Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:52 pm

Ima li treninga sutra ujutro?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:55 pm

Jel ovih 200 milja istih onih 200 milja od što obećavaju od 2016?
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:56 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon sep 24, 2018 10:04 pm
bianco blu je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:19 pm
Kemal Osmanković je naš najbolji štoper.
Ali je napravio grešku u strašno važnoj prijateljskoj utakmici u Mostaru, pa ne zaslužuje mjesto u prvih 11.
Potpuno se slazem s tobom.
Jos bi bio puno bolji da je imao kontinuitet.

Kad je on haro protiv Slazburga.
da je on napravio grašku kao Rodin u širokom. pojeli bi ga na forumu, ne bi živ ostao
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:14 am

Nadam se slabijoj posjeti da naši puleni mogu igrati bez pritiska..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:18 am

@igla, akcija je i vise nego uspjesna. Takodjer, mi smo podijelili preko 120 godisnjih ulaznica, nesto i dresova.. forum sluzi svojoj svrsi.

Ali je istina da moderan covjek ne zivi od "ljubavi", vec od hype-a i ti trendovi se moraju pratiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:27 am

Akcija jeste uspjesna, osvrcem se za buducnost. Vidjeli smo i sami da je ova malo teze isla, ali je prosla hvala Bogu. Kazem da ce u buducnosti ove stvari teze ici jer su "vec vidjene". Nema tog euforicnog ponasanja. Jbg, raja je takva, brzo se zasiti svega.

Pa docekali smo da nasi navijaci klub sprdaju da smo gradjevinari. Vrijednosti su drugacije danas, tacnije kurceve.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:27 am

Durgo je napisao/la:
pon sep 24, 2018 9:32 pm
Bas smo sramota...
Southboy je napisao/la:06 / 50

Mozemo li se aktivirati za reflektor da se to proba izgurati nekako.Zasad sramota sa uplatama.

viewtopic.php?f=51&t=812&p=364213#p364213
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Nemaju vremena od silnih analiza.Valja to sve stici.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:31 am

igla je napisao/la:
uto sep 25, 2018 12:27 am
Akcija jeste uspjesna, osvrcem se za buducnost. Vidjeli smo i sami da je ova malo teze isla, ali je prosla hvala Bogu. Kazem da ce u buducnosti ove stvari teze ici jer su "vec vidjene". Nema tog euforicnog ponasanja. Jbg, raja je takva, brzo se zasiti svega.

Pa docekali smo da nasi navijaci klub sprdaju da smo gradjevinari. Vrijednosti su drugacije danas, tacnije kurceve.
To ne znaci da se treba odustati. I ti sto se sprdaju nisu navijaci, a pogotovo ne nasi. Mnogo je vise normalnih, zdravih, onih koji hoce da rade i pomognu. Ja sam mozda vise u dodiru sa razlicitim slojevima nasih navijaca, pa znam kakvih nas sve ima, i koliko je tu pozitivnih prica i generalno ljudi koji hoce da pomognu. Sva energija ne mora ici samo na jednu inicijativu, mi mozemo uporedo spremati jos dvije najmanje, a da su korisnije i vece od reflektora. Da nam i nasoj zajednici pomoc treba - treba itekako. Moramo imati jaku bazu nasih zdravih navijaca i onih koji su u mogucnosti da pomognu svojim doprinosom, a voljni su. Ovaj forum je dokaz da i pored vrijednosti kakve su danas, ipak zdrav um i rezon prevlada i u to stvarno moramo vjerovati. Jer, ako ne vjerujemo, za sta da se borimo? To su i Zeljine vrijednosti. A, kao sto znamo, Zeljo je vrijedan borbe. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:38 am

Naravno, pa meni je srce puno kad se god nesto odradi. Samo kazem da treba sto vise inovativan biti, ljudi koji mogu pomoći ima, samo ih treba motivisati.

Jbg, namaći pare za nešto je zeznuta stvar, to znaju neprofitne organizacije najbolje. Tu je i kreativnost i inovacija bitna itekako. Zato je bitno da svi pisu ideje kako i sta bi, puno je korisnije od mnogih prica koje se cesto vrte.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 12:50 am

Slazem se.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 1:13 am

Akcije su valjale i uvijek ce valjati jedino kad se spontano izrode. Sve ostalo okaciti macku o rep !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 5:14 am

sutra ćemo opet biti isprebijani, tako da bi najbezbolnije bilo bar kojeg fajtera ubaciti.
ja rekoh da ako se ponovi češće pristup ko protiv zrinje gdje smo izgledali ko 11 majk tajsona da ćemo se prepišati po konkurenciji, ali belaj je što se takav pristup eto ponekad pojavi, da ne kažem u jednoj od deset utakmica.
sutra šabana ostaviti na tribine da košpice prodaje.
Veca-Siniša-Bakrač-Rodin-Pavić-Hajdarević-Blagojević-Čurjurić-Zec-Zajmović-Krpa.
šta je tu je. Ako Hajdar nije spreman, Osmanovića od prve minute.
i Oda nemoj opet izmjene ko inače prve praviti oko 70 i neke, već čim crkne Ivan, a to je plafon 55 minuta ubacuj Dacića. Isto tako ako Zec nastavi sa svojim fulama ili izgubljenim loptama još na poluvremenu ga vadit i ubaciti Šehića. e samo je belaj što nikako nemamo zamjenu za seosku varalicu zajmovića.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 6:49 am

Dobro jutro !
Hekla li se šta ?
Ima li ikakvih slika ? Dokle smo ?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 7:59 am

vi se opet sekirate a crk'o dabogda da znate objasniti što.

akcija za istočnu tribinu je regionalno odjeknula. i strašno uspjela za naše uslove, pokazala istinsku lojalnost velikog broja navijača. jedinstvena nije, a slične stvari rade i mnogo bogatiji od nas. ali iznimno uspješna za našu veličinu i finansijsku moć baze svakako jeste. zna se ko traži dlaku u jajetu i zašto - pitari i tabor uprava napolje. s tim da i jedni i drugi sve tiše pričaju o tome. a sve više i oni kažu vidi što je lijepo.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 8:30 am

Ne treba dramiti,nije uopšte danas lako 8 milja skupiti onako. Neka klub doda od sebe ostatak,a mi ćemo uplaćivati pomalo kako se i uplaćivalo dosad. Dobra je akcija, niđe veze da treba prestati sa akcijama u budućnosti...i reflektor je k'o lutka btw
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 8:51 am

Bice oko 9000. Bas, reflektor je kao lutka. I ponosan sam na nas Manijake jako. A bilo je i onih koji su normalni iz nekih drugih redova, a uplatili su. Znam najmanje dvojicu, ono navijaju za Barcelonu i Liverpool, ne prate nasu ligu, ali podrzace sve sto je normalno u ovoj drzavi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 8:54 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto sep 25, 2018 5:14 am
sutra ćemo opet biti isprebijani, tako da bi najbezbolnije bilo bar kojeg fajtera ubaciti.
ja rekoh da ako se ponovi češće pristup ko protiv zrinje gdje smo izgledali ko 11 majk tajsona da ćemo se prepišati po konkurenciji, ali belaj je što se takav pristup eto ponekad pojavi, da ne kažem u jednoj od deset utakmica.
sutra šabana ostaviti na tribine da košpice prodaje.
Veca-Siniša-Bakrač-Rodin-Pavić-Hajdarević-Blagojević-Čurjurić-Zec-Zajmović-Krpa.
šta je tu je. Ako Hajdar nije spreman, Osmanovića od prve minute.
i Oda nemoj opet izmjene ko inače prve praviti oko 70 i neke, već čim crkne Ivan, a to je plafon 55 minuta ubacuj Dacića. Isto tako ako Zec nastavi sa svojim fulama ili izgubljenim loptama još na poluvremenu ga vadit i ubaciti Šehića. e samo je belaj što nikako nemamo zamjenu za seosku varalicu zajmovića.
E što me nasmija na jutru, svaka ti čast :rofl:
Što jest, jest, fali nam malo tog fajterskog naboja.
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 9:02 am

Ne želim da pišem o igri i rezultatima, samo da ljudima koji pitaju u vezi terena objasnim malo.. Bio sam u subotu na terenu dok se kupila karta za tekmu u Doboju.. Kod sjevera su tad onih prvih jedno 5 metara završili bili i počeli su gore od juga onda raditi.. Do tekme sa Slobodom ce se zavrsiti sve osim sredine terena, znači podjednako sa obje strane terena će biti.. Cim su postavili hibrid odmah se osisala trava i izgleda odlično.. Takođe neki frajer Englez sto je morao stici do 10 navece iz Beograda predsjedao na avion za Sarajevo i fuli let, zakasni, morao uzeti taxi iz Bg da dođe u Sarajevo do 10.. Ljudi rade nema zajebancije, rade ovo preko 30 godina.. Eto u kratkim crtama..
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 9:13 am

Tako je, u odnosu na Grke ovi djeluju nesto ozbiljnije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 25, 2018 9:17 am

i tu su se pričale priče, kao rade ljudi u pantalonama. jok eto radiće u trodijelnom odijelu travu, sa prslukom ispod sakoa. ljudi su sve uradili kako treba u uslovima gdje se pola dana nije moglo raditi. a nema šta se nije pisalo i pitalo.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija