Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:18 pm

Dominic je napisao/la:
sub okt 06, 2018 6:57 pm
Zasto Graovac ne igra u Vojvodini? Nema ga ni na klupi. Dajte vratite covjeka ako mu gore nema mjesta. Mozda mu je PL fakat vrh a nama valja. Pozelio sam njegove prodore.
Neznam razlog, mozda zuti, mozda bolest. Ali Graovac je standardan u Vojvodini, samo dvije (ukljucujuci ovu) utakmice je propustio od pocetka nove sezone. Nazalost, nema nista od vracanja u Zelju. Ali ko zna..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:20 pm

Nas kad Blagojevic napusti otici ce u Zrinjski bice najbolji igrac lige eto upamtite, to je tako sa nama. A smijem se kladiti da ce put Zrinjskog i Jadranako sad u januaru.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:20 pm

Ja sam navijac Zelje kome je omiljeni igrac Jovan i sto vam to smeta? Zato sto ste jadni i preko foruma pravite situaciju da ljudi koji su manje upuceni steknu pogresan utisak. E tu sam ja kad preterate u svojim fantazijama da vam kazem par reci. A vi ako ste muskarci,izdrzite to zato sto inace pljujete i pisete non stop neistine.pozz
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:22 pm

Ja sam Elvis Karic.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:25 pm

Elegant je napisao/la:
sub okt 06, 2018 8:20 pm
Nas kad Blagojevic napusti otici ce u Zrinjski bice najbolji igrac lige eto upamtite, to je tako sa nama. A smijem se kladiti da ce put Zrinjskog i Jadranako sad u januaru.
Opet on o kladjenju...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:25 pm

nisi, ti si navijač jovana kojem je omiljeni tim željo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:29 pm

Hvala ti Dimitrije sto od Jovana nema nista bitnije.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:31 pm

Hocemo prestati sa vrijeđanjem i umanjivanjem vrijednosti jednog igraca da bi digli drugog?

Svi su oni nasi, i ne mogu da vjerujem da bilo ko moze nakon zadnjih par utakmica reci da je neko bolji od drugog? Kako? Sta smo to od bilo koga vidili pa da mozemo donositi zakljucke?
Kad pocnu pruzati rezultate i na terenu pokazivati da su bolji, tad ih pohvalite. A ovako naslijepo se samo moze smatrati pljuvanjem. Osim prvih par utakmica gdje su bili solidni, ja ni od jednog ni od drugog nista posebno nisam vidio.

Ovo je ujedno i upozorenje da se međusobno ne vrijeđate, ukoliko nastavite bit ce sankcija...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:35 pm

Vala mozda je nas, ali ja jedva cekam dan kada ce biti neci drugi. Da, pricam o Jovanu kao prvo. Ubleha jedna! Pa snjim Vedrana i sindikalca.
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:36 pm

Nisu oni dobri koliko smo mi losi.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 8:57 pm

ellaxaz je napisao/la:Ja sam Elvis Karic.
Kad cemo se tebe kutarusati Elvise dragi?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:01 pm

Grbavica je napisao/la:
sub okt 06, 2018 8:57 pm
ellaxaz je napisao/la:Ja sam Elvis Karic.
Kad cemo se tebe kutarusati Elvise dragi?
Sta ces kad se niko ne prijavi na konkurs, osim Hasagica.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:07 pm

Vala da pretjerujete to stoji. Par puta sam prijavljivao ove što vrijeđaju igrače Želje, očito da je to sad inn pa se dopušta.
I meni je Jovan naš najdraži igrač, a glede čuda nisam mu rod hhh.
Ali isto tako se mora priznati da u zadnje vrijeme igra preko one stvari, pa zato i nemamo rezultate. Što opet govori samo za sebe sve...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:13 pm

ja ranije pisao, čak sam i citiran. da jovan uvijek prve utakmice pod novim trenerom igra odlično. a one kad se trener baca, nikako.

ne mora značiti da je namjerno. ali ako nije kvarnjak, onda je krajnje nestabilan, nestabilniji i od većine ostalih.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:17 pm

Ma sve to stoji i tako se može i pisati/diskutovati ali sad izmišljati raznorazne nadimke...to fakat nije ok, bar meni.
Ko ga je.be sutra da ga Oda precrta riječ ne bih rekao, ali treba dok je tu biti bar neutralan ako već nećeš podrška igraču svog kluba
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:21 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – NK Čelik 3:2

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... ik-32-5142
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:22 pm

Prvo treba da vidimo sa kakvim igrackim potencijalom raspolažemo. Prvenstvo se nastavlja i valja nam igrati sa onim što imamo. Ko nam u ovom trenutku može više pomoći od onog drugog. Po meni u narednom periodu ne možemo se osloniti na našu djecu. Svi su u lošoj formi, da li zbog priprema, da li zbog pritiska, da li zbog nedostatka kvaliteta ali u ovom trenutku ne mogu napraviti nikakvu prevagu. Možda mali Anel ponekad može pomoći pa i mali Dacić ali ostali teško. Od stopera imaš tri upotrebljiva Rodina, Bakrača i Bogičevića s tim da ovu prvu dvojicu treba forsirati. Imaš dva beka Sinišu i Pavića i to je to. Kada jednog nema prinudjen si gurati Rodina na beka ili nekog drugog stopera. Jovana nisam nikad gotivio ali u ovom trenutku nemamo drugo rješenje. Nečemo se valjda sa Hajdarevićem vaditi. Tu su još Čurjurić i Vranješ (oba van forme) i tu nemaš izbora (po nekad Anel). Na krilinim pozicijama ostao si na Zecu, Zajmovicu (jadna nam majka) i ponekad Veselinoviću koji ni izbliza nije onaj stari. Da li imamo i Jazvića kao opciju ptice će ga znati. A kad otvoriš zvaničnu stranicu kluba na mjestu napadača stoji samo Krpić. Moj Krpa nek si nam živ i zdrav inače ...

E sa ovim valja gurati u prvenstvu svidjali nam se ili ne, a Odi ostaje da se presabere i plaho ne mudruje (a njegovo mudrovanje a la Adžem velikim dijelom je krivo za ovu situaciju) i da iz ovog pokuša izvući što više.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:23 pm

PS: Izvještaj je kasnio radi tehničkih problema koji smo imali, hvala na strpljenju!
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:24 pm

Gledam nesto, Gojak mali ima 400 hiljada maraka godisnje u Dinamu. A najplaceniji Gavranovic preko milion ipo. I onda se mi poredimo sa nekim. Gdje smo mi, na kojem nivou i kakva ocekivanja imamo...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Devotion
Postovi: 45
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 9:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 9:29 pm

Grbavica je napisao/la:
sub okt 06, 2018 9:24 pm
Gledam nesto, Gojak mali ima 400 hiljada maraka godisnje u Dinamu. A najplaceniji Gavranovic preko milion ipo. I onda se mi poredimo sa nekim. Gdje smo mi, na kojem nivou i kakva ocekivanja imamo...
Imamo očekivanja da budemo bolji od Sarajeva i Zrinjskog a njihovi igrači nisu ništa bolje plaćeni nego naši.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot], salle86 i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija