Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:01 pm

Pa necemo na visoki presing odgovarat visokim presingom ljudi moji, Cuki je u tom odnosu snaga jos potrebniji, neceno se tuci i prihvatat njihov stil igre, 2-0 ce bit vec na poluvremenu vidjecete.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:02 pm

Dabar Oda danas na pres konferenciji. Jasan i konkretan o igri, ocekivanjima te Vranjesu i Arezini. :palacgore:
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:19 pm

Ima li gdje snimak konferencije da se pogleda?

EDIT: evo nadjoh https://www.youtube.com/watch?v=Uc9-e2sNzfI
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u uto sep 25, 2018 3:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:20 pm

Tekma je bila beton, atmosfera nema dalje i slag na kraju 4 komada :D

Da se malo prisjetimo atmosfere taj dan protiv fukara!


phpBB [video]
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:23 pm

phpBB [video]
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:24 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:01 pm
Pa necemo na visoki presing odgovarat visokim presingom ljudi moji, Cuki je u tom odnosu snaga jos potrebniji, neceno se tuci i prihvatat njihov stil igre, 2-0 ce bit vec na poluvremenu vidjecete.
Nisam mislio visok presing, vise sam mislio polahko gradjenje napada u veznom redu i jos vaznije brza tranzicija.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:28 pm

azbaha je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:24 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:01 pm
Pa necemo na visoki presing odgovarat visokim presingom ljudi moji, Cuki je u tom odnosu snaga jos potrebniji, neceno se tuci i prihvatat njihov stil igre, 2-0 ce bit vec na poluvremenu vidjecete.
Nisam mislio visok presing, vise sam mislio polahko gradjenje napada u veznom redu i jos vaznije brza tranzicija.
Pa svejedno, to samo Cuki moze iznijeti, lik je najbrzi s loptom a i najbrzi u glavi, pasovi su za malo vece domete od PLBiH, alfa i omega nase kreacije i igre, in Oda je apostrofirao koliko ce biti vazan siguran prenos lopte te brz i tecan pas, ko to moze iznijeti da nece mozda Blagojevic ili neko od djece ?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:30 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:28 pm
azbaha je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:24 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:01 pm
Pa necemo na visoki presing odgovarat visokim presingom ljudi moji, Cuki je u tom odnosu snaga jos potrebniji, neceno se tuci i prihvatat njihov stil igre, 2-0 ce bit vec na poluvremenu vidjecete.
Nisam mislio visok presing, vise sam mislio polahko gradjenje napada u veznom redu i jos vaznije brza tranzicija.
Pa svejedno, to samo Cuki moze iznijeti, lik je najbrzi s loptom a i najbrzi u glavi, pasovi su za malo vece domete od PLBiH, alfa i onega nase kreacije i igre.
Upravo, do 60. minute, nakon toga ne moze meda. Sta ako ga zatvore igraci slobode do tada i ne damo gol jer smo fulili 3 zicera?
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:34 pm

exdomorocki je napisao/la:
uto sep 25, 2018 1:57 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 1:11 pm
Zeko je nepredvidiv igrač, ali kako za suparnike tako i za nas. Ima on tog šlifa i bezobrazluka, ali ima i mana koje krilo ne bi smjelo imati. Nešto kao da hoćete učiti strani jezik, pa malo tražite po internetu i rječnicima, pa upišete kurs najniži nivo, pa onda preskočite na nivo B1. Tako on neke stvari ima koje ima malo ko u ligi, ali zato neke osnove nema. Postigao je on bitnih golova, zujalica prava, ali on jeste glup i iz toga se ne zna šta može proizaći. Primjer nedjeljna utakmica u kojoj je zabio gol, ali opet nije među najbolje ocijenjenima. Protiv GOŠK-a smo ga slavili, protiv Širokog isto, ali zato kad ga krene naopako, sve što pokuša završi kako ne treba. Njega treba znati pravilno iskoristiti, a opet nadati se da će mu planete u njegovom horoskopskom znaku biti pravilno raspoređene, pa da liči na normalnog igrača.
U nedjelju je bio problem i nedostatak krilnih igrača. Ako već nije išlo nabij na Krpića (doduše išlo je, mada su glavom zabili igrači kojima visina nije jača strana), bilo bi lijepo da smo mogli ubaciti Veselog ili Jazvića da pokušaju probiti po krilu, napraviti pometnju u obrani, ući u šesnaesterac i šutati ili napraviti višak. Ne mora značiti da bi oni bili prevaga, ali svakako kad nije išla opcija A, to bi mogao biti lijek. Volio sam Eldara vidjeti tu par minuta umjesto Zeca na kraju.
Zajmović ove sezone, da bi uspio ono što zna na krilu treba prostora. Protiv Širokog se to dobro vidjelo, a ovdje je tek pred kraj bekove pravio budalama i ubacio u peterac. Do tad ništa.
Zanimljivo, prema Jovanovoj statistici, većinu golova koje nam je Sloboda zabijala u prošlom periodu su djelo Zeca ili Krpića. Stoga, ili neće nam dati gol ili će strijelac uskoro potpisati za nas :D
Sutra očekujem max 3500 ljudi.
Imali smo mi igraca slicnog profila,Sejo Bucan.
Brz a poglup,al kad imaš majstora na klupi koji ga pravilno usmjeri onda dobijes pristojnog igraca za PL.
Tako da se nadam da će ga Oda usmjeriti kako treba.
Sjecam se kad je Brko ruzio Pedju Šimića a Sejo igrao ispred njega.
Ne znam šefe kuda da protrčim kad ovaj istrza i njihove i naše! :placeodsmijeha:
Bravo, padao mi je Sejo Bučan napamet kad gledam Zeca, zaboravih to napisati. Što jednom na tribini iza mene lik reče da Sejo podigne glavu kad ima loptu on bi u Realu završio. Slična priča i za Zeca.
Možda i Nikola Nikić ne bi bio to što jeste, da Švabo nije znao s njim kako treba, ali to je sektor starijih na ovom forumu od mene, da se ne petljam u njihov vakat :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:35 pm

azbaha je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:30 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:28 pm
azbaha je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:24 pm


Nisam mislio visok presing, vise sam mislio polahko gradjenje napada u veznom redu i jos vaznije brza tranzicija.
Pa svejedno, to samo Cuki moze iznijeti, lik je najbrzi s loptom a i najbrzi u glavi, pasovi su za malo vece domete od PLBiH, alfa i onega nase kreacije i igre.
Upravo, do 60. minute, nakon toga ne moze meda. Sta ako ga zatvore igraci slobode do tada i ne damo gol jer smo fulili 3 zicera?
Oda zna, zato ce Ivan i poceti ako bude spreman i to je to.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:39 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:35 pm
azbaha je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:30 pm
cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 3:28 pm


Pa svejedno, to samo Cuki moze iznijeti, lik je najbrzi s loptom a i najbrzi u glavi, pasovi su za malo vece domete od PLBiH, alfa i onega nase kreacije i igre.
Upravo, do 60. minute, nakon toga ne moze meda. Sta ako ga zatvore igraci slobode do tada i ne damo gol jer smo fulili 3 zicera?
Oda zna, zato ce Ivan i poceti ako bude spreman i to je to.
Naravno, ja samo dajem svoje misljenje.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 4:55 pm

S obzirom da ih je Oda procitao, mislim da ce Nalic malo promijeniti taktiku.
1987
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 4:57 pm

Nema on tu puno sta promjeniti...kad mu je prostor za manevar gori nego kod nas...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:06 pm

sejo je znao proći čovjeka i sa loptom, i u tridesetim. zec ne zna, čim je primi gotova je. sejo je isto imao dovoljno taktičkog znanja i volje da se mogao za nuždu vratiti i na beka, čak i lijevog, što mislim da je za zeca nezamislivo. ali zec je opasniji ovo bez lopte, i svakako, i ovako jeste bar pristojan PL igrač. šteta je što bi mogao biti još bolji.
gradi željo boli te *****
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:26 pm

Sta donosi treca kategorija..evo Grbavica je blizu te kategorije..kakve se utakmice mogu igrati osim repke?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:30 pm

Klub tri predkola i play-off, ne moze grupna faze, repka moze igrati sve utakmice.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:33 pm

Elegant je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:30 pm
Klub tri predkola i play-off, ne moze grupna faze, repka moze igrati sve utakmice.
ma ja i kontao sam plej of samo da moze,ali za uhar je i to..mada kad vidim neke stadione koji igraju u grupnoj..od onnog Irskog Dundalka sto je igrao itd..ali hajd :P
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:34 pm

Daris_ je napisao/la:Sta donosi treca kategorija..evo Grbavica je blizu te kategorije..kakve se utakmice mogu igrati osim repke?
A stadium must be category four to host games in the playoffs of the qualifying stage for the UEFA Champions League or any game in the main competition. Category four is also required to host any game in the main competition of the UEFA Europa League or the UEFA European Football Championship.

Dok mi dodjemo na taj nivo da nam treba cetvrta kategorija Grbavica ce to vjerovatno zadovoljavati. Za sad nam je i ova treca kategorija overkill za nas domet.

Sent from my MI 6X using Tapatalk

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:40 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:34 pm
Daris_ je napisao/la:Sta donosi treca kategorija..evo Grbavica je blizu te kategorije..kakve se utakmice mogu igrati osim repke?
A stadium must be category four to host games in the playoffs of the qualifying stage for the UEFA Champions League or any game in the main competition. Category four is also required to host any game in the main competition of the UEFA Europa League or the UEFA European Football Championship.

Dok mi dodjemo na taj nivo da nam treba cetvrta kategorija Grbavica ce to vjerovatno zadovoljavati. Za sad nam je i ova treca kategorija overkill za nas domet.

Sent from my MI 6X using Tapatalk
ma hebo Ligu Prvaka za sad :D a u Evropa Ligi cemo u Splitu igrati ..vole nas tamo hahaha :P..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:44 pm

Daleko smo prilicno do cetvrte:

- treba veci kapacitet stadiona sa krovom (sto ce se dobiti novim jugom)
- treba veci parking za posjetioce, veci parking za VIP posjetioce (iza istoka plato u planu da se radi),
- treba vise VIP mjesta na zapadu + VIP zona, prostorije.
- određene prostorije tipa za medicinski tim, sudije, jos neke pratece prostorije,
- vise mjesta za novinare i njihovu opremu
- studio za TV prenose i opremu (mislim da i ovo treba)
- fan zone, totalno sređeni mokri cvorovi i WC na svim tribinama
- sigurnosni uslovi
- uslovi na stadionu za osobe sa poteskocama

Eto samo par stvari a ima dosta da se uradi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija