Moderator/ica: storm_raider

 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:09 am

Joj da hoce Zeljo danas pobjedit, sta im je vise
Mi smo Željini, Željo je naš
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:16 am

Omar500 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:52 pm
Zola evo daje podrsku Veci :D
Fino neko jučer napisa, nek mu nađu angažman svi ti što mu daju podršku.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:20 am

Da li je snimak press-a danas obrisan sa zvanicne???
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:27 am

Bergeron je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:50 pm
kokoška je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:18 pm
Bergeron je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:20 pm


Pa hajde nam reci koji je to stoper njegove generacije u nasoj drzavi bolji?

Tesko da ces ijednog naci njegovih godina na toj poziciji u ovoj ligi. A to sto decka od 21 godine koji je na pocetku svoje karijere poredis sa nekim zvijezdama evropskog fudbala ili nekim starohanima ove nase lige koji su vec 15ak godina aktivni i znaju svakog protivnickog igraca k'o brata to je problem tvog pogleda, a ne perspektivnog i mladog djeteta. Decko je ostvario nastupe za sve drzavne selekcije (U17, 18, 19, 21), pa valjda ima nekog talenta i perspektive ako je dospio u sve selekcije (a pogledaj malo koji su to stoperi u njegovoj generaciji). Trudi se, radi, ima jako dobre predispozicije. Jbg, igra i jednu od najtezih pozicija za nasu ligu na kojoj je jako malo istinski skolovanih strucnjaka koji znaju utrenirati dobrog stopera.
On ako nije sa 21 godinom naucio da se pozicionira i da se krece ja ne znam kad ce nauciti a jedino je kod nas igrac jos uvijek mlad i treba da uci sa 21 godinom cak su nas i klubovi iz nekakvih sela prestigli jer u njegovim godinama Vukotic je bio kapiten. On je los stoper i tu se nema sta diskutovati a to se moglo vidjeti na zadnjoj utakmici koja je jedna u nizu na kojim se moglo vidjeti da on nema kvalitet da igra za Zelju, ja bi volio da je on odlican stoper ali to jednostavno nije tako.
Ali isti taj Vukotic je igrao, konstantno. Grijesio je i on, trpili su oni njega debelo (doduse jer nisu imali nikoga za zamjenu) ali je igrajuci ispekao zanat i samo zbog toga je napredovao do nivoa na kojem je otisao iz ove lige. Odbranbeni igrac ne moze napredovati sjedeci na klupi i dobijajuci priliku svaku petu utakmicu, a i kada je dobije na svaki kontakt lopte moze cuti samo psovku ili zvizduk.

A u tome ima jedna velika greska koju pravi klub, a to je sto ne salje pojedince kojima je od kljucne vaznosti da dobijaju sanse na posudbe. Uvijek su seoski klubovi imali najbolje stopere, jer upravo u takvim klubovima igraci igraju konstantno i uce igru. Kreni od Modrice koja nam je dala Bogicevica, a u toj generaciji je bio i onaj Vasiljevic sto je sada u Slobodi, pa eto Vukotic, pa onda bivsi kapiten Kosoric, na kraju krajeva i Rodin je krenuo od seoskog kluba. Igrac od kojeg se zeli da napreduje mora igrati, ako kod nas nema sanse onda ga posalji u neki manji klub na posudbu neka igra, a uvijek se moze vratiti ili dalje prodati ako je dobar. Problem je sto mi od djece hocemo cim potpisu da su iznad svih ostalih, a to je nemoguce bez utakmica u nogama. Ali bez obzira na to sve, po meni, Osmankovic je za svoje godine u solidnom stanju i mislim da sa konstantnijom sansom moze se izgraditi kao kvalitetan stoper.
Bravo majstore, nasa djeca treba da idu da se kale a ne da se guraju na silu kod nas i on da imamo probleme. Glavna stvar je da idu da se kale a ne da se kale u Zelji, u Zelji treba da igraju samo najkvalitetniji i to je to.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:30 am

Sta je ba ovo forum baba narikaca :placeodsmijeha:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:32 am

storm_raider je napisao/la:
pet okt 05, 2018 12:20 am
Da li je snimak press-a danas obrisan sa zvanicne???
Obrisan je..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:34 am

storm_raider je napisao/la:Da li je snimak press-a danas obrisan sa zvanicne???
Storme burazeru, da sam ja admin stranice i ja bih ga obrisao.

Previse je stvari receno. Adis, koliko god da voli zelju i da je upravu kaze "kada smo prvi presica traje 3 minute", mora biti profesionalniji...

Oda javno (nenamjerno) rece da se on ne pita hoce li Vranjes igrati... to je mene bas spustilo...

I ti bi ga obrisao... je.bo mu ja mater, sto ga gledah danas...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 12:48 am

Nadam se da ce Adis zbog svog ponasanja takodjer biti kaznjen. Znam kako je dosao do titule na kojoj je, nije niko drugi zelio biti na istoj, i to govori o nama. Ocekivao sam vise od njega.

Jako mi smeta sto taj mentalitet jos nismo iskorijenili u klubu. Bruka i sramota.

Nadam se da nisu video obrisali sa lokalnih masina, kao i da ce se uraditi revizija njegovog ponasanja na pressu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 1:26 am

Nadam se da sutra nema Blagojevica u 18, inace cu se razocarati. Samo bi ga zbog onih neozbiljno izvedenih kornera trebalo ohladiti, a ne jos za ostalo.

Daj ba natrpajte smogovce :11:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 2:31 am

Uvjek uz tebe i ti to dobro znas
Tebe pratim ja,za tebe navijm
Zbog tebe dane noci nespavm
Citav zivot svoj tebi cu da dam
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 5:25 am

Ma čim se Oda jučer onako petlja u svojim riječima, jasno je ko i šta vodi glavnu riječ u klubu. Po meni razočaravajuće. Pogotovo od Ode. Ne može bolan tebi niko reći ni slova šta ćeš i kako ćeš raditi i sa kim ćeš raditi, ko ti može valjati a ko ne može. Da ti veliki šef, koji je dokazano taraba po pitanju fudbala, odlučuje da li smiješ koristiti nekog igrača ili ne. Vranješ nama ništa ne može pomoći, do jučer ste ga svi tjerali, ali eto samo daj nek se nešto mijenja, rotira.. Ali, to ne znači da i dalje treba biti sklonjen ako šef misli da mu trenutno može pomoći, a po jučerašnjem govoru je jasno da više nema opcija i da mu treba.
Misimoviću, miči ruke sa posla o kojem pojma nemaš. Mani se pregovaranja i dogovaranja. Imamo sportskog direktora, imamo šefa struke. Na tebi je da uslove obezbjediš a ne da glumiš velikog šefa. Veliki si egoista, i takve ljude ne podnosim. A nisam te takvim smatrao.
Previše petljaš, mutiš i lažeš 'hadžija'.
Ili ćeš i dalje prodavati priču ovcama našim kako si garantovao za Zajmovića i Lendrića, a ovaj klub 100+ ostalih se eto sam našao u klubu.
Svako ima svoje posao. I svako će na kraju po rezultatu odgovarati.
Hoće li se na Odi opet kola slomiti? Ta vaša 'podrška' se u dan zna promjeniti. Samo da bi vaše guzice bile čiste.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 6:46 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 05, 2018 5:25 am
Ma čim se Oda jučer onako petlja u svojim riječima, jasno je ko i šta vodi glavnu riječ u klubu. Po meni razočaravajuće. Pogotovo od Ode. Ne može bolan tebi niko reći ni slova šta ćeš i kako ćeš raditi i sa kim ćeš raditi, ko ti može valjati a ko ne može. Da ti veliki šef, koji je dokazano taraba po pitanju fudbala, odlučuje da li smiješ koristiti nekog igrača ili ne. Vranješ nama ništa ne može pomoći, do jučer ste ga svi tjerali, ali eto samo daj nek se nešto mijenja, rotira.. Ali, to ne znači da i dalje treba biti sklonjen ako šef misli da mu trenutno može pomoći, a po jučerašnjem govoru je jasno da više nema opcija i da mu treba.
Misimoviću, miči ruke sa posla o kojem pojma nemaš. Mani se pregovaranja i dogovaranja. Imamo sportskog direktora, imamo šefa struke. Na tebi je da uslove obezbjediš a ne da glumiš velikog šefa. Veliki si egoista, i takve ljude ne podnosim. A nisam te takvim smatrao.
Previše petljaš, mutiš i lažeš 'hadžija'.
Ili ćeš i dalje prodavati priču ovcama našim kako si garantovao za Zajmovića i Lendrića, a ovaj klub 100+ ostalih se eto sam našao u klubu.
Svako ima svoje posao. I svako će na kraju po rezultatu odgovarati.
Hoće li se na Odi opet kola slomiti? Ta vaša 'podrška' se u dan zna promjeniti. Samo da bi vaše guzice bile čiste.
Ma dobro. U pravu si u dosta toga, al prije bih rekao da se Misimović "miješa" iz razloga jer iza ovih igrača koji unose nemir u svlačionicu neko stoji, to je sigurno, možda on više šalje poruku njima tipa evo i ja sam tu s igračima, nije samo trener, ako hoću i ja ću nešto odlučiti. Mislim to je neko moje mišljenje.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 6:52 am

Vortex je napisao/la:
pet okt 05, 2018 6:46 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet okt 05, 2018 5:25 am
Ma čim se Oda jučer onako petlja u svojim riječima, jasno je ko i šta vodi glavnu riječ u klubu. Po meni razočaravajuće. Pogotovo od Ode. Ne može bolan tebi niko reći ni slova šta ćeš i kako ćeš raditi i sa kim ćeš raditi, ko ti može valjati a ko ne može. Da ti veliki šef, koji je dokazano taraba po pitanju fudbala, odlučuje da li smiješ koristiti nekog igrača ili ne. Vranješ nama ništa ne može pomoći, do jučer ste ga svi tjerali, ali eto samo daj nek se nešto mijenja, rotira.. Ali, to ne znači da i dalje treba biti sklonjen ako šef misli da mu trenutno može pomoći, a po jučerašnjem govoru je jasno da više nema opcija i da mu treba.
Misimoviću, miči ruke sa posla o kojem pojma nemaš. Mani se pregovaranja i dogovaranja. Imamo sportskog direktora, imamo šefa struke. Na tebi je da uslove obezbjediš a ne da glumiš velikog šefa. Veliki si egoista, i takve ljude ne podnosim. A nisam te takvim smatrao.
Previše petljaš, mutiš i lažeš 'hadžija'.
Ili ćeš i dalje prodavati priču ovcama našim kako si garantovao za Zajmovića i Lendrića, a ovaj klub 100+ ostalih se eto sam našao u klubu.
Svako ima svoje posao. I svako će na kraju po rezultatu odgovarati.
Hoće li se na Odi opet kola slomiti? Ta vaša 'podrška' se u dan zna promjeniti. Samo da bi vaše guzice bile čiste.
Ma dobro. U pravu si u dosta toga, al prije bih rekao da se Misimović "miješa" iz razloga jer iza ovih igrača koji unose nemir u svlačionicu neko stoji, to je sigurno, možda on više šalje poruku njima tipa evo i ja sam tu s igračima, nije samo trener, ako hoću i ja ću nešto odlučiti. Mislim to je neko moje mišljenje.
Shvatam ja tebe i razumijem. Naravno da glavni čovjek Upravnog odbora uvijek ali uvijek mora biti uz tim , a pogotovo stručni štab. Ali, ni pod razno ne smije raditi kontra struke, što je u ovom slučaju jasno. Odi treba Vranješ, a koliko znam Vranješ nije ništa loše uradio da bi ga Uprava na svoju ruku suspendovala. Nije samo poenta u Vranješu, ko će sutra biti..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 7:17 am

Jesam rahat što ne gledah taj press jučer. A jeste se i raskukali u pm... Lijepi vakat bez interneta, slušaš prenos na radiju, blage veze nemaš ko je uprava, sutra uzmeš novine i pogledaš ocjene igrača. Nema foruma, fb-a, nema mentalnog zlostavljanja od strane svakakvih budala na istim. Rahatluk.

Šaa se više zamarate ko je šta rekao, ko šta misli, ko šta priča, ko je šta objavio, ko kome daje podršku. Vaše je, a i moje, da večeras dođemo na Grbavicu i bodrimo našeg Želju.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 7:30 am

:djavo: Ko je pomocni na istoku danas?Da prikupim informacije o familiji doticnog.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 7:37 am

@jovan
Nije brate ni slicna situacija kao 2005 to sam neki dan napisao. Tad nismo imali za kifle al bukvalno. Razlicite trenerke, nema vode, nema plate, ma da ne nabrajam...
Ovi danas imaju pticjeg mlijeka al bukvalno. E to je bruka i sramota. Imaju plate po 4 5 milja ko da su direktori u ovoj jebenoj drzavi jbt... A vrijede li realno? Imaju li talenta, zalaganja, sportskog duha realno? NE! Ona pjesma s juga to najbolje kaze: obicni klosari kao mi (cast izuzecima sa obje strane).
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:02 am

Ja ružne atmosfere, sta je ovo ovako. Danas očekujem 1:1. Mislim da ne možemo pobijediti, nismo sposobni za to. Izgubio sam skroz povjerenje u ovaj tim.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:10 am

Pošto nam je haman sve naopako u zadnje vrijeme, vrlo je moguće da i Zec danas pogodi iz prve prilike...
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:12 am

Ma pustite to, nego, hoćemo li znati danas pogoditi ulaz i znati ući na stadion. :rofl1:
Oda sretno!
Hajmo jako!
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 8:14 am

Zeljo je napisao/la:
pet okt 05, 2018 8:02 am
Ja ružne atmosfere, sta je ovo ovako. Danas očekujem 1:1. Mislim da ne možemo pobijediti, nismo sposobni za to. Izgubio sam skroz povjerenje u ovaj tim.
Druze, ako se osjećaš tako nemoj pisati i sjebavati raju ... Popričaj sa nekim pitarom gadnim i vratiće ti se povjerenje. Sa takvim nikom, tako pisati malo reći da je bezveze. Iskreno se nadam da se veceras oko 23 neces tako osjecati, pozz

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 162 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija