misaona imenica za nas jbg, a ne moze me niko ubijediti da su rahmanovic, tatar i stanojevic neki vele igraci.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:34 pm

Mujezinović i Osmanović ostanu na klupi, a uđe Dado bolikurac...Veliko je zavaravanje da Hajdar i Šaban mogu biti dva vezna igrača u prvih 11. Mada, kad nema niko drugi bolji, bolje oni nego Dado koji u slow motionu skida jaknu kad treba ući da promijeni rezultat...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:37 pm

Široki odličan, brzo igraju, brz protok lopte. Realno, jači su od nas. Nadati se da ćemo uspjeti izboriti Europu. Ovo danas nije bilo dobro.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:40 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned feb 24, 2019 5:37 pm
Široki odličan, brzo igraju, brz protok lopte. Realno, jači su od nas. Nadati se da ćemo uspjeti izboriti Europu. Ovo danas nije bilo dobro.
0:3 bilo na Pecari za nas..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 5:44 pm

Fino Curjuric dijeli lopte....ma ne znam sta ste ocekivali otisli su Arezina,Vranjes, Blagojevic i Curjuric sto se tice veznog a ostali smo na Sabanu, Hajdaru i Dadi...mogu oni trcat al dzabe trce ko muhe bez glave nista ni s cim, nemamo igraca koji moze dati pas u prostor, potezom promjeniti utakmicu ili nesto slicno..ustvari imamo Sadikovica koji je zamjena za sve 4 nabrojana..

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija