Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:55 am

Zasto se uopste diskutuje Odovic? Zar nismo prije par sedmica svi deklarativno bili da on ostane trener makar ispali iz lige? Zar necemo sportski segment sa dugorocnom vizojom? Zar necemo da mijenjamo trenere kao na traci? Sve moze, i suspenzije i plate, i ako treba prazne tribine do kraja sezone, trener se nece mijenjati i tacka. Dosta vise.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:57 am

Zar ne bi trebalo da se zna ko ce koje prekide izvoditi? :oops1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:59 am

sam kažeš deklarativno...e to je to.
gradi željo boli te *****
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:07 am

Ako ne budemo naučili igrati protiv visokog presinga, nećemo pobijediti nijednu utakmicu sa nabijanjem. Svi su sada očigledno provalili da ako nam visoko izađu, ne iznosimo loptu dobro i pokušavamo na silu preko bekova iznositi lopte. Također, ova ekipa se ne može porediti sa ekipom iz prošle ili pretprošle godine, tada smo imali konstantno po par najboljih igrača u ligi u našoj ekipi a to više nije slučaj.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:08 am

Ali sta se moglo desiti u zadnjih mjesec dana? Pa igrali smo kao sat prije pauze.. Igrali smo najljepsi fudbal u zadnjih nekoliko godina.. Imali smo ocite probleme sa fizickom spremom ali igrali smo bar onaj sat dok smo imali kuveta.. Igrali smo lopte.. Sada ne igramo ni pet minuta.. Yebeni gosk nam citavu utakmicu igra presing na Grbavici na koji mi nemamo odgovor.. Ovom Gosku bi pet komada uvalili prije mjesec.. Sta se desilo na reprezentativnoj pauzi? Posle te pauze svi igraci osim Sinise su neprepoznatljivi, ubijeni u pojam, iprepadani i bez trunke samopouzdanja.. Bezveze je upirati i izdvajati pojedince kada su svi losi.. Otkud preko noci taj strah.. Mali Sehic je sinoc bio oduzet od prve minute od tog nekog straha, Saban isto tako.. Hej, pa protiv Goska se igralo, nije liga prvaka.. Ostali isto tako utuceni do maksimuma..

Protiv Slobode mi je ostala jedna situacija u sjecanju kada je Krpic nakon nekog duela na centru ostao lezati i Curjuric mu pruza ruku da mu pomogna na sta Krpic nesto tersa i odbija pomoc.. Mozda ne mirisu ni Ivana zbog simpatija koje su mu navijaci javno iskazali.. Ocito je to da nema drugarstva, cak i da se pojedinci ne mogu ocima smisliti ali haj budi pametan pa odgovori zasto je to tako..

Celika moraju dobiti kako znaju i umiju.. Neka kupuju sudije, dogovaraju, boli me qrac ali dobiti se mora.. Onda ih na pauzi sakama udarati dok ne dodju pameti i dok ne skontaju da je Zeljo institucija koju ne smiju brukati..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:14 am

Paranoja je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:07 am
Ako ne budemo naučili igrati protiv visokog presinga, nećemo pobijediti nijednu utakmicu sa nabijanjem. Svi su sada očigledno provalili da ako nam visoko izađu, ne iznosimo loptu dobro i pokušavamo na silu preko bekova iznositi lopte. Također, ova ekipa se ne može porediti sa ekipom iz prošle ili pretprošle godine, tada smo imali konstantno po par najboljih igrača u ligi u našoj ekipi a to više nije slučaj.
Pokušava on njima svaki trening pokazati kako protiv visokog presinga, šta da se radi i oni to čak i solidno odrade NA TRENINGU...Kada dođe utakmica ne znaju ni ono osnovno a ne odgovoriti na visoki presing sa par brzih, tačnih dodavanja, sa kretnjama koje oni uopšte ne rade na utakmici...Da ne povjeruješ...Ne amnestirajući Odu, ima ovdje i njegove krivice, ali igrači ne urade ni 5 posto od onoga šta im se govori na treningu...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:15 am

zubanovic89 je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:55 am
Zasto se uopste diskutuje Odovic? Zar nismo prije par sedmica svi deklarativno bili da on ostane trener makar ispali iz lige? Zar necemo sportski segment sa dugorocnom vizojom? Zar necemo da mijenjamo trenere kao na traci? Sve moze, i suspenzije i plate, i ako treba prazne tribine do kraja sezone, trener se nece mijenjati i tacka. Dosta vise.
O kakvoj dugorocnoj viziji sportskog segmenta pricas? Ne zna se trenutno ko pije a ko placa. Trener izjavljuje da ga igraci ne slusaju, sto znaci da nema autoritet, izjavljuje da nema drugarstva medju igracima itd. Igraci se svadjaju ko ce izvesti slobodnjak, korner itd, jer im nije prije utakmice podijelio zadatke, ko je zaduzen i za sta je zaduzen itd.. To dugorocna vizija?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:15 am

Sinoc je Gosk,nedavno Sloboda,djelovali u najmanju ruku kao europska ekipa spram nas. Od trke,pasova,otvaranja. Evo recimo sto ste sinoc vidjeli od strane Goska,kada ste vi to vidjeli u nasoj ekipi. Shvatate li vi u kakvom smo mi kurcu.
Busamo se nekim imenima u timu,a igrqci nam osnove fudbalske igre ne kontaju.
Imamo skup mahalskih igraca ,neupotrebljivi za ozbiljan fudbal.
Mislim da je dosta vise prica,ovaj ima muda,ovaj ima znanje kad hoce,ovaj talenat ovaj ovo,ovaj ono.
Postajemo Vrbanjusa gdje zivimo od nadahnuca,individulnog poteza,i ako koga uhvatimo na foru. To nema veze sa ozbiljnim fudbalom. Ovaj Zeljo je skupina fudbalskih ekscentrika,mahalasa i budala.
Samo mi je specificno kako je Oda kod Arezine i Vranjesa vidio da su u svom svijetu,a to isto nije vidio kod Jovana,Zeca,Zaima,Vedrana....
Pa kako Tito te jebao.
Pa Arezina je dzematlija na Allahovom putu,kakve su ovo budale,ova cetvorica ....U kojem su oni svijetu to niko ne zna.
I jos jedna stvar. Ne mogu se djeca forsirati u ovakoj ekipi,gdje niko nikog ne jebe,gdje nema ko da pokrije njihovu gresku,tremu. Ovako samo ubijamo vlastitu djecu. Da bi djeca igrala moras imati dobru ekipu i atmosferu. Da imqju od koga nauciti.
Cudimo se sto protiv nas Dado,Hiros,Hasanovic i Ramic izgledaju kao igracine,a 3 puta talentovaniji nasi momci kao amateri.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pon okt 01, 2018 10:24 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:19 am

:oops1: :oops1: :oops1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:19 am

Nemamo dobru radnu grupu, to je vec 3 godine tako i tesko je u takvoj klimi raditi, mislim da bi ovi i Amara pojeli jer mu je uskraceno njegovo najjace oruzje-amaterski ugovori tj. 400KM + ono sto smo ti obecali.
Sumnjam da bi i njegov temprament i odnos uspio promijeniti ove klosare, zasticeni su ko polarni medvjedi ugovorima kao da su igraci iz lige 5, sve zivo imaju da se osjecaju kao pravi profesionalci a oni nam zabijaju noz u ledja, govna.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:23 am

Skresite im plate za septembar !
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:28 am

Kakvi su ono klosari. Unistice najbolji projekat u BH sportu. Ovu upravu,koja pravi stadion,pravi im uslove za pozeljeti. Klosari niste zasluzili ove ljude,zasluzili ste igrati po sljaci. Ako iko otjera ovu upravu to ce biti Celo i kompanija
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:30 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 8:05 am
Nije ni Amar nekada imao titulu, nije ni Adzem imao Kup. Ako je titula referenca, onda je Ivo Istuk za Zelju.
Nije ni City nekada bio jak klub, nije ni PSG imao puno titula, bili prosjecan klub. Nije ni Leicester City nekad imao titulu. Nije ni Odovic nekad osvojio titulu ili kup a nece nikad ni osvojiti. To je tako ocito, iz aviona se vidi, samo se mnogi prave da to ne vide..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:31 am

Odu treba istpriti pod svaku cijenu, covjek ludi na klupi, hvata se za glavu na svaku dugu loptu i grmi da se ista spusti, al dzaba kad ne znaju.
Ova ekipa nema nikakvog balansa, trebamo se spremiti na to da je Evropa plafon ove sezone, a Odu drzati sve dok ne bude imao 11 svojih igraca na terenu tj. igraca koji mogu iznijeti ono sto on zeli, a dobro neko napisa stranicu prije, vidjeli smo sta Oda zeli protiv Standarda i cijeloj sezoni prije toga kada smo bili do kraja u borbi za titulu sa najskupljim i najpokvarenijim klubom u historiji PL.

Moramo napokon imati filozofiju i prepoznatljivu igru na terenu, ako je Oda onda je tehnicki potkovan fudbal nas izbor, drzi Odu i stvaraj tim koji ce to igrati, kad Oda ne bude vise mogao trazi trenera koji tezi istom stilu fudbala jer za takvo sto ima igrace, a ne kao kod nas, jedne godine guramo mlade, druge igramo defanzivno, trece hocemo ofanzivno, i svako ie dovodio sebi igrace i ubrzo jas napustao, rezultat je ovo sto sada imamo.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon okt 01, 2018 10:33 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:31 am

Ali ja glavu dajem kada odu Veca,Bogi,blagi i kompanija da cemo ih nekad u buducnosti oplakivati i zaliti za njima.
Ne znam,na hajr na dobro ali svijetlo na kraju tunela se ne nazire.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:34 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 10:30 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 8:05 am
Nije ni Amar nekada imao titulu, nije ni Adzem imao Kup. Ako je titula referenca, onda je Ivo Istuk za Zelju.
Nije ni City nekada bio jak klub, nije ni PSG imao puno titula, bili prosjecan klub. Nije ni Leicester City nekad imao titulu. Nije ni Odovic nekad osvojio titulu ili kup a nece nikad ni osvojiti. To je tako ocito, iz aviona se vidi, samo se mnogi prave da to ne vide..
Opasno pereš. Uredu, napisao si svoje misljenje 2-3 puta, ne mora se na svakoj stranici sad vioriti tvoj post.
1987
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:39 am

a da shvatimo, da je je ovaj zeljo limitirana ekipa, koja mozda nije za titulu? ocigledno je tako! sto prije shvatimo da je nas domet 3-4 mjesto, tim bolje za nase zdravlje...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:40 am

I da oba Hasanovica propadnu !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:43 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:08 am
exdomorocki je napisao/la:
pon okt 01, 2018 8:40 am
igla je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:15 am
Koliko je igrača prošlo kroz naš tim zadnjih par godina? Svi su picke? Ostatak lige su mudonje?

Koliko je trenera proslo kroz naš stručni štab? Nijedan ne zna?

Daj ba, nešto nije logično!
Kako će biti logično kad se neko petlja i "sugeriše" oko sportskog segmenta,a veze s tim nema.
Dosadno čovjeku,šta li,pa uhvatio nas jebavati.
Ko se petlja ako nije neka velika tajna?
Grande i sljedbenici
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 10:44 am

Ma u mega zajebanoj smo situaciji...da bilo ko od nas zna kako ovo rijesiti najbezbolnije, u ovom trenutku bi imao pozive od barem 10-ak evropskih klubova da im se pridruzi.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija