Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kemo
Postovi: 196
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 10:42 am

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 10:48 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:31 am
sutra dobijamo zrinjski dobijamo pa ćemo govoriti eh to je to, ulazimo u formu ko prošle godine kad smo MDK dobili sa dva gola Zakarića, pa će nam se desiti jedan ili dva viteza prošlogodišnja pa nam kreće serija sve do kraja polusezone dobrih rezultata
Trenutno se i to cini bas optimisticna varijanta. Svasta se znalo desavati proslih sezona, nijedna varijanta nije iskljucena, ali ja ovoj skupini igraca ne vjerujem ni sekunde vise. Ni u 3 boda protiv Celika ne mogu biti siguran, a pogotovo da nesto u Mostaru mozemo napraviti. Sve mi se blize cini da cemo ove sezone borbu za oba trofeja gledati sa sigurne udaljenosti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:05 am

kemo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:42 am
https://fkzeljeznicar.ba/prodaja-ulazni ... aza/34206/
Od sutrašnje utakmice sa Čelikom na ulaznicama će biti odštampan sektor i ulaz, te se navijači moraju pridržavati tačnom ulazu koji piše na ulaznice. Na primjer, ulaznica za sjevernu tribinu na kojoj stoji ULAZ 3, moći će biti skenirana samo na ULAZ 3. Vlasnici sezonskih i dječijih ulaznica će moći ući na svaki ulaz.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:17 am

shzna je napisao/la:
čet okt 04, 2018 9:49 am
Ne moze nam niko nista, jaci smo od Celika
Mogu samo da nam puse Robijasi Zenica
ma ubicemo boga u njima... zgadicemo i ono malo entuzijazma kod navijaca sto je ostalo... ocekujem 1-0 za nas iz penala u 96.minuti!
100/94/37/34 - i to je to!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:24 am

Hurmasica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:05 am
kemo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:42 am
https://fkzeljeznicar.ba/prodaja-ulazni ... aza/34206/
Od sutrašnje utakmice sa Čelikom na ulaznicama će biti odštampan sektor i ulaz, te se navijači moraju pridržavati tačnom ulazu koji piše na ulaznice. Na primjer, ulaznica za sjevernu tribinu na kojoj stoji ULAZ 3, moći će biti skenirana samo na ULAZ 3. Vlasnici sezonskih i dječijih ulaznica će moći ući na svaki ulaz.
A djeca koja ulaze sa roditeljima koji posjeduju godišnje ulaznice,kako oni ulaze?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:36 am

teatrale36 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:24 am
Hurmasica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:05 am
kemo je napisao/la:
čet okt 04, 2018 10:42 am
https://fkzeljeznicar.ba/prodaja-ulazni ... aza/34206/
Od sutrašnje utakmice sa Čelikom na ulaznicama će biti odštampan sektor i ulaz, te se navijači moraju pridržavati tačnom ulazu koji piše na ulaznice. Na primjer, ulaznica za sjevernu tribinu na kojoj stoji ULAZ 3, moći će biti skenirana samo na ULAZ 3. Vlasnici sezonskih i dječijih ulaznica će moći ući na svaki ulaz.
A djeca koja ulaze sa roditeljima koji posjeduju godišnje ulaznice,kako oni ulaze?
poneseš ga :)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:38 am

staviš u torbu :kafa:

puštaće radnici na ulazu posebno za početak. za sljedeću sezonu će skontati nešto bolje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:45 am

Željezničar će sutra (petak) dočekati ekipu Čelika, a ovaj meč sudit će Vladimir Bjelica sa pomoćnicima Radislavom Kačavendom i Stefanom Tešanovićem.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/odre ... bih/132942
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:46 am

ponosannavas je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:36 am
teatrale36 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:24 am
Hurmasica je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:05 am


Od sutrašnje utakmice sa Čelikom na ulaznicama će biti odštampan sektor i ulaz, te se navijači moraju pridržavati tačnom ulazu koji piše na ulaznice. Na primjer, ulaznica za sjevernu tribinu na kojoj stoji ULAZ 3, moći će biti skenirana samo na ULAZ 3. Vlasnici sezonskih i dječijih ulaznica će moći ući na svaki ulaz.
A djeca koja ulaze sa roditeljima koji posjeduju godišnje ulaznice,kako oni ulaze?
poneseš ga :)
Ma nemogu težak mi je :)
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 11:47 am

ChWilla je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:38 am
staviš u torbu :kafa:

puštaće radnici na ulazu posebno za početak. za sljedeću sezonu će skontati nešto bolje.
Vjerovatno neke karte ili da na svoju člansku ulaze...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:10 pm

teatrale36 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:47 am
ChWilla je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:38 am
staviš u torbu :kafa:

puštaće radnici na ulazu posebno za početak. za sljedeću sezonu će skontati nešto bolje.
Vjerovatno neke karte ili da na svoju člansku ulaze...
uvest cemo ih nekako. Tezak je i meni, al probati zajedno ili ga prebaciti preko ovoga.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:13 pm

Ako može da vas zamolim nešto. Prvo da komuniciramo bez nekih teških riječi. Svako ima svoje mišljenje. Drugo, da damo podršku Odi. MOguće je i da je on nešto pogrešno uradio ali vijrme je da igrači shvate da moraju davati maksimum bez obzira ko bio trener. Nismo mi dovodili individualno loše igrače koliko je atmosfera bila loša. Napokon da neko presječe pa makar i pogriješio sa nekima. Taman ih sve rastjerali i ostali samo juniori treba dati podršku Odi. Treće, nemojte molim vas pisati ovdje netalentovan adjeca i sl. Svako dijete je ovdje bar jednom spomenuto kao netalentovano. Šaban, Hajdar. Daca, Kemo, Šehići, Osmanović i svi ostali koji dolaze su talentovani sto posto, ali ne mogu svi sa 17 biti nosioci ko Amir. I Baja je tek sa 21 ili 22 proigrao, a da ne spominjem ostale. Ova djeca su među 20 najboljih u BiH u svom uzrastu sto posto, ali jednostavno treba vrijeme da ojačaju fizički i psihički. Mi im svojim stavoima odmažemo samo. Aplauz svaki put bar do 22-23 godine. Kasnije po zasluzi. Treneri su tu da im daju šansu kako zasluže i kako je najbolje za njihov razvoj. Talenat je siguran, ali ne može Šaban u duelu dobiti nekog tamo seljaka. MOći će za dvije godine ili za ogdinu. Sad igra jer ima druge kvalitete, a duele trebaju dobijati Blagoja, Ivan i sl, međutim npr Ivana su protiv GOška svi odnijeli u duelu. Isto tako preskaču se djeca kod dodavanja. nekad nije stvar ni zalaganja koliko toga da se jednima dodaje lopta a drugima ne. Kad toga ne bude mi ćemo igrati dobro. i Četvrto, molim Manijake i ovog vođu jer obično samo on priča, da ne zovu igrače pred jug. TO nikad nije bilo ovdje. Nije to Željo ljudi.
Isto tako i peto morae shvatiti da Željo nije klub rezultata, nego pokret finih i normalni hljudi. Zato me sve više nerviraju kreteni na stadionu koji pljuju sve i svašta. Neki i zaslužuju ali i Amar i Miske i sl trebaju imati poštovanje svih nas. MOramo jednom zauvijke postaviti norme ko je za pljuvanje a ko ne. Ovako svako vjeruje svom izvoru slijepo i pljuje po ostalim. Postali smo ko sekte neke. I oni na sjeverozapadu se sad izdvojili. Užas. Fuj. Ja bi volio da neko pita i AMara ko Misketa o tom odnosu i da zauvijek se javno otklone te neke priče.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:38 pm

Pola 4 trening
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:43 pm

Bravo @ponosni :palacgore:
i ko šta radi, ja tražim @jovanu greške. Budi mudonja i stavi u statistiku naš posljednji poraz u Zenici :D
I, je li Bogičević dobio žuti karton protiv Goška i nema pravo nastupa sutra?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:46 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet okt 04, 2018 12:13 pm
Ako može da vas zamolim nešto. Prvo da komuniciramo bez nekih teških riječi. Svako ima svoje mišljenje. Drugo, da damo podršku Odi. MOguće je i da je on nešto pogrešno uradio ali vijrme je da igrači shvate da moraju davati maksimum bez obzira ko bio trener. Nismo mi dovodili individualno loše igrače koliko je atmosfera bila loša. Napokon da neko presječe pa makar i pogriješio sa nekima. Taman ih sve rastjerali i ostali samo juniori treba dati podršku Odi. Treće, nemojte molim vas pisati ovdje netalentovan adjeca i sl. Svako dijete je ovdje bar jednom spomenuto kao netalentovano. Šaban, Hajdar. Daca, Kemo, Šehići, Osmanović i svi ostali koji dolaze su talentovani sto posto, ali ne mogu svi sa 17 biti nosioci ko Amir. I Baja je tek sa 21 ili 22 proigrao, a da ne spominjem ostale. Ova djeca su među 20 najboljih u BiH u svom uzrastu sto posto, ali jednostavno treba vrijeme da ojačaju fizički i psihički. Mi im svojim stavoima odmažemo samo. Aplauz svaki put bar do 22-23 godine. Kasnije po zasluzi. Treneri su tu da im daju šansu kako zasluže i kako je najbolje za njihov razvoj. Talenat je siguran, ali ne može Šaban u duelu dobiti nekog tamo seljaka. MOći će za dvije godine ili za ogdinu. Sad igra jer ima druge kvalitete, a duele trebaju dobijati Blagoja, Ivan i sl, međutim npr Ivana su protiv GOška svi odnijeli u duelu. Isto tako preskaču se djeca kod dodavanja. nekad nije stvar ni zalaganja koliko toga da se jednima dodaje lopta a drugima ne. Kad toga ne bude mi ćemo igrati dobro. i Četvrto, molim Manijake i ovog vođu jer obično samo on priča, da ne zovu igrače pred jug. TO nikad nije bilo ovdje. Nije to Željo ljudi.
Isto tako i peto morae shvatiti da Željo nije klub rezultata, nego pokret finih i normalni hljudi. Zato me sve više nerviraju kreteni na stadionu koji pljuju sve i svašta. Neki i zaslužuju ali i Amar i Miske i sl trebaju imati poštovanje svih nas. MOramo jednom zauvijke postaviti norme ko je za pljuvanje a ko ne. Ovako svako vjeruje svom izvoru slijepo i pljuje po ostalim. Postali smo ko sekte neke. I oni na sjeverozapadu se sad izdvojili. Užas. Fuj. Ja bi volio da neko pita i AMara ko Misketa o tom odnosu i da zauvijek se javno otklone te neke priče.
:palacgore: :zeljeznicar1:
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:49 pm

mirzza je napisao/la:
čet okt 04, 2018 12:10 pm
teatrale36 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:47 am
ChWilla je napisao/la:
čet okt 04, 2018 11:38 am
staviš u torbu :kafa:

puštaće radnici na ulazu posebno za početak. za sljedeću sezonu će skontati nešto bolje.
Vjerovatno neke karte ili da na svoju člansku ulaze...
uvest cemo ih nekako. Tezak je i meni, al probati zajedno ili ga prebaciti preko ovoga.
Neka preskaču :), ili lagano ispred pa zajedno da prodjemo rampu.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:50 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 12:43 pm
Bravo @ponosni :palacgore:
i ko šta radi, ja tražim @jovanu greške. Budi mudonja i stavi u statistiku naš posljednji poraz u Zenici :D
I, je li Bogičević dobio žuti karton protiv Goška i nema pravo nastupa sutra?
eno ga crveni se nas posljedni poraz tamo :D zar ga ne vidis?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:53 pm

Jel popustila Arežinu kostobolja?
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 12:53 pm

:baklja: :11:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 04, 2018 1:00 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
čet okt 04, 2018 12:50 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet okt 04, 2018 12:43 pm
Bravo @ponosni :palacgore:
i ko šta radi, ja tražim @jovanu greške. Budi mudonja i stavi u statistiku naš posljednji poraz u Zenici :D
I, je li Bogičević dobio žuti karton protiv Goška i nema pravo nastupa sutra?
eno ga crveni se nas posljedni poraz tamo :D zar ga ne vidis?
Ne znam jel' me zajebavaš ili ne, ali ja ga ne vidim. Ne hvataj me na foru ha ha ha
Svaka ti čast za temu "Na današnji dan". Taj sektor bi i zvanična trebala imati, da se svaki dan osvježava.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija