Moderator/ica: storm_raider

 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:32 pm

Zato volim Shorty-a, jer je borac. I kad pogriješi, bori se da ispravi.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:35 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:13 am
Meni samo nije jasno kako to da kod svakog trenera koji dodje u nevakat mi najbolje igramo u prvim utakmicama po preuzimanju. I onda kad pomisli covjek e sad ce pauza sad ce se to jos bolje uigrati, pripremiti, mi poslije toga budemo gori. A da ne govorim da kad ti treneri odrade zimske pripreme budemo duplo gori. Znaci i kod Mulalica, Petrovica i Adzema je to bilo. Nazalost cini se da i kod Ode ide tim tokom. Lijepo bi bilo presjeci ovo sada sa tri domace pobjede da se vrati vjera navijacima.
Bum vidjeli,još je puno upitnika.
Šta su i koliko radili pod Krcmom.
Da li uopšte znamo idealnih 11
Povratak povrijeđenih
Stvaranje tima je dug proces,ovo što sad osciliramo je po meni očekivano.
Skupit se,od igrača pa do nas,skupljati bodove pa vidjeti na zimu gdje smo i šta smo.
Usput,dijelimo prvo mjesto i igramo tri zaredom doma,ne znam sto pljujete po svemu.
Samo još čekam da Bogija okrive za golove,stručnjaci.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:38 pm

Kakva je to poruka na tribini bila ?
Nesretan slucaj, nisam mogao pogledati utakmicu, al evo po izvjestaju i vasim komentarima mogu samo zakljuciti da pretjerujemo opet :D
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:40 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon sep 24, 2018 1:20 pm
kad izgubite loptu u punom šprintu se vraćajte i pokrivajte ako ne možete svog igrača pokrij prvog slobodnog bez pratioca, u duele ulazite maksimalno agresivno, po cijenu kartona pičke jedne malene!
Ne bi gola primili da ovako igramo.
Ova utakmica protiv Mladosti ista ko derbi... primili golove iz lose odbrane tranzicije. Sa druge strane mi te tranzicije i nemamo... tesko da dvojicu nasih kada krenu u kontru moze ispratiti treci... Sinane vracaj se ljubi te brat

Drago mi je sto ga Daca zabi, zasluzio je...

Pisaj ga idemo dalje. :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:42 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 24, 2018 1:29 pm
Lako je biti general poslije bitke, pa cu se osvrnuti na jos jednu cinjenicu.

Da sam bio na Odinom mjestu ja bih juce u drugom poluvremenu izveo Krpica i prebacio Zeca u spic napada. Razlog je taj sto su oni imali dvije bandere koje su cuvale Krpica a jedna od tih bandera Isakovic izjavi da mu je teze igrati protiv brzih igraca.

Mi smo juce trebali spustiti loptu i igrati od noge do noge bez bespotrebnih centarsuteva gdje je svaki Isakovic rascistio prije Krpica.
Sto posto tacno.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:43 pm

Cinjenica da nismo isli na loptu agresivnije nam je onemogucila da igramo. Valjda smo ocekivali da nam igraci MDK nece nista napraviti, sto je porpilicno glupo. Losa partija Anela, Blagog i oba krila. Zajim los u prvom, bolji u drugom, Zec cudan, nedovoljno u svakom slucaju. Curke po meni odigrao sto je trebao, ali je Oda trebao malo ranije Dacu ubaciti i slazem se da treba poceti jednu tekmu da vidimo i to. Mozda je ovako korisniji kada na brzinu nesto uradi, ali mozda ce biti cak bolji ako igra od starta.
Mali se nekima ovdje na forumu po*isao u usta jucer, vidite da ima slifa i bit ce samo bolje, samo mu treba sansa. Svaki put kada je usao napravio je dar mar.

Znaci protiv ovakvih ekipa je Hajdar ALFA I OMEGA. Potreban je neko ko ce ih jednostavno namlatiti na sredini, ko ce 2 puta udariti, pa ces 3 put razmisliti hoces li krenuti u dribling. MDK nama nije omogucila da razvijemo igru na sredini koju mi preferiramo.
Drugi problem je pokriveni Krpic, rjesenje bi bilo da se Krpa povuce ko Dzeko u repki i da se uposljavaju krila koja trebaju ulaziti u sredinu, ali ali...
Jedva cekam Ramovica, pa da vidimo kako se on ponasa kao lazna 9, ako iza sebe ima Curketa/Dacica.
Nas najveci problem na sredini je losa forma Blagojevica. Kada Blagi ne igra, ne igra ni Zeljo.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:53 pm

exdomorocki je napisao/la:
pon sep 24, 2018 1:35 pm
Budi Željo je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:13 am
Meni samo nije jasno kako to da kod svakog trenera koji dodje u nevakat mi najbolje igramo u prvim utakmicama po preuzimanju. I onda kad pomisli covjek e sad ce pauza sad ce se to jos bolje uigrati, pripremiti, mi poslije toga budemo gori. A da ne govorim da kad ti treneri odrade zimske pripreme budemo duplo gori. Znaci i kod Mulalica, Petrovica i Adzema je to bilo. Nazalost cini se da i kod Ode ide tim tokom. Lijepo bi bilo presjeci ovo sada sa tri domace pobjede da se vrati vjera navijacima.
Bum vidjeli,još je puno upitnika.
Šta su i koliko radili pod Krcmom.
Da li uopšte znamo idealnih 11
Povratak povrijeđenih
Stvaranje tima je dug proces,ovo što sad osciliramo je po meni očekivano.
Skupit se,od igrača pa do nas,skupljati bodove pa vidjeti na zimu gdje smo i šta smo.
Usput,dijelimo prvo mjesto i igramo tri zaredom doma,ne znam sto pljujete po svemu.
Samo još čekam da Bogija okrive za golove,stručnjaci.
Za nadati se da ce izaci sve na dobro. Da su i igraci naucili nesto, da je i Oda mudriji u odnosu na zadnji mandat, i da ce se sve poslozit kako treba. Uz nasu bezrezervnu podrsku naravno.
Za sada ima puno vise pluseva, od nekoliko zaista odlicnih partija do sansi Dacicu i Osmanovicu. Tako treba i nastaviti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:06 pm

jel' moguće da nigdje nema kompletne slike naše tribine jučer snimane iz drugog ugla? osim ramovićevog storya iz ćoška uslikanog ništa ne nađoh.
majku vam novinarsku.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:11 pm

Gledam sada ovaj izvjestaj. Pa ljudi dragi bilo je masa uigranih akcija, opet sa Odom igramo najljepsi fudbal ubjedljivo. Jedino sto je falilo je trke, a to je do igraca.
Ja ovog Zeca ne kontam, opet se nasao 4 puta u 100% situaciji, od toga dao 1. Nit mi smrdi nit mirise, samo me nervira :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:17 pm

jedino :D
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:23 pm

i dva gola i dali tako, plus još jedna odlična šansa :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:25 pm

Joj umalo zaboravih, treba Vecu pohvalit. Dobar je pravo ovih posljednjih nekoliko utakmica. jucer je spasio dosta sansi.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:27 pm

CURVA je napisao/la:
pon sep 24, 2018 2:21 pm
cipiripi je napisao/la:
pon sep 24, 2018 1:29 pm
Lako je biti general poslije bitke, pa cu se osvrnuti na jos jednu cinjenicu.

Da sam bio na Odinom mjestu ja bih juce u drugom poluvremenu izveo Krpica i prebacio Zeca u spic napada. Razlog je taj sto su oni imali dvije bandere koje su cuvale Krpica a jedna od tih bandera Isakovic izjavi da mu je teze igrati protiv brzih igraca.

Mi smo juce trebali spustiti loptu i igrati od noge do noge bez bespotrebnih centarsuteva gdje je svaki Isakovic rascistio prije Krpica.
To mi nikako jucer nije bilo jasno dva jablana da veca ne mogu biti I mi svaku smo loptu dizali :zid:
i opet smo dali dva gola glavom nakon centaršuteva :r
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:33 pm

Gg nakon zrijeba objavi na fb “Sarajevo na nezgodnom gostovanju” a ja mislim u sebi super idu u Mostar/Siroki kad ono opet ferderalac haha..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:36 pm

I vratili se dva puta nakon zaostatka što je ranije baš bilo rijetkost...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:46 pm

salle86 je napisao/la:
pon sep 24, 2018 2:36 pm
I vratili se dva puta nakon zaostatka što je ranije baš bilo rijetkost...
i protiv sarajeva se vracali dva puta :) nije sve tako crno... ali... uvijek ima ali...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 2:53 pm

Jel Vranjes oporavljen?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:01 pm

Zbog jucerasnje baklje dobijamo 1k kaznu, pa dokle vise ljudi. Ne treba nam jos dodatni troskovi zbog nicega!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:02 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 24, 2018 2:53 pm
Jel Vranjes oporavljen?
Juce sam ga vise puta spominjao kao i Arezinu, prerano otpisani kad pogledas trenutne povrede.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 3:04 pm

Sto rece sliskovic za bilbiju isto je i kod nas za zeca, realizacija na nivou ne federalne nego kantonalne lige... ne do Allah samo da se Krpa povrijedi... krv na oci bi mi isla...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot], salle86 i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija