Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 5:07 pm

Kako se Adzem mogao proslaviti kao trener u seniorskom fudbalu, samo da nije bio toliko narcisoidan jer je mislio za sebe da je Murinjo glavom i bradom. Na pocetku je fino krenuo, onaj presing na kraju prve polusezone je bio odlican i onda je umislio da je najbolji trener na svijetu i furao neki svoj fazon na stetu kluba. Ona pojacanja tipa Cubara, Jusufi necu ni komentarisati, razocarao me..

Nek mu je sretno u op, pokazao je da zna raditi sa djecom. U ovom trenutku mozda i najbolja opcija za tu poziciju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 5:26 pm

Jel sve majice ili odredene samo? Kakogod sjajna akcija!
[/quote]

Odredene su samo nazalost. http://prntscr.com/kzv2w8


Danas izlazim iz Shisha Bar-a, kad Zec ulazi u njega, bas me zanima sta ce on tu. :shisha:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 5:27 pm

EdiTM je napisao/la:
pet sep 28, 2018 5:26 pm

Odredene su samo nazalost. http://prntscr.com/kzv2w8


Danas izlazim iz Shisha Bar-a, kad Zec ulazi u njega, bas me zanima sta ce on tu. :shisha:

Vjerovatno došao knjigu da podigne :D
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 5:35 pm

Etooo Stojketaaa
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 5:56 pm

u suštini mi smo zbog niza okolnosti puno teži za voditi, nego što možemo tržišno platiti osobu sa strane. onaj ko ima pravo iskustvo negdje drugo sa vođenjem prvih timova, uzimanjem trofeja sa istim i uspješnim balansiranjem igrača, direktora, uprava i frakcija - košta puno više nego što mi možemo dati. nas bi mogao voditi i neko ko nije željovac, ali da nismo kokuzi za evropske kriterije. ovako ti moraš ili praviti trenera, ili ići na popust zato što je željo u pitanju.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 6:08 pm

slika
slika
slika
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 6:16 pm

Ma ista trava, kome oni mazu oci
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 6:36 pm

kakav hibrid, pa losija trava nego sto je bila, dosta nam je mazanja ociju
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:10 pm

zubanovic89 je napisao/la:
pet sep 28, 2018 11:17 am
Zajmovicu se prebrajaju krvna zrnca svaki put kad uzme loptu niko ne kritikuje Zeca, Blagojevica, pa i Krpica koji nije opucao na gol 2 utakmice. Ko je kriv sto Zajmovic kad dobije loptu nema kome da je doda? Naravno da ce u dribling, i kad prodje dvojicu opet nema kome da je doda, sta hocete od covjeka? Pustie ***** Zecu, zakacio se sa svakim trenerom do sad, fuli zicer po utakmici, babi rodjenom ne doda loptu, a pljujete nase djete. I onda se kao ljutimo kad ne igraju juniori. Pa kako da igraju matere vam ubismo ih u pojam. Sabanu se zvizdi kad je izlazio, pa to je degutantno. Zato vam je Urdinov dobar jer stavlja sranja po Fb, takvog ste i zasluzili.
Joj tebe
Pa reci ti kome da se na kosti naklatimo
Forumski puk je rekao da je to Zaim i nema dalje
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:15 pm

EdiTM je napisao/la:
pet sep 28, 2018 5:26 pm
Jel sve majice ili odredene samo? Kakogod sjajna akcija!
Odredene su samo nazalost. http://prntscr.com/kzv2w8


Danas izlazim iz Shisha Bar-a, kad Zec ulazi u njega, bas me zanima sta ce on tu. :shisha:
[/quote]
Pa de ga vec jednom slikajte ili postavite ovdje sliku pa da mu se krvi napijemo preko sportskih stranica na fb da shareamo , da dodje i do Uprave i medija,jer OCITO se taj nece opametiti drugacije! Molim te!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:23 pm

Ma pusio je i Lendra pa je bio najjaci, najmanje je do nargile..
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:31 pm

Buljubašić: Najveća razlika između nas i Željezničara je ta što se mi fokusiramo na razvoj igrača

Sabrina Buljubašić je nekadašnja profesionalna igračica koja je sada direktor u FK Sarajevo, a u razgovoru za inostrane medije govorila je o Bordo klubu Buljubašić je za početak predstavila klub sa stadiona Asim Ferhatović Hase, te je rekla da je Sarajevo jedan od najvećih klubova u BiH i na Balkanu.

- FK Sarajevo je jedan od najvećih klubova u Bosni i Hercegovini, a također i na Balkanu. Danas imamo razvijenu omladinsku školu, naša Akademija je poznata u regionu, rekla je Buljubašić za footbalski.fr i dodala:

- Najbolji način da se razviju klubovi jeste da imate dobar trening centar. Npr. ove godine imamo sedam igrača iz Akademije FK Sarajevo koji su priključeni prvom timu, a ovog vikenda njih šest je igralo. Očekujemo da svake godine najmanje dva igrača dođu do prvog tima. Ukoliko nisu spremni, mi ih šaljemo u naše partnerske klubove, mislimo da je ovaj model veoma dobar, a također je i financijski održiv. Iako ovo nije nešto originalno, moram reći da u Bosni i Hercegovini mi smo jedini koji imamo svoj trening centar.

- Tačno je da igramo na Olimpijskom stadionu koji nije poprilično čest u Evropi. Problem je da on nije naše vlasništvo tako da ne možemo donositi odluke. Drugi problem je prije razmišljanja o modernizaciji mora se donijeti odluka o financijskim investicijama. Naš glavni projekat trenutno je trening centar gdje igrači provode šest dana sedmično. Izgradićemo pravi centar gdje će mladi igrači moći živjeti sve vrijeme koje su ovdje. Drugi dio projekta će biti izgradnja novog travnjaka kao i nekoliko zatvorenih terena koje možemo iznajmljivati. Imaćemo dio za trening i dio za komercijalne svrhe. Stadion je dugotrajan projekt, mi imamo projekt, arhitekti su spremni, ali još nemamo zemljište tako da stadion nije prioritet trenutno. Prioritet je finalizacija trening centra. Ona smatra da je veliki problem našeg fudbala visoka stopa poreza, a također je govorila i o strategiji za napredak kluba.

- Mislim da se fudbal u BiH popravlja, ali brzinom puža. Mislim da je prvenstvo preslabo, imamo samo četiri tima koja su na dobrom nivou, nešto ranije, gotovo svi klubovi nisu imali igrače pod profesionalnim ugovorima. Jedan od glavnih problema je porez. Znam da je u Francuskoj veoma visok, ali ovdje je 70 %. Ukoliko igrač ima platu od 1.000 eura, klub mora platiti 1.700 eura što je velika cifra za male klubove i zato mnogi klubovi potpisuju amaterske ugovore sa igračima. Jedna od najvećih prepreka u razvoju bh. fudbala je nedostatak kvalitetnih trenera. Mislim da bi svaki trener trebao znati minimum igračeve psihologije. Imate 22 različita čovjeka sa sobom tako da je neophodno vikati na neke, a neke treba ohrabriti. Drugi aspekt je nivo infrastrukture. Nedavno smo igrali derbi sa Željezničarom gdje je bilo 2:2 i svi su se složili da je to bio najbolji derbi u prethodnih deset godina. Zašto? Zato što je Željezničar napravio novu travu na Grbavici i ljudi su shvatili da je utakmica bila bolja zbog terena. Prije nove trave, igrala je reprezentacija BiH sa Belgijom i teren je bio u katastrofalnom stanju tako da je razlika bila očigledna. Mislim da nemamo jasnu strategiju za razvoj svih aspekata koji su nam potrebni. Potrebna nam je dugotrajna strategija, dodala je ona i nastavila:

- Rivalstvo sa Željezničarom je veliko. Kada god oni igraju u ligi ili Evropi, nadamo se da će izgubiti. Mislim da je isto i na drugoj strani (kroz smijeh). Derbiji su veoma vatreni, a najveća razlika između nas i Željezničara je ta što se mi fokusiramo na razvoj igrača. Oni imaju svoj stadion, mi nemamo svoj. Mi imamo trening centar, a oni ga nemaju.

Za kraj je bilo govora o navijačima Hordama zla.
- Da budem iskrena, naša veza je slična vezama bilo kojeg kluba sa njihovim najvatrenijim navijačima. Pričamo sa njima, upoznajemo ih, pokušavamo sarađivati. Pomažemo im, a i oni pomažu nama. Može biti bolje. Pokušali smo im saopštiti da ne možemo priuštiti da pale baklje na utakmici Evropske lige protiv Atalante, a oni su uradili to iako smo imali dogovor. Imamo dobru komunikaciju sa njima, ali znamo da oni imaju svoja pravila kao bilo koji najvatreniji navijači u Evropi, završila je Buljubašić.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/bulj ... aca/132284
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:33 pm

Mahnula ga prije intervjua, da ne piše da je direktorica kod uhljupa mislio bi da je neka funkcija kod nas koliko o nama priča.

Usput oni jedini imaju "svoj" trening centar? Nisam siguran da je njihov, ali jedini nije 100%. Široki ima svoj, jedina mana im je što nemaju visokomontažni kontejner kao pitice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:37 pm

Kaze navijalo se prije 100 godina za fks..

FK Sarajevo 1917.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:44 pm

Dnevna doza gluposti Sabrine Buljubasic
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:52 pm

LARSSON je napisao/la:
pet sep 28, 2018 7:33 pm
Mahnula ga prije intervjua, da ne piše da je direktorica kod uhljupa mislio bi da je neka funkcija kod nas koliko o nama priča.

Usput oni jedini imaju "svoj" trening centar? Nisam siguran da je njihov, ali jedini nije 100%. Široki ima svoj, jedina mana im je što nemaju visokomontažni kontejner kao pitice
slika

Dino jesil' to ti?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 7:56 pm

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 8:01 pm

Medijski partner opet u akciji...

Naslov bombastican:
Došlo preskače 12. kolo Premijer lige BiH
pocetak teksta:
došao je u centar pažnje domaće javnosti nakon što nije dosudio jedanaesterac u duelu između Vedrana Kjosevskog i Antonija Vidovića
kraj teksta, kome je do citanja...
nego će, prema informacijama koje je dobio naš portal iz krugova bliskih Nogometnom/Fudbalskom savezu BiH, iz privatnih razloga preskočiti ovo kolo. Njegovo suđenje na Grbavici je prema istom izvoru ocijenjeno veoma visokom ocjenom.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 8:04 pm

I šta je sad problem ? Jedini su prenijeli informaciju da nije suspendovan nego da će preskočiti i da je suđenje ocijenjeno visokom ocjenom?
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 28, 2018 8:07 pm

exbabilon je napisao/la:
pet sep 28, 2018 8:01 pm
Medijski partner opet u akciji...

Naslov bombastican:
Došlo preskače 12. kolo Premijer lige BiH
pocetak teksta:
došao je u centar pažnje domaće javnosti nakon što nije dosudio jedanaesterac u duelu između Vedrana Kjosevskog i Antonija Vidovića
kraj teksta, kome je do citanja...
nego će, prema informacijama koje je dobio naš portal iz krugova bliskih Nogometnom/Fudbalskom savezu BiH, iz privatnih razloga preskočiti ovo kolo. Njegovo suđenje na Grbavici je prema istom izvoru ocijenjeno veoma visokom ocjenom.
Medijski partner nam je za qrac
1921-1987-2007

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Google [Bot] i 308 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija