Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:39 pm

Joj termina... SAVEZ NAPOLJE!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:45 pm

Nas Sloboda ako dobije, to ce onda biti zbog trke. Mi bas nespremn izgledamo i to nam je najveci minus. Ostalo se sve moze nekako ispraviti u hodu, al kondicija najteze.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:48 pm

ChWilla je napisao/la:
uto sep 25, 2018 12:36 pm
ne zna niko šta radi. mislim da nestručnjak ne može ni znati dok god je cijela situacija neuređena. tebi jedan trener vodi prošle ljetne pripreme sam. 36 sati prije prve utakmice, on biva smijenjen i dolazi drugi s drugim idejama. dolazi i kondicioni trener. on radi na slavkinom temelju. međutim mi tu polusezonu bivamo bolji, a ne lošiji kako ona odmiče. dolazi sportski direktor, sa dijelom ideja drukčijih od glavnog trenera. glavni trener to i ne podnosi najbolje. on sad provodi zimske pripreme po svom, za koje je opšti utisak svih da su bačene. mi bivamo lošiji u drugom dijelu. sportski direktor odlazi, a dolazi novi glavni trener sa skroz drukčijim idejama. dolazi i novi glavni skaut, a ustvari surogat sportskog direktora. novi glavni trener provodi ljetne pripreme, opšti utisak opet da su bačene.

nakon pet zvaničnih utakmica - dolazi najnoviji (a stari) glavni trener, opet sa skroz drukčijim idejama.

stručni štab sad kaže da je prethodni glavni trener radio po svom i da nije htio da ih sluša na ljetnim pripremama. ali on nije tu da se brani.

a svo ovo vrijeme - voljni momenat igrača je diskutabilan i na samim utakmicama, a kamoli na treningu kondicije. koji je, jel, po definiciji neugodna stvar za većinu. svi treneri imaju problema generalno sa autoritetom. a neka hijerarhija i jasno opredjeljenje kluba u cjelini šta tu želi da radi - ne postoji.

e ko tu može izolovati i ocijeniti rad kondicionog trenera - puno je pametniji od mene. mislim da to može u ovakvoj generalnoj situaciji ocijeniti samo stručnjak za tu oblast. i to da ima kompletan uvid šta se radi i ne radi.
hahaha
fakat pravi Bosanski lonac :rofl1:

ALI opet, treba biti realan i govoriti ono što svako vidi, makar nam i smetalo, a to je da naši igrači djeluju kao da ne mogu. Zato i kasne u pokrivanju svojih igrača, zato i u duelu kasne
Nisam se bavio nogometom ali jesam u jednom periodu svog života imao tromjesečne pripreme, i to baš intenzivne. Ono što sam bio prije, za vrijeme, i evo sad poslije :D to se jednostavno ne može porediti. Ali pripreme bukvalno gdje mi je samo to **** bio, a ne nešto reda radi.
Mišljenja sam da mi imamo igrače koji znaju (sa loptom), ali problem je što ne mogu, pa ispušu i onda u nekim trenutcima ispadaju ko najveći levati. Primjer Siniša pred kraj meča sad u Kaknju, odličan je bio eto i oba gola smo dali njegovim asistencijama ali ono što je on radio cijeli meč, špartanje naprijed-nazad ga je dovelo do toga da zadnjih 10-ak minuta bukvalno jedva diše, ne može da hoda a ne da trči. Šta je to nego kondicija...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:53 pm

ne kažem ja da nije tako. samo da je teško "lokalizirati" problem kad je haos generalno.

pokrivanje strane zajedno sa zecom, a intenzivno ubacivanje naprijed bi umorilo i igrače iz puno jačih liga. mislim da je siniša među spremnijim sve vrijeme otkad je došao.
gradi željo boli te *****
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:57 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 1:11 pm
Zeko je nepredvidiv igrač, ali kako za suparnike tako i za nas. Ima on tog šlifa i bezobrazluka, ali ima i mana koje krilo ne bi smjelo imati. Nešto kao da hoćete učiti strani jezik, pa malo tražite po internetu i rječnicima, pa upišete kurs najniži nivo, pa onda preskočite na nivo B1. Tako on neke stvari ima koje ima malo ko u ligi, ali zato neke osnove nema. Postigao je on bitnih golova, zujalica prava, ali on jeste glup i iz toga se ne zna šta može proizaći. Primjer nedjeljna utakmica u kojoj je zabio gol, ali opet nije među najbolje ocijenjenima. Protiv GOŠK-a smo ga slavili, protiv Širokog isto, ali zato kad ga krene naopako, sve što pokuša završi kako ne treba. Njega treba znati pravilno iskoristiti, a opet nadati se da će mu planete u njegovom horoskopskom znaku biti pravilno raspoređene, pa da liči na normalnog igrača.
U nedjelju je bio problem i nedostatak krilnih igrača. Ako već nije išlo nabij na Krpića (doduše išlo je, mada su glavom zabili igrači kojima visina nije jača strana), bilo bi lijepo da smo mogli ubaciti Veselog ili Jazvića da pokušaju probiti po krilu, napraviti pometnju u obrani, ući u šesnaesterac i šutati ili napraviti višak. Ne mora značiti da bi oni bili prevaga, ali svakako kad nije išla opcija A, to bi mogao biti lijek. Volio sam Eldara vidjeti tu par minuta umjesto Zeca na kraju.
Zajmović ove sezone, da bi uspio ono što zna na krilu treba prostora. Protiv Širokog se to dobro vidjelo, a ovdje je tek pred kraj bekove pravio budalama i ubacio u peterac. Do tad ništa.
Zanimljivo, prema Jovanovoj statistici, većinu golova koje nam je Sloboda zabijala u prošlom periodu su djelo Zeca ili Krpića. Stoga, ili neće nam dati gol ili će strijelac uskoro potpisati za nas :D
Sutra očekujem max 3500 ljudi.
Imali smo mi igraca slicnog profila,Sejo Bucan.
Brz a poglup,al kad imaš majstora na klupi koji ga pravilno usmjeri onda dobijes pristojnog igraca za PL.
Tako da se nadam da će ga Oda usmjeriti kako treba.
Sjecam se kad je Brko ruzio Pedju Šimića a Sejo igrao ispred njega.
Ne znam šefe kuda da protrčim kad ovaj istrza i njihove i naše! :placeodsmijeha:
Zadnja izmjena: exdomorocki, dana/u uto sep 25, 2018 2:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:58 pm

opet pogan osjećaj da se sutra prosipaju dva boda.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:01 pm

tako je Oda ne daj vranješu i arežini blizu prvih 18.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:03 pm

Pripreme su kontinuitet kao i sve drugo...ne možeš ti njih propuštati,glumiti povrede,namjerno odugovlačiti s potpisom da prođu i onda igrati lopte na nekom nivou...možeš par tekmi i ispušeš k'o dušica. I ako se na zimu dovedu igrači neka budu neki koji su prošli bilo gdje zadnjih 5-6 priprema,bolje i prosječni takvi,nego majstori kojima je mrsko raditi bez lopte bilo šta,bilo kad i bilo gdje
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:06 pm

Nisam pratio slobodu, ali ako ce nam igrati visok presing:
Blagi Hajdar
Zec Daca Zajim
Krpa
I polahko bez srkleta i napucavanja. Nek se istroše pa kasnije Ćurke, Anel, Eldar
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:11 pm

U pola 9 tekma po ovoj hladnoci bice jedno 2000 ljudi..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:22 pm

Ja ne ocekujem vise od 2500 ljudi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:22 pm

DOšli smo opet u situaciju da nemamo širinu i da znaju da će igrati i to je to što nema trke. Sad jel možda i kondciija ili želja to zna Oda nadam se. Najveći problem je što mi nismo pritisnuli Mladost cijelu tekmu. Mi smo igrali i lijepo i pravili akcije. Ljudi su zatvorili sredinu. Skupili se. Zato je sredina izgledala loše. TU je bila borba. Mali Šaban je lucijdan igran. Nije za pobit se, pogotovo kad ima uz sebe u nedjelju nezainteresovanog Blagoja. Ono je bila tekma za Hajdara. Mi smo imali 5 i više povrijeđenih igrača i to niko ne spominje. Uz to Siniša i PAvić su se morali čuvati kartona. I Krpić isto. I to je uticalo. Tako da si imao mlaku ekipu genralno. Djeca ti naprave preokret. Slobodno znači možemo na njih računati. NIje ODA dole odmarao cijelu ekipu nego samo par igrača. Ostali su bili povrijeđeni.
Kad ćemo više shvatiti da djeca n emogu svaku tekmu biti odlični. Svako dijete ima uspone i padove dok se ne stabilizuje. TO je iskustvo. Mi svaku tekmu mijenjamo mišljennja. Sad je SIniša najbolji, daj Vranješa nazad, Arežinu a do sada bili najgori itd itd. Pa ljudi dragi do kada više iz krajnosti u krajnost. Ljudi su nam svjesno pustili bekove da utrčavaju jer su zatvoril sredinu i pustili centaršteve. Teško je bilo proći pogotovo jer je nepokošena trava i sporije ide lopta. Onda u drugom pao Ivan fizički i to je to. Desila se rupa dok nije ušao Daca. U prvom smo bili bolji. Oni su sve šutali van 16. Jedina prava akcija je gol bio. Mi smo imali par takvih šansi, a sve što smo mogli šutati iz daljine nismo i to je to.
Idemo dalje. Ima još 23 kola. ODi puna podrška. Ko kaže da ne igramo bolje nego zadnje tri godine laže. Igra ima smisla ali fudbal je to i jednostavno nekad stvari ne idu kako su zamišljene. Mnog je i do medija. Sad van kažem. Niko ne kaže Željo bez petorcie, a bilo ih je i više koji su bili povrijeđeni. ALi elem neise.

U suštini dok budemo ovako negativni titule nikad nećemo vidjeti. Hajmo m alo pozitivu pucati ***** mu mater u p
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:27 pm

Premier je napisao/la:
uto sep 25, 2018 2:11 pm
U pola 9 tekma po ovoj hladnoci bice jedno 2000 ljudi..
Bolje igraju kad nas je manje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:36 pm

Sloboda skroz cudna ekipa...prije dva kola su dobili celik..a bili su uzasni..ocekujem nesto slicno kao sa Radnikom i Krupom...cekace dok se nasi se ispusu ili upadnu u crnu rupu pocetkom II poluvremena...dobri su nazad..ali igraju dosta sporije od krupe i radnika.
Uz svu losu atmosferu...ocekujem napokon jednu rutinsku pobjedu, ako to moze biti slucaj s nama
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:40 pm

Premier je napisao/la:
uto sep 25, 2018 2:11 pm
U pola 9 tekma po ovoj hladnoci bice jedno 2000 ljudi..
I to je puna saka brade.
SAVEZ NAPOLJE!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:41 pm

Mene uhvatio neki spuc nakon Kaknja spustilo me pravo... glasao sam za pobjedu ali da Bog da...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:47 pm

Ma 2:0 hladno uz 2000 standardnih bice nam top!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:53 pm

Ubijedjen sam da Ivan ne treba igrati od prve minute, zato sto ce se oni zatvoriti maksimalno i blokirat ce njegove pokusaje i on ce se umoriti. Mislim da njega treba kao Joker u drugom ubaciti.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 2:57 pm

azbaha je napisao/la:
uto sep 25, 2018 2:53 pm
Ubijedjen sam da Ivan ne treba igrati od prve minute, zato sto ce se oni zatvoriti maksimalno i blokirat ce njegove pokusaje i on ce se umoriti. Mislim da njega treba kao Joker u drugom ubaciti.
Rastrcani Daca od prve minute :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 3:00 pm

Hoće li se završiti postavljanje hibrida do sutra? Ako neće, nadam se da neće biti problem dio terena sa hibridnom travom!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija