Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:00 pm

exbabilon je napisao/la:
uto okt 02, 2018 11:57 am
Ma na stranu sve al mi smo procitani i svako ko ima iole kondicije da nam izadje visoko i stane blizu Blagojevicu i Curjuricu je u velikoj prednosti. Guramo lopte na krila, svaki deseti centarsut je upotrebljiv, ako imaju bar jednog stopera poput onog Ignjatovica iz Slobode, bezbjedni su. A naprijed ce im prije ili kasnije ispasti kakva takva sansa jer smo nesigurni, spori, mlohavi.
I ovo je istina. Kada igrači podbace, onda ni ta pročitana igra ne prolazi i onda nemaš nikakve igre.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:04 pm

Jbg tako to ide kad imas krila za ku*ac i kad ti je glavni vezni igrac bolik*rac.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:09 pm

azbaha je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:04 pm
Jbg tako to ide kad imas krila za ku*ac i kad ti je glavni vezni igrac bolik*rac.
A roster takav da nikakvo drugo krilo nemas na raspolaganju, a kad bolik*rac izadje jos gore izgledamo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:10 pm

CURVA je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:06 pm
storm_raider je napisao/la:
uto okt 02, 2018 9:15 am
Ja cu sve ostaviti da odem na trening i da im koju kazem. Kada sam budala...
povedi i durgu mozda skontate jos neku akciju :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Izvini, ovo je vec 10ti put da ovakve stvari pises, a nisam reagovao, vidim da nije ni Durgo, pa hajde da te upitam kada si navalio.

Je li tebi ona akcija farbanja reflektora za ismijavanja?
Ako jeste, sta tacno?
Je li se tebi ne svidja kako reflektor sada izgleda i 1921 logo na njoj?
Hajde mi ovo odgovori, pa da znam je li se samo zezas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:10 pm

es ce sport .ba/kljucna-utakmica-zmajica-vinko-marinovic-objavio-spisak-za-portugal/
Evo Anel pozvan u repku.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:15 pm

Jazvic i Veseli su sigurno upgrade u odnosu na trenutne Zajma i Zeca, o Sinanu i dodatnoj kreaciji necu ni da govorim koliko bi nam znacio.
Pa recimo Vranjes da igra kako zna, pa Arezina... uz ove sad sto imamo Zeljo fakat ima odlicne pojedince za PL BiH.

Treba razumjeti trenutak u kojem se nalazimo, postediti omladinu psovki, zbiti redove i nadati se da ce neko od ovih ponijeti sveti plavi barjak pa da konacno krenemo pobjedjivati... pobjede najbolje lijece rane
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:18 pm

Plavi su trebali odigrati susret u subotu od 18:30 sati, ali će susret odnosno njegov termin odigravanja biti pomjeren. Kako smo uspjeli saznati, na zahtjev MUP-a Kantona Sarajevo, zatraženo je da se utakmica odigra u petak od 18 sati. S obzirom na to da se u nedjelju održavaju Opšti izbori u BiH, što zahtjeva dodatne mjere sigurnosti, iz kantonalnog MUP-a su zatražili promjenu termina. Zvanična potvrda termina utakmice bit će poznata tokom dana, nakon konsultacija klubova i N/FS BiH

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/sazn ... ici/132711
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:20 pm

Nek im mup dodje na utakmicu jebaoo ih mup vise...
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:22 pm

storm_raider je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:10 pm


Izvini, ovo je vec 10ti put da ovakve stvari pises, a nisam reagovao, vidim da nije ni Durgo, pa hajde da te upitam kada si navalio.

Je li tebi ona akcija farbanja reflektora za ismijavanja?
Ako jeste, sta tacno?
Je li se tebi ne svidja kako reflektor sada izgleda i 1921 logo na njoj?
Hajde mi ovo odgovori, pa da znam je li se samo zezas.
Nemoj ga napustice forum. :lol:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:23 pm

Od jutros F5 na zvanicnoj sve u nadi da ce biti neko obavjetenje iz kluba o kaznama ili suspenzijama za igrace.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto okt 02, 2018 12:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:26 pm

:lol: :lol:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:29 pm

CURVA je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:24 pm
storm_raider je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:10 pm
CURVA je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:06 pm


povedi i durgu mozda skontate jos neku akciju :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Izvini, ovo je vec 10ti put da ovakve stvari pises, a nisam reagovao, vidim da nije ni Durgo, pa hajde da te upitam kada si navalio.

Je li tebi ona akcija farbanja reflektora za ismijavanja?
Ako jeste, sta tacno?
Je li se tebi ne svidja kako reflektor sada izgleda i 1921 logo na njoj?
Hajde mi ovo odgovori, pa da znam je li se samo zezas.
:zid: :zid: :zid: :zid: pa jel moguce normalno da je zajebancija i licno sam vise pua ucestvovao u njoj cak smo i u firmi zajedno skupljali pare i uplacivali .
Durgo zna da Vas uvijek spominjem jer ste se najviise trudili jedino sto ste morali na kraju malo svojim rucicama :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: jer se nije dovoljno skupilo -
E nisi normalan. Povukao si me za zivac, bjezi tamo. Hajde malo i ti da rucicama farbas. :ganja:

Salu na stranu, bice jos dosta akcija ako Bog da i ocekujem da ucestvujes.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:29 pm

kremenko je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:40 pm
Posten izvjestaj BHT i Kristica.
Spomenuo je i pravilo FIFE da ako se kontakt nastavi u 16 da je penal.
Kjosevskom treba oduzeti kapitensku, 50% plate narednih 6 mjeseci i hladjenje na klupi do polusezone. Držati ga do zadnjeg dana ugovora, taman ode dzaba.
Pa ne bih se baš složio. Prvo je pričao kako je faul napravljen van kaznenog prostora i nastavljen unutra, a potom o tome kako će Komitet za suđenje imati pune ruke posla. Cijela tirada o penalu, a naš penal čist kao suza. To komentatori ne rade. Spomenuo je i diskutabilan penal za Gošk. Taj isti Kristić u jednom od svojih prenosa je falsificirao i međusobni skor pitara i nas. Naravno na štetu Želje, kao i konstataciju kako je Svez odlučio da nam napravi krov na Istočnoj tribini. Protiv MDK se ne prikazuje šansa Krpića iz prve minute i volej Zeca, nakon sjajne dijagonale Čurjurića. Toliko o objektivnosti urednika sa BHT sporta.

U emisiji je najviše priče bilo o Želji. Dogan konstatuje da Željo nema nikakvu igru, a da Sarajevo igra najljepši i najbolji fudbal. Svi smo svjedoci kako su pitari tim najljepšim i najboljim fudbalom dobili Široki, Radnik i iz Kupa izbacili Velež. Pričao je i o tome kako Uprave (čitaj Uprava Želje) trebaju znati kako se izlazi iz krize, a to se uči na fakultetu. Naravno, sve sa određenom dozom sarkazma i ironije u jednom. Uglavnom, negativan publicitet je akcentiran na Želju. Oni odlično znaju kako se pravi negativna atmosfera i znaju koliko mas-mediji utiču na klimu i ambijent u samom klubu. Ja se ne sjećam kada su nešto afirmativno rekli o Želji (urednici i njihovi stalni gosti u studiju - Dogan).

Da ga yebeš, ne može biti slučajno.

Jedno fudbalsko pitanje za naše navijače. Kada je zadnju put Blagojević ušao u neki duel i iz njega izašo ka pobjednik? Može lakše pitanje. Ulazili ikako u duele Blagojević? Da ili Ne? :D
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u uto okt 02, 2018 12:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:30 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:32 pm

Morzhy je napisao/la:
uto okt 02, 2018 11:42 am
Premier je napisao/la:
uto okt 02, 2018 9:49 am
Zvizde ljudi jer vide da nasa djeca vec dugo stagniraju, nema pomaka, jedna dobra 6 losih i tako, igraju radi reda.Nista Saban nije ponudio da se moze reci e njegova utakmica njegov pas i sl, nista on bolji nije od Dade Sadikovica prije par godina kad je igrao.
Eto ti na svom poslu,ili čime se već baviš napreduješ iz sedmice u sedmicu,nema šanse da nekad podbaciš,da ti se nekad ne radi,da te jednostvano mrzi upaliti računar,kamoli šta drugo...
Zviždiš boljem, a aplaudiraš gorem,toliko o kompetentnosti u ocjenjivanju napretka bilo koga
Neko ko u 2 godine podbacuje na poslu i ne pokazuje znake napretka kakav se trazi da bi odrzao firmu uspjesnom, sigurno nece ostati na istoj poziciji na tom poslu i kad tad ce ga zamjeniti neko ko je perspektivniji i kvalitetniji... umjesto 6000 da nas dodje i kad klub igra dobro i lose nas dodje 2000 i ti ocekujes da ce se pljeskati nekom pri losim utakmicama, pogotovo kad si imao velika ocekivanja od tih igraca
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:33 pm

Bice Veca i suspendovan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:36 pm

Eto Veci oduzeta traka i još pokrenut disciplinski jel?
haj nek ej krenulo konačno!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:36 pm

Vortex je napisao/la:
uto okt 02, 2018 12:36 pm
Eto Veci oduzeta traka i još pokrenut disciplinski jel?
haj nek ej krenulo konačno!
Vidjet cemo ko je sljedeci
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:37 pm

Znaci protiv Celika ljudina na golu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 12:37 pm

ćemana na gol, najboljeg golmana tj. rekreativca i ikonu na klupu.
štaš..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija