Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 4:41 pm

sta bi nam tek tosk uradio na grbavici, kad vode protiv goska :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 4:41 pm

azbaha je napisao/la:
sri okt 03, 2018 3:38 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri okt 03, 2018 3:33 pm
salle86 je napisao/la:
nedavno i ja napisah da me Jovan kao čovjek pomalo već iritira jer je hladnokrvan ali vrijeđati ovako igrače svog kluba eto onako bez ikakvih argumenata je meni dno dna
ali samo nastavi...
Jovan se napada bez ijednog argumenta, pogotovo ovim rijecima.. I sam ovaj kaze da nema namjeru argumentovati.. To je zato sto argumenata nema.. Koliko god osporavan on je nas najkompletniji veznjak.. O njegovom kvalitetu i igrama se da raspravljati.. Sigurno da nam treba bolji ali u ovom rosteru boljeg od njega nema..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Mozda Blagojevic kad mu je cejf da igra. Blagojevic iz posljednjih 5-6 utakmica je za tribina, a i zasluzio je da odmori tekmu.
nije problem, ja nisam nikad krio da mi je Jovan jedan od dražih, ako ne i najdraži naš igrač
baš iz razloga što ima mu.da da radi neke stvari koje drugi ne smiju, pa zbog toga i često griješi
i slažem se da u zadnje vrijeme on nije ni blizu onog kakav treba da bude, ali i dalje nema alternativu...na žalost
i pored toga, nisam protiv da se odmori ali sam PROTIV TOGA DA SE VRIJEĐAJU NAŠI IGRAČI NAZIVAJUĆI IH RAZNORAZNIM IMENIMA iz piscu znanih razloga (nećemo ići sad u krajnost pa reći privatnih...)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 4:44 pm

veca zna šta je uradio i zašto je suspendovan. ne bi ni njega mogli (regularno) bez toga.
gradi željo boli te *****
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 4:57 pm

S obzirom da ovdje ima dosta raje koja zna mnogo stvari oko kluba i igraca,mene interesuje da li neko zna ko su mendazeri našim prvotimcima i ako bi to mogao napisati. Mislim da bi i to mogao biti odgovor na ovu situaciju i atmosferu. Čuo sam u zadnjih par dana da je nekim našim igracima menadžer Dzeka Muminovic, što po mom mišljenju nije nikako dobro.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:07 pm

to je nužno zlo. i u najvećim klubovima, menadžer gleda sebe i svog klijenta, jer je to definicija i opis posla i egzistencija i njemu i klijentu. klubu treba glava i rep u tom dijelu, ustaljen, stručan i pametan način postupanja sa tim. i da smo posloženi (a nismo) nikad nećeš biti dobar sa svakim.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:08 pm

Ljudi, jel se sad igra jedna il dvije tekme kupa ? U ovoj fazi ?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:08 pm

Bajro ko Zec kod nas..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:08 pm

Čekao sam, rek'o klub će se očitovati, ali izgleda da neće, a trebaju se najebati majke onom mrtvom portalu, pa Ravnogorski četnički pokret bi imao objektivnije mišljenje nego ona stoka krezava, što bi za 20 maraka prodala majku rođenu
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:10 pm

Ide KLIS na 2:2
Nema predaje, vadi vadi pasose!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:11 pm

Zeljo1921 je napisao/la:
sri okt 03, 2018 4:57 pm
S obzirom da ovdje ima dosta raje koja zna mnogo stvari oko kluba i igraca,mene interesuje da li neko zna ko su mendazeri našim prvotimcima i ako bi to mogao napisati. Mislim da bi i to mogao biti odgovor na ovu situaciju i atmosferu. Čuo sam u zadnjih par dana da je nekim našim igracima menadžer Dzeka Muminovic, što po mom mišljenju nije nikako dobro.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Ko dovede igraca kojem je takva neka spodoba menadzer ruka mu se osusila, sve i da je u pitanju Mbappe za 2KM.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:19 pm

vinston.cercil je napisao/la:Ljudi, jel se sad igra jedna il dvije tekme kupa ? U ovoj fazi ?
Jedna

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:20 pm

Gledaj TOSKA sto ubi jakog GOSKA!!!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:23 pm

fcz je napisao/la:
Zeljo1921 je napisao/la:
sri okt 03, 2018 4:57 pm
S obzirom da ovdje ima dosta raje koja zna mnogo stvari oko kluba i igraca,mene interesuje da li neko zna ko su mendazeri našim prvotimcima i ako bi to mogao napisati. Mislim da bi i to mogao biti odgovor na ovu situaciju i atmosferu. Čuo sam u zadnjih par dana da je nekim našim igracima menadžer Dzeka Muminovic, što po mom mišljenju nije nikako dobro.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Ko dovede igraca kojem je takva neka spodoba menadzer ruka mu se osusila, sve i da je u pitanju Mbappe za 2KM.
Ja kazem sta sam cuo, pa bi volio da mi neko od ovih upucenijih to potvrdi ili demantuje za Džeku Muminovica

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:30 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:31 pm

Samo mi recite u kojoj kafani @KLIS danas časti :DD:
Korektno rečeno :palacgore:
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u sri okt 03, 2018 5:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:33 pm

Morzhy je napisao/la:
sri okt 03, 2018 12:42 pm
Pričajte vi šta hoćete,lik je iznio mnogo direktnih optužbi protiv predsjednika kluba , samim tim i protiv kluba i nešto se mora poduzeti. Neki demant mora ići,bez prepucavanja sa govnovodom,iznijeti našu stranu priče i to je to. Ako ništa tačno je da je Oda spomenuo Arežinu poslije GOŠK-a,a lik ne konkuriše za prvi tim 2 mjeseca. Eto dovoljnog motiva da se ovaj javi,na stranu što znamo koji se dušmanluk većinom tu krije,lik je samo iskoristio trenutak, što ne znači nužno da je sve laž.
Zna se šta slijedi za onakvu klevetu,a lik se s merakom obratio punim imenom i prezimenom...hmmm.
Elem čekamo demant pa da vidimo tačno šta je posrijedi,zasad svi samo nagađamo
Oda milim da nije sam pričao o njima nego su ga pitali šta je sa Vrranješom i Arežinom, ali hajd. Isto tako nije pravdao loš rezultat sa njima. Rekao je da je i do njega i da su svi loše odigrali.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 5:37 pm

fcz je napisao/la:
sri okt 03, 2018 5:11 pm
Zeljo1921 je napisao/la:
sri okt 03, 2018 4:57 pm
S obzirom da ovdje ima dosta raje koja zna mnogo stvari oko kluba i igraca,mene interesuje da li neko zna ko su mendazeri našim prvotimcima i ako bi to mogao napisati. Mislim da bi i to mogao biti odgovor na ovu situaciju i atmosferu. Čuo sam u zadnjih par dana da je nekim našim igracima menadžer Dzeka Muminovic, što po mom mišljenju nije nikako dobro.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Ko dovede igraca kojem je takva neka spodoba menadzer ruka mu se osusila, sve i da je u pitanju Mbappe za 2KM.
Taj lik nije dobar za vidjeti ni na slici...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 6:06 pm

Kadeti u repki BiH:


Nikola Četković (Željezničar), Amar Dedić (Red Bull Salzburg, Austrija), Belmin Bobarić (Maribor, Slovenija), Faruk Duraković (Željezničar), David Pisar (Crvena Zvezda, Srbija), Amar Drina (Željezničar), Andrija Drljo (Široki Brijeg), Aleksa Radmilović (Vojvodina, Srbija), Sergej Vitonji (Partizan, Srbija), Hamza Gasal (Željezničar), Ajdin Jusupović (Radnik), Petar Zovko (Sampdoria, Italija), Patrik Bošnjak (Zrinjski), Elmedin Kečanović (Sarajevo), Mihajlo Živković (Sarajevo), Alden Šuvalija (Sarajevo), Bakir Hukić (Sloboda), Nemanja Jović (Partizan, Srbija), Omar Beća (Željezničar), Samir Mujkanović (Sturm Graz, Austrija).


Juniori u repki BiH:

Jasmin Kršić (Željezničar), Adnan Kanurić (Stoke City, Engleska), Eldar Šehić (Željezničar), Faris Zubanović (Željezničar), Đani Salčin (Sarajevo), Dženan Osmanović (Željezničar), Adis Mujkić (Catania, Italija), Nemanja Vještica (Partizan, Srbija), Milan Šikanjić (Borac), Mateo Božić (Hajduk Split, Hrvatska), Miralem Ramić (Hertha, Njemačka), Marko Brkić (Zvijezda 09), Igor Savić (Zrinjski), Haris Kotarević (Dordrecht, Holandija), Jusuf Gazibegović (Liefering, Austrija), Milan Savić (Mechelen, Belgija), Stefan Santrač (Grafičar, Srbija), Emir Sejdović (Frankfurt, Njemačka), Enio Zilić (Željezničar), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska).



Najviše u obje konkurencije!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 6:12 pm

LARSSON je napisao/la:Kadeti u repki BiH:


Nikola Četković (Željezničar), Amar Dedić (Red Bull Salzburg, Austrija), Belmin Bobarić (Maribor, Slovenija), Faruk Duraković (Željezničar), David Pisar (Crvena Zvezda, Srbija), Amar Drina (Željezničar), Andrija Drljo (Široki Brijeg), Aleksa Radmilović (Vojvodina, Srbija), Sergej Vitonji (Partizan, Srbija), Hamza Gasal (Željezničar), Ajdin Jusupović (Radnik), Petar Zovko (Sampdoria, Italija), Patrik Bošnjak (Zrinjski), Elmedin Kečanović (Sarajevo), Mihajlo Živković (Sarajevo), Alden Šuvalija (Sarajevo), Bakir Hukić (Sloboda), Nemanja Jović (Partizan, Srbija), Omar Beća (Željezničar), Samir Mujkanović (Sturm Graz, Austrija).


Juniori u repki BiH:

Jasmin Kršić (Željezničar), Adnan Kanurić (Stoke City, Engleska), Eldar Šehić (Željezničar), Faris Zubanović (Željezničar), Đani Salčin (Sarajevo), Dženan Osmanović (Željezničar), Adis Mujkić (Catania, Italija), Nemanja Vještica (Partizan, Srbija), Milan Šikanjić (Borac), Mateo Božić (Hajduk Split, Hrvatska), Miralem Ramić (Hertha, Njemačka), Marko Brkić (Zvijezda 09), Igor Savić (Zrinjski), Haris Kotarević (Dordrecht, Holandija), Jusuf Gazibegović (Liefering, Austrija), Milan Savić (Mechelen, Belgija), Stefan Santrač (Grafičar, Srbija), Emir Sejdović (Frankfurt, Njemačka), Enio Zilić (Željezničar), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska).



Najviše u obje konkurencije!
Propo op
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 03, 2018 6:15 pm

Grbavica je napisao/la:
sri okt 03, 2018 6:12 pm
LARSSON je napisao/la:Kadeti u repki BiH:


Nikola Četković (Željezničar), Amar Dedić (Red Bull Salzburg, Austrija), Belmin Bobarić (Maribor, Slovenija), Faruk Duraković (Željezničar), David Pisar (Crvena Zvezda, Srbija), Amar Drina (Željezničar), Andrija Drljo (Široki Brijeg), Aleksa Radmilović (Vojvodina, Srbija), Sergej Vitonji (Partizan, Srbija), Hamza Gasal (Željezničar), Ajdin Jusupović (Radnik), Petar Zovko (Sampdoria, Italija), Patrik Bošnjak (Zrinjski), Elmedin Kečanović (Sarajevo), Mihajlo Živković (Sarajevo), Alden Šuvalija (Sarajevo), Bakir Hukić (Sloboda), Nemanja Jović (Partizan, Srbija), Omar Beća (Željezničar), Samir Mujkanović (Sturm Graz, Austrija).


Juniori u repki BiH:

Jasmin Kršić (Željezničar), Adnan Kanurić (Stoke City, Engleska), Eldar Šehić (Željezničar), Faris Zubanović (Željezničar), Đani Salčin (Sarajevo), Dženan Osmanović (Željezničar), Adis Mujkić (Catania, Italija), Nemanja Vještica (Partizan, Srbija), Milan Šikanjić (Borac), Mateo Božić (Hajduk Split, Hrvatska), Miralem Ramić (Hertha, Njemačka), Marko Brkić (Zvijezda 09), Igor Savić (Zrinjski), Haris Kotarević (Dordrecht, Holandija), Jusuf Gazibegović (Liefering, Austrija), Milan Savić (Mechelen, Belgija), Stefan Santrač (Grafičar, Srbija), Emir Sejdović (Frankfurt, Njemačka), Enio Zilić (Željezničar), Ajdin Hasić (Dinamo Zagreb, Hrvatska).



Najviše u obje konkurencije!
Propo op
Ma ovo je sve profa naucio ☺
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija