Moderator/ica: storm_raider

 
Blueworld21
Postovi: 338
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:45 pm

Sramno je ovo ove sazone i u kojem smijeru ide. Reci cu samo da utakmice Tuzla city, Radnik i SLoboda su tri utakmice koje da je bilo posteno sudjenje bi otisle u totalno drugom pravcu a to bi za nas znacilo da bi i pored nase krize sad bili na celu tabele. O ovome se ne smije sutiti. Vec na sav glas pricati a nas klub ako misli da nema puta prema savezu neka malo istraze i nadju da li postoji put da se zalbe upute prema krovnoj kuci evropskog fudbala iako mislim da Uefa se ne mjesa posebno u domaca prvenstva ostavlja savezu da to rijesi, ali ne bi bilo zgoreg malo ih upoznati... Perfidno su zavrsili svaku svoju titulu a mi smo na to uvijek sutili a smokriticni smo nerealno.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:46 pm

Ajzea je napisao/la:
ned okt 21, 2018 12:10 pm
Iz kornera smo opasni ne daj Boze nikome.
Opasniji po svoj gol, u svakom slucaju.

Uputiti apel da ne izvodimo kornere vec da se lopta vrati Vedranu da je nabije.
Necemo pretjerivat. Proslo kolo smo dali gol iz kornera, Sirokom, precka protiv Krupe..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:47 pm

Da li probati sačuvati nekog od ovih sa kartonima za derbi i koga..? Možda Ivana odmoriti a početi sa Stojanom umjesto njega..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:50 pm

Nesto kontam...da smo pobjedili krupu i slobodu,a remizirali sa zrinskim i sirokim opet bi imali isto bodova ko i sad i niko nebi imao sta prigovorit...a ako uspijemo otesti kitare,nadoknadili smo kiks u kaknju.Jedino bi ostao nenadoknadiv kiks protiv goska(gledano iz ove perspektive) Valjda se moze dopustit luksuz jednog kiksa u polusezoni.Mislim,cini mi se da sve polahko dolazi na svoje. Malo optomizma
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:51 pm

Ovi sto kritikuju sastav nek se sjete Zerica na desnom beku na derbiju. I sam kad god pocnem pametovat sjetim se one price "da sam htio razmisljat, ne bi na pumpi radio" i usutit cete se vjerovatno ako vam ego dopusti.
Dalje pobjedi ne gledajte u zube. Ne znam za koga ste navijali, gledali sve ove godine pa da tako razmisljate negativno.
I Zeca i Zajmovica malo odmoriti taj tandem "glup gluplji".
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:52 pm

Blueworld21 je napisao/la:
ned okt 21, 2018 12:45 pm
Sramno je ovo ove sazone i u kojem smijeru ide. Reci cu samo da utakmice Tuzla city, Radnik i SLoboda su tri utakmice koje da je bilo posteno sudjenje bi otisle u totalno drugom pravcu a to bi za nas znacilo da bi i pored nase krize sad bili na celu tabele. O ovome se ne smije sutiti. Vec na sav glas pricati a nas klub ako misli da nema puta prema savezu neka malo istraze i nadju da li postoji put da se zalbe upute prema krovnoj kuci evropskog fudbala iako mislim da Uefa se ne mjesa posebno u domaca prvenstva ostavlja savezu da to rijesi, ali ne bi bilo zgoreg malo ih upoznati... Perfidno su zavrsili svaku svoju titulu a mi smo na to uvijek sutili a smokriticni smo nerealno.
Pa protiv nas nam ponište 3 gola. Treći ni u snovima nije bio faul Krpića nad golmanom, kada Jazvić zabija. Kod rezultata 2:2 svira Zajmoviću nepostojeći ofsajd, kada izlazi 1 na 1 sa golmanom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:54 pm

plavi brat je napisao/la:
ned okt 21, 2018 12:50 pm
Nesto kontam...da smo pobjedili krupu i slobodu,a remizirali sa zrinskim i sirokim opet bi imali isto bodova ko i sad i niko nebi imao sta prigovorit...a ako uspijemo otesti kitare,nadoknadili smo kiks u kaknju.Jedino bi ostao nenadoknadiv kiks protiv goska(gledano iz ove perspektive) Valjda se moze dopustit luksuz jednog kiksa u polusezoni.Mislim,cini mi se da sve polahko dolazi na svoje. Malo optomizma
I ja jucer racunam, kad nadam se dobijemo tu Zvijezdu imat cemo 10 od mogucih 15 bodova u posljednjih pet utakmica sto je mozda bod manje od nekog ocekivanja, ako cemo biti realni i ne upisivati unaprijed bodove jer igramo ''protiv nekog GOSK, Slobode'' i sl.
Ako dobijemo kone to ce biti jako dobra stvar.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 12:57 pm

Zna li neko koja je pjesma orginalna "Hajde Zeljo zabi go"
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:00 pm

Okolele je napisao/la:
ned okt 21, 2018 12:47 pm
Da li probati sačuvati nekog od ovih sa kartonima za derbi i koga..? Možda Ivana odmoriti a početi sa Stojanom umjesto njega..
I ja bih odmorio dr.Ivana,nek igra Stojke njegovu poziciju,moze ga zamjenit i Daca.
Odmorio bih cak i Krpu ako Jazva i Veseli budu u potpunosti spremni,nek Zeko ili Zaim igraju na spicu.Tacno me strah stavit Krpu od prve min. Bilo bi mi drama zao ici na lavor bez Krpe (nedaj Boze) uhh.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:02 pm

Ali dribling cuke i asistencija :klanjase2:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:02 pm

@Minjore

Kakve su šanse da Sinan zaigra protiv Zvijezde ? Da smo normalni mogli bi Zeca u napad, Veselinović i Jazvić po krilima a Krpića odmoriti, ali pošto nam se ne zna, onda ne dirati ništa :D
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:05 pm

Solidna utakmica i prilicno zrela nasa postavka igre. Fin motivacioni momenat nasih igraca i vrijedna tri boda za ganjanje necega, kad vec moramo ganjati zbog propustenih zicer utakmica na nasem terenu. Ovo je izgledalo fino, raduje me dobar procenat uzetih duela na sredini terena,sto nam bas nije bila karakteristika do sada. Fino je isla i lopta, zakotrljala se u nasu korist i ono sto smo unazad nekoliko utakmica mogli da gledamo,da se svaka odbijena lopta nadje u nogama protivnika, ovaj put je bilo obrnuto.
Vezni red je odradio fenomenalnu utakmicu ,gdje smo srecom imali tri igraca raspolozena za igru u samom polju. Ovakav Blagojevic je vrijedan kotac u nasoj igri i njegova konstantnost je posebno potrebna da bi i igra veznog reda bila dobra i sigurna. Nazalost,to nije bas slucaj sa njim,ali vidimo da je takvo nesto zaista potrebno. Po meni je kljuc uspjesne igre bazirana na njegovom raspolozenju, tako ce onda i ekipa odigrati. To je losa strana naseg Zelje. Zavisiti od igraca koji moze biti briljantan, ili totalno out. Ovaj put je on to iznio jako fino i odmah je svima bilo lakse.
Saban za svoje godine jako zrelo odigrao i meni je bitno da vidim od njega ovakve utakmice. On postaje ozbiljan igrac sa posebnim karakteristikama citanja igre i kroz polozaj na terenu,njegov intelekt dolazi do izrazaja. Jako je bitno da on tako shvata igru. Sklon sam da napisem nesto ovakvo u njegovu korist, jer u mom pracenju njega kroz gledanje utakmice uvijek mi se svidjelo njegovo predvidjanje igre. Ne srlja sa dodavanjem nego fino procijeni ,ne filozofira , ali uz poseban naglasak da on ima rijetku mogucnost da procijeni kako bi akcija trebala ici od njegovog dodavanja pa nadalje, ukoliko bi to uspjelo. A to znaci predvidjeti par poteza unaprijed. Tako se i krece. To je meni fenomenalno i ja sam siguran da ce on to u sebi izgraditi kroz iskustvo igranja i otici na visi nivo tog intelekta kojeg rijetko ko ima. Mislim da u nasoj ligi nema puno takvih igraca. Naravno, njegova igra uveliko ovisi od raspolozenja ostalog dijela veznog reda, a i sam po sebi, u skladu sa godinama zna da varira, sto je jos uvijek prirodno. Mene raduje cinjenica da on sve manje varira i sve je vise stabilan, pa se ranije moglo vidjeti kad odigra pet ukamica u nizu, da ce dvije ili tri biti ispod nekog dobrog nivoa, a sada u pet utakmica ,on se malo "izgubi" u jednoj ili dijelom u drugoj. A to znaci napredak.
Curjuric opet ima taj neki vic i kombinaciju malog i velikog fudbala. U sklopu sa ovom dvojicom,kada su oni na ovom nivou, njemu je lakse da izvodi igru prema naprijed. Juce je vise i trcao ,posebno u drugom dijelu,kada obicno padne, on je drugi dio igre bio cak bolji nego u prvom dijelu. Da li je malo odmorio kroz ovu pauzu i dobio na svjezini, vrlo moguce da je tako,ali odmah se vidio efekat dobre predaje lopte ,sa vizijom, koje daju neki rezultat.
U ovom sam segmentu igre ja juce vidio pobjedu, uz doprinos ostalih igraca, odlicnu igru Bakraca u odbrani, efikasnost Krpica koja je i dalje standardna.
Mislim da cemo u Jazvicu dobiti dobrog igraca , nadam se da ce ga povrede ubuduce zaobici i da ce moci pronaci svoju pravu formu, onakve zavrsnice u kojima se nasao je odraz i nespremnosti i dugog neigranja. Ali cinjenica da se sa krila pronasao u takvoj situaciji govori da u dobrom pravcu razmislja i da tu moze da iznenadi protivnicke ekipe.
Raduje me i profesionalizam Vranjesa, koji s pravom moze u sebi privatno da razmislja da apsolutno treba i moze da igra u prvoj postavi, ali je lijepo pokazati profesionalizam i dobijene minute nastojati pretvoriti u svoju prednost,igrom,agresivnoscu i velikom zeljom da te dobijene minute doprinese ekipi onako kako se to od njega ocekuje. Poslije ove utakmice , mislim da smo dobili ili vratili jos jednog igraca u njemu, na kojeg moze mirne duse da se racuna ako bi ostao u ovakvoj fazi profesionalizma, dakle da dobijene minute na ovakav nacin iskoristava. Vjerujem da bi to posljedicno znacilo i vise dobijenih minuta za njega.
Idemo dalje, valja nam sada ganjati. Pa hajde da onda ganjamo.
Volim te Zeljo !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:09 pm

Veca
Sinisa,Bakrac,Rodin,Pavic
Celo
Cuki,Sinan
Veseli,Krpic,Jazvic
Juris na lavor
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:12 pm

Sad odmoriti Krpica i oba Ivana.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:23 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned okt 21, 2018 10:07 am
A fakat kako oni silni nikovi koji ulete pred tekmu da pljucnu i koji su aktivni samo dok ne povedemo nestanu onog momenta kad povedemo?? Da ih ne nabrajam sad, lahko se moze vidjeti ta lista koja se aktivirala onog momenta kada je objavljen sastav za tekmu i koju je posle pojeo mrak.. Pa oglasite se sad.. Oni cine tu razliku u broju ispisanih stranica posle pobjeda i poraza..
takve treba nabrajati, imenovati...i na vrh stranice da svako vidi najveće sikirlije foruma
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:35 pm

kokoška je napisao/la:
ned okt 21, 2018 1:12 pm
Sad odmoriti Krpica i oba Ivana.
Zvijezda zadnje dvije utakmice uze ekipe koje nama odnesose 4 boda s Grbavice.
Kakvo odmaranje..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:36 pm

Vala bas sekirlije.

Vranjesa treba pohvaliti, covjek ne samo sto je profesionalac, nego je njegov doprinos nemjerljiv u uticaju sa mladima. Cesto ostane nakon treninga i objasnjava ima kako da trce, kako da udaraju loptu, kako da razmisljaju. A Boga mi, ono sto je jucer odigrao je bio upgrade definitivno. Bas se osjetilo njegovo prisustvo na terenu.

Zvijezda je nagazna mina, treba biti oprezan!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:39 pm

storm_raider je napisao/la:
ned okt 21, 2018 1:36 pm
Vala bas sekirlije.

Vranjesa treba pohvaliti, covjek ne samo sto je profesionalac, nego je njegov doprinos nemjerljiv u uticaju sa mladima. Cesto ostane nakon treninga i objasnjava ima kako da trce, kako da udaraju loptu, kako da razmisljaju. A Boga mi, ono sto je jucer odigrao je bio upgrade definitivno. Bas se osjetilo njegovo prisustvo na terenu.

Zvijezda je nagazna mina, treba biti oprezan!
Hajde postavi gif akcije kada je Vranješ tek ušao nakon njihovog kornera. Toliko jednostavnosti i ljepote u jednoj akciji odavno nisam vidio. Minuta je 80-81.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:46 pm

Ne znam da li je neko spomenuo koliko prosto Vranjes igra, sto je pokazao negdje oko osamdeste minute. Mislim da niko nije spomenuo a nije se zgoreg sjetiti. :kafa:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 21, 2018 1:51 pm

avlami97 je napisao/la:
ned okt 21, 2018 1:39 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 21, 2018 1:36 pm
Vala bas sekirlije.

Vranjesa treba pohvaliti, covjek ne samo sto je profesionalac, nego je njegov doprinos nemjerljiv u uticaju sa mladima. Cesto ostane nakon treninga i objasnjava ima kako da trce, kako da udaraju loptu, kako da razmisljaju. A Boga mi, ono sto je jucer odigrao je bio upgrade definitivno. Bas se osjetilo njegovo prisustvo na terenu.

Zvijezda je nagazna mina, treba biti oprezan!
Hajde postavi gif akcije kada je Vranješ tek ušao nakon njihovog kornera. Toliko jednostavnosti i ljepote u jednoj akciji odavno nisam vidio. Minuta je 80-81.
https://media.giphy.com/media/yN5GD3zO9 ... /giphy.gif

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija