Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:22 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:16 am
Što oni lošije igraju, ja te više volim!
:zeljeznicar1:
+1 :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:23 am

Budi Željo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:16 am
Treba biti realan i reci da je Milomir Odovic jedan prosjecan bh trener. U oba mandata dosadasnja u Zelji dolazio je kada je situacija bila odron i sta god da se uradi bilo je dobro. On je oba puta uspio biti drugi. Prvi put je smijenjen odma, a drugi put je i usao u novo prvenstvo, pa je smijenjen zbog losih rezultata. Pored nas je vodio Velez, Slaviju, Rudar Kakanj, GOSK, Celik, Borac, Zvijezdu Gradacac, Olimpik. Svuda se zadrzavao poprilicno kratko bez ikakvih uspjeha. Pred preuzimanje Zelje sad treci put vodio je drugi tim nase kadetske selekcije, one sto se takmice u federalnoj ligi. Opet s druge strane, jako je dobar covjek, izuzetno vezan za nas klub i preuzeo je ekipu kad ne bi niko normalan to uradio. Najmanje sto igraci treba da rade je da ga slusaju i rade sta im kaze, pa makar to samo bila ševa, i igra na dva gola na skracenom terenu do iznemoglosti. Nije vam odgovarao Krcmarevic sa nekim ozbiljnijim treninzima i metodama, sad ne valja ni Oda sa ovim zastarjelim. Fuj.
Ja sam licno u Krcmarevicu vidio perspektivu, na kraju je covjek ispao jedan veliki GOSPODIN i spasio se zivaca i uzaludnog trosenja vremena sa ovim balerinama. Mi u narednom periodu mozemo zaigrati i bolje,nanizati pobjede ali u REALNOSTI mi imamo amatere od igraca,iz svakog aspekta oni ne zasluzuju titulu "profesionalni" fudbaler. Ko god ima i ono malo inteligencije i realnosti u sebi, priznat ce da nije problem u TRENERIMA nikada ni bio, samo su bili zrtvena jagnjad godinama. Upravi podrska za infrastrukturu i fnansijsko-administracijski dio kluba,ali blizu su oni vatre da se nisu do sada previse puta uvjerili gdje je LEGLO PROBLEMA. druga je stvar sto mi ne mozemo finansijski priustiti kvalitetnija pojacanja, sto smo klub koji divedemo Vranjesa i drzimo ga na klupi iz razloga jer se 10 beba buni protiv njega,sto se udovoljava pojedincima a ne kolektivu tj na kraju krajeva INSTITUCIJI zvana FK ZELJEZNICAR!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:23 am

Ma na Misimovića misle da se petlja,na koga bi drugog. Ovi igrači su inače extra,Ligu prvaka mogu osvojiti, ali ne žele zbog Misimovića. Kad bi on otišao oni bi na klik proigrali,vezli bi k'o Barcelona. Što je najgore mnogi navijači misle da je do Misimovića i opravdavaju igračima kaljanje svetog dresa i ugleda kluba. Mi ne treba da znamo ko je u upravi i ko šta radi,mi treba da gledamo teren,a ovi na terenu lagano razgledaju na početku koliko nas ima i poyebu nas hladno. Gledaš svojim očima kako se IGRAČI ŽELJEZNIČARA ne zalažu,gledaš kako Gošk dere IGRAČE ŽELJEZNIČARA i kontaš "Misimović je kriv za sve"...pa stvarno...i budi transparentan,kome???
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:25 am

cemu negativizam... ajmo biti realni... mi smo dobro posli ovo kolo jer smo i dalje treci, tj. mjesto koje nas vodi u evropu, a valjda bi trebali i nekad da pobjedimo nekoga :) da ucvsrtimo tu poziciju...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:26 am

kremenko je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:18 am
Treba knjigovodji javiti da kasni sa platama jedno 15 dana, da vide kako je :D i onda kad pusti lovu, da im samo 50% jer vise nisu ni zaradili za septembar :lol:
:palacgore:

Njih samo interesuje vlastiti dzep, nista vise
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:27 am

bistrikboy je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:10 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 8:05 am
Nije ni Amar nekada imao titulu, nije ni Adzem imao Kup. Ako je titula referenca, onda je Ivo Istuk za Zelju.
Ali su njih dvojica osvojili,ovaj evo iz 10tog pokusaja nece. Ma mrs ba vise svi koji nemate pojma.
Onda dolazimo do toga da je Adzema trebalo istrpiti? Sto i jeste istina. Pali smo na tom ispitu, istrpimo sada Odu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:31 am

Koliko su mi se zgadili zadnjih 10 dana, svi do jednog. Odvratniji su mi cini mi se od one ekipe koja je ispustila titulu u Krupi i na derbiju. Fuj. Od djece nase do najiskusnijih, od odbrane do napada, svi. Strucni stab isto snosi veliku odgovornost, besmisleni rezoni, procitana taktika, pocetnickr izmjene.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:34 am

Tuzna noc. Zao mi malog Sehica, sigurno mu nije lako poslije onog kiksa kod gola. Ni ostali, niko ne zasluzuje prolaznu ocjenu. Ocekujem da predsjednik udari po dzepu igrace jer bolje mjere nema.
A kad sam procitao par stranica od sinoc stid me kakvih navijaca ovdje ima. Jedva cekaju da kola krenu nizbrdo. :psujem:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:34 am

a koliko je puta to oda imao pretpostavke da nešto osvoji. u drugoj polovini 2015. on je uzeo isto bodova kao i pitarski dream team (stvarno po imenima, bez ironije jeste to bio za našu ligu), šest puta skuplji od našeg. ali nije moglo, ljudi kupili šest tekmi i nije moglo. 2004. je isto naslijedio ekipu, čini mi se na šestom mjestu, završio glat drugi. kad nismo dobili licencu ni mi ni pitari.

u ljeto 2015., jesmo mi imali tovar sreće protiv ferencvarosa. ali neki opetovano nisu mogli ni tako, jel. ali zato su utakmice protiv standarda, imajući i protivnika u vidu, sigurno među najjačim poslijeratnim. sa ekipom koja je bila daleko od toga.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:36 am

A ybg, ni srece nismo imali. U kljucnim trenucima kad smo birali trenere, ostali smo bez prvih opcija. Onomad, prije Kostića, Vukomanović ne dodje zbog pritiska, a ovo ljeto je glavni kandidat bio Slavisa Stojanovič.

Onda dovedes trenere koji im nisu ni blizu, igraci klosari kakvi jesu pocnu svoju filozofiju, daj onda nekog da vadi vruce kestenje, ali i to prije ili poslije pukne. Hint - Slavko, Adzem, Oda.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u pon okt 01, 2018 9:39 am, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:38 am

Ali, imam osjecaj da ih Ramovic sve moze postrojiti i kapitenski mi djeluje bas. Ako Bog da ubrzo da gledamo:

Bilo ko ko ima dvije ruke
Sinisa-Rodin-Bakrac-Pavic
Cuki-Saban/Hajdar/Vranjes
Jazvic-Ramovic/Dacic-Veseli
Krpic
1987
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:39 am

ChWilla je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:34 am
a koliko je puta to oda imao pretpostavke da nešto osvoji. u drugoj polovini 2015. on je uzeo isto bodova kao i pitarski dream team (stvarno po imenima, bez ironije jeste to bio za našu ligu), šest puta skuplji od našeg. ali nije moglo, ljudi kupili šest tekmi i nije moglo. 2004. je isto naslijedio ekipu, čini mi se na šestom mjestu, završio glat drugi. kad nismo dobili licencu ni mi ni pitari.

u ljeto 2015., jesmo mi imali tovar sreće protiv ferencvarosa. ali neki opetovano nisu mogli ni tako, jel. ali zato su utakmice protiv standarda, imajući i protivnika u vidu, sigurno među najjačim poslijeratnim. sa ekipom koja je bila daleko od toga.
Mi smo te 2015.godine trkački i tehnički parirali i jednom Standardu koji je kosmički brod za sve timove u BiH, stisli ih u drugom pol, na njihovom terenu. Oda jednostavno traži trkačku igru prema naprijed i puno izmijene pasova i to mu jedini grijeh, jer ovi nargilaši ne mogu da podnesu takav pristup igri. Ništa zato ćemo mi osvojiti titulu i ligu prvaka sa izbij, nabij pristupom čim dođe drugi trener, ne sikiram se ja
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:42 am

Brkoo je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 1:02 am
Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:44 am
Ako se usklade interesi prema Amaru, klub bi bio uspjesan i u sportskom segmentu. To je ono sto je najvaznije. Klub je tu na dobitku i tu klub profitira samo. Meni je klub na prvom mjestu. Boli me strasno sto ljudi u upravi rade odlicne stvari u svim drugim segmentima a samo u onom glavnom smo zestoke amatercine. Ne znam kako ne mogu i ne znaju ovaj sportski dio dignuti na nivo ostalih segmenata kluba. Jedino sam siguran u Amara da bi 100% unaprijedio sportski dio, a nikako da nam se sastave dva dobra, uvijek nesto fali, da bi u konacnici sve bilo dobro poslozeno..
Ako je u pitanju transparentnost poslovanja, cinjenica da smo na osnovu toga dobili more sponzora, prepoznati smo kao aktivan partner za mnoge projekte od strane UEFE,NSBiH i lokalne zajednice. To je interes kluba, ne moze se to uskladjivat ni sa cim ni po cijenu bilo cega niti praviti izuzeci jer je to vizija i dugotrajan projekat, koji ce da doceka i moje i tvoje unuke aBd.
Amara svi volimo, ali njegovi licni interesi se u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar i to postujem. Kada se to promijeni, doci ce vrijeme za Amara, ali ne pod cijenu rezanja grane na kojoj stojimo
Ovo sto si ti napisao je vrijedjanje Amara. Indirektno si napisao da se on kao bavi ili bavio mutnim poslovima i ne zeli da Zeljo posluje transparentno i po zakonu. Da je to tako, Amar nikad ne bi zvao Misimovica da ovaj udje u klub.

Interes kluba mora biti Amar Osim kao sef strucnog staba, zato sto je to i sad i bilo kad odlicno za klub. Klub u tom slucaju garantovano osvaja trofeje..
Nece grob te yebo jesil mutav
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:48 am

na kraju krajeva brko, ako nama ne vjeruješ pitaj nekoga bliskog amaru. ne živimo u njujorku. ali ovako ti je.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:48 am

Odovic U ovom timu nema drugarstva.Sa ovim je sve receno.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:50 am

a profesionalnosti, te želje za radom, napretkom i ostvarenjem još manje.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:51 am

south side je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:48 am
Odovic U ovom timu nema drugarstva.Sa ovim je sve receno.
Nema drugarstva, ali je to najbolji tim koji imamo,tako reče...znači karanje navijača se nastavlja od ovih nedrugara yebem li im tromajku nedrugarsku
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:53 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:27 am
bistrikboy je napisao/la:
pon okt 01, 2018 9:10 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 8:05 am
Nije ni Amar nekada imao titulu, nije ni Adzem imao Kup. Ako je titula referenca, onda je Ivo Istuk za Zelju.
Ali su njih dvojica osvojili,ovaj evo iz 10tog pokusaja nece. Ma mrs ba vise svi koji nemate pojma.
Onda dolazimo do toga da je Adzema trebalo istrpiti? Sto i jeste istina. Pali smo na tom ispitu, istrpimo sada Odu.
Oda i nasa djeca su trebala osvojiti titulu 2015. U tome ih je spriječila najveća kradja od kada se igra PL. Cijelo prvenstvo se tako siljilo Sarajevu, da je i penal u Bijeljini za titulu Zrinjskog mala maca.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:53 am

Dobro jutro
Vratite nam oranicu i blato.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 9:54 am

Ne treba nam Stojan, a sjebat cemo covjeka kako smo sjebali i Slavku. Dno dna.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: 400000razloga, Google [Bot] i 150 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija