Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:05 pm

godrina je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:03 pm
bas bas lose
Jazvic, Ramovic, Veselinovic pa i Arezina i Vranjes
samo nas moze spasit cinjenica da je falilo 5 sasvim ok igraca
Ne mogu oni lose igrat,koliko se mi mozemo tjesit! :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:05 pm

Zeko, Allahuuuuuuu imal teeeee
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:06 pm

Pa do kad vise???
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:08 pm

Dodjes, smrznes se, i nek idu u lijepu picku materinu!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:09 pm

Zec da ima bar malo mozga bio bi dobar igrac, ovako nista bolji od Zajmovica, obojica su karina. Veseli je za njih igrac i nadam se da ce se Jazvic pokazat kao dobro krilo i da mozemo igrat bez njih dvojice, pa nek sa klupe gledaju tekme.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:10 pm

Sinisa jedini za spomenuti...kondicija nula bodova..klupa neiskusna..koliko toliko Arezina i Vranjes su za klupe majstori i moze se od njih ocekivati nesto..
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:10 pm

Najgora Željina utakmica u zadnjih brat bratu 10 godina...šta je ovo ovako loše jbt? Katastrofa
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:11 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:02 pm
Jer cese muda drugu tekmu zaredom i samo se smjeska, uz to i odmahivanja rukom. Ako se celavoj ublehi ide, neka ide odma.
Ako ces tim rezonom,cese muda cijela ekipa vec 2 tekme.Golman i dalje ne znam predati loptu i degazirati,stoperi se pogube na najmanji presing kao i veceras,"djeca" ne postoje u organizaciji igre iako su vec 2 sezeone tu(Hajdar i Saban),Curjuric ispuhao jer nije prosao pripreme kako treba,krila uzasna(Zajim nista konkretno,Zec viska kila ima),Krpa nema lopti ialo se trudi.Dakle,apsolutno SVI su krivi.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:11 pm

Sto je to arezina s 4 ipo utakmice losiji od nekakvog sehica i slicnih? Od takvih barem mozes.ocekivati centarsut ili.nesto od ovih nista, imaju 19 20 god ili jesi igrac ili nisi.Nadam se da ce i njega i vranjesa vratit u tim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:11 pm

Igra ista ko protiv viteza 0-2, igra ista ko protiv viteza 1-0 autogolom, igra ista i večeras.
otprilike u istom periodu sezone.
šta vam još nije jasno?
mlohave kite od igrača.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:11 pm

Jovana ohladiti, Ivan na njegovu poziciju a Arezina iza Krpica. Treba nam kreacije i ideje u vezi, pogotovo protiv Goska i Celika. Hajdar uz Ivana da trci za Arezinu. Vranjes obavezno na klupu da udje kad Ivan crkne. Sredina nam je kriticna, isto tako i krila ali tu zasad nemamo opcije dok se ovi ne oporave.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:12 pm

Zeljo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:09 pm
Zec da ima bar malo mozga bio bi dobar igrac, ovako nista bolji od Zajmovica, obojica su karina. Veseli je za njih igrac i nadam se da ce se Jazvic pokazat kao dobro krilo i da mozemo igrat bez njih dvojice, pa nek sa klupe gledaju tekme.
Zec je strašan igrač...za NFL-a...šta bi lik imao pretvaranja za 2 poena
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:13 pm

igla je napisao/la:
sri sep 26, 2018 10:57 pm
NE MOŽE SVAKA EKIPA U LIGI BITI SPREMNIJA OD NAS!!!!!!!!
Može i jeste. Ali nekizguraju jos koji mjesec pa ih poslati u Antaliju da malo odmore. Ubi ih ovaj ritam. Jos ispadosmo iz kupa, da bi pickice manje morale da igraju.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:13 pm

samo_plavo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:01 pm
Šta reći, a neopsovati?
Stidite se pičkice!
Svaki put isto, svake godine sve isto, uvijek ista priča. **** ga hljeb pa jel mi kakve god da dovedemo igrače igramo isto? Jel moguće?
1. Čim krene nizbrdo - bojkot
2. Svake godine problem u glavama igrača. Pa kako više dan ga ****? Sa Petrovićem, sa Adžemom, sa Krčmarevićem, evo sad i sa Odovićem. Nije mi jasno majke mi. Hajde bilo mi je normalno prije, al' mi promijenimo svake godine gotovo kompletan tim i opet isti problem. Kakve god jebene igrače da dovedeš ista igra, isti problemi, isto sve. Meni nije jasno.
3. Do neki dan smo govorili kako nikad nismo odradili bolji prelazni rok, kako smo doveli odlične igrače. Nismo znali koga prije staviti u vezni red. Gledaj nas sad. I to svake godine isto. Svaki put svršavamo na prelazni rok i onda za nekoliko utakmica nemamo koga uvesti sa klupe. Kako?
4. 90% ovih igrača da sad odu recimo u Zrinjski bi bili među najboljim u ligi. Šta je problem kod nas?
5. Ništa nije logično. Odmaraš glavne igrače, ispadneš iz kupa, i oni opet se popišaju po tebi. Kako je moguće da smo na tako lošem fizičkom nivou?
Bukvalno svake godine nam se iste stvari dešavaju, sve iste greške se ponavljaju. Mi ili smo naograisalii ili smo toliko nezdrava sredina. Ne mogu da vjerujem da igrači pored svih uslova koje imaju ne mogu za 90 minuta da upute udarac u gol, da odigraju bar jednu smislenu akciju. Nije mi jasno mnogo stvari, igru neću komentarisati jer je nismo ni imali. Siniša najpristojniji i najborbeniji. Ostali nisu vrijedni pomena. 70% od plate Miske! Nema drugog rješenja.
Razočaran sam napustio Dolinu. Smrzao se i zažalio što sam došao. Rekao da do daljnjeg neću doći na utakmicu, ali u nedjelju ću opet biti tu. Ako je njima mrsko igrati i ginuti za sveti dres, nama nije. Nas dvije hiljade bolesnika će uvijek tu stajati uspravno, ginuti i boriti se za našeg Želju. Jer mi smo bili tu i prije 2, 5, 10 godina, prije svih ovih balerina koji samo kvare onaj tepih Grbavice, bićemo i sad. IGRAJTE PIČKE!
Evo ja cu ti odgovoriti ukratko.
1. Zato jer su upravo to - p....., koje ne znaju boriti se kada zapne, nego ocekuju da ce sve samo, bez borbe, zalaganja, truda i rada na sebi.

2. Cim dodjes da igras za najtrofejniji i najbolji klub u jednoj ligi mislis da ce sve ici lahko, da imas pored sebe jos 10 igraca koji ce povuci za tebe. Ali problem je sto svih 11 to misli i ocekuje od drugih da vuku za njih. Jedini lijek za glavu je odbijanje od plate ili batine. Prvo moze uraditi uprava, drugo rade navijaci. Pa vidjecemo kome ce prije puknuti film.

3. To je vec problem navijackih i forumskih glava. Sve sto dzaba dodje ne moze valjati, moze samo ne biti toliko lose i losije od ostatka lige. Da ista valja, kostalo bi. Previse mi vjerujemo da imamo dobar tim, sve su ovo ispodprosjecni amateri, koji uz svo to neznanje ni ne zele da rade na sebi.

4. Jebe igrace umisljenost jer nose dres FK Zeljeznicara.

5. Opet ti je odgovor ovo na slovo "p". A losa forma i neutreniranost jer ne zele raditi na sebi. Mozes ti dovesti najboljeg strucnjaka za pripreme igraca, ali kad oni nece i gledaju kako ce uhvatiti krivinu dzaba ti je. Svaki od njih voli izaci, cuclati, popiti i pojesti sto ne bi smio, izbjeci samostalni rad u teretani itd itd. I da, jebe se njima za nas koji dolazimo svake sedmice.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:14 pm

Ovo pisanje da neko nekoga bojkotuje ce od danas biti ovdje zestoko kaznjivo. Necemo vise te stvari trpiti. Ovaj put cemo progledati kroz prste. Sinisa je bio jedini na nivou, Saban jeste grijesio, ali se nije sakrivao. Mene boli ono zvizdanje njemu kada je izlazio i to je nasa sramota! Molim nas sve da budemo pametniji!

Igracima je saopsteno odmah nakon utakmice da ce im biti skinuto 50% od plate za septembar, a ne pobjede li Gosk i Celik i 70%. Odi je pred svima jos jednom ponovljeno da ima apsolutnu podrsku da radi sta hoce. Nakon zime tragamo za novim kondicionim definitivno. Upravi je puna kapa vise da im daju i pticijeg mlijeka, a ovako da odigraju. Niko bolje uslove nema u drzavi, niko!!!

Arezinu ne spominjite, povrijedjen je jos uvijek.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:14 pm

Odakle poceti s kritikama, nemam toliko snage... Moj Oda, poceo si gubiti konce. Na hajr i na dobro.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3191
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:14 pm

Paranoja je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:02 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:00 pm
Paranoja je napisao/la:
sri sep 26, 2018 10:55 pm


Šaban je jedno 13 kilometara ja mislim danas pretrcao, uzeo je dosta lopti, napravio par pametnih faula i poslao par finih dugih lopti. Ko to osim Stevanovića je bolje od njega odigrao? Rodin je užasan opet danas bio, treća tekma zaredom gdje pravi očajne greške i gdje kontinuirao ispada i šalje pasove u aut na 10 metara. Bakrač i Osmanković iduću molim... Čurjurić ima super pas i dobar pregled igre, ali trkom skoro da nikako ne doprinosi odbrani i uvijek ostavlja Blagojevića i Šabana da ginu iza njega, Ramović puno više pomaže u tim zadacima. Zajmović i Zec razočarali, slabo ikako prodora a i Krpić nije onaj isti već dvije tekme zaredom.
Dobro si reko "par finih" koji nikakav uticaj nisu imali. Pa bolan mi izgradjene akcije sastavili nismo,koga ba levatis ovdje, suta na gol kako treba nismo uputili. Njegov zadatak nije da uputi par finih vec da razigrava a u defanzivi je nejak na sredini terena, jednostavno ne uspijeva da se kvalitetno zagradi osim prekrsajem kao veceras par puta isforsirane faule je pravio i zaradio zuti karton.
Druže, ne levatim ja nikoga ali je li treba izdvojiti njega ili Blagojevića ili nekog trećeg kao pojedinca zbog kojeg nismo šuta imali? Šta je Hajdar uradio, igrao je cijelo drugo, šta su Zec, Zaim i Krpić? Svi su očajni bili, ali je glupo izdvajati jednog igrača, to je poenta.
Pa ko losu igru svaljuje na Sabana, isto lose je odigrao svaki pojedinac,svakiiiii sve do Krpica. Kreni od golmana i navedi ko je u zadnjih par utakmica zasluzio osim Stevanovica i Krpica pozitivnu ocjenu,ali svi su odgovorni kad igramo ocajno. U tome je POENTA!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:15 pm

Treba ih popisati sve,veci skup picketina odavno vidio nisam.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:15 pm

Bez da vrijedjam icije misljenje,ali pop.isam se na Arezinu i Vranjesa.Iste dvije ku.rcine koje ne mogu da trce kao i ovi sada na terenu i koliko vam treba utakmica da to vidite!???

Haaalooooo nama trebaju igraci koji trce,a znaju,a ne jedno ili drugo!!!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 11:17 pm

Onaj će bar ošutat sa 35 metara, a ovi neće ni to
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija