Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:06 pm

Na vrijeme otpisani i neka su..Vidili smo ih protiv Krupe kad nam je trebala pobjeda..Ušli u igru da probaj povezati redove mi još gori bili..Bolje ovako znaš da ih nema nego da se moliš kad uđu u igru da bude njihv dan i počnu igrati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:07 pm

Pazite para u kupu, Zrinjski - Krupa (jedna utakmica se igra. Sad kad Krupa "izenađujuce" pobjedi u Mostaru, a onda izvede kadete u ligi protiv Zrinjskog.

Citirajte me.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:08 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 24, 2018 3:07 pm
Pazite para u kupu, Zrinjski - Krupa (jedna utakmica se igra. Sad kad Krupa "izenađujuce" pobjedi u Mostaru, a onda izvede kadete u ligi protiv Zrinjskog.

Citirajte me.
Citirao
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:09 pm

Jucerasnja predstva je meni izgledala na pojedine momente veoma dobro. Mladost ima solidnu ekipu, a mi stvaramo jednu momcad koja ce svakom utakmicom biti bolja.

Po meni najslabiji je bio Ivan. Dao je par dobrih lopti, al jednostavno usporava igru, a defanzivno nas najlosiji igrac sto se tice pokretljivosti. Kad je izasao prodisali smo.
Slabiji od ostalih i Krpic.

Bolji od ostalih Dacic, Sabanadzovic, Sinisa, Zajmovic.

Zao mi je sto Kemo nije igrao, mislim da je zasluzio u ove dvije tekme.

Svaka cast za Dacica i Osmanovica, veliki su potencijal, a respekt za Odu.

Samo drzi kurs Oda, uspjeh nece izostati.
Nazalost mentalitet navijaca, koji zvizde nasem najboljem igracu Zajmovicu na Grbavici prilikom viska driblinga, dovoljno kaze da ce biti mnogo problema, ali ne odstupati od plana, mladici ce to vratiti sigurno, kao sto su uvijek do sad vratili kad im se dala sansa.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:13 pm

Onakvi kakvi su, ne trebaju nam ni Vranjes ni Arezina.

Garantujem da je jučer Osmanović unio više živosti i energije u igru nego što bi ona dvojica zajedno. Ako se uozbilje, vrate u formu, bujrum.

Ja se najviše Ramoviću radujem.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:18 pm

Joj kada se Ramovic vrati...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:18 pm

Evo Dacić je golom pokazao da imaš opciju i mali Osmanović dobio priliku a ovde pojedincima žao što se pokušavamo riješiti dva nezainteresovana igrača koji ne poštuju dres za koji igraju i klub koji ih plaća..Ali eto bolje se nadati izlizanim polovnjacima da će bljesnuti nego mladim igračima koji žive Željezničar od malih nogu i koji će više energije dati u cilju sopstvenog napredka..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:18 pm

Bolji od ostalih Šabanadžović, Zajmović.
ti baš po svome.
mi glupi i ćoravi.
i za ovo bih banove dijelio..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:22 pm

ma što se tiče vranješa i arežine neka ih sklonjenih. iskreno, ne mogu više gledati kako se vuku, ali i dalje ima još igrača koji bi mi radi nezalaganja bar mjesec dana kupovali kartu za istok.
i opet arežinu ni pod razno, njegova bezvolja, mrtvilo, vuča po terenu.. pa više se gine na terminima.
a za vranješa opet za zadnjih desetak minuta možda i ima mjesta. može on ponekad i uvezati i smiriti igru.
ali eto ako će Osmanović nastaviti kao jučerašnjih 17-18 minuta, ja njega uskoro vidim možda i kao startera.
Do sad sam očekivao od Šabana i Hareta da će se popraviti i da će postati ključni igrači, ali sve su prilike da oni nisu ni 10% bolji od prvih minuta za seniorski tim.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:35 pm

Ja nemam problem sa tvojim postovima nakon utakmice, gdje u vise navrata krtikujes samo jednog igraca, ti imas problem sa mojim jednim postom. Jos bi i ban djelio. Skolarac predpostavljam. Lagano ti decko svoj pos'o.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:36 pm

storm_raider je napisao/la:
pon sep 24, 2018 3:18 pm
Joj kada se Ramovic vrati...
Vec ce bit kasno dok on uhvati staru formu ako je i uhvati, ne mozemo se tu oslanjati previse na povratak Ramovica, treba Dacica gurati sve vise na toj poziciji..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:42 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 24, 2018 2:53 pm
Jel Vranjes oporavljen?
Jeste, odavno..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:44 pm

Meni djeluje da Dacić ima onu srčanost ko što ima Ramović samo mu treba više utakmica da se oslobodi pritiska a vjerujem da će ga ovaj gol još više motivirati da gura naprijed..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:55 pm

Mi ove 3 utakmice moramo sada kuci dobiti, sve osim 9 bodova je veliki kiks s obzirom da se tu sada i Zrinjski prikljucio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:57 pm

Al Veca izvadi onu jednu lezeci skoro iz mrtvog ugla. Popravio se pravo, izgleda da mu je godila reprezentativna pauza.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 4:00 pm

Znaci sad je krenulo po Ivanu.Sad nas i on usporava. Usporava Arezina,Vranjes,sad Ivan. Ocekujemo covjeka koji je nogu slomio...
Spor je bio Bekric,spor je bio Zeba. Mi potrosismo komplet ligu veznjaka i svi nam spori ili nas usporavaju. A da se zapitamo malo da nismo gdje drugo tanki,mozda.....
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 4:02 pm

barbarez je napisao/la:
pon sep 24, 2018 4:00 pm
Znaci sad je krenulo po Ivanu.Sad nas i on usporava. Usporava Arezina,Vranjes,sad Ivan. Ocekujemo covjeka koji je nogu slomio...
Spor je bio Bekric,spor je bio Zeba. Mi potrosismo komplet ligu veznjaka i svi nam spori ili nas usporavaju. A da se zapitamo malo da nismo gdje drugo tanki,mozda.....
Ma gdje cemo mi drugo biti tanki :roll: :roll:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 4:07 pm

barbarez je napisao/la:
pon sep 24, 2018 4:00 pm
Znaci sad je krenulo po Ivanu.Sad nas i on usporava. Usporava Arezina,Vranjes,sad Ivan. Ocekujemo covjeka koji je nogu slomio...
Spor je bio Bekric,spor je bio Zeba. Mi potrosismo komplet ligu veznjaka i svi nam spori ili nas usporavaju. A da se zapitamo malo da nismo gdje drugo tanki,mozda.....
Tanki smo na desnom krilu jer tu igra lik koji ne zna proci kantonalnog beka, na lijevom krilu jer tu igra decko koji misli da je Dinho i da ne mora igrati odbranu, a na zadnjem veznom nas gusi vec par godina celo koji bira utakmice.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 4:10 pm

ma tanak je ivan, samo pretrci 100 metara u kontri :D roki moj, i onaj odovic nije cemu, komsije su fakat jake :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 4:11 pm

hitno pocet dovoditi igrace kao velez, tipa brandao i slicno.
zubana prebaciti u seniorski fudbal, odma mu pocet davat priliku. trenutno nemamo igraca kojeg bi mogli prodati.
saban, hajdar i veca su igraci koji ce se tesko prodati za velike pare. daca bi mogao ukoliko dobije pravu priliku.

veca
sinisa rodin bakrac pavic
hajdar celo
zec daca zaim
krpic

priliku dat osmanovicu, u drugom ubaciti ivana umjesto dace i ubaciti sehica umjesto zeca ili zaima.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija