Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:57 pm

LARSSON je napisao/la:Miske sretan ti bajram
Bajram Serif Mubarek Olsun evo ko da sam se u dzamiji rodio
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:57 pm

Bajram Serif Mubarek Olsun Miske...odgovori covjeku hahahaha...Miske javi se.

Ko sve danas ima pravo rijeci, pa i ne cudi sto svijet od u 3 pm.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:58 pm

Valja ovo sve ovako izjaviti,ne treba odmah horski graknuti da je plaćeno, da je laž i slično. Tajming moguće da je naručen, a da ima logike što ovaj Doganov dvojnik priča, ima. Ne možeš dati nekom cenera na leđa pa ga otpisati za ovoliko za koliko si ga otpisao,ne ide...pogotovo kad svi vide konkurenciju tog igrača da je karina žešća u puno većem uzorku posmatranja. Uglavnom...i pozicija i opozicija na ovaj ili na onaj način napraviše cirkus od fudbalskog dijela Željezničara. Embel riva
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:58 pm

Pa hoce li se napokon izaci u javnost,sta vise da se suti, ko je ta opozicija,izadjite imenima i prezimenima.Pun mi je ***** vise ove atmosfere i dijeljenja nas Zeljovaca.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:59 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
uto okt 02, 2018 8:58 pm
Pa hoce li se napokon izaci u javnost,sta vise da se suti, ko je ta opozicija,izadjite imenima i prezimenima.Pun mi je ***** vise ove atmosfere i dijeljenja nas Zeljovaca.
100%
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:00 pm

Jel Misimovic otpisao ili Oda ? Bil bio problem da Miske insistira da Arezina igra, a Oda smatra da ne treba ? Bil bila prica da se petlja u sportski segment ? Mrs papci
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:00 pm

Senad "Seen" Misimovic.

@BlwD, daj napravi sliku ziv bio. :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:01 pm

Ne znam jesmo li mi toliko glupi, ne vidimo pored ociju ili jednostavno neke stvari ne zelimo da priznamo. Trn u oku je uvijek bila uprava, pocetak postenog poslovanja i ciscenje onih koji se ne zele tome prilagoditi. A lista je dugacka:

1. igraci koji ne zele da imaju ciste i jasne ugovore nego zele dodatne bonuse i lovu na ruke mimo protokola za svaki dobar potez koji urade a u mogucnosti su da manipulisu jer uvijek mogu igrati kako im qrcu cejf
2. menadzeri kojima je u cilju da guraju svoje i izvlace lovu
3. dobar dio juga za koji se zna da je izvlacio korist od prethodnih uprava
4. savez kojem ocigledno nije u cilju da se ova liga igdje razvija, da igdje napreduje i da podize ikakav nivo jer onda to znaci da ce oni imati manje talova i vise postenih ulaganja u druge klubove kako bi izjednacavali ligu ka tom nekom visem standardu
5. kladionicama koje ocigledno sve manje i manje mogu manipulisati i to osjecaju
6. svim ostalim klubovima koji znaju sta se moze desiti sa njima ako se u ovoj ligi pojavi posten i transparentan klub koji se zeli graditi, razvijati i napredovati u svakom smislu

Sve su u ovoj nasoj drzavi ocigledni talovi, pranje novca i zelja da se zaradi na bilo koji nacin pa cak i mizerna svota. Mozda grijesim (i nadam se da zaista grijesim) ali imam osjecaj da ce u par narednih kola jug traziti ostavku uprave i sve mi se vise cini da je i onaj "napad" na igrace bio dio citave ove price, a ne zaista neka cvrsta opomena za promjene.

Mnoge su stvari ovdje izgubile smisao i nama je potreban jedan factory reset, revidiranje svih postojecih ugovora (valjda je klub sastavio normalne ugovore u kojima ima pravo da vrsi revizije zbog losih partija, mangupluka i sl.), gradjenje jednog kompletno novog tima i okretanje politike kluba ka jacanju omladinskog pogona, ali takvog da se smanji uticaj menadzercica i kojekakvih uhljupa, zastita omladine, vodjenje omladine od strane samog kluba (neka varijanta osnivanja posebnog sektora menadzerstva u sklopu samog kluba kojim ce upravljati ozbiljni, posteni i ljudi sa kontaktima) a ne nekih privatnih menadzera koji ce postavljati kojekave uslove i pokusavati na kojekakve nacine da vrse uticaj, veci i kvalitetniji rad sa momcima, tezi i ozbiljniji treninzi (jer cinjenica je da se na ovim nasim treninzima ne radi nesto previse zestoko), oformiti neki vid komisije (sto da ne i od nekih legendi kluba koji trenutno ne obavljaju neke funkcije) koja ce konstantno vrsiti procjenu igraca i davati sugestije o pojedincima, otvoriti mogucnosti treneru trazeci od njega da stalno iznosi sta su to smetnje i koji su to problemi sa kojima se susrece...

Na kraju, misljenja sam da je bolje svu lovu planiranu za neke radove na stadionu preusmjeriti i ako treba isplatiti raskidanje svih ugovora, ali napraviti kvalitetan i provjeren tim na duze staze. Lova ce se vratiti ako smo konstantni, a stadion se moze napraviti za par godina. A suprotno bas i ne ide - koji ce nam q nov i moderan stadion na kojem ce nas cca. 1500 bolesnika gledati patnju iz godine u godinu.

Vrijeme ce pokazati. Nista se ne moze uraditi preko noci. Treba nam kvalitetan plan i neko ko ce izaci u javnost i iznijeti taj plan, reci kako zaista stvari stoje i sta se ocekuje. Kratkorocna rjesenja i rjesenja bez dobrog sagledavanja cjelokupne situacije i donosenja jasnih planova i vizija mogu stvoriti samo dodatne podjele kako u klubu, tako i oko njega.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:02 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 8:59 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
uto okt 02, 2018 8:58 pm
Pa hoce li se napokon izaci u javnost,sta vise da se suti, ko je ta opozicija,izadjite imenima i prezimenima.Pun mi je ***** vise ove atmosfere i dijeljenja nas Zeljovaca.
100%
Da hoce ovu prvu sedmicu nakon izbora pa neka ide sve u vraziju mater, da se konacno izadje na pravi put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:02 pm

Pa sto mu ne odgovori za Bajram dragi Miske 🤣🤣🤣

Znaci nista od Arezine, zao mi je momka, ali se on treba prvo rijesiti ovog laznog menadjera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:03 pm

storm_raider je napisao/la:
uto okt 02, 2018 9:00 pm
Senad "Seen" Misimovic.

@BlwD, daj napravi sliku ziv bio. :D :D
Ja vec poceo ovu pravit

slika
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:04 pm

Evo odgovor Misimovica: Na koljena pljuvaci :)

Od ovog menadzera ja kontao onaj pokusaj od pjevaca sto je imao onu pjesmu "Robijasi, Robijasi, Robijasi"
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u uto okt 02, 2018 9:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:05 pm

A samo da je Bajram banku udijelio menadzeru...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:09 pm

Pored sve zajebancije, nije ovo dobro nikako, ovo povlacenje po medijima. Ode prica u eter, tacna ili ne, ode.
A pogotovo sad nije vrijeme za ovakve stvari, atmosfera je ionako losa.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:11 pm

Ovo je sve planirano i organizovano !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:12 pm

Sada ce novi iz nafatlina izlaziti sa pricama...mozda se na kraju ispostavi da je Arezina ustvari dijete Misimovica
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:13 pm

Mi se umoriti nećemo.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:13 pm

Elegant je napisao/la:
uto okt 02, 2018 9:11 pm
Ovo je sve planirano i organizovano !
Imam osjecaj da nam je ekipa rastavljena na dva dijela: ovi novi sto su dosli njima se igra a ovi stari njima se ne igra.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:14 pm

Grbavica je napisao/la:
uto okt 02, 2018 9:09 pm
Pored sve zajebancije, nije ovo dobro nikako, ovo povlacenje po medijima. Ode prica u eter, tacna ili ne, ode.
A pogotovo sad nije vrijeme za ovakve stvari, atmosfera je ionako losa.
Ali bas,meni ovo nije nimalo za cirkusa
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 9:14 pm

Menadzer, demograf, voli, navijace, voli Bosnjake koji su u Prijedoru manjina, ne voli Krcmarevica, bas sad NAZOVE jedan portal da kaze da mu je neko na bajramsku poruku opalio "seen".
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija