Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:04 pm

Elegant je napisao/la:
čet sep 27, 2018 10:51 am
Samo bi postavio pitanje, cemu one baklje sinoc, pa da li je toj grupi navijaca ista sveto ?
Objasnio sam u proslom postu...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:05 pm

MrkiMedo je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:03 pm
Nek napisu opet kakvu parolu da nam ni liga nije bitna, mozda onda osvojimo glat
ja ja ja ja ja ja ja ja...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:09 pm

upalu pluća dobili svi da bog da ***** vam materina ležerna
marš u gošk tu vam je i mjesto
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:18 pm

Kakva je papcina Said...

Veca se vec za glavu uhvatio, dobro nas je sudija pogledao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:20 pm

Ko nam je kriv sto umislismo da je Zaim bare-bare sa Ibrahimovicem, Vedran najbolji golman Europe, Curjuric novi Hazard,
Rodin bolji od svakog stopera reprezentacije itd u odigrana 2 kola..
Sve ce se opet na jadnom Odi slomiti..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:21 pm

Hajmo situaciju sagledati iz nekog drugog ugla.

Svi nasi igraci prvotimci su debelo placeni. Svi oni zarađuju duplo i mnogo vise nego mi navijaci koji dolazimo na utakmice. Mnogi od nas koji smo zaposleni ili vi studenti jedva nekad skrpimo kraj s krajem da dodjemo na utakmicu i kupimo kartu, a oni sta oni rade, setaju se i ocekuju da prime platu.

Mnogi od nas koji idemo na gostovanja sa svojim autima taj dan izletimo minimalno 50 KM, da bismo im dali podrsku a sta oni rade, oni se setaju i ocekuju da prime platu.

Ovo se treba vec jednom presjeci, nije ovo prvi, drugi ,treci put ovo je po ko zna koji put unazad 4 godine.

Upravu podrzavam od prvog dana i imaju moju maksimalnu podrsku, ali misljenja sam da su oni sada na potezu.

Dakle nema 20, 30, 50 % od plate vec nema nikako plate, ne trebaju im platiti ni doprinose ni bilo sta, ako dodje inspekcija te pare sto su trebali oni dobiti neka odu na kaznu od inspekcije, jer misljenja sam da oni vec par mjeseci, da ne kazem godina nikada jos nisu ZARADILI svoju platu.

Znam da ovo uzalud pisem, i da je za tri dana opet utakmica i opet ce doci nas 2000 bolesnika, ali ovo se mora presjeci radi buducih generacija koje zele dolaziti na stadion, a jednostavno nemaju sta vidjeti.
Alea iacta est!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:22 pm

JUG je napisao/la:
čet sep 27, 2018 11:53 am
Da imamo navijacku grupu, pa da im ode 50 ljudi na trening i postroji sve, poskida gole, mozda bi i bilo nekog hajra. Al jok bolje pametovat i prozivat, mazanje ociju ha hu
Svi mi u nekom ludom stanju opravdamo i silu i zvizduk i sve te stvari, ali generalno gdje je zvizduk, prijetnja, batina donijela rezultat, ma ne mora ni rezultat nego pozitivan impuls?
Evo uzmimo region, mnogo je primjera u zadnjih 10 godina kada su u pitanju ulasci u svlacionicu, primjena sile, prekid treninga, skidanje igraca, svi su to prosli, Zvezda, Partizan, Hajduk, pa i kod komsija a i kod nas je bilo to skidanje dresova i jednom ulazak u svlacionicu, i sta se dobije, samo se produbi kriza, unese jos veca nesigurnost i u konacnici steta bude jos mnogo veca.
Navijacka grupa nema sta da trazi u strucnom dijelu fudbala, odakle pravo nekome sa tribine da se mijesa u rad strucnog staba, ne znam zasto je tesko prihvatiti cinjenicu da igrace boli ona stvar za nas, boli ba igraca uho jesil ti danas radio, ostavio kuci porodicu, vozio do Sarajeva, platio kartu, rijesio da kasno legnes iako sutra opet radis, ako se smrzavas da osjetis tracak srece i olaksanja, nema toga u glavama igraca, kao sto nema ni svjesnosti velicine kluba, jos gore je sto nasi treneri i generalno javnost stalno prica o toj nekoj velicini kluba, da prostite jebe se fudbalera za sve to, ne kod nas nego bilo gdje, tako da to nisu argumenti i metode kojima se moze istima pristupiti, nisu ti fudbaleri neki kapacitet da to svare, moderni sport je kao prostitucija i to je to. Cast izuzecima naravno.
Sta je rjesenje, 11 igraca s glavom Graovca ne mozemo naci, al problem je kad ga dobijes sto ga olako pustis, takvi mentalni sklopovi su se morali zadrzat, pa zajebi principe i menadzere, trebaju nam dugogodisnje vodje na terenu, Danijel je mogao biti jedan, kroz ovih nekoliko prelaznih rokova se moglo naci jos jedan do dva takva fajtera koji osjecaju klub i koji ce kontrolisati svlacionicu i ove ublehe sto dolaze svake godine igrati u Zelji, uz to imas par djecaka iz OP i nekoliko kvalitetnih iz tog reda prostitutki i to je to..

Jos jednom da se vratim na djelovanje navijacke grupe, u nasem slucaju primarni zadatak treba da bude da se stvori opet klima u kojoj je svako dobrodosao, pa jaca se ekipa moze skupiti na ostalim tribinama trenutno, ovo zatvaranje grupe, ne pronalazenje kompromisa nas nigdje ne vodi, grupa je ovako sebi svrha, ali i to nema smisla kada nikad jadnije to nije izgledalo, zajebi pricice i mahalanje nego razgovarajte s ljudima, privlacite ljude nazad, kao sto klub ima marketing sluzbu tako i grupa mora imati kao sto je i nekad imala metode da privlaci ljude, danas je to sve tuzno i jadno, a nema ni nekih pokazatelja da ce se ista promijeniti u dogledno vrijeme, sinoc se fukare cuju na jugu, pricamo o dva kombija fukara..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:25 pm

pošto svakako nema ko da to uradi rasprava je radi rasprave...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:26 pm

Borislave Terzicu popusi nam kurcinu
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:53 pm

1. Da bi mogli uopšte pričati o bilo čemu, moramo biti bar prosječno spremna ekipa. Mi nismo ni ispodprosječno spremni.

2. Kad si iole spreman fizički, potrebno je da se gradi timski duh. Nama to ne ide već par godina. Nema zajedništva. Za to ti treba normalan i pošten trener, imamo ga, ali ti treba i jedan vođa, ali karakter pravi, primjer čovjeka koji nema hinjske crte, a u ekipi što manje šifri koji osim svoje sjene ništa drugo ne vide. Muka mi kad slušam da popiju kafu samo pred karantin. Dakle moraš imati normalne, koliko toliko inteligentne ljude za takvo nešto.

3. Kad imaš prvo dvoje - napravio si 60 posto posla za sve taktike, kurčeve, palčeve. Ako ne, džaba ti Gvardiola.

Uz sve ovo, moraš imati minimum igrača na svakoj poziciji, ali sve je lakše kad imaš tim, a ne skup igrača individualaca.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:15 pm

Nakon svega sto nam se izdesavalo poslijednjih par godina, ponukani iskustvom mozemo lahko zaljuciti sta nas ceka u narednom periodu ukoliko ne popravimo kljucnu stvar a to je hemija u ekipi.

Po svemi sudeci Veca, Bogi i Blagojevic pa i Sinisa su karcinom za ekipu. Ljudi loseg karaktera, punog zavisti,malogradjanstva i poluamaterskog pristupa sportu. Usput niko od njih nema ni trunke osecaja za tim, zajednistvo i pozrtvovanost ka dostizanju viseg cilja... o liderskim osobinama mogu samo sanjati.

Ko god novi dodje... lagano se uklopi u sivilo ili se pridruzi opstoj kulturi koja nam je izgradjena u ekipi i zbog koje mi ovako kuburimo iz sezone u sezonu.

Nije Amar trenerski mag, mislim da sto se tice znanja trenerskog nije nista posebno. Ali Amar sa sobom nosi i gradi tu kulturu ponasanja i pristupa igri i odnosu prema suigracima. Kod njega nema odmahivanja rukama i kurcenja.

Ako ovako nastavimo sami sebi pravimo medvjedju uslugu, od omladinaca pravimo picke, bolikurce jer od ovih prisutnih trenutno u klubu, djeca mogu samo lose navike pokupiti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:18 pm

Al sto je hajdar opao u formi to je katastrofa ni sjena igraca od prosle sezone tj prvog dijela, jos izgleda kao da se udebljao.Sto se tice zvizdanja ne vidim da je to lose ista ako ekipa i pojedinci igraju lose i ne trude se.Kao treba zvizdat zajimu al sabana ne dirajte, pa ima 19 godina nije vise djecak, nece se istopiti.Uostalom kad su zasluzili zvizduke dobit ce ih ocito isto kao i aplauze, a ako zvizduci 2000 ljudi ti mogu uzdrmat samopouzdanje onda nisi za fudbal.Nadam se da ce oda malo.promjeniti tim i razdrmati ekipu, sva sreca razlika izmedju prva 3 je minimalna tako da ima sanse za vadenje.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:22 pm

Za Bogija svi tek pridosli igraci kazu da je jak karakter i da je pravi vodja i na terenu i van njega.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:25 pm

Al što je Zec školski pred kraj na tribine posla...moj Asime, lijeva samo za hodanje služi...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:26 pm

igla je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:53 pm

2. Kad si iole spreman fizički, potrebno je da se gradi timski duh. Nama to ne ide već par godina. Nema zajedništva. Za to ti treba normalan i pošten trener, imamo ga, ali ti treba i jedan vođa, ali karakter pravi, primjer čovjeka koji nema hinjske crte, a u ekipi što manje šifri koji osim svoje sjene ništa drugo ne vide. Muka mi kad slušam da popiju kafu samo pred karantin. Dakle moraš imati normalne, koliko toliko inteligentne ljude za takvo nešto.
Sjecam se covjece u onom shoppingu na grbavici visili kvesic colici, selimovic svraka rumenko i ostali haman svaki drugi trening
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:32 pm

Minjore je napisao/la:
čet sep 27, 2018 1:22 pm
Za Bogija svi tek pridosli igraci kazu da je jak karakter i da je pravi vodja i na terenu i van njega.
Ma Bogi je kriv i kad nije prisutan na stadionu. Bas je sinoc stoperski tandem odisao smirenoscu i iskustvom, reprezentativac Crne Gore, i buduci reprezentativac BiH.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:33 pm

Kospa je napisao/la:Nakon svega sto nam se izdesavalo poslijednjih par godina, ponukani iskustvom mozemo lahko zaljuciti sta nas ceka u narednom periodu ukoliko ne popravimo kljucnu stvar a to je hemija u ekipi.

Po svemi sudeci Veca, Bogi i Blagojevic pa i Sinisa su karcinom za ekipu. Ljudi loseg karaktera, punog zavisti,malogradjanstva i poluamaterskog pristupa sportu. Usput niko od njih nema ni trunke osecaja za tim, zajednistvo i pozrtvovanost ka dostizanju viseg cilja... o liderskim osobinama mogu samo sanjati.

Ko god novi dodje... lagano se uklopi u sivilo ili se pridruzi opstoj kulturi koja nam je izgradjena u ekipi i zbog koje mi ovako kuburimo iz sezone u sezonu.

Nije Amar trenerski mag, mislim da sto se tice znanja trenerskog nije nista posebno. Ali Amar sa sobom nosi i gradi tu kulturu ponasanja i pristupa igri i odnosu prema suigracima. Kod njega nema odmahivanja rukama i kurcenja.

Ako ovako nastavimo sami sebi pravimo medvjedju uslugu, od omladinaca pravimo picke, bolikurce jer od ovih prisutnih trenutno u klubu, djeca mogu samo lose navike pokupiti
Sve si dobro napisao, samo se ne bih slozio za Sinisu i Bogija...

Oni daju 100% na terenu i to se vidi... pa jedinu priliku smo imali kada je Sinisa uklizao i dao loptu Zecu... a sto se tice Bogija on daje makismum koliko moze...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:42 pm

Minjore je napisao/la:
čet sep 27, 2018 1:22 pm
Za Bogija svi tek pridosli igraci kazu da je jak karakter i da je pravi vodja i na terenu i van njega.
100%, ovaj trenutni kapiten mu ne moze kopacke ocistiti...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:49 pm

Meni nije jasno da u našoj ligi postoji ovako stara ekipa koja odigra presing-čovjeka 90+, kao što su to uradili igrači Slobode sinoć :D

Godišta formacija :roll:

---------------------1987.------------------------

1999---------1988-------1992------------1986

----------1995---------------1993-------------

1987--------------1988------------------1988

--------------------1989-------------------------

Čime se hrane, šta jedu :?: Naši navijači protiv ovakvih godišta imaju averziju, a ljudi k'o roboti. :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:54 pm

Ja sam ti dao odgovor, nasi se nisu ni kretali bez lopte, tako da ti je taj presing vrlo lahko vrsiti.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 304 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija