Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:25 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 12:52 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri okt 10, 2018 11:48 am
azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:13 am


A sto te to cudi, nisam mu ja nikad psovao, ali Goran je bio ka ri na kada je dosao kod nas da igra. Forma mu je bila malo je reci uzasna, pa taj covjek nije mogao potrcati, ali bukvalno. Kada smo igrali evropu protiv Zete cini mi se, dok je jos Slavko bio trener, Zakaric i Stanic igrali desno, Zaka je bukvalno bio eksplozivan ko Fejzic. Tada momak nista nije pokazivao, nego je igrao non stop i istrpili smo njegove lose partije i zato nas je nagradio golovima.
Istina je da mi trenutno nemamo taj kalibar na krilima, ali tada je on bio odron nad odronima, nesto sto je sada Zajmovic, samo sto je Zakaric prije toga igrao na puno boljem nivou, a Zajmovic nije.
E to je suština. Moramo biti svjesni da svi igrači imaju uspone i padove, možda fizički nisu spremni i sl. MOžda im ne odgovara pozicija u ekipi. Ovo kod nas je trenutno bezobrazluk jer su prije deset dana izgledali bolje u svakom smislu i onda povežu tri užasne tekme. Možda je i psihologija ali je i bezobrazluk je nemaš želje da trčiš. I ok psujemo im majku jer smo to prepoznali ali moramo li nakon svake tekme mijenjati mišljenja i psovati igračima, pogotoo nazivati npr Kemu (nejerno govorim jer sam vidio pljuje se nakon Čelika a momak ništa nije loše napravio) i ostale mlađe igrače pogrdnim nazvima. Za sve treba vrijeme i treba sistem i atmosfera da igrač da najbolje ili 80% od sebe. POgotovo mladi igrač. Kod nas to nije iblo moguće i zato kad ode i kad zaigra kažemo a ovdje ovakav onakav i sl. MOžemo li pustiti ODu da radi i da kažnjava koga treba a psovki i davanja pogrdnih imena se bar suzdržati za igrače ispod 23 godine. Svi zazriju u različitom periodu i za sve treba šansa da igraju i da stekmu samopouzadnje.
Ne govorim ovo brate tebi nego si mi dao dobar uvod.
Ma ne sikiraj se, slazem se sa tobom. Ja npr mislim da je zdravo igraca klupirati jednu, dvije tekme, da malo dodje sebi, sto sta fali? Zecu ta rotacija najvise odgovara, on kada udje svjez u utakmicu, doslovno slomi protivnika. Zajimu ocigledno treba konkurencija, mozda ce tada biti bolji.
Sve zavisi kakva je situacija, ali dobro je imati opcija da on i ako ga ne klupiraš zna da treba davati sve od sebe svaku tekmu, pa onda i klupirati kad padne forma ili kad je umoran i sl. Ako razvaljuje onda nema logike da ga klupiraš, ali nađeš načina da mui daš do znanja da nije ni Bogom dan. Z mlade igrače se mora imati taktika kad ga ubaciti, protiv koga, koliko itd itd. Ali mi ne smijemo da pljujemo po djeci. Tamo onaj momak u Lokomitivi razvlajuje, a naša djeca ih izbacila. I ta sad djeca, neki kažu nisu talentovana. Jesu talentovana sto posto, ali ekipa nma hemije i vjeruj mi opet se to najmanje vidi na njima bez obzira na neke geške koje prave, azbog kojih ih nazivamo grdnim imenima. Moramo malo urazumiti konverzaciju. Ok Šabana nije jak u duelu, ali babin ssin i sl je budalaština.
Ermin Zec, odlično jer nam fali igrača na tim pozicijama, ali ja bi više volio klasično krilo. Ermin je kao i ASim, kao i Dženo više napadačkih karakteriskika. Može igrati i krilo, ali jbg. On je onako psihom mnogo bolji iod Asima. Možda i njega malo spusti i ukaže mu na neke stvari za karijeru bitne. A može otići i zaraditi ako se uozbilji.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:30 pm

@Brkoo sta velis za Zeca, ako ga ti aproveas onda je top :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:40 pm

Ma ovo će onda biti k'o sa Zebom, ne možemo ga prije proljeća koristiti.
Joj @larss će nam puknut od muke.
Samo neka je Zečinaaa :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:40 pm

Ako je zdrav za ovu ligu je među 3 napadača - krila
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:40 pm

Sva cetvorica kadeta (Drina, Beca, Gasal, Durakovic) u prvoj postavi reprezentacije! Durakovic kapiten.

#propastomladinskogpogonafkzeljeznicar

:pljesak: :zeljeznicar1:
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:45 pm

Jos jedan dolazi na reanimaciju...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:50 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 1:30 pm
@Brkoo sta velis za Zeca, ako ga ti aproveas onda je top :D
Sto se tice kvaliteta kao kvaliteta, on to ima. Sto se samo toga tice trebao bi biti ogromno pojacanje. E sad uvijek ima ono ali, ima puno upitnika, jer smo u blizoj prislosti imali i promasaja sa ovakvim igracima, pa uvijek postoji ona doza straha. Pitanje je u kakvom je on sad stanju trenutno , kakav motiv ima, kako ce shvatiti ovu ligu, kako ce se snaci, hoce li ginuti ili ce biti u fazonu ma nista lakse, da li je profesionalac ili ima ponasanje kao njegov brat itd..

Ako dodje i ako sve bude kako treba, trebao bi biti bas ogromno pojacanje. Nama fali igraca koji su prevage na terenu a Ermin je jedan od takvih igraca. Covjek moze pokriti skoro sve pozicije u fazi napada..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sri okt 10, 2018 2:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:55 pm

sajo10 je napisao/la:
sri okt 10, 2018 1:40 pm
Sva cetvorica kadeta (Drina, Beca, Gasal, Durakovic) u prvoj postavi reprezentacije! Durakovic kapiten.

#propastomladinskogpogonafkzeljeznicar

:pljesak: :zeljeznicar1:
Aferim :)
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:59 pm

A Ordagic ? :D
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:00 pm

19tm87 je napisao/la:
sri okt 10, 2018 1:45 pm
Jos jedan dolazi na reanimaciju...
Ne bi ga mogli dovesti da on razvaljuje u Turskoj. Ne znam kako ne mozete to da shvatite, ne mozemo jos uvijek tek tako dovoditi igrace cak i ranga Zeca. Mozemo ga dovesti jedino ako nije u formi, ako je povrijedjen, ako zeli da se vrati u BiH i ako bi pristao na nase uslove. Pa prije dvije godine Husic mu nudio 600 hiljada KM za dvije sezone i on odbio, jer je dobio dosta bolje ponude iz Turske..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:03 pm

2014.

Kaže da nema govora o povratku u bh. Premijer ligu.

– Čitao sam da me želi Sarajevo. Međutim, od toga nema ništa. Ne sa finansijskog aspekta, već zbog činjenice što sam navijač Željezničara. Nikada ne bih mogao obući bordo dres – kaže Zec
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:06 pm

I poslije Zeke Zeko :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:08 pm

Golman neki
sinisa-rodin-bakrac-pavic
-----hare---curke-----
---------rama---------
zec---krpa---zec
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:08 pm

Brkoo je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:00 pm
19tm87 je napisao/la:
sri okt 10, 2018 1:45 pm
Jos jedan dolazi na reanimaciju...
Ne bi ga mogli dovesti da on razvaljuje u Turskoj. Ne znam kako ne mozete to da shvatite, ne mozemo jos uvijek tek tako dovoditi igrace cak i ranga Zeca. Mozemo ga dovesti jedino ako nije u formi, ako je povrijedjen, ako zeli da se vrati u BiH i ako bi pristao na nase uslove. Pa prije dvije godine Husic mu nudio 600 hiljada KM za dvije sezone i on odbio, jer je dobio dosta bolje ponude iz Turske..
Dobro i ? Nisam ni rekao da mozemo dovesti takvog igraca koji je u top formi nego da je opet neko na reanimaciji i kolko cemo biti strpljivi sa njim
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:29 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri okt 10, 2018 11:56 am
Izgleda Ermin zavrsen
Cccc izgleda da nikad necemo nauciti.Ili ne znamo ili smo slijepi pored vlastitih ociju.Iskreno,ako je ova info tacna,vise mi nece biti zao kad budemo slijedeci put u nekoj krizi zbog kamare polovnjaka u timu.
Do tad,uzivajmo,dosla nova "zvijezda" koja vise nigdje ne moze igrati,koja godinu ne igra nigdje,ali ce nama "pomoci".... :oops1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:30 pm

Hhahaha Ermin Zec polovnjak, pa bolan šta je onda bilbija, ahmetović...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:34 pm

alombardo je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:30 pm
Hhahaha Ermin Zec polovnjak, pa bolan šta je onda bilbija, ahmetović...
Jel nije?Koliko godina ima Zec??Kad je zadnji put igrao?Zasto nema kluba?

Bilbija i Ahmetovic mozda nikad nisu i nece biti igraci kao sto je ovaj,ali ljudi IGRAJU!!!I to igraju dobro trenutno.Dobar je i debeli Ronaldo bio,sta mislis da ga pokusamo dovesti i reanimirati?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:35 pm

ako je on polovnja igrači iz premier lige su polu-polovnjaci
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:35 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:34 pm
alombardo je napisao/la:
sri okt 10, 2018 2:30 pm
Hhahaha Ermin Zec polovnjak, pa bolan šta je onda bilbija, ahmetović...
Jel nije?Koliko godina ima Zec??Kad je zadnji put igrao?Zasto nema kluba?

Bilbija i Ahmetovic mozda nikad nisu i nece biti igraci kao sto je ovaj,ali ljudi IGRAJU!!!I to igraju dobro trenutno.Dobar je i debeli Ronaldo bio,sta mislis da ga pokusamo dovesti i reanimirati?
Joj kad bi on na hibridu povukao lažnjak Livaji, tražili bi ga po svlačionici :)
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 2:41 pm

Ima smisla ovo sto NEZALAGANJE govori, al eto u trenutnoj situaciji bi nam Ermin mogao pomoci, zbog povreda Jazvica i Veselog. Moze on biti i zamjena na spicu, a i kad se ganja rezultat bi se moglo igrati naprijed Jazvic, Rama, Veseli, a u spicu Ermin, Krpa.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija