Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:30 pm

Oni jesu dobri, ali ovoliko nisu. Sarajevo radi kao Zrinjski minulih godina, podmaži na gostovanjima gdje se može podmazati. Ali to opet ne opravdava nas da smo k'o kar'ne odigrali protiv ovih ekipa. Možda ih ne možemo nakantat, ali 1,2 gola razlike uvijek treba biti za nas, pogotovu na Grbavici.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:30 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:01 pm
I hajde ti budi pametan...
Nema se sta biti pametan,meni ovo logicnije ne moze biti.Mladost bukvalno poginula protiv nas i Zrinjskog 2 tekme.Sloboda isto tako,dok GOSK placa cijenu toga sto su na Grbavici igrali visoki presing i dali bukvalno sve od sebe.Doduse, sve 3 ove ekipe su igrale visoki presing protiv nas sto ih je ocigledno potrosilo,jer takvu igru u ligi sa poluspremnim igracima,te nedostaku sirine rostera kad-tad platis.Nazlost,mi nismo bili ti koji su to naplatili,vec obrnuto.
6 je dana proslo od tog presinga na Grbavici, sasvim dovoljno da se odmore. Ne znam...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:30 pm

Da je sve kako treba biti - nije.
Ovakvim ekipama treba pokazati zube, ali kad vidim neke nase igrace koji ne smiju protivnika pogledati a kamo li uci u duel, zasto se cudimo onda?
A tu su i ti famozni kartoni po izboru a ne po djelima. Jos jednom se Bjelici sjetim najmilijih.
Mnogo cudnih stvari se desava i za ocekivati je da se ljudi zapitaju. U njihovim glavama Miske je iskesirao lovu da jedva ganjamo bod protiv Mladosti i Slobode, uz poraz od GOSKa. Liga puna sumnja :rofl1:

Evo ima sljedece kolo, pa vidit cemo ko je superiorniji. Ako tu ne ostvarimo rezultat treba maksimalno iskoristiti sezonu da se rjesimo ovog skarta i uz dobar prelazni rok uvedemo neke nove igrace u prvi tim.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:31 pm

Morzhy je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:24 pm
Kažu Nalić preporodio slobodu igraju jak presing, skandinavija ovo ono :lol:
gošk nas iz 4 pasa na prvu dolazio u gol šansu ko da su apollon djetetam danas 4 prime
kone ugasiše yebeno gostovanje doboj kakanj gdje isaković protiv nas izgleda ko varane, dado sadiković ko žoržinjo, atajić ko ikardi
Onda će nas po toj logici i Zrinjski i pitari pocijepati. Ja mislim da neće
Ne bitno je hoće li nas pocjepati ili neće..Bino je to da mi prosipamo bodove protiv seljačkih ekipa koje ako mislimo osvojiti titulu trebamo bar na guzove dobiti..Pa Sloboda protiv koje nisi prilike napravio izgubi na svom terenu 3:0 od najgore ekipe u ligi..A da ne pričamo o super jakim klubovima kao što su Gošk i Mladost..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:32 pm

ChWilla je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:26 pm
Premier je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:21 pm
Nasi izravni suparnici za titulu(ako su suparnici uopce) su dali 10 golova danas ekipama od koje smo mi izgubili kuci i uzeli bod jedva....
ali zato veležu i rudaru iz kaknja da jedan jedva. radnika pobijedi na guzove skroz. recimo.
Ne moze svaka jbg, igru brisi bodove pisi..al danas se potrefilo bas s onima kojima smo mi kiksali da igraju
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:32 pm

Morzhy je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:24 pm
Kažu Nalić preporodio slobodu igraju jak presing, skandinavija ovo ono :lol:
gošk nas iz 4 pasa na prvu dolazio u gol šansu ko da su apollon djetetam danas 4 prime
kone ugasiše yebeno gostovanje doboj kakanj gdje isaković protiv nas izgleda ko varane, dado sadiković ko žoržinjo, atajić ko ikardi
Onda će nas po toj logici i Zrinjski i pitari pocijepati. Ja mislim da neće
dobit ćemo mi njih..
al ide kiks protiv tuzle sitija, bod u bijeljini i krupi dzamija, 0 boba u tuzli, bod kuci protiv sirokog i eto nas na trecoj poziciji jedva jer opet drugi ne mogu prismrditi..
MosaLjoze je napisao/la: Ma ima jos da se igra ljudi, proljece je uvijek plave boje
tableta
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:32 pm

Ma mi smo sami sebi krivi, mentalni patuljci. Problem nije u znanju, problem je u samopouzdanju i odnosu prema dresu i igri. Tu treba traziti krivca, i hocu lavove koji grizu na terenu i idu u kost. Igra ce doci, ali trud, onaj obavezni dio igre ne smije zakazati!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:34 pm

storm_raider je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:30 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:01 pm
I hajde ti budi pametan...
Nema se sta biti pametan,meni ovo logicnije ne moze biti.Mladost bukvalno poginula protiv nas i Zrinjskog 2 tekme.Sloboda isto tako,dok GOSK placa cijenu toga sto su na Grbavici igrali visoki presing i dali bukvalno sve od sebe.Doduse, sve 3 ove ekipe su igrale visoki presing protiv nas sto ih je ocigledno potrosilo,jer takvu igru u ligi sa poluspremnim igracima,te nedostaku sirine rostera kad-tad platis.Nazlost,mi nismo bili ti koji su to naplatili,vec obrnuto.
6 je dana proslo od tog presinga na Grbavici, sasvim dovoljno da se odmore. Ne znam...
Vjeruj da nije kad imas poluspremne igrace koji igraju stalno.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:35 pm

Uloziti sve moguce pare, uci u dugove i dovest Matjaza Keka na klupu, eno otkaz dao.🤣
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:36 pm

lijepi naš, hurijo naša, oče naš ne možeš sa sabrinom izaći na kraj..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:36 pm

Neka ih nek polete,samo ih pustiti nek dignu euforiju a za 5 kola ce garantujem tjerati Usrefa.. Eto rezite me po vratu ako ne bude ovako.

Mi trebamo "ganjati" lazne sad koliko mozemo a na polusezoni u laganijeg i brzeg mladog spica koji ce biti na klupi i ulaziti kao izmjena kada napadamo i jednog bocnog koji moze i desno i lijevo znaci univerzalac i jednog veznog napasi titulu.

Da je sad potpisati 3:3 u mostaru ili bilo kakav remi! :?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:38 pm

moraju i oni bar jednom godišnje. to je k'o njutnov zakon.
gradi željo boli te *****
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:38 pm

storm_raider je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:32 pm
Ma mi smo sami sebi krivi, mentalni patuljci. Problem nije u znanju, problem je u samopouzdanju i odnosu prema dresu i igri. Tu treba traziti krivca, i hocu lavove koji grizu na terenu i idu u kost. Igra ce doci, ali trud, onaj obavezni dio igre ne smije zakazati!
Nemamo mi problem sa mentalitetom, evo jučer smo se vratili sa igračem manje i preokrenuli rezultat, problem je što je to kratkotrajno, ta napaljenost i inat, jednostavno moramo prestati lagati sebe i reći imamo ograničenu ekipu, nisu dovoljno kvalitetni, pa jebote nama kako ćemo biti ozbiljni nama Blagojević glavni igrač u vezi :rofl:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:39 pm

Najveci problem je sto kad kiksamo nasi konkurenti se provuku nekako i dobiju, a mi kad dobijemo nekako i kad kontamo pozitivno, nasi konkurenti raznesu suparnike i vrate nas u sivilo...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:42 pm

Idu li nasi ljudi po drugim utakmicama. Npr pitari igrali u kupu i produzili da gledaju siroki i nas. Poslije tekme sa MDK izlazim s tribine, kad Hadzic njihov izlazi s utakmice.
Radi li sta Beslija korisno?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:42 pm

Psihologija je cudo ovo sarajevo bi sad sa dinamom odigralo x jer pucaju od samopuzdanja. (Naravno tu je i kvalitet sigurno da se nezavaravamo)
Nama sad da dodje vrbanjusa mi bi se napatili. Ja se nadam da je ovo protiv celika prekratnica neka...
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:42 pm

Vala od sad sto se mene tice nek vazda igraju petak ili subotu.Nedelju navece statutom zabranit jer ocito nam je dodatni pritisak.
Da vcrs igramo protiv smogovaca garantujem da se ne bi vratiti nakon danasnjih rezultata nego bi ostalo vjerovatno 1:2 jer bi 80% stadiona izaslo ili j*ebavalo redom sve igracima.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:43 pm

Hajde da se dotaknemo i fizikce spreme nase ekipe i drugih ? I to bi se debelo moglo diskutovati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:44 pm

Pa i treba da im jebe sve kad gube od celika 1:2 kuci, a prije toga zijane od goska i remi protiv slobode. To je glat za jebat mater
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 5:48 pm

ChWilla je napisao/la:
sub okt 06, 2018 5:06 pm
mi svake godine useremo bar dva puta i bar dva puta se i vratimo. u tim trenucima kad useremo, uvijek se govori kako nemamo kvalitet i prizivaju se igrači od prethodne godine, koji su isto tako tad osporavani kad useremo te godine. spirala tih naših sranja je takva, i to se tako periodično ponavlja da to zaista više ne može biti slučajno. neki uticaj mora postojati. nemoguće je da ne postoji.
Možda jednostavno zato što ne znamo da rješavamo probleme normalno? Pa imamo bar dva smaka svijeta godišnje.

Od strane uprave: odstranjivanje igrača, rezanje plata i prijetnje kaznama kao motivacijske tehnike. Od navijača: dame, klošari, pičke, zar je to sve što je ostalo, **** kup... Forum kao oličenje podrške, na svakoj stranici po 5-6 primjera vrijeđanja vlastitih igrača. Neki stave uvredu u potpis, da stoji ako slučajno zaborave u postu.
FK Željezničar 1921

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija