Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:00 pm

Slazem se ja s tobom, para vazda fali, samo nisam siguran da se te sto imamo trose racionalno i pametno. Ljudski je grijesti, normalno da te to nekad kosta i novca, ali nije normalno jedne te iste greske ponavljati non-stop, ali dobro.

Ja sam uvijek za to da se ide bez kupovanja sudija, utakmica, pa dokle doguramo. "Mora se raditi mudrije i pametnije" - ukratko, to je to.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:05 pm

avlami97 je napisao/la:
uto nov 06, 2018 4:30 pm
Niko ne omalovažava titule. U 4 godine 3 titule i 2 kupa. Stalno smo igrali u pretkolima LP i UL. Finu lovu uzeli od transfera Bekrića, Višće, Šehića..., a u tom periodu i legla lova od transfera Džeke u City. I umjesto da smo u plusu 5, mi u minusu 5 milki. Za takvo što treba biti majstor. Ma kakav majstor, treba biti velemajstor.

Uh, umalo da zaboravim! Tada su se svjesno vodile duple knjige. Tada su svjesno samo Stanića imali prijavljenog na PIO. Tada su svjesno radili mimo svih zakonskih procedura. Valjda da Klub ojačaju :D

Stadion nam ličio na arheološku iskopinu. Prodavali karte za zapad sa krovom i zapad bez krova :idea:

Upoređivati Klub sada i onda je bogohulno. Tada nismo imali Klub, ali smo imali titule. Ja sam za Klub. Ja sam za Želju, ali ne onakvog kakvog smo imali. Ovaj sadašnji Željo mora i mođže bolje. Vrijeme će pokazati.
+1
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:08 pm

azbaha je napisao/la:
uto nov 06, 2018 4:32 pm
Nama svake godine malo fali da je osvojimo. To malo sto nama fali, drugi nadoknade van terena, mi smo se odlucili da se time necemo baviti, vec da cemo na terenu pokazati ko smo i sta smo. Nazalost to nismo mogli do sada zbog raznoraznih razloga, propusta u prethodne 3 sezone, ali sve je to "nebitno", ono sto je bitno je kako dalje.
Ucini smo prvi korak za poboljsanje, a to je uklananje 2 najveca kancera u ekipi. Medju tom 2 nam je nazalost bila spona izmedju zanje i prednje linije, sada je potrebno taj propust ispraviti.
Potrebno je ukloniti jos par igraca iz ekipe koji zbog svog ponasanja trebaju da idu.
Potrebno je ukloniti jos par igraca koji zbog svog manjka kvaliteta ili mozda bolje manjka "onoga sto nam treba", ne bi trebali biti tu.
Da bi se to uradilo potrebno je naci adekvatne zamjene, a da bi se to desilo potrebna je odredjena suma novca, koja opet nije veca(po mom misljenju) od sume koju smo iskrhali u vrijeme Mulalica, Slavke i Adzema, jer kao sto sam ranije navodio, rijesili smo inventar igraca i rasteretili budzek koliko toliko.
Ako ste obratili paznju na temi "Kartoteka" je izabran tim za koji navijaci smatraju da bi bio dovoljan za tu prevagu:

slika

Evo tog tima, vidite da su vecina igraca isti kao sto su sada, pojacanja o kojima se prica ne moraju nuzno biti ova koja su navedena, ali moraju biti kvalitetna, igraci za koje si siguran da ce unaprijediti nasu igru.
Pored toga imamo adekvatne zamjene u vidu juniora koji definitivno imaju kvalitet, pogotovo Dacic, Osmanovic i A. Sehic, koji su fantasticno iskoristili svoje minute.
Neka se Odovic ostavi kao sef strucnog staba, neka mu se dovedu igraci koji ce napraviti prevagu i neka se u medjuvremenu radi na pronalasku novog trenera i neka se gradi tim za sljedecu sezonu, iako sam ja ubijedjen da ovu sezonu mozemo zavrsiti na prvom mjestu uz adekvatna igracka pojacanja i ostavljanje trenera sljedecu poluzenu.
+1
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:12 pm

NE!
Idemo dalje, jer se projekti nisu završili! Tu naravno mislim i na titulu, ali sa stabilnim klubom u svim segmentima. I da ne zaboravim, svaka čast na postu Ch.Willa1986!

NI MILIMETRA! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:17 pm

Premier je napisao/la:
uto nov 06, 2018 3:58 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
uto nov 06, 2018 3:35 pm
Proslava zadnje titule. Sijaset naroda slikaslika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Al prodje od tad 5 godina....ni u snu nisam vjerovao da cemo par godina kasnije biti u kqrcu i jadno i lako gubiti titule....bice opet sve kao nekada abd.
phpBB [video]

Tekma na kojoj smo osvojili titulu. Prebrojte navijače.
Priča o broju navijača ne zavisi ni od titula, ni od gradnje infrastrukture. Broj navijača zavisi isključivo, od periodičnih euforija (pozitivne atmosfere).
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24758
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:17 pm

azbaha je napisao/la:
uto nov 06, 2018 4:32 pm
Nama svake godine malo fali da je osvojimo. To malo sto nama fali, drugi nadoknade van terena, mi smo se odlucili da se time necemo baviti, vec da cemo na terenu pokazati ko smo i sta smo. Nazalost to nismo mogli do sada zbog raznoraznih razloga, propusta u prethodne 3 sezone, ali sve je to "nebitno", ono sto je bitno je kako dalje.
Ucini smo prvi korak za poboljsanje, a to je uklananje 2 najveca kancera u ekipi. Medju tom 2 nam je nazalost bila spona izmedju zanje i prednje linije, sada je potrebno taj propust ispraviti.
Potrebno je ukloniti jos par igraca iz ekipe koji zbog svog ponasanja trebaju da idu.
Potrebno je ukloniti jos par igraca koji zbog svog manjka kvaliteta ili mozda bolje manjka "onoga sto nam treba", ne bi trebali biti tu.
Da bi se to uradilo potrebno je naci adekvatne zamjene, a da bi se to desilo potrebna je odredjena suma novca, koja opet nije veca(po mom misljenju) od sume koju smo iskrhali u vrijeme Mulalica, Slavke i Adzema, jer kao sto sam ranije navodio, rijesili smo inventar igraca i rasteretili budzek koliko toliko.
Ako ste obratili paznju na temi "Kartoteka" je izabran tim za koji navijaci smatraju da bi bio dovoljan za tu prevagu:

slika

Evo tog tima, vidite da su vecina igraca isti kao sto su sada, pojacanja o kojima se prica ne moraju nuzno biti ova koja su navedena, ali moraju biti kvalitetna, igraci za koje si siguran da ce unaprijediti nasu igru.
Pored toga imamo adekvatne zamjene u vidu juniora koji definitivno imaju kvalitet, pogotovo Dacic, Osmanovic i A. Sehic, koji su fantasticno iskoristili svoje minute.
Neka se Odovic ostavi kao sef strucnog staba, neka mu se dovedu igraci koji ce napraviti prevagu i neka se u medjuvremenu radi na pronalasku novog trenera i neka se gradi tim za sljedecu sezonu, iako sam ja ubijedjen da ovu sezonu mozemo zavrsiti na prvom mjestu uz adekvatna igracka pojacanja i ostavljanje trenera sljedecu poluzenu.
Prava lobotomija je na kartoteci :D
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:25 pm

Ccc pa sta radi ta policija na treningu igraci se za vratove hvataju a oni gledaju :D
Mi smo Željini, Željo je naš
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:42 pm

Ne fali nama puno; par ciljanih pojacanja,ako moze-moze,ako nemoze Boze moj,ni ovo nije lose,kad se potpuno oporave povrijedjeni,kad se prodju pripreme,kad se uigraju i ovi mladji(osmanovic,dacic,sehici)...
Al nama najvise fali pozitivna atmosfera u ekipi.Bice to dobro aBd
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:43 pm

LeBlue je napisao/la:
uto nov 06, 2018 3:29 pm
Kospa je napisao/la:
uto nov 06, 2018 3:12 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto nov 06, 2018 2:59 pm


Kad smo rat uspjeli pregurati, bez stadiona, prostorija, igrača po linijama, preguraćemo SVE.
Pregurala je i kk Bosna i rat, i linije pa zivila a evo i umire na kredit... samo neko aparate da iskljuci... evropski sampion... A uzimala je titule u konkurenciji termoelektrane kakanj, brotnja, ceskopromeksa, ceneksa itd.
FK Zeljeznicar je opstao i opstaje, ISKLJUCIVO zbog napora trenutne uprave, i hvala Bogu ima svijetlu buducnost da osigura samoodrzivost. Sve ostalo je neozbiljno i kratkovido palamudjenje
Ova uprava jeste vratila klub u zdrave vode sto se tice poslovanja i da nije nje bilo u tom momentu dosta gore bi sve izgledalo. Sto se tice kluba on opstaje zbog interes navijaca. KK Bosna je na kraju krajeva propala zbog manjak interesa gradjana, da im je toliko stalo bilo bi neko rijesenje. Isto tako je Velez opstao zato sto za dosta ljudi taj klub nesto znaci. Igraju drugu ligu ali opstaju. Ovo nije uopste da umanjujem ulogu ove uprave koja nas je vratila u zivotu, ali na kraju krajeva sve je do navijaca i ljubitelja, dok oni trose svoje vrijeme i prate, onda klub i opstaje.
KK Bosna druze je propala zbog dugogodisnjeg nesposobnog vodjenja koje se ogleda u politici zaduzivanja i malverzacijama svih mogucih vrsta a ne zbog manjka interesa raje... vec ispricano, poznato. Zbog identicnih razloga je Zeljo bio na ivici tog istog ambisa iz kojeg ga je izvukla ova uprava. I nismo jos na zelenoj grani, daleko od toga... ali smo na pravom putu uzimajuci u obzir projekte koji su gotovi ili treba da se rade.

Sto se tice Veleza, njihove kriminalne uprave nisu bile ni u pola kreativne poput Zeljinih, ne zato sto nisu htjeli vjeruj mi nego zato sto nisu znali.
I njih da nije uzeo jedan bolesnik pod svoje, tesko da bi opstali od podrske raje i "Velezovih noci" organizovanih po dijaspori
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 5:50 pm

Dabogda pogino ko je izmislio pricu da je Ramovica neko osamario na Vilsu.
I dabogda umro ko Zeca gura.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:06 pm

Minjore je napisao/la:
uto nov 06, 2018 5:50 pm
Dabogda pogino ko je izmislio pricu da je Ramovica neko osamario na Vilsu.
I dabogda umro ko Zeca gura.
Boze sacuvaj... Mora da ta osoba nema sta drugo da radi nego da izmislja gluposti. Jadno
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:06 pm

E cuj da na Ramovica neko udari. Ruka mu se osusila da bog da
 
Avatar
igla
Postovi: 3640
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:32 pm

plavi brat je napisao/la:
uto nov 06, 2018 5:05 pm
avlami97 je napisao/la:
uto nov 06, 2018 4:30 pm
Niko ne omalovažava titule. U 4 godine 3 titule i 2 kupa. Stalno smo igrali u pretkolima LP i UL. Finu lovu uzeli od transfera Bekrića, Višće, Šehića..., a u tom periodu i legla lova od transfera Džeke u City. I umjesto da smo u plusu 5, mi u minusu 5 milki. Za takvo što treba biti majstor. Ma kakav majstor, treba biti velemajstor.

Uh, umalo da zaboravim! Tada su se svjesno vodile duple knjige. Tada su svjesno samo Stanića imali prijavljenog na PIO. Tada su svjesno radili mimo svih zakonskih procedura. Valjda da Klub ojačaju :D

Stadion nam ličio na arheološku iskopinu. Prodavali karte za zapad sa krovom i zapad bez krova :idea:

Upoređivati Klub sada i onda je bogohulno. Tada nismo imali Klub, ali smo imali titule. Ja sam za Klub. Ja sam za Želju, ali ne onakvog kakvog smo imali. Ovaj sadašnji Željo mora i mođže bolje. Vrijeme će pokazati.
+1
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6723
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:35 pm

Minjore je napisao/la:
uto nov 06, 2018 5:50 pm
Dabogda pogino ko je izmislio pricu da je Ramovica neko osamario na Vilsu.
I dabogda umro ko Zeca gura.
Odakle sad ta prica? Jesmo bolestan narod boze sacuvaj.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:36 pm

E svasta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:47 pm

Diže se svijest navijača na 14%.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6723
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto nov 06, 2018 6:47 pm
Diže se svijest navijača na 14%.
Ohh pa jesi li to ti? Kako bi?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:50 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto nov 06, 2018 6:48 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto nov 06, 2018 6:47 pm
Diže se svijest navijača na 14%.
Ohh pa jesi li to ti? Kako bi?
Imam još sedmicu odmora. Drago mi je da sam učestvovao u anketi.
Odjava.
LP
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 6:56 pm

presli ste izborni prag :ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6723
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 06, 2018 7:02 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto nov 06, 2018 6:56 pm
presli ste izborni prag :ganja:
Ala SBB hahahah
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: 400000razloga, Google [Bot] i 148 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija