Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 10:17 am

Evo i Rodina sa mladom repkom
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 10:22 am

A što bi to Arežina bio izgubljen, Boga ti?
Javno se ogradi od menadžerovih komentara i raskine saradnju s njim i riješen problem. "Samo" da krene raditi kvalitetnije na treningu.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 10:27 am

nikson je napisao/la:Imal istine za Ermina Zeca?
Najiskrenije se nadam se da nema..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 10:33 am

Defanzivac Plavih Matej Rodin dobio je poziv selektora mlade reprezentacije Vinka Marinovića za narednu utakmicu Kvalifikacija za Evropsku prvenstvo protiv Portugala.

FK Željezničar tako u ovom trenutku ima rekordan broj mladih fudbalera u omladinskim državnim selekcijama, a osim Rodina i Šabanadžovića, poziv je dobilo još devet mladih igrača dok je Kjosevski na okupljanju A reprezentacije. Poziv za juniorsku selekciju dobilo je pet fudbalera, Faris Zubanović, Jasmin Kršić, Dženan Osmanović, Enio Zilić i Eldar Šehić dok su na spisku kadetske reprezentacije Faruk Duraković, Amar Drina, Hamza Gasal i Omar Beča.

https://fkzeljeznicar.ba/poziv-za-rodin ... aca/34279/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 10:53 am

Čestitke Rodinu, zaslužen poziv!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:21 am

Nista dakle od moje ideje :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:40 am

ChWilla je napisao/la:
uto okt 09, 2018 10:09 pm
tamo ti daju auto a ovdje ukradu ono koje već imaš... :D
:klanjase2:

Al ti znaš napisati pravu stvar u pravo vrijeme...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:40 am

)
azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:06 am
ponosannavas je napisao/la:
uto okt 09, 2018 2:29 pm
i Juniori i kadeti su sa repkom. Za kadete protiv GOŠK-a nije igrao nijedan reprezentativac.
Dakle nema nam Eldara i Zilica iz juniora, Sabana iz U21, ne znam ko jos fali @ponosannavas ?
Osmanovića, Zubanovića, Kršića (U19), Rodin (U21), Veca - seniori i četiri kadeta Durakvoić, Beća, Gasal i Drina

EDIT: izvini ne vidjeh da su već napisali :)
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u sri okt 10, 2018 11:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:41 am

Dakle Vranjes i Arezina u foci XD
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:47 am

ako ništa mogu nešto naučiti kako s parama... :kafa:
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:48 am

azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:13 am
kokoška je napisao/la:
uto okt 09, 2018 9:58 pm
Eh kad se sjetim Gorana kako su mu jebavali majke...a on igracina nad igracinama, nema vecih neznalica a da vise pametuju od nas.
A sto te to cudi, nisam mu ja nikad psovao, ali Goran je bio ka ri na kada je dosao kod nas da igra. Forma mu je bila malo je reci uzasna, pa taj covjek nije mogao potrcati, ali bukvalno. Kada smo igrali evropu protiv Zete cini mi se, dok je jos Slavko bio trener, Zakaric i Stanic igrali desno, Zaka je bukvalno bio eksplozivan ko Fejzic. Tada momak nista nije pokazivao, nego je igrao non stop i istrpili smo njegove lose partije i zato nas je nagradio golovima.
Istina je da mi trenutno nemamo taj kalibar na krilima, ali tada je on bio odron nad odronima, nesto sto je sada Zajmovic, samo sto je Zakaric prije toga igrao na puno boljem nivou, a Zajmovic nije.
E to je suština. Moramo biti svjesni da svi igrači imaju uspone i padove, možda fizički nisu spremni i sl. MOžda im ne odgovara pozicija u ekipi. Ovo kod nas je trenutno bezobrazluk jer su prije deset dana izgledali bolje u svakom smislu i onda povežu tri užasne tekme. Možda je i psihologija ali je i bezobrazluk je nemaš želje da trčiš. I ok psujemo im majku jer smo to prepoznali ali moramo li nakon svake tekme mijenjati mišljenja i psovati igračima, pogotoo nazivati npr Kemu (nejerno govorim jer sam vidio pljuje se nakon Čelika a momak ništa nije loše napravio) i ostale mlađe igrače pogrdnim nazvima. Za sve treba vrijeme i treba sistem i atmosfera da igrač da najbolje ili 80% od sebe. POgotovo mladi igrač. Kod nas to nije iblo moguće i zato kad ode i kad zaigra kažemo a ovdje ovakav onakav i sl. MOžemo li pustiti ODu da radi i da kažnjava koga treba a psovki i davanja pogrdnih imena se bar suzdržati za igrače ispod 23 godine. Svi zazriju u različitom periodu i za sve treba šansa da igraju i da stekmu samopouzadnje.
Ne govorim ovo brate tebi nego si mi dao dobar uvod.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:53 am

Ovo je jedina stvar što u ovakvoj usranoj atmosferi zadnih godina možemo privući mlade igrače. Da je ostao u gošku ili kod kamenjara pitanje je da li bi dobio poziv ikako ili možda nekada tek kasnije.
Dok u Želji si na oku, vazda iz Želje mora biti dobar dio reprezentacije, pa evo čak i u seniorskoj imamo jednog, do jučer smo imali i dva. A evo i danas taj drugi dobija poziv, jer je nastavio fino igrati i u partizanu.
A prije nas vrijednost mu je bila 0.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:53 am

Bravo Matej, zasluzeno.
@plavaporodica, da to je jedini ispravni put kojim moramo ici, mladi igraci preko nas idu u reprezentaciju i prave transfere.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 11:56 am

Izgleda Ermin zavrsen
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 12:52 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri okt 10, 2018 11:48 am
azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 9:13 am
kokoška je napisao/la:
uto okt 09, 2018 9:58 pm
Eh kad se sjetim Gorana kako su mu jebavali majke...a on igracina nad igracinama, nema vecih neznalica a da vise pametuju od nas.
A sto te to cudi, nisam mu ja nikad psovao, ali Goran je bio ka ri na kada je dosao kod nas da igra. Forma mu je bila malo je reci uzasna, pa taj covjek nije mogao potrcati, ali bukvalno. Kada smo igrali evropu protiv Zete cini mi se, dok je jos Slavko bio trener, Zakaric i Stanic igrali desno, Zaka je bukvalno bio eksplozivan ko Fejzic. Tada momak nista nije pokazivao, nego je igrao non stop i istrpili smo njegove lose partije i zato nas je nagradio golovima.
Istina je da mi trenutno nemamo taj kalibar na krilima, ali tada je on bio odron nad odronima, nesto sto je sada Zajmovic, samo sto je Zakaric prije toga igrao na puno boljem nivou, a Zajmovic nije.
E to je suština. Moramo biti svjesni da svi igrači imaju uspone i padove, možda fizički nisu spremni i sl. MOžda im ne odgovara pozicija u ekipi. Ovo kod nas je trenutno bezobrazluk jer su prije deset dana izgledali bolje u svakom smislu i onda povežu tri užasne tekme. Možda je i psihologija ali je i bezobrazluk je nemaš želje da trčiš. I ok psujemo im majku jer smo to prepoznali ali moramo li nakon svake tekme mijenjati mišljenja i psovati igračima, pogotoo nazivati npr Kemu (nejerno govorim jer sam vidio pljuje se nakon Čelika a momak ništa nije loše napravio) i ostale mlađe igrače pogrdnim nazvima. Za sve treba vrijeme i treba sistem i atmosfera da igrač da najbolje ili 80% od sebe. POgotovo mladi igrač. Kod nas to nije iblo moguće i zato kad ode i kad zaigra kažemo a ovdje ovakav onakav i sl. MOžemo li pustiti ODu da radi i da kažnjava koga treba a psovki i davanja pogrdnih imena se bar suzdržati za igrače ispod 23 godine. Svi zazriju u različitom periodu i za sve treba šansa da igraju i da stekmu samopouzadnje.
Ne govorim ovo brate tebi nego si mi dao dobar uvod.
Ma ne sikiraj se, slazem se sa tobom. Ja npr mislim da je zdravo igraca klupirati jednu, dvije tekme, da malo dodje sebi, sto sta fali? Zecu ta rotacija najvise odgovara, on kada udje svjez u utakmicu, doslovno slomi protivnika. Zajimu ocigledno treba konkurencija, mozda ce tada biti bolji.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 12:58 pm

Koliki bijase procenat od iduceg transfera Zakarica? Mogao bi "paksu" donjeti dobar novac na Grbavicu :D

Usput velike cestitke Mateju na pozivu u U21! Nagrada za dobar rad.

A sto se tice Ermina. Hajd budi pametan. Toliko iskustvo i ako bude bio profesionalac za nasu ligu je extra igrac, medjutim pitanje je imali volje uopste da se bori za mjesto ili misli da ce dobiti sve servirano i ako bude igrao lose. Sve u svemu, pozdravljam njegov eventualni dolazak :D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:01 pm

Mozda ga klan prekrizi u startu, kao Vranjesa, u fazon ta'ce on, kakvo iskustvo i inostranje igranje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:18 pm

Opcija na krilu i napadaču nam defitivno fali, pozdravljam.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:22 pm

Jos nam samo Robert Muric treba :kafa:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 10, 2018 1:24 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 10, 2018 1:22 pm
Jos nam samo Robert Muric treba :kafa:
Muric – Ramovic – E. Zec

Sexy

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija