Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 1:06 am

FAli bumeva
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 1:47 am

nikson je napisao/la:
sri okt 17, 2018 11:36 pm
storm_raider je napisao/la:
sri okt 17, 2018 11:28 pm
Mislim da se mijesaju neke stvari i vade se iz konteksta, nenamjerno naravno. Ne moze se biti karakteran, i ne biti karakteran u isto vrijeme... Istina je da se grijesilo, grijesice se jos, ali za svlacionicu i sportski dio odgovara strucni stab, koliko znam i tu je vertikalna hijerarhija odgovornosti uspostavljena.
Ako je zaista hijerarhija uspostavljena i ako je zaista Odovic na vrhu te piramide zasto mora pitati nekoga za vracanje Vranjesa??? Izvini al ja u tu pricu ne vjerujem :) ne vjerujem vec odavno u pricu o slobodi trenera a valjda ce se nekad i saznati pra va istina kakva god ona bila...
da li postoji opcija da se sa vranješom radilo već na raskidu ugovora, pa onda prema tome trener ne zna da li on ostaje ili ide i mora to provjeriti ?
samo lupam za razlog...ne mora biti sve onako kako se na prvu pomisli
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 2:23 am

Grbavica je napisao/la:
sri okt 17, 2018 10:03 pm
Morzhy je napisao/la:Ja vala ne bih imao ništa ni protiv Lončarića...đe je taj čovjek?
Loncaric = (lendric + arezina) x Husic :D
Ispravka :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 2:30 am

Kakav je vama Rahmanovic iz Sarajeva ? :pljesak: :pljesak:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 5:30 am

storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 12:05 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 17, 2018 11:57 pm
storm_raider je napisao/la:
sri okt 17, 2018 11:52 pm


Nije istina, mandat je ponudjen na raspolaganje i jednoglasno je podrzan.
Vjerujem da ce i ove godine, u slucaju ne daj Boze neuspjeha.
Onda vjeruješ i u daljni neuspjeh.
Jasno je ko dan.
Vrha nema dok se naš vrh neizreže.
Niko od mutnih ih ne miriše, a mutni su previše da bi na kraju slavili i građevinu i ligu šampiona.
toliko o toj temi.
laka noć.
Kada vidim trenutnu Grbavicu, uredjenje kluba i sve oko njega ne smatram uopste da je neuspjeh, cak naprotiv. Upravo zbog ovakvih ciljeva i uspjeha smo i slavili titule pred 3000 navijaca, te redali cigle iza Zapada. Tako da ono u sto vjerujem je uspjeh, samo sto je to relativan pojam, odnosno kako za koga. Kao sto napisah, mlad si ti jos, jer trazis "rezanje vrha", a ne nudis bolje rjesenje. To nije, dozvolices, dobronamjerno. Vrha ima, mi smo samo na putu do njega, a put je ono sto i jeste najsladje. Jer, vrh - slavljenje duple krune pred 3000 navijaca, nije vrh - vec dno. Ili da skratim pricu, slika kazu da govori mnogo vise:

slika

Toliko o toj temi, laku noc.

@nikson, postujem, svakom svoje, ali mislim da sam upucen kada kazem da Oda jedini odlucuje, naravno sa svojm strucnim stabom. :)
Dobro jutro.
Ispravka, dupla kruna se nije slavila pred 3000 ljudi, već je to bilo znatno više. Bar duplo od te cifre. Koliko nam nije značio taj rezultat govori posjeta u lavoru protiv viktorije, gdje je sigurno, bilo jedno od boljih izdanja Manijaka, i jedna od najboljih ekipa Željinih u zadnjoj deceniji.
Sve se na kraju svodi, daj bolje. Da znam takve, sjedio bih u skupštini. Odlučivao bih o Željinoj budućnosti. Pošto ne znam, ista se sastoji od 54. člana jakih ljudi u raznim sferama života, i isti, sigurno imaju nešto ponuditi.
Nego što se nije našlo bolje riješenje ili bar isto nakon odlaska Amara? Što se nije razmišljalo dok je bio na godišnjem? Pa ni dan danas nijedan ne može u iste korice sa njim?!
Postali smo klub šprdancije.
Ali postali smo klub i sa najboljim stadionom u BiH.
Od mene im halal za ovo do sad.
Ali više ne može.
Načelno smo se svi pomirili na početku da bi halalili i pet sezona bez titule da se klub sredi. Vjerovali ili ne, prošlo ih je pet. Hoćemo li i nakon šeste slijepo vjerovati u bolje sutra? @storme, ko jučer da je bilo, sjećam se da si prošle jeseni pisao da ako ove godine ne uzmemo titulu, odnosno ponovi se katastrofa, da mogu ići što se tebe tiče. Nemoj slučajno da kažeš da lažem, jer sve stoji pisano. Svaka riječ.
Mi smo jedini klub ikada kojem se tri godine ista priča dešava, a da rješenja nemamo.
Posljeratno sam dijete, još sam mlad..
možda i naivniji, gluplji, neiskusniji.. tako se čita dok to pišeš. možda si u pravu.
ali, sam siguran, da vama trebaju više ćoroskopi nego meni. jer ne vidite dalje od nosa.
LP
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u čet okt 18, 2018 6:39 am, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 6:15 am

Prvaci BiH 2012/2013...ima više od 3000 :kafa:
slika
Doduše ovi sa istočne tribine nisu ulazili na teren, bilo im mrsko.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 6:53 am

Eric Cantona je napisao/la:
čet okt 18, 2018 6:15 am
Prvaci BiH 2012/2013...ima više od 3000 :kafa:
slika
Doduše ovi sa istočne tribine nisu ulazili na teren, bilo im mrsko.
phpBB [video]

phpBB [video]


Ne bi se trebali gurati sa ostalima, jer nam je ove sezone prosjek 900-1000. Bar po vašim proračunima. Ako već kratimo za 50-60%.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:30 am

salle86 je napisao/la:
sri okt 17, 2018 8:00 pm
kojeg kupa ? ... jah, onog koji takvi ko ti nisu željeli i slavili
hoćeš ...da ne kažem, nisi vrijedan bana
rimuje se sa turčinu
Prvo ja nemam veze sa jugom,itekako sam se radovao kupu. Prestanite se kriti iza tih gluposti i prihvatati ovakvo stanje u sportskom segmentu.

Dosta je vise izvlakusa,kriv onaj kriv ovaj a ljudi vamo stancaju titule bez problema jer smo mi nesposobni.

Odovic nije rjesenje koje ce nam donijeti uspjeh ni kratkorocno a ni dugorocno. Prestanite svakoga ko kaze hocemo titulu napadati,ako je necemo sto igramo prventsvo mi uopste? Ja hocu da oni osvoje titulu i trebali bi,imamo igracki kadar za to,imamo dovoljno dobre uslove i necu da prihvatim vise izvlakuse uprave i strucnog staba.
1921-1987-2007
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:44 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 18, 2018 5:30 am
storm_raider je napisao/la:
čet okt 18, 2018 12:05 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 17, 2018 11:57 pm


Onda vjeruješ i u daljni neuspjeh.
Jasno je ko dan.
Vrha nema dok se naš vrh neizreže.
Niko od mutnih ih ne miriše, a mutni su previše da bi na kraju slavili i građevinu i ligu šampiona.
toliko o toj temi.
laka noć.
Kada vidim trenutnu Grbavicu, uredjenje kluba i sve oko njega ne smatram uopste da je neuspjeh, cak naprotiv. Upravo zbog ovakvih ciljeva i uspjeha smo i slavili titule pred 3000 navijaca, te redali cigle iza Zapada. Tako da ono u sto vjerujem je uspjeh, samo sto je to relativan pojam, odnosno kako za koga. Kao sto napisah, mlad si ti jos, jer trazis "rezanje vrha", a ne nudis bolje rjesenje. To nije, dozvolices, dobronamjerno. Vrha ima, mi smo samo na putu do njega, a put je ono sto i jeste najsladje. Jer, vrh - slavljenje duple krune pred 3000 navijaca, nije vrh - vec dno. Ili da skratim pricu, slika kazu da govori mnogo vise:

slika

Toliko o toj temi, laku noc.

@nikson, postujem, svakom svoje, ali mislim da sam upucen kada kazem da Oda jedini odlucuje, naravno sa svojm strucnim stabom. :)
Dobro jutro.
Ispravka, dupla kruna se nije slavila pred 3000 ljudi, već je to bilo znatno više. Bar duplo od te cifre. Koliko nam nije značio taj rezultat govori posjeta u lavoru protiv viktorije, gdje je sigurno, bilo jedno od boljih izdanja Manijaka, i jedna od najboljih ekipa Željinih u zadnjoj deceniji.
Sve se na kraju svodi, daj bolje. Da znam takve, sjedio bih u skupštini. Odlučivao bih o Željinoj budućnosti. Pošto ne znam, ista se sastoji od 54. člana jakih ljudi u raznim sferama života, i isti, sigurno imaju nešto ponuditi.
Nego što se nije našlo bolje riješenje ili bar isto nakon odlaska Amara? Što se nije razmišljalo dok je bio na godišnjem? Pa ni dan danas nijedan ne može u iste korice sa njim?!
Postali smo klub šprdancije.
Ali postali smo klub i sa najboljim stadionom u BiH.
Od mene im halal za ovo do sad.
Ali više ne može.
Načelno smo se svi pomirili na početku da bi halalili i pet sezona bez titule da se klub sredi. Vjerovali ili ne, prošlo ih je pet. Hoćemo li i nakon šeste slijepo vjerovati u bolje sutra? @storme, ko jučer da je bilo, sjećam se da si prošle jeseni pisao da ako ove godine ne uzmemo titulu, odnosno ponovi se katastrofa, da mogu ići što se tebe tiče. Nemoj slučajno da kažeš da lažem, jer sve stoji pisano. Svaka riječ.
Mi smo jedini klub ikada kojem se tri godine ista priča dešava, a da rješenja nemamo.
Posljeratno sam dijete, još sam mlad..
možda i naivniji, gluplji, neiskusniji.. tako se čita dok to pišeš. možda si u pravu.
ali, sam siguran, da vama trebaju više ćoroskopi nego meni. jer ne vidite dalje od nosa.
LP
Dobro jutro i tebi moj dobri PP, mislio sam da ona slika govori vise. Nije bilo znatno vise od 3000 ljudi, bilo nas je oko 4000, ako cemo mak na konac. Sramota i to kakva. Posjeta protiv Viktorije je potpuno druga utakmica, Europa, jer onda je i AIK znacio i jos jedno odlicno izdanje Manijaka upravo isto, iako titule nije bilo. To je selektivno biranje cinjenica i vadjenje iz konteksta.
Recimo, koliko nam je znacila ta dupla titula govore ove cigle gore iza Zapada. I sam sam tada bio tu.

Naravno da se svodi na "daj bolje", jer nuditi promjenu Uprave, a ne biti dio rjesenje ili ne nuditi rjesenje je zlonamjerno. Ja spozobnije ljude ne znam od njih, tj. znam, ali nece da rade u Zelji - nisu navijaci, niti vide interes. Niti hoce da se nepotrebno za njih izlazu riziku da im neko psuje majku na tribinama, zato sto golmanu prodje lopta kroz ruke. Dok, ovi sto su u klubu, tj. sjede u Upravi rade apsolutno dobrovoljno i bez ikakve naknade. Da me pogresno neko ne shvati, hocu i ja titulu, sanjam je doslovno evo godinama. Nerviram se, u Krupi su me kostali barem 5 godina zivota, imam sijedu dlaku na glavi koju zovem "Zeljo", ali kada smirim glavu znam da je ovo ispravan put.

Mladji si, smatram to kao prednost, a ne kao uvredu. Jer pogresno citas. To znaci da mozes vise da naucis, nista drugo. Nema to veze sa pamecu, koliko ima veze sa mudroscu. Nemoj da te to vrijedja, jer ne treba. Siguran sam da ces kroz godinu dana biti nesto iskusniji i drugim ocima posmatrati stvari. Nadam se da niko ne utice na tebe, vec da sam formiras misljenje. U tom slucaju mi je prilicno drago sto diskutujemo, i kada su `coroskopi` u pitanju i ostala pomagala, naucices da sto duze budes pamtio, vise ces cijeniti sistematski rad i organizaciju, koje ce eventualno iznjedriti i sportski rezultat, nego sportski rezultat bez sistematskog rada i organizacije, vec napora jednog lica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1014
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:52 am

Kad neko ponudi bolje riješenje (ili bilo kakvo riješenje) i u Upravi i na klupi, onda možemo diskutovati o odlasku ovih ljudi. Do tada je ružno i bezobrazno pričati o nekim ostavkama. Naravno podrazumjevam da je realno da ti ljudi dođu koje predlažete. Sve ostalo je zlonamjerno ;)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 7:59 am

ublehas je napisao/la:
čet okt 18, 2018 7:52 am
Kad neko ponudi bolje riješenje (ili bilo kakvo riješenje) i u Upravi i na klupi, onda možemo diskutovati o odlasku ovih ljudi. Do tada je ružno i bezobrazno pričati o nekim ostavkama. Naravno podrazumjevam da je realno da ti ljudi dođu koje predlažete. Sve ostalo je zlonamjerno ;)
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:17 am

bilo je nekih 6-7 hiljada ljudi 2013. kad je "samo" uzeta titula. za duplu desetak (vjerovatno bi bilo više da nije grupa bila u velikim problemima). međutim to ne mijenja poentu da nama titule jesu bile dosadile same po sebi. svi znamo šta se sve pričalo, šta se sve tražilo i šta se navodilo kao obrazloženja za to.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 8:26 am

Eric Cantona je napisao/la:
čet okt 18, 2018 6:15 am
Prvaci BiH 2012/2013...ima više od 3000 :kafa:
slika
Doduše ovi sa istočne tribine nisu ulazili na teren, bilo im mrsko.
Joj kad se sjetim te proslave, tacno me ta slika osamari sad u ovom periodu blagog nezadovoljstva. Na toj slici se sve vidi, nigdje prave srece, nigdje nade da ce biti bolje, Grbavica u katastrofalnom stanju, jednostavno osjetilo se da cemo platiti duplo sve greske u nacinu vodjenja kluba, tako i bi, ali sreca nije doslo do kraja.
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 9:25 am

Samo da se ne zaboravi i za ove manje upucene, 2014.god. najvece pojacanje nam je bilo struja i voda!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 9:50 am

Zid na jugu ofarbamo svake dvije godine, skupi se raje i ibrete se :)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 10:04 am

Pa one cigle su bile jedine cigle koje su krocile na Grbavicu tih godina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 10:14 am

Ponovo Bjelica...
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 10:16 am

AdoTM je napisao/la:
čet okt 18, 2018 9:25 am
Samo da se ne zaboravi i za ove manje upucene, 2014.god. najvece pojacanje nam je bilo struja i voda!
U velikoj manjini su ovi što im se sviđao način rada i kad su se titule osvajale k'o biva kao na traci,a ukupno osvojeno iza rata 6,od toga 3 otkad su se i klubovi iz RS-a priključili. Sada da se krene s titulama opet bi isti našli nešto za pljuvanje,jer smo generalno pljuvačka nacija. Najveća greška ovih struktura je transparentnost,pogotovo nakon što su vidjeli svojim očima koliko se kod bošnje cijeni netransparentnost. Ovi prije haman ugasili klub,ali osvojili 3 titule...heeeeejjj 3 titule...i pobjegli glavom bez obzira,prekucali sport...garant
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 10:21 am

rodrigo87 je napisao/la:
čet okt 18, 2018 10:14 am
Ponovo Bjelica...
Fuj!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 18, 2018 10:22 am

Morzhy je napisao/la:
čet okt 18, 2018 10:16 am
AdoTM je napisao/la:
čet okt 18, 2018 9:25 am
Samo da se ne zaboravi i za ove manje upucene, 2014.god. najvece pojacanje nam je bilo struja i voda!
U velikoj manjini su ovi što im se sviđao način rada i kad su se titule osvajale k'o biva kao na traci,a ukupno osvojeno iza rata 6,od toga 3 otkad su se i klubovi iz RS-a priključili. Sada da se krene s titulama opet bi isti našli nešto za pljuvanje,jer smo generalno pljuvačka nacija. Najveća greška ovih struktura je transparentnost,pogotovo nakon što su vidjeli svojim očima koliko se kod bošnje cijeni netransparentnost. Ovi prije haman ugasili klub,ali osvojili 3 titule...heeeeejjj 3 titule...i pobjegli glavom bez obzira,prekucali sport...garant
Slicno kao moja KK Bosna...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: black64, Dzezvar, Google [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija