Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:02 pm

Ja vam garantujem da ce igraci tj. ovi pojedini protiv Celika na silu igrati na pobjedu mimo svoje volje, na zalost bojim se da se nece nista promjeniti.

Sramota sta su uradili u ove dvije od tri domace utakmice koja su mogle biti prekretnica pred Zrinjski i naredne utakmice. Ovo zaista treba ispitati i krajnje je vrijeme da se trule jabude odrstrane iz tima.

Protiv Zrinjskog bi mogli da dozivimo katastrofu sa ovim igracima jer oni rade za interese nekog drugog ne kluba. Treba na vrijeme reagovati !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:06 pm

Ama ljudi neće se ništa promijeniti ma kolko mijenjali formacije ili pojedine igrače klupirali ili šta li ja znam već sve dok se ne izliječi hronična kur.cobolja koja je sad uzela epidemijske razmjere. Nije ni Amar Osim imao top igrače sa svim pozicijama, čak naprotiv al je izvlačio maximum od njih. Zbog toga smo imali igru. Jednostavno sve je u glavi i tu treba posložiti stvari. Nama je Jovan nezamjenjiv jer nam se sva igra bazira na njemu. Prespori smo. Naravno da će se frajer onda tako i ponašati. Jednu odigra kako valja a 3 prespava. Zna da je nezamjenjiv i nema motiva odnosno može mu se. To j taj kritčni trenutak. Svi treneri u skorijoj prošlosti su se bazirali na istom sistemu igre koji je prevaziđen. Sad Oda to pokušava posložiti a to znači da pojedini igrači na terenu gube status nezamjenjivih koji imaju pa se stvari otpor od takvog pristupa. Ne prihvataju promjene i konstantnu trku pa se sad lome koplja. Dugo vremena nama je pojedinac bio ispred tima, zato i nema drugarstva, zajedništva i niko nikad ne priskače u trku, ne pomažu jedni drugima a to protivnici osjete i napadaju najslabiju kariku. Sve se to može srediti kad se poslože stvari u glavi i to lakše nego što mislimo al mora se napraviti rez, mora. Mogu samo misliti njihove priče u svlačionici. Tipa Ma veze on nema, mi smo najpametniji.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:06 pm

Ne znam za vas, ali sam pun nekog optimizma, da će sve krenuti na bolje, jer su ovi "kanceri" javno prozvani i da ce sve biti lakse..
ODA samo jako!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
igla
Postovi: 3635
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:11 pm

:zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: igla, dana/u sub okt 06, 2018 12:07 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:12 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
pon okt 01, 2018 2:57 pm
Morali bismo raditi nešto ozbiljno na načinima na koje rješavamo probleme. Problemi su sasvim normalna stvar. Kriza rezultata i kriza igre, to je i na najvišem nivou jednostavno pravilo, da se mora desiti kad-tad u toku sezone, i vrlo su rijetki timovi koji odrade čitavu sezonu bez ijedne ozbiljnije krize. Na dnu Evrope, što mi svakako jesmo, situacija je još osjetljivija. Ali klubovi se ne razlikuju u suštini po tome da li imaju ili nemaju probleme, bez obzira na kojem nivou pričamo, nego po načinima na koji probleme rješavaju.

Kako mi rješavamo probleme, u ovom sad slučaju?

Prvo, šta je uopće naš problem, osim toga što ne znamo da rješavamo probleme? Mislim da će se većina složiti da je problem to što nemamo tim na terenu. Trenutno najvažniji problem, uzrok ove krize rezultata i krize igre, jer i ono malo što se po tom pitanju popravilo dovođenjem Odovića, začas se raspalo. Zašto nemamo tim, nemam sad ni vremena ni živaca da pišem, o tome bi se moglo i trebalo pisati osvrćući se bar nekoliko godina unazad, te naročito uzeti u obzir šta smo sve sami sebi uradili od kraja prošle sezone pa do ovog trenutka tekuće sezone.

Ali na stranu sad i to, dakle, upali smo u krizu, što je bilo sasvim očekivano i logično da će se desiti, mnogo vjerovatnije da će se desiti nego da se neće desiti - i kako je rješavamo?

1. Prvi kiks sa Odovićem, remi protiv Krupe na Grbavici. Izaberemo dva žrtvena jarca da ih odstranimo iz ekipe. Jedan došao u Želju jučer, a drugi prekjučer. Rezultat: dignemo se dva kola, pa onda grohnemo još gore.

2. Nakon kiksa protiv Slobode, kako smo ovdje obavješteni, svim igračima neselektivno se odbija pola plate, uz prijetnju još većih rezova ako se ne pobijede naredne utakmice. Velika većina je ovdje to podržala. Koliko sam upratio, ja sam bio ovdje jedini bio koji je napisao da mi se to ne sviđa kako se izvelo, iz niza razloga koje sam tad pokušao obrazložiti. Ne samo zato što se kažnjavaju svi, i krivi i nedužni, nego zato što su male šanse da se na taj način ujedini i digne ekipa. Rezultat: protiv GOŠK-a još veća sramota.

3. I šta sad, poslije nove blamaže? Igrači na kraju utakmice dovedeni pred jug, da im se i tu prijeti i da im se i tu drže predavanja. Da im sad objasne navijači šta znači Željo, isti oni navijači koji su na kraju prošle sezone objavili da im trofej kupa ništa ne znači, prozivali da su ulaganja mazanje očiju i ove sezone nas svaku domaću utakmicu oštete za par hiljada maraka.

Rezultat? Eto, vidjet ćemo ubrzo. Možda mi i pobijedimo sljedeću Čelika, zato što realno imamo bolje igrače, ali tim se ne pravi ovako, u atmosferi smaka svijeta, nasilu, uz prijetnje novčanim kaznama i batinama, kroz beskrajne analize ko je trulija jabuka u svlačionici, koga ovaj put sve treba otjerati...
Samo reci da smo im trebali jos i k.urac popusiti jer sinoc nisu bili u stanju g.uziti, jers u izje.bali nas par hiljada na stadinu.

Ljudi bozji ovo je bagra i sa bagrom treba zestoko.

Cijeli zivot sam odrastao i proveo na Alpasinu i ta ulicna skola me je naucila da nikad nema povlacenja i da ako treba da se bijes bijes se po cijenu batina i svega. Ako neko na tebe udari silom vrati mu. E tako treba i sa ovim nasim p.ickicama samo mangupski.

Pa mi svoja m.uda pojedosmo sa finocom, kupi clanksi, kupi godisnju, kupi dres, obezbjedi im karantin, obezbjedi im dobar teren, obezbjedi im sve sto pozeljeti mogu, a kako nam oni vracaju. klosarski.

E pa moji klosari znajte da na tribinama ima navijaca koji su odrastali po najvecim i najgorim mahalama ovog grada i isti mi takvi ne posustajemo kada neko dira nesto nase, a vi ste uboli tamo gdje ne treba, znajte da nam je prekipilo, mogu ovi momci sa juga da vam pricaju sta hoce ali sada ste uboli mnogo stariju raju koja je prezivjela rat i monogo stosta i nama je Zeljo kao član porodice, a svi znamo kako se brani neko od najblizih
Alea iacta est!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:16 pm

sad će opet nas u novembru krenuti serija, pa ćemo opet svršavati na prijelazni rok i "timski duh" u antaliji, pa će nam opet doći april i tačdaun.
nevjerovatno da svake godine, u isto doba, nas ne ide, pa krene, pa dođe fijasko, pa nas opet krene, pa pauza, pa nas ide rezultat, i na kraju šamarčina.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:18 pm

Evo malo distrakcije.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:21 pm

sahmat je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:06 pm
Ne znam za vas, ali sam pun nekog optimizma, da će sve krenuti na bolje, jer su ovi "kanceri" javno prozvani i da ce sve biti lakse..
ODA samo jako!
Blago tebi. Ja sam s druge strane od bijesa, zašao u stanje ravnodušnosti. Jednostavno ne vidim rješenje za ovu trenutnu situaciju, niti se ono nazire. Očekivao sam neke drastične rezove, da se jutros objavi, ali čim sam čuo da je gospoda dobila dan odmora, znao sam koliko je sati. Valja se kilaviti s njima bar do zime, nakon toga ako ostane ista klika, da se odmah selamim sa sezonom. Da ne bude poslije, eto mi se nadali nečemu, a oni nas sjebaše na proljeće kao zadnjih par sezona.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:23 pm

Što se tiče svlačionice, ja iskreno nemam uvida da je bilo problema osim što ne vidim pravo druženje. Mi smo znali, po deset nas da se družimo i kad je dobro i kad nije, e toga fali ovdje, rekao je Milomir Odović.

Gledam jučer igrače na zagrijavanju, prilikom izlaska na teren te posljednjih priprema pred početak utakmice. Nema tu puno zajedništva, okupljanje u krug onako reda radi izgleda, da se zadovolji forma. Eldar Šehić prilazi svojim saigračima da se pozdravi sa njima, a upravo treba da bude suprotno. Da svaki od njih, naročito iskusniji priđu baš tom Eldaru Šehiću i pruže mu maksimalnu podršku i dodatno ga nabriju pred sami meč. To ne možemo očekivati od skupine individualaca koji su očigledno zaboravili kako je to bilo kada su oni počinjali svoje seniorske karijere. Tu podršku treba dobijati 90. minuta prije svega od svojih saigrača na terenu, naročito onih iz odbrane kao i kapitena. Ja to jučer nisam vidio.

Koliko njih priča sa mlađim igračima? Koliko njih dijeli savjete mlađim igračima, na treninzima i u toku utakmice? Koliko njih je nakon treninga otišlo sa jednim od mlađih igrača na kafu? Onako da se ispričaju kao stariji i mlađi brat, rođak? Da popričaju o problemima u igri, koje stvari treba popraviti, kako da ih popravi?

Nema zajedništva, nema osjećaja pripadnosti određenoj zajednici, određenoj grupi koja teži ka istom cilju. Pogriješiće jedan od njih ali zato će tu grešku pokušati ispraviti njegov saigrač pa ako uspije dobro i jest, ako ne, uvijek ima popravni. Koliko smo puta to vidjeli u prethodnim utakmicama? Ne možemo ni vidjeti kada se ne druže. Halalio bih sad tri boda iz naredne tekme samo da pročitam na forumu ili da čujem od raje da je viđeno njih x u kafiću pa makar i u 11 navečer kako sjede zajedno i zajebavaju se.

Pa nakon određenog vremena kada počnu stvarno ličiti na društvo i određene stvari na samim utakmicama će se mijenjati. Fauliraće našeg igrača, skočit će za vrat i sudiji i protivnicima jer "to se tako ne može raditi na našem terenu i našem prijatelju pa onda tek i saigraču". Stvoriće se neka šansa na 17-18 metara od gola, imamo više kandidata za slobodni udarac. Nek' vala ošuta ovu Čurjurić al' ako usere sutra ću ga baš na kafi zajebavat oko toga. Igrajte tako da ulazite u šanse, da stvarate prilike i za te slobodnjake, takmičite se (u dobru :D) i tokom same utakmice ali u glavi morate imati jedan cilj a to je rezultat TIMA a ne vas kao pojedinaca.

Odeš na termin prvi put pa ti bude malo nezgodno ako ne znaš raju, ne znaš kako ko igra, koliko „zapinje“, je li ters ili zajebant. Pa odeš na kafu poslije toga sa njih par i odmah imaš drugačije mišljenje i postanu ti draži, osjećaš se ugodnije u društvu. Pa kažeš sebi: "E vala ću doći i naredni put, dobra su raja pravo". Već naredni put te popusti onaj grč što si imao prvi put, vidiš da su te svi prihvatili, znaš otprilike i ko kako igra, koliko shvata ozbiljno te stvari. Pa odeš opet na kafu i tako iz sedmice u sedmicu taj ti termin postane rutina, dobra zajebancija, druženje prije svega. Možda jeste glupo porediti termin i utakmicu na kojoj igraju profesionalci ali suština je ista.

Lakše će se podnijeti i poraz kada isti teško padne i Jovanu i Ivanu, Krpiću, Vedranu i Zajimu. Kada su svjesni da su usrali svi, da su mogli mnogo bolje odraditi neke stvari pa će reći:"Šefe, znamo gdje smo griješili, jebiga dešava se, moramo to uigrat mnogo bolje do naredne utakmice". Teško to možemo očekivati od ovih igrača jer egoizam izbija iz pojedinaca. Ne igraju oni utakmice za FK Željezničar. Oni igraju neke svoje utakmice u glavama, da dokažu nekome nešto. Sve dok sa takvim stavom budu dolazili na utakmice, naročito na Grbavicu mi tu mnogo hajra vidjeti nećemo.

Krenut će nas, odigraćemo opet 3-4 dobre utakmice, možemo i Zrinjskog razvaliti u Mostaru, ali sa prvom manjom krizom koja naleti na površinu će isplivati egoizam, sebičnost i manjak poštovanja prema Željezničaru, prema Grbavici, prema navijačima, treneru i upravi. Tad kreću priče o platama, o tome kakav je ko igrač, dere li se previše na terenu i slične gluposti. Drugarstvo sigurno nije jedini recept za uspjeh ali mišljenja sam da nama to trenutno stvara mnogo veći problem nego što je sam kvalitet ekipe. Ne mogu se družiti samo pred karantin kada su dužni i obavezni da budu zajedno. Tu je upravo i srž funkcije kapitena jedne ekipe. Nije njegov zadatak da prvi izađe na teren, razmijeni zastavice sa protivničkim kapitenom, odabere stranu ili loptu te se uslika sa sudijama. Očigledno naš nije svjestan svoje uloge i koliko je ona značajna za ekipu i prije svega dobro atmosferu unutar iste.

Vakat je da se počnu ponašati kao igrači najtrofejnijeg i najboljeg kluba u državi u apsolutno svakom mogućem smislu tih riječi. Ko to ne želi ili nije u stanju, fudbalski svijet je ogroman i neka potraži svoju sreću negdje drugo. Ne bih da ulazim u analize da li nam fali igrača na određenoj pozicij jer vjerujem da smo tu svi istog mišljenja. Na hajr.

Nasrah se ja al' ne može više pod kožu fakat.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:24 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:16 pm
sad će opet nas u novembru krenuti serija, pa ćemo opet svršavati na prijelazni rok i "timski duh" u antaliji, pa će nam opet doći april i tačdaun.
nevjerovatno da svake godine, u isto doba, nas ne ide, pa krene, pa dođe fijasko, pa nas opet krene, pa pauza, pa nas ide rezultat, i na kraju šamarčina.
Ako ih opet pošalju za Antaliju, onda Misimović nije dobar u glavi! Ne bi oni meni maknuli iz Bosne, samo ih na planine slati, eno im hibrid i grijači, nek' tamo šutaju loptu. 'ebo ih svako njihov i kada dođoše u Želju!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:32 pm

cipiripi je napisao/la:Ja bih zamolio ekipu 1921 da postave jednu kameru unutar svlacionice i da vidimo o cemu to igraci pricaju prije uttakmice, ili da nam cesce prave reportaze sa treninga pa da se uvjerimo u njihovo ponasanje i njihove klanove
Nemoj Boga ti ko ce opet Bogijevu prangiju gledati...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:35 pm

U koliko je sati sutra trening.

Zatvorite ih 8 sati na stadion molim Vas, na to imate puno pravo. Ako imaju ugovor o radu i ako su prijavljeni na određenu satnicu iskoristite to maksimalno.

Pa jeste li vi svjesni da nasi igraci imaju UKUPNO 18 radnih sati u toku jedne sedmice tj. 70 radnih sati mjesecno, pored toga imaju placen stan, hranu BOGOVSKA PRIMANJA i sve ostalo sto ih sljeduje po ZAKONU.

Neka mi se javi samo jedna osoba na ovom forumu koja ima iste ili slicne benefite i ja mu dajem svoju platu odmah.

Mi obicni radnici, studenti srednjoskolci, penzioneri odvajamo od svoji usta i usta svojih porodica, savadjamo se sa svojim zenama, majkama, djevojkama da bismo dosli na utakmicu i nasim "IGRACIMA" dali podrsku i obezbjedili im da oni imaju jedan lagodan zivot i da nas karaju kada su god u prilici. JE LI DOSTA?
Alea iacta est!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:36 pm

Grbavica je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:32 pm
cipiripi je napisao/la:Ja bih zamolio ekipu 1921 da postave jednu kameru unutar svlacionice i da vidimo o cemu to igraci pricaju prije uttakmice, ili da nam cesce prave reportaze sa treninga pa da se uvjerimo u njihovo ponasanje i njihove klanove
Nemoj Boga ti ko ce opet Bogijevu prangiju gledati...
E tu istu prangiju i jos par njih mi pusimo vec trecu godinu za redom
Alea iacta est!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:39 pm

Sinoc su ima navijaci poslije tekme odrzali fin govor i dali doznanja da vise nema zayebancije, poslije utakmice im usli u svalcionicu i opet odrzali govor.

Svi su uz Odu jer znaju da ovi igraci mogu kad hoce sto su i dokazali, al prije svega trebaju postati jedan tim!! Svi za jednog da budu!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:40 pm

voltron30 je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:24 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:16 pm
sad će opet nas u novembru krenuti serija, pa ćemo opet svršavati na prijelazni rok i "timski duh" u antaliji, pa će nam opet doći april i tačdaun.
nevjerovatno da svake godine, u isto doba, nas ne ide, pa krene, pa dođe fijasko, pa nas opet krene, pa pauza, pa nas ide rezultat, i na kraju šamarčina.
Ako ih opet pošalju za Antaliju, onda Misimović nije dobar u glavi! Ne bi oni meni maknuli iz Bosne, samo ih na planine slati, eno im hibrid i grijači, nek' tamo šutaju loptu. 'ebo ih svako njihov i kada dođoše u Želju!
Svi to isto kažemo. Ali džabe, daj mahalcima sve, iskeširaj da se osjećaju kao begovi.
Daj im jedne pripreme zimske da se ventraju po Bjelašnici, vjeruj da će krv propišati narednih godinu dana da im vratimo sljedeće zime Antaliju, masaže, bazene, dobre terene, kupanje u sred zime na moru..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:41 pm

Koji navijaci? Oni koje kup ne interesuje ili oni koji pisu parole o farbanju ociju, pale po dvije baklje na utakmici i stete klub hiljadama maraka? Ti navijaci jel?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:49 pm

Ovako i ja imam 55 kuka i nece mene jebavat neke cele vece i bogi.Hajmo se skupit protiv Celika i budu li ovako srali uletit u teren prekinut tekmu i zakljucat u svlacionicu.Onda donjet ispisnice i da potpisu da dobrovoljno odlaze iz kluba bez ikakve odstete.Dosta je vise balavurdijo.
 
Avatar
igla
Postovi: 3635
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:55 pm

@hurmasica :palacgore: :palacgore:
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:56 pm

mamba21 je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:39 pm
Sinoc su ima navijaci poslije tekme odrzali fin govor i dali doznanja da vise nema zayebancije, poslije utakmice im usli u svalcionicu i opet odrzali govor.

Svi su uz Odu jer znaju da ovi igraci mogu kad hoce sto su i dokazali, al prije svega trebaju postati jedan tim!! Svi za jednog da budu!
Ako su navijaci usli u svlacionicu, podhitno zabraniti igracima da idu na jug poslije utakmice.Sramota grupica klosara koja steti klubu i koja je dobra s onim ko radi iza trenera, i oni ulaze u svlacionicu.Sramota za jedan klub kao sto je ZELJEZNICAR!!! ne zna se ko su vece piqke, navijaci ili igraci.Fuj na sta smo spali, da nas jbe gosk i da nas prozivaju fukare l.Stvarno ostalo je samo ime...ustvari nije ni ime, nekad smo bili The Maniacs...
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 3:57 pm

Grbavica je napisao/la:
pon okt 01, 2018 3:41 pm
Koji navijaci? Oni koje kup ne interesuje ili oni koji pisu parole o farbanju ociju, pale po dvije baklje na utakmici i stete klub hiljadama maraka? Ti navijaci jel?
Joooj pa i to kad sam vidio one 2-3-4 zapaljene baklje htio sam se raniti

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Google [Bot], igla, Occasionally, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, Zaki87 i 41 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija