Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:21 pm

Grbavica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:33 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:19 pm
I još jedna šeta molba (hvala na podršci na post svima), molim vsa nemojte pretpostavljati. Sve ima objašnjenje, nekad i neko koje ne možemo dokučiti trenutno. Ovo mi je naumpalo jer stalno pretpostvaljmo šta je bilo. Ako je Oda rekao treba vidjeti sa upravom ili kako već (ne slušam press) ne mora značiti da mu je neko zabranio da on igra. Vjerovatno bi pisalo da ga je uprava suspendovala na svaničnoj kao što piše za Vecu za postupak. Može biti da je krenula procedura za raskid koji je baš Oda pokrenuo i rekao da mu ne treba i sl, pa sad treba vidjeti može li se to ispraviti i sl. Samo nagađam dakle. Može svašta biti, a vrlo često nije onako kako mi nagađamo.
kako ti covjece vise imas zivaca da uvijek ovako nacrtas ljudima? :D
Imam buraz. Inače ne pišem nigdje više. Nisam ni na jednom forumu. Ovdje sam ostao jer ste prešli i svaka čast na tome. POkazali smo pavo zajedništvo. POčeo sam pisati jer je još tada bilo indijanca koji su sve okretali, izmišljali ili čak interpretirali kako im odgovara nenamjerno. Osjećao sam se dužnim da se uključim jer samo Želju još istiniski volim. Generalno sam sa sportistima dugo. Sve mi se zgadilo osim Želje. Bez obzira što znam da i kod nas s vremena na vrijeme nešto ne štima Želju ne mogu prestati voliti. Najviše jer znam da ima još mnogo ovakvih kao što sam ja. Mi mnogo volimo tog Želju i da nije nas davno bi ga neko uništio. Da bi izašli na pravi put moramo komunicirati ali moramo i iznositi istinu kako bi reagovali. Ja ne mogu pomoći Želji na drugi način nego ovako i kupovinom karte i rekvizita ili učešćem u nekoj akciji. Osjećam da je to moja dužnost, kao prema rođenom djetetu mada sam dosta mlađi od Želje.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:22 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:17 pm
Osim zadnje linije ostalo isto..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Oda sam sebi jamu kopa. :)
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:27 pm

sajo10 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:22 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:17 pm
Osim zadnje linije ostalo isto..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Oda sam sebi jamu kopa. :)
Nece valjda
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:28 pm

Inace sam izuzetno strpljiv i suzdrzavam se da pljujem, al sto smo pretjerali, pretjerali smo.
Presmijesni smo postali, nakon odlaska Amara redom su se svi treneri tjerali bez ijednog izuzetka, Oda, Dino, Adzem, Kostic, Slavko, Krcmarevic.. i svaki je bio krivac za rezultat osim zadnjeg trenera, Odovica.
Do sad sam uvijek branio trenere, osim u ovom slucaju, gdje je Odovic totalno izgubio kontrolu a nema muda da to kaze i ode kao gospodin (ala Krcmarevic) on ako ima problema, a ima, i ne zna sam da ih rijesi, nek vodi pionire il kadete.

Ovi razlozi pokretanja disciplinskog postupka su presmijesni, ja i dalje sebi ne mogu doc.
Bukvalno “djeca nam se smiju..” ono skandiranje “Oda, majstore” je tragi-komicno, nevjerovatno do koje mi mjere idemo i na sta smo spali.

Ljudi nezdrava smo sredina totalno, treba malo da se spustimo na zemlju i zapitamo se.. Kostic nije nimalo glup trener, samo nije zreo za seniorskog fudbala, dobro se zna koga je odmah suspendovao.. da bi kasnije ti igraci bile “legende”, ima tu i sad “legendi” koje rade iza ledja Klubu.

Da mi je neko pricao prije 7-8 godina da ce se treneri protivnickih ekipa sprdat sa nama, u izjavama, ne bih mu vjerovao, jer su imali svi ogromnu dozu stahopostovanja prema Zelji, a sad imaju ogromnu dozu sprdancije prema Zelji.

Nek nam je Bog na pomoci.

Napisao bih jos stosta al stao bih na ovom.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3560
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:33 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:27 pm
Durgo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:25 pm
Iz dana u dana nas **** ko stigne... zato sutra na sjever i uzivati... nas 1500, kao i svaki put kada je tesko...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

jedino je diskutabilno, to uzivati.
ja cu jedan okinuti jedan diazepam i jedan reglan, onako preventivno :ganja:
Ma sutra lagana 3 boda :D
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:36 pm

Durgo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:33 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:27 pm
Durgo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:25 pm
Iz dana u dana nas **** ko stigne... zato sutra na sjever i uzivati... nas 1500, kao i svaki put kada je tesko...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

jedino je diskutabilno, to uzivati.
ja cu jedan okinuti jedan diazepam i jedan reglan, onako preventivno :ganja:
Ma sutra lagana 3 boda :D
pusti ti to. ja cu na siguricu. :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:39 pm

Željo ne smije ostati ni bez jednog pravog čovjeka, Željovca. To o strujama okačite mačku o rep. Uprave isto tako se ne smiju smjenjivati kompletne. MI moramo napraviti spisak svih Željovaca i sve na neki način koji mogu pomoći uključiti u rad kluba. Jedno vrijme sam se sa @vrbanjušom raspravljao oko upravo ovog Adisa i ne vezano za njega spomenuo da mimo ovih što su izabrani u skupštinu niko nije pozvao ostale koji su se praijvili i vdio kako oni mogu pomoći, a mogu svi makar i stojom.
Članovi uprave se mogu mijenjati. Npr dojadi Hadžiosmanoviću i kaže moram malo odmoriti. Moja firma je i dalje sponzor ali ja sad pratim Želju. Onda će se čovjek za tri godinei aktivirati možda opet. Članove obične isto tako treba okupitit kroz članstvo. Ako u Konjicu ima 100 naših navijača moramo biti ukontatku sa njima, pomoći im, organozivati dolaske na tekme, obezbjediti karte s obzirom na dolazak. Otići u Konjic i jednom godišnje odigrati tekmu sa Igmanom sa B timom makar. Fali nam tekmi u vrijeme kad igra repka ali i u toku sedmice sa B timom nekim. Kad već ne može da igra redovno onda može svake druge srijede da imaju tekmu ovi sa manjom minutažom ili ovi i sa velikom sa nekom manjom ekipom gdje će zabiti pet golova i vratiti samopouzdanje. Tekme protiv ekipa van BiH u vrijeme kad repka igra npr sa Osijekom, Budućnosti i sl.
Isto tako govorio sam da moramo imati UO za taj spotski segment. Treba da sjede sijede glave i da sa njima potencijalni treneri obavljaju razgovor. Onda Miske dogovara cijenu tek kad ovi kažu od ta dva jedan ili od ta tri jedan ili tog i tog po svaku cjijenu.
Također i navijači moraju imati neko makar fiktivno tijelo koje će organizzovati gostovanja i koji će reći šta se pjeva, ko vodi navijanje, šta se smije a šta ne itd itd. Koje će pisati saopštenja i sl vezana za navijače.
ima toga još ali volje najmanje ima izgleda
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3560
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:40 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:36 pm
Durgo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:33 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet okt 04, 2018 3:27 pm


:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

jedino je diskutabilno, to uzivati.
ja cu jedan okinuti jedan diazepam i jedan reglan, onako preventivno :ganja:
Ma sutra lagana 3 boda :D
pusti ti to. ja cu na siguricu. :D
Sada mi je jasno zasto su oni stari ljudi nosili rakiju i luk na tekme. :) regularcija pritiska druze, regulacija pritska nakon dugogodisnje borbe :) :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:41 pm

"Kjosevskom stiže podrška za svih strana"

Pridružujem se podršci - Veca samo nastavi kupovati alkohol!
Ko je rekao STOP alkoholu, neka ide u 3PM.
Alkohol je zakon!

Podržimo portale koji prave ovakve naslove. U alkoholu je spas.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:42 pm

avlami97 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:41 pm
"Kjosevskom stiže podrška za svih strana"

Pridružujem se podršci - Veca samo nastavi kupovati alkohol!
Ko je rekao STOP alkoholu, neka ide u 3PM.
Alkohol je zakon!

Podržimo portale koji prave ovakve naslove. U alkoholu je spas.
Kako te samo nije stid to da napišeš
:pivo:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:45 pm

starigrad je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:27 pm
imal" ko da mi pojasni zasto ne mogu otvoriti privatne poruke? da vidm jesam li nagrdjen, pohvaljen, ili, mozda, povaljen ;)

radi se o tome da ne mogu otvoriti poruku koja mi je nedavno dosla, niti one od ranije u inboxu.

unaprijed, hvala
Mozda ti je pun inbox. @Lars, pomozi mu molim te.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:46 pm

"Kjosevskom stiže podrška za svih strana"

slika

Mijenjajmo ime navijačke grupe sa prijedorčanima
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:51 pm

Kospicar je napisao/la:
čet okt 04, 2018 4:28 pm
Inace sam izuzetno strpljiv i suzdrzavam se da pljujem, al sto smo pretjerali, pretjerali smo.
Presmijesni smo postali, nakon odlaska Amara redom su se svi treneri tjerali bez ijednog izuzetka, Oda, Dino, Adzem, Kostic, Slavko, Krcmarevic.. i svaki je bio krivac za rezultat osim zadnjeg trenera, Odovica.
Do sad sam uvijek branio trenere, osim u ovom slucaju, gdje je Odovic totalno izgubio kontrolu a nema muda da to kaze i ode kao gospodin (ala Krcmarevic) on ako ima problema, a ima, i ne zna sam da ih rijesi, nek vodi pionire il kadete.

Ovi razlozi pokretanja disciplinskog postupka su presmijesni, ja i dalje sebi ne mogu doc.
Bukvalno “djeca nam se smiju..” ono skandiranje “Oda, majstore” je tragi-komicno, nevjerovatno do koje mi mjere idemo i na sta smo spali.

Ljudi nezdrava smo sredina totalno, treba malo da se spustimo na zemlju i zapitamo se.. Kostic nije nimalo glup trener, samo nije zreo za seniorskog fudbala, dobro se zna koga je odmah suspendovao.. da bi kasnije ti igraci bile “legende”, ima tu i sad “legendi” koje rade iza ledja Klubu.

Da mi je neko pricao prije 7-8 godina da ce se treneri protivnickih ekipa sprdat sa nama, u izjavama, ne bih mu vjerovao, jer su imali svi ogromnu dozu stahopostovanja prema Zelji, a sad imaju ogromnu dozu sprdancije prema Zelji.

Nek nam je Bog na pomoci.

Napisao bih jos stosta al stao bih na ovom.
Dozvoli da se ne složim sa tobom u dijelu vezanom za VEcu. Što se tiče Ode tačno je da je i on krivac jer zadatak trenera je i to da zavede red u svlačionici. Hoće li uspjeti ne znamo. MOžda je ovo njegov način i možda uspije. Recimo ja nisam bio za smjenu ADžema ako gledamo teren bez obzira što smo igrali loše u pojedinim momentima i što je imao grešaka. Ja sam tražio da ga smijene jer je atmosfera koju smo mi napravili bila nezdrava po ADžema. Uništili bi i njega i igrače neke mlađe vjerovatno. Toliko je negativnosti primao taj čovjek a nikad nije ničim po Želji pljunuo za razliku od mnogih kojima možemo naći svašta. I uzeo je trofej. MOžda bi se riješio i nekih igrača koji su mu rušili atmosferu, ali nevažno sad. BIlo prošlo. Odi se mora dati podrška bez obzira što je dijelom kriv jer dosta smo davali podršku igračima zar ne?
Veca nije uradio ništa strašno, možda čak nije ni pio, ali Oda je u pravu. Kapiten ostaje sa ekipom, kapiten nakon onavke tekme čini sve da popravi stvari pa ako treba ostaje na stadionu do ujutro. Kapiten nakon tekme onakve treba da kaže ljudi ja ne mogu biti više kapiten jer nemam autoritet kapitena. Kapiten skine dres kao i svi. Kapiten preuzme odgovornost. Kapiten tjrea da trče i vuče ekip naprijed, a ja vidio da su protiv GOŠK--a ekipu digli zadnjih 10 min Daca, Krpa, Siniša i Kemo. čak je i mali Eldar dizao atmosferu više nego Veca a dijete debituje na Grbavici za prvi tim. A on? On otišao odmah nakon tekme da kupuje piće. Možda i ne pije ali ode sa rajom boli ga *****.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:55 pm

Milane Ribaru ustani iz groba!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 4:55 pm

@ponosannavas sa citavim postom bih se slozio, al svi znamo da ovo nisu kljucni razlozi pokretanja disciplinskog postupka, neke su stvari preocigledne, ovakav se razlog nije smio dati, to je bila moja poenta, a Kjosevski naravno da nije zasluzio da bude kapiten.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 5:11 pm

Sve je trulo kod nas.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 5:15 pm

Ispade Misimović kao Mamić u Dinamu, određuje sastav, ulazi u svlačionicu itd
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 5:20 pm

Protiv Radnika sam bio u VIPu na zapadu. Misimovic je covjek koji se ne razumije pretjerano u fudbal kao igru. Toliko cu reci. Komentare koje je iznio u razgovoru sa husreom na poluvremenu gore u lozi su blago receno plod neznanja
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 5:24 pm

Jos Jahic komentarise Misketu.

Alkoholom protiv sporta!
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 5:39 pm

Misimovic zvjezdan pitarski dusmana jaran, covjek koji je da smradom spahicem sjebao amara za izbor selektora, **** svoje najmilije. NI MILIMETRA

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija