Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:34 pm

Nije tema, al' da malo bacimo prognozu i za ostale susrete 11. kola :D Nadam se da nećete zahatariti :ganja:

GOŠK - Čelik 12 Gošk pobjeđuje, a dvica je samo ukoliko su Ere odlučile da sklone Dudića
Tuzla City - Krupa 1 Ovo Tuzla dobija u hendikepu
Zvijezda - Radnik 1 Zadnja šansa Stanišiću, a ovi "privatni" klubovi su spremni za štele
Sarajevo - Široki Brijeg 12 Široki je odigrao dobro protiv Zrinjskog u Mostaru. Može ih o'laditi Sedloski, ali je Sarajevo bliže pobjedi
Zrinjski - Mladost DK 1 Kvalitetniji
Željezničar - Sloboda 1 Navijački

Ako nekome smeta, neka Administracija reaguje i izbriše post. Hvala! :skoljka:
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u uto sep 25, 2018 12:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:36 pm

ne zna niko šta radi. mislim da nestručnjak ne može ni znati dok god je cijela situacija neuređena. tebi jedan trener vodi prošle ljetne pripreme sam. 36 sati prije prve utakmice, on biva smijenjen i dolazi drugi s drugim idejama. dolazi i kondicioni trener. on radi na slavkinom temelju. međutim mi tu polusezonu bivamo bolji, a ne lošiji kako ona odmiče. dolazi sportski direktor, sa dijelom ideja drukčijih od glavnog trenera. glavni trener to i ne podnosi najbolje. on sad provodi zimske pripreme po svom, za koje je opšti utisak svih da su bačene. mi bivamo lošiji u drugom dijelu. sportski direktor odlazi, a dolazi novi glavni trener sa skroz drukčijim idejama. dolazi i novi glavni skaut, a ustvari surogat sportskog direktora. novi glavni trener provodi ljetne pripreme, opšti utisak opet da su bačene.

nakon pet zvaničnih utakmica - dolazi najnoviji (a stari) glavni trener, opet sa skroz drukčijim idejama.

stručni štab sad kaže da je prethodni glavni trener radio po svom i da nije htio da ih sluša na ljetnim pripremama. ali on nije tu da se brani.

a svo ovo vrijeme - voljni momenat igrača je diskutabilan i na samim utakmicama, a kamoli na treningu kondicije. koji je, jel, po definiciji neugodna stvar za većinu. svi treneri imaju problema generalno sa autoritetom. a neka hijerarhija i jasno opredjeljenje kluba u cjelini šta tu želi da radi - ne postoji.

e ko tu može izolovati i ocijeniti rad kondicionog trenera - puno je pametniji od mene. mislim da to može u ovakvoj generalnoj situaciji ocijeniti samo stručnjak za tu oblast. i to da ima kompletan uvid šta se radi i ne radi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:41 pm

LARSSON je napisao/la:
uto sep 25, 2018 12:25 pm
Da l' je to sreća il' ko zna šta li je, kad god se sretnu uvijek se zalije
Sreca ili namjera svejedno je iz nase perspektive, znali smo da Ilici nude utakmice i da vole te kombinacije sa Zrinjskim prij svega, znali smo da Starcevic svrsava na pitare, da je Zizovicu Zrinjski u krvi, da oni koji i kad igraju posteno daju 150% protiv nas i pitara i uz to dodaju odredjenu dozu seljakluka i krkanluka a i tribine se savrseno uklope u taj sistem (Celik, Mladost, Sloboda), uglavnom sve smo znali, bice kombinacija, prodaje, krkanluka, inata, al kao sto sam napisao ranije pitanje je jesmo li se dovoljno naoruzali, prije da nismo ali i dalje smo u vrhu sto znaci da nam ne treba jos puno, drzat se do pauze ovako i onda gledati da se solidno pojacamo prije svega u napadau i na bocnim pocijama dovesti ako nista igrace slicnog kalibra jer onda Zajimu nece biti svejedno hoce li igrati odbranu, a Zec nece imati vremena da dize nos i glumi Insignea iz Bugojna.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:51 pm

Uh kako bi pobjeda sutra dobro legla :D Malo da se spuste slani, a mi da se malo uzdignemo :lol:

Ljudi, ne zaboravite, imamo isti broj bodova kao Sarajevo. Mi se ovdje ponasamo kao da smo peti na tabeli. :)
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto sep 25, 2018 12:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:53 pm

Da spustimo i onog laznog Di Francesca, lik vec prica o vodjenju reprezentacije jbt..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:54 pm

cikazubo je napisao/la:
uto sep 25, 2018 12:53 pm
Da spustimo i onog laznog Di Francesca, lik vec prica o vodjenju reprezentacije jbt..
Simpatican je lik, ali se slazem s tobom :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:56 pm

pričao je i dok je bio nezaposlen :D
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:58 pm

Nadam se da ce nas igraci demantovati u ove tri naredne utamice, a onda tek sa Zrinjskim.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:59 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:01 pm

Menadzment napolje
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:02 pm

slika

Pitanje dana, koju bi Ferguson kod nas sezonu docekao :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:04 pm

Tresla bi mu se stolica nakon remija na Pecari
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:04 pm

86 u Novembru bi bio bivši...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:06 pm

Nasapunjali bi mu dasku :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:07 pm

teteac8684 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 1:04 pm
86 u Novembru bi bio bivši...
mozda i u oktobru 1986.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:08 pm

X protiv Slobode ko kuca. I to ce biti patnja vjerujte mi. Pitari su ih dobili jedva 0:1 u Tuzli, a jos ih Nalic nije bio preuzeo. S toga treba biti realan. Nadam se da ce me momci demantovati na najbolji moguci nacin.. Ja cu ispusiti kutiju cigara i derati se na sav glas opet i iznova. Volim te Željo !!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:10 pm

1986 godine:
Kule i gradovi ubili fudbal na Old Traffordu..
Gg uk
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto sep 25, 2018 1:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:11 pm

Zeko je nepredvidiv igrač, ali kako za suparnike tako i za nas. Ima on tog šlifa i bezobrazluka, ali ima i mana koje krilo ne bi smjelo imati. Nešto kao da hoćete učiti strani jezik, pa malo tražite po internetu i rječnicima, pa upišete kurs najniži nivo, pa onda preskočite na nivo B1. Tako on neke stvari ima koje ima malo ko u ligi, ali zato neke osnove nema. Postigao je on bitnih golova, zujalica prava, ali on jeste glup i iz toga se ne zna šta može proizaći. Primjer nedjeljna utakmica u kojoj je zabio gol, ali opet nije među najbolje ocijenjenima. Protiv GOŠK-a smo ga slavili, protiv Širokog isto, ali zato kad ga krene naopako, sve što pokuša završi kako ne treba. Njega treba znati pravilno iskoristiti, a opet nadati se da će mu planete u njegovom horoskopskom znaku biti pravilno raspoređene, pa da liči na normalnog igrača.
U nedjelju je bio problem i nedostatak krilnih igrača. Ako već nije išlo nabij na Krpića (doduše išlo je, mada su glavom zabili igrači kojima visina nije jača strana), bilo bi lijepo da smo mogli ubaciti Veselog ili Jazvića da pokušaju probiti po krilu, napraviti pometnju u obrani, ući u šesnaesterac i šutati ili napraviti višak. Ne mora značiti da bi oni bili prevaga, ali svakako kad nije išla opcija A, to bi mogao biti lijek. Volio sam Eldara vidjeti tu par minuta umjesto Zeca na kraju.
Zajmović ove sezone, da bi uspio ono što zna na krilu treba prostora. Protiv Širokog se to dobro vidjelo, a ovdje je tek pred kraj bekove pravio budalama i ubacio u peterac. Do tad ništa.
Zanimljivo, prema Jovanovoj statistici, većinu golova koje nam je Sloboda zabijala u prošlom periodu su djelo Zeca ili Krpića. Stoga, ili neće nam dati gol ili će strijelac uskoro potpisati za nas :D
Sutra očekujem max 3500 ljudi.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:15 pm

Propast dinastije Fergusona
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:19 pm

http://misamosjedimouredakciji.ba/atajic-cijeli-tim-je- ... ropustiti/

Ono kad zabijes protiv Želje i portal ti posveti mali članak hahahahahah, kakva smo mi institucija

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija