Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:42 pm

Zubanovic, E. Sehic i Zilic starteri za juniorsku reprezentaciju.

Krsic rezerva na golu, a Osmanovic malo iznenadjujuce pocinje na klupi.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:44 pm

Stevanovic, Lendric, Curjuric, Zakaric, Krpic itd... Sve polovnjaci u momentu kada su dolazili, jednostavno nikad se ne moze unaprijed zakljuciti, a porediti Ermina Zeca sa Ahmetovicem i Bilbijom je neozbiljno, kao da bi oni igrali u BiH da su imali neke druge opcije..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:44 pm

alombardo je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:35 pm
ako je on polovnja igrači iz premier lige su polu-polovnjaci
Znas li ti definiciju polovnjaka?Ocigledno da ne znas dok ovakav post pises.Polovnjak ne znaci da igrac nije imao kvalitet i da nije ostvario dibru karijeru.Polovnjak znaci da je igrac istrosen,da su najbolje godine iza njega,da ga nijedna ozbiljna ekipa ne zeli i da mu je karijera u konstantnom padu.Jedno je pokusati reanimirati Zakarica ili Miru koji su se i dalje nadali inostranom angazmanu i poslije Zelje(jer su bili dovoljno mladi),a sasvim drugo igraca koji je sebe vec obezbijedio finansijski,koji ne igra vec godinu dana,sa druge strane 30tih je itd.Hajde ti meni reci koji je njemu motiv da se on sad max.spremi i da grize u nasem dresu?Ljubav prema klubu? :lol:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:46 pm

Bud videli
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:51 pm

Ma mi moramo bar jednog ovakvog dovoditi na pola godine/godinu.
moramo biti spremni istrpiti i platu ako slučajno pokaže se kao zahirović ili ili.
ali, ono najvažnije, ako već potpisujemo takve ugovore, potpisivati ih na 1+1.
pa ako bude skup flop predeverat ćemo sezonu. ako šta korisno uradi ima opciju na još jednu godinu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:53 pm

Ma ja,budemo vidjeli.Do sada nismo imali prilike vidjeti sta rade takvi igraci i u tim godinama kod nas.Jahic,Bekric,Zeba,Vranjes.....Sve ljudi koji su bili istroseni ili nisu imali motiva da vise rade jako i koji su sebe obezbjedili finansijski i sl.Izuzetak samo potvrdjuje pravilo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:51 pm
Ma mi moramo bar jednog ovakvog dovoditi na pola godine/godinu.
moramo biti spremni istrpiti i platu ako slučajno pokaže se kao zahirović ili ili.
ali, ono najvažnije, ako već potpisujemo takve ugovore, potpisivati ih na 1+1.
pa ako bude skup flop predeverat ćemo sezonu. ako šta korisno uradi ima opciju na još jednu godinu.
Problem je sto mi u rosteru vec imamo nekoliko igraca koje "ozivljavamo".Pad nase forme je dijelom i zbog toga sto su nam takvi igraci "udarili u zid",sto je sasvim logicno u procesu reanimacije.Na to sve dovesti jos jednog?Milina.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:00 pm

Ima li prenosa?
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:01 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:53 pm
Ma ja,budemo vidjeli.Do sada nismo imali prilike vidjeti sta rade takvi igraci i u tim godinama kod nas.Jahic,Bekric,Zeba,Vranjes.....Sve ljudi koji su bili istroseni ili nisu imali motiva da vise rade jako i koji su sebe obezbjedili finansijski i sl.Izuzetak samo potvrdjuje pravilo.
Rizik postoji, ali nemožemo samo reći zahirović primjer, primjer je i graovac, stevanović. Znači mora se tražiti pomoć krpiću pa i pod cijenu rizika
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:06 pm

Ma kakav zec, ko da je on neki igrac..bolje djecu istrpiti... 😂😂😂
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:07 pm

Nema ništa od Zeca
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:10 pm

Omar Beća asistent za U17 repku.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:11 pm

LARSSON je napisao/la:
sri okt 10, 2018 3:07 pm
Nema ništa od Zeca
I volio bih da ne bude. Hajd sto nemamo love za njega ali znam raje koja je s njim malo bliza i vele da je bas odvratan lik. Takvi nisu za svlacionice. A i brat mu pokazuje nesto od tog ponasanja.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:21 pm

Nisam za Zeca malo vrijedi na transfernarktu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:36 pm

Larse obraduj nas prenosom
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:38 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:13 am
kokoška je napisao/la:
uto okt 09, 2018 9:58 pm
Eh kad se sjetim Gorana kako su mu jebavali majke...a on igracina nad igracinama, nema vecih neznalica a da vise pametuju od nas.
A sto te to cudi, nisam mu ja nikad psovao, ali Goran je bio ka ri na kada je dosao kod nas da igra. Forma mu je bila malo je reci uzasna, pa taj covjek nije mogao potrcati, ali bukvalno. Kada smo igrali evropu protiv Zete cini mi se, dok je jos Slavko bio trener, Zakaric i Stanic igrali desno, Zaka je bukvalno bio eksplozivan ko Fejzic. Tada momak nista nije pokazivao, nego je igrao non stop i istrpili smo njegove lose partije i zato nas je nagradio golovima.
Istina je da mi trenutno nemamo taj kalibar na krilima, ali tada je on bio odron nad odronima, nesto sto je sada Zajmovic, samo sto je Zakaric prije toga igrao na puno boljem nivou, a Zajmovic nije.
Nisam rekao da si ti al vecina jeste, on je i tada bio klasa samo nije bio u formi a mi gledamo Zajmovica i Zeca koji nisu ni blizu kvalitetni kao Zakaric.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:40 pm

kokoška je napisao/la:
sri okt 10, 2018 3:38 pm
azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:13 am
kokoška je napisao/la:
uto okt 09, 2018 9:58 pm
Eh kad se sjetim Gorana kako su mu jebavali majke...a on igracina nad igracinama, nema vecih neznalica a da vise pametuju od nas.
A sto te to cudi, nisam mu ja nikad psovao, ali Goran je bio ka ri na kada je dosao kod nas da igra. Forma mu je bila malo je reci uzasna, pa taj covjek nije mogao potrcati, ali bukvalno. Kada smo igrali evropu protiv Zete cini mi se, dok je jos Slavko bio trener, Zakaric i Stanic igrali desno, Zaka je bukvalno bio eksplozivan ko Fejzic. Tada momak nista nije pokazivao, nego je igrao non stop i istrpili smo njegove lose partije i zato nas je nagradio golovima.
Istina je da mi trenutno nemamo taj kalibar na krilima, ali tada je on bio odron nad odronima, nesto sto je sada Zajmovic, samo sto je Zakaric prije toga igrao na puno boljem nivou, a Zajmovic nije.
Nisam rekao da si ti al vecina jeste, on je i tada bio klasa samo nije bio u formi a mi gledamo Zajmovica i Zeca koji nisu ni blizu kvalitetni kao Zakaric.
Psuje se i njima, psovat ce se i Erminu Zecu, isto ko sto se psuje Visci i Dzeki u repki. Jbg takav smo narod nazalost.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:47 pm

Nedavno je bila debata ovdje na forumu kako Osmankovica treba istrpiti jer je jos mlad a vidi ti Rodina dobi poziv za mladu reprezentaciju...jos jedan dokaz da Osmankovic nema kvalitet za premijer ligu a cisto sumnjam da ima i za prvu ligu. To sto je nase dijete ne znaci da se mora trpiti pod svaku cijenu mada realno od 21. godinu treba vec biti izgrađen igrac.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 3:48 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 3:40 pm
kokoška je napisao/la:
sri okt 10, 2018 3:38 pm
azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:13 am


A sto te to cudi, nisam mu ja nikad psovao, ali Goran je bio ka ri na kada je dosao kod nas da igra. Forma mu je bila malo je reci uzasna, pa taj covjek nije mogao potrcati, ali bukvalno. Kada smo igrali evropu protiv Zete cini mi se, dok je jos Slavko bio trener, Zakaric i Stanic igrali desno, Zaka je bukvalno bio eksplozivan ko Fejzic. Tada momak nista nije pokazivao, nego je igrao non stop i istrpili smo njegove lose partije i zato nas je nagradio golovima.
Istina je da mi trenutno nemamo taj kalibar na krilima, ali tada je on bio odron nad odronima, nesto sto je sada Zajmovic, samo sto je Zakaric prije toga igrao na puno boljem nivou, a Zajmovic nije.
Nisam rekao da si ti al vecina jeste, on je i tada bio klasa samo nije bio u formi a mi gledamo Zajmovica i Zeca koji nisu ni blizu kvalitetni kao Zakaric.
Psuje se i njima, psovat ce se i Erminu Zecu, isto ko sto se psuje Visci i Dzeki u repki. Jbg takav smo narod nazalost.
Nije onaj dzaba reko najteza publika a ustvari vecih neznalica nema od nas.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 4:07 pm

Je ko Salanovic, ovaj sto je na klupi?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 159 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija