Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:45 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:45 pm

Samo da dodam još i vrlo važnu stvar: Ovaj nas nečovjek u crnom što dijeli nepravdu Želji već nekoliko sezona, baš u crno zavi! Jel mislite da se dotični slučajno raspištoljio! Kome slijedeću gostujemo? Sve će vam se samo kazati! E sad kao i večeras, treba inat i ponos da proradi i da ih mlatnemo u sred Mostara! Mogu to ovi momci! Zna se odakle vjetar puše i ko suce delegira! Molim upravu ako ovo čita da u narednom periodu sve učini da nekog u savezu imamo kao našeg predstavnika! Da nas zaštiti kad treba, a ne ovako da nas kolje ovaj što ne može kuperov test proći, al može kod salema pitara po zadatku da sudi! Ne treba nam taj potencijalni predstavnik da nam nešto štima, samo da može svoj glas dići kad nas kolju na terenu ili kad van terena dogovaraju da nas povale na sve načine! Svi ko jedan! Za Željezničar!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:47 pm

Kapiten kapitenski
Sinisa mudonja
Vranjes igracina
Sampionska pobjeda.
Bjelice umri!
1987
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:48 pm

Bravo za sve! Eldaru Sehicu reci da je njegova ruka preokrenula tekmu, i da smo zbog toga dobili. Na momka se stvarno pehovi lijepe, a vidi se da nije los igrac ni sekunde. Realno tanko je ovo i dalje, ali poslije svega sto se desilo ne treba gledati na lose stvari. Bitna je pobjeda, atmosfera na tribinama i borba, velika borba koju su igraci prikazali. Valjda ovo donese preokret i u glavama i pocnemo igrati kako treba. Volim te Zeljo!
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:49 pm

shzna je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:47 pm
Kapiten kapitenski
Sinisa mudonja
Vranjes igracina
Sampionska pobjeda.
Bjelice umri!
+1
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:49 pm

Ljnudi moji zna li neko dobrog internistu...ja se jos uvijek tresem, kao da sam 5 tona cementa istovario tolko sam umoran...
Nemam naviku dodavat igrace na fb ali Sinisu sam morao i poslao mu poruku zahvale...
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:50 pm

Grbavica je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:40 pm
Qooler je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:38 pm
Southboy je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:11 pm
Jeb*m li ti Jamace majku kroz majku za psovke prema zapadu poslije izmjene...treba ti njusku razvaliti keru jedan!!! Labnju onu klosarsku. :x

Prosli put mali smrad Hasanovic danas ovaj...vi ste klosari vazda bili i niste nikad bili Željo.

Bog nas je nagradio za borbu i naprijed svaku ovako da odigrate!
Sa Srcem i Mudima jako! :zeljeznicar1:
Pa prvo su njemu sve j... sa zapada. Kako bi se ti osjecao da radis svoj posao i hranis porodicu, posteno igra za Čelik i onda fi sve po spisku ljudi za koje si dao više nego i za koga. Dajte budite realni. Danas Jamak, juče Stanić, sutra neko drugi. Pa ne možemo tako....
nabijem ja stanica na karinu.
jamak je gospodin za zvalju zvanog egzistencija.
Za mene je svaki igrač koji je u Željinom dresu bio dobar i gdje je odradio ve"inu karijere, zauvjek u srcu. Mislim da takav odnos trebamo graditi jer su nas zadužili. I oni moraju od nečega živiti i igraju za platu. To treba poštovati.
Pola lige nam je ostavilo traga u Želji i trebamo biti korektni prema tim ljudima.

Meni je izuzetak onaj izrod iz GOŠK, Dino, provocira Krpu navijače. To je pakšu. Dok Jamak, Stanić, Bekrić, Nikolić, Đelmić...samo hrane svoju porodicu.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:52 pm

19tm87 je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:49 pm
Ljnudi moji zna li neko dobrog internistu...ja se jos uvijek tresem, kao da sam 5 tona cementa istovario tolko sam umoran...
Nemam naviku dodavat igrace na fb ali Sinisu sam morao i poslao mu poruku zahvale...
I protiv GOŠK je pretrčao za dvojicu. Svaka mu čast.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:53 pm

e jes je egzistencija prehranio :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:56 pm

Qooler je napisao/la: I oni moraju od nečega živiti
Jooj :zid: :zid: :doktor:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:58 pm

Majstorski odigrano, bravo PLAVI!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:58 pm

Rasplakase me ko malo dijete... Pisao sam prije za dizanje morala 4:1 rez ali ovo je jos bolje.

Jovan dobar
Dacic zasluzuje svaku minutu koju odigra, za razliku od Hajdara.
Vranjes je velika skola za Zeljin menadzment... ima li neka skola dzabe da je ne platimo majku mu.
Zec dobar
Zajm... sto se mene tice prekrizio sam ga za sva vremena. Presao je kriticnu liniju podnosljivosti glupih poteza
Eldar - glavu gore momcino, ima slifa kod tebe itekako.
Krpic- dobar, kapitenski debi
Osmankovic i Rodin- ne znam sta bih rekao, slobodan covjek u sesnaest kod kornera. Po meni nedovoljno agresivni
Sinisa Stevanovic- nikad vise lose rijeci od mene neces cuti bravo fajteru

Oda- igra nista posebno, nikakvih taktickih zamisli al eto makar su izmjene na vakat bile

Izdurat do zime nekako, i onda silovat igrace pripremama na planini

Sudiji hebem sve od do
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pet okt 05, 2018 8:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:59 pm

Dobra je ovo terapija pred pauzu i nastavak, sad samo raditi i spremati se za Zrinjski i kasnije sta slijedi.

Ako se sad igraci ne opamete nece mikad, Odovicu puna podrska kao i upravi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:59 pm

Blagojevic opet na ledu, opet prodaje lopte. Stojan usao, povezao igru, izvrsio pritisak svaki put kad je mogao i presjekao milion lopti. Mi smo ludi sto ovakvog igraca drzimo van 18. U formi sigurno najbolji igrac lige.
1987
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 9:00 pm

Postenu borbu nagrade i Bog i navijaci. Vidjelo se na njima (ili bar vecini) koliko im znaci da veceras pobijedimo i to je raji pomoglo da zaborave negativu i podrze ih, sa svih tribina. Ja sam bez glasa ostao totalno.

Igra je i dalje nikakva, neki igraci su i dalje za tribine, ali da smo imali ovu borbu u prethodnih 4-5 utakmica sad bi bili prvi.

Smeta mi i sto se ponasamo kao ovce kad nas sudija jebe. Okruzite debila svaki put, urlajte, ne mozes samo ruke na kukove i pred sebe gledati.

Fejzic - ne mirisem ga nikako pa ga necu komentarisati, garant necu biti objektivan.
Sinisa - LAV!
Pavic - onako, moze on to puno bolje.
Rodin - strasan u pozitivnom smislu.
Kemo - strasan u negativnom smislu.
Hajdarevic - gotivim ga radi borbenosti ali on realno ne zna bas nista s loptom a i fizicki se malo zapustio.
Blagojevic - ne znam, nemam komentar.
Curjuric - majstor ali ga je bas stigao umor, vapi za rotacijom, hajde Sinaneee.
Zec - zujalica, blentav ali jebiga, koristan.
Zajmovic - dugo nisam vidio da igrac igra tako savrseno lose. I to u kontinuitetu.
Krpic - tenk. Bravo kapitenu, samo malo vise disanja za vratom sudiji i sve za 10.

Sehic - raditi s njim psihicki, ima u njemu hljeba itekako.
Vranjes - unio mir u sredinu, bas je grizao, za mene odlican.
Dacic - standardno rastrcan, nije uradio nista opipljivo ali mi se svidio.

Posjeta me, koliko god bila slaba, na neki nacin malo pozitivno iznenadila, kao i sama atmosfera. Bravo Manijaci!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 9:00 pm

Samo cu reci Sinisa RESPEKT, gino si brate svaka cast, Pavic ti je za petama.. Svaka cast za pozrtvovanje to moramo cijeniti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 9:05 pm

blagojeviću svršim ti po toj ćelavici za deranje na šehića.
debilčino!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 9:05 pm

Qooler je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:50 pm
Grbavica je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:40 pm
Qooler je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:38 pm


Pa prvo su njemu sve j... sa zapada. Kako bi se ti osjecao da radis svoj posao i hranis porodicu, posteno igra za Čelik i onda fi sve po spisku ljudi za koje si dao više nego i za koga. Dajte budite realni. Danas Jamak, juče Stanić, sutra neko drugi. Pa ne možemo tako....
nabijem ja stanica na karinu.
jamak je gospodin za zvalju zvanog egzistencija.
Za mene je svaki igrač koji je u Željinom dresu bio dobar i gdje je odradio ve"inu karijere, zauvjek u srcu. Mislim da takav odnos trebamo graditi jer su nas zadužili. I oni moraju od nečega živiti i igraju za platu. To treba poštovati.
Pola lige nam je ostavilo traga u Želji i trebamo biti korektni prema tim ljudima.

Meni je izuzetak onaj izrod iz GOŠK, Dino, provocira Krpu navijače. To je pakšu. Dok Jamak, Stanić, Bekrić, Nikolić, Đelmić...samo hrane svoju porodicu.
Stanic hrani porodicu provokacijama i pjevanjem pjesama koje vrijedaju Zelju?!? Sta, dobije bonus na platu za to? Za ostale se slazem, ali malo nosato govno treba zguzit.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 9:06 pm

Čuva Bog Želju svog.


:zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 9:07 pm

Uh, kakvo drugo poluvrijeme... Da je 50% ovog zalaganja iz drugih 45 minuta bilo protiv Slobode i Goska mi bi umjesto jednog uzeli bar 4 boda. Uz 3 boda, nama je trebala i psiholoska prekretnica, a to bi bila ili super ubjedljiva pobjeda, ili ovako nesto.. Valjda ce se sad trgnuti i igrati kako mogu i znaju.

Bravo kapitenu i bravo Sinisa!

Bjelice umri.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 267 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija