Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 5:25 pm

svaki naš stariji igrač ima značajnih mana, u protivnom ne bi bio kod nas. bezveze se prepucavate, čurjurić je genije za naše uslove, ali može 38-40 minuta...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 5:25 pm

ChWilla je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:15 pm
cikazubo je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:05 pm
Meni samo ne ide u glavu zbog cega je prisutna tolika nonsalancija kod nasih igraca, gledam Zakarica u Partizanu lik pomaze nazad vise nego Miro kad je kod nas bio, bori se Zaka i gine za svaku loptu, a kod nas s guza na guz, centar mu bio granica prema nazad, isto tako svi igraci koji nas napuste, svejedno je dal odu u podjednake ili u neke puno manje ekipe ali uvijek ginu protiv nas a kod nas su bili sinonimi za kurcobolju, taj Blagojevic da sutra predje u Zrinjski kao da gledam bio bi najbolji veznjak lige a nama bi strpao golcinu s 20 metara..
i sad je kad hoće :D
Pa jeste, evo jedan Bekric koji dodje totalno nespreman al sa napucanim egom nama je pravio razdor u svlacionici, a covjek redovno igrao dal od pocetka ili je ulazio sa klupe ali je uvijek bio opcija.
Ode tip nezadovoljan statusom pravo u Zrinjski i tamo se zadovolji sa 10 do 15 minuta, gine na svakoj kao da mu je zadnja, zabi golcinu i prelomi prvenstvo, nama slozi one asistencije kada ispustismo 0-3.
Onda drugi primjer je Stana, uzmemo ga a nije ni sa staka sisao kako treba, odigrao poslije mnostvo utakmica, dobija traku, poklone, parole, ima vec posao u klubu kada zavrsi karijeru, i zbog sice on predje u Zrinjski i nesto se inati.
Rijec je o dva igraca koji su imali kredita kod navijaca, koji su se predstavljali nekim zaljubljenicima u klub, a na kraju zabiju noz u ledja.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 5:28 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:21 pm
bianco blu je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:19 pm
Kemal Osmanković je naš najbolji štoper.
Ali je napravio grešku u strašno važnoj prijateljskoj utakmici u Mostaru, pa ne zaslužuje mjesto u prvih 11.
Jel' se salis drug?
Ne!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 5:45 pm

kemo osmanković se ne bi naigrao ni u prvom timu MDK.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 5:58 pm

bianco blu je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:28 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:21 pm
bianco blu je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:19 pm
Kemal Osmanković je naš najbolji štoper.
Ali je napravio grešku u strašno važnoj prijateljskoj utakmici u Mostaru, pa ne zaslužuje mjesto u prvih 11.
Jel' se salis drug?
Ne!
Kemale, jesi li to ti? :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:00 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:45 pm
kemo osmanković se ne bi naigrao ni u prvom timu MDK.
Realno da je Kemo pravio greske kao Rodin ove dvije utakmice, razapeo bi se momak na forumu. I Bogija bi se popljuvalo. Ovako ispod radara prodje. I neka je pravio Rodin, momak je mlad i vakat je da se uigra jedan stoperski tandem.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:01 pm

Kemo kao Kemo iz tekmi sa Radnikom i Sirokim bi mogao daleko dogurati. Ali oscilacije u formi i igra napamet nekada donese to da izgleda kao da nikad nije odigrao meca za seniore. A polahko ulazi u 22. godinu zivota...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:05 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 2:46 pm
salle86 je napisao/la:
pon sep 24, 2018 2:36 pm
I vratili se dva puta nakon zaostatka što je ranije baš bilo rijetkost...
i protiv sarajeva se vracali dva puta :) nije sve tako crno... ali... uvijek ima ali...
naravno da nije crno, ali brzo zaboravljamo
možda ja jesam čudan, ali meni titula nije prioritet i ježim se na sva ova prozivanja za titulu kako sa tribine tako i po društvenim mrežama
bitnije od svega mi je da imam vjeru u tim, a imao sam je juče u oba puta da ćemo bar zabiti za taj jedan bod
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:06 pm

Omar500 je napisao/la:
pon sep 24, 2018 6:00 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon sep 24, 2018 5:45 pm
kemo osmanković se ne bi naigrao ni u prvom timu MDK.
Realno da je Kemo pravio greske kao Rodin ove dvije utakmice, razapeo bi se momak na forumu. I Bogija bi se popljuvalo. Ovako ispod radara prodje. I neka je pravio Rodin, momak je mlad i vakat je da se uigra jedan stoperski tandem.
rodin je do sada pokazao sigurnost, stabilnost, brzinu i po meni više nego dovoljno da se vidi da zna svoju poziciju igrati. isto kao i bakrač.
kemo to nikada nije pokazivao. odigra dvije dobre pa tri loše. jer je spor i izrazito glup. drvene noge. da su jačina i skok igra presudni faktori davno bi on se prodao. ali nisu i nikad neće biti štoper nigdje.
bogičević je i dalje najpametniji naš štoper, i igrač koji postavlja odbranu. da je on juče igrao sigurno ne bi bile rupe od po 10-15 metara između vezne linije i štopera gdje nam je svaki napad mogao biti koban. ali znamo svi i koje su njegove mane, tako da bakrača i rodina ne dirati do kraja godine po cijenu svega.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:09 pm

06 / 50

Mozemo li se aktivirati za reflektor da se to proba izgurati nekako.Zasad sramota sa uplatama.

viewtopic.php?f=51&t=812&p=364213#p364213
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:10 pm

igla je napisao/la:
pon sep 24, 2018 3:13 pm
Onakvi kakvi su, ne trebaju nam ni Vranjes ni Arezina.

Garantujem da je jučer Osmanović unio više živosti i energije u igru nego što bi ona dvojica zajedno. Ako se uozbilje, vrate u formu, bujrum.

Ja se najviše Ramoviću radujem.
:palacgore:
baš tako
obojica njih jesu klasa ali kad su ozbiljni, no na žalost veliko je pitanje da li mogu biti ono što mi od njih očekujemo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 6:58 pm

Raja sta je sa hibridom i jezevima,dokle se doslo. Da li je neko isao na stadion,obilazio radove da je mozda slikao ili zna nesto vise o tome. Mnogo vaznija informacija i tematika od ove negativne poslije remija,dajte neke pozitive.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 7:01 pm

barbarez je napisao/la:
pon sep 24, 2018 4:00 pm
Znaci sad je krenulo po Ivanu.Sad nas i on usporava. Usporava Arezina,Vranjes,sad Ivan. Ocekujemo covjeka koji je nogu slomio...
Spor je bio Bekric,spor je bio Zeba. Mi potrosismo komplet ligu veznjaka i svi nam spori ili nas usporavaju. A da se zapitamo malo da nismo gdje drugo tanki,mozda.....
Ma samo lupetaju tu(li)pani.
Kako Zeca pogodi ko kap,ja se sjebo.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 7:04 pm

Dobro je i Zeko ufatio punim, školski..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 7:15 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:49 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:41 pm
Ma dobar je nama bodovni saldo ali brine sto je ocito da lagano padamo iz kola u kolo.. Par tekmi eksta a onda pomalo licimo na Zelju iz prosle dvije sezone..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Izvini,ali ne slazem se nikako s tobom.Daj mi, molim te, argumentuj u cemu to mi pocinjemo liciti na ranije sezone?
Jel to aludiras da nemamo apsolutno nikakvu igru i da nam je misaona imenica napraviti 1 sansu na utakmici?Ako ne,onda kao navijac Zelje trebas znati da nam je od Ode,pa sad evo opet do Ode igre bila NIKAKVA,sto uopste nije slucaj sa danasnjom ekipom.Problem ovog tima je sto igra 60-70 minuta i ima rupu od 20min u svojoj igri koju protivnici koriste.
Nisam mislio na igru kao igru vec na momente kada izgledamo fizicki mrtvi i mentalno nestabilni.. Takvi momenti su nas krasili u zadnje tri sezone.. Po meni nije do trenera a ne bi trebalo ni da je do igraca s obzirom koliko ih je prodefilovalo kroz klub u tom periodu a svi su imali slicne simptome.. Imali smo mi i sa Adzemom igru u onih nekoliko utakmica prosle jeseni, bukvalno izdominirali u svakoj od tih utakmica a onda uslijedio nerazumljiv pad na proljece.. I ove sezone, razneses Zrinjskog i Sirokog a nesto kasnije jedva iscupas bodove protiv Krupe, Radnika i Mladosti..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 7:21 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 7:15 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:49 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:41 pm
Ma dobar je nama bodovni saldo ali brine sto je ocito da lagano padamo iz kola u kolo.. Par tekmi eksta a onda pomalo licimo na Zelju iz prosle dvije sezone..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Izvini,ali ne slazem se nikako s tobom.Daj mi, molim te, argumentuj u cemu to mi pocinjemo liciti na ranije sezone?
Jel to aludiras da nemamo apsolutno nikakvu igru i da nam je misaona imenica napraviti 1 sansu na utakmici?Ako ne,onda kao navijac Zelje trebas znati da nam je od Ode,pa sad evo opet do Ode igre bila NIKAKVA,sto uopste nije slucaj sa danasnjom ekipom.Problem ovog tima je sto igra 60-70 minuta i ima rupu od 20min u svojoj igri koju protivnici koriste.
Nisam mislio na igru kao igru vec na momente kada izgledamo fizicki mrtvi i mentalno nestabilni.. Takvi momenti su nas krasili u zadnje tri sezone.. Po meni nije do trenera a ne bi trebalo ni da je do igraca s obzirom koliko ih je prodefilovalo kroz klub u tom periodu a svi su imali slicne simptome.. Imali smo mi i sa Adzemom igru u onih nekoliko utakmica prosle jeseni, bukvalno izdominirali u svakoj od tih utakmica a onda uslijedio nerazumljiv pad na proljece.. I ove sezone, razneses Zrinjskog i Sirokog a nesto kasnije jedva iscupas bodove protiv Krupe, Radnika i Mladosti..
Tu jesen smo imali Slavkine pripreme, zato smo onako izgledali moćno i presing i trcali 90+ ko navijeni. A Oda je najbolji i najpametniji trener u ligi!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 7:30 pm

LARSSON je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:54 pm
Zec neka bude napadač ili pozicija smetala.
slikaupload photo on net

Ovako nešto? Volio bih vidjeti 3-5-2 pod Odom. Odina je omiljena 4-2-3-1. Krčma je nešto pokušavao.
Jednodimenzionalni smo. Čitaju nas svi.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 8:00 pm

Evo koldze varalice, cekao pred izbore da sta pogura ☺https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... -km/313516
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 8:06 pm

Ja cu poceti vise da sanjam ovog debila od nacelnika i njegovih 200 hiljada KM, neko bi pomislio da nam je do danas opcina milione dala, a on svake godine obecava 200 hiljada i onda to samo prenese na narednu godinu.. :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 8:22 pm

Mi smo Adzema potrosili...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot], reks1 i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija