Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:15 pm

Gledam Odinu prvenstvenu statistiku. Vodio nas 8 kola, 4 kući i 4 na strani. 5 pobjeda, 3 remija. 18 bodova. Gol-razlika 16-6 Pobijedili: Zrinjski, Zvijezdu 09, Tuzlu C, Šriroki i Radnik. Remi: Sarajevo, Krupa MDK. U 4 utakmice nismo primili gol (Zrinjski, Tuzla C, Široki i Radnik).

Idemo dalje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:17 pm

Daris_ je napisao/la:
ned sep 23, 2018 10:04 pm
ne znam nesto nam ne ide ova nedjelja i prakticki zatvaranje kola..kad znas da moras dobiti da se vratis na prvo mjesto i tako to..znam da su i ove lavordzije dugo vremena zadnji u kolu igrali..i imali more kikseva tad..sad svaku haman subotom igraju..a mi smo poznati ko mentalno "jaki"..ko ce ga znati..svakakve zajebancije igraju ulogu u ovom cudu od lige..
Tako je prije par sezona kad je Rijeka bila prvak , savez im namjestao da igraju utakmice iza Dinama a Dinamo im tako nabijao pritisak i uspjeli su izdržati. Nadam se da cemo i mi, mada mislim da bi trebali početi miksati termine pa nije bogom dato da mi svaku igramo nedeljom i to zadnju i evo sad u srijedu nocnu.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:18 pm

Dosta je izanalizirana utakmica od jučer od strane forumaša i manje više to je tako nekako kako je i navedeno. Ova me utakmica od jučer malo podsjetila na onu protiv mrtvog Viteza prošle godine kad smo jedva izvukli bod, bilo je 1:1 i to mi ganjali rezultat i bili nadigrani od najmrtvije ekupe u ligi. To samo mi možemo. Mladost nije toliko mrtva ekipa kao ovi naravno ali recimo da nije ni Sevilla.
Ovo sve jako frustrirajuće djeluje i predstavlja opasan ples po živcima navijača. Šta je razlog uopće?
Pa po meni u posljednje vrijeme svi su iz nekog razloga, kompleksa, k.rca-palca naloženi da dobro igraju protiv nas.Kod nas il kod njih, svejedno. Imaju dobro suđenje pa im se može. Najveći smo klub i nabijamo im komplekse onda svi jedva čekaju utakmicu protiv nas da liječe komplekse. Isto je recimo u Španiji. Real daje 100 % na svakoj tekmi, da ne daje kurko bio ikog dobili jer svi drugi igraju 200% protiv njih.
Ovdje pojedini igrači biraju utakmice koje će odigrati da valja. Jebeš livade i kukuruzišta doboja kraj Kaknja , odoh ja čuvati nogice da bih zabio gol u srijedu na Grbavici protiv Slobode, na gotivnom terenu a da me svi vide. Ova je utakmica pokazala šta znači zalaganje na terenu, pa tako ispada da su Vranješ i Arežina neopravdano izostavljeni a mi bez Bogija nemamo odbrane. Jučer Shorty prilazi tribini u nekoliko navrata i energično diže ruke da podigne tribinu na noge, a raja mu plješće. Lik je najveći šminker u klubu u civilci, pravi maneken ali je najveći ratnik na terenu, sav izderan, izudaran, trava po glavi, licu. Igra ko mašina u posljednje vrijeme, To je Željo. To zalaganje, taj trk, urlik, vrisak. Nema ovdje bodova i hljeba sa pederlukom i kurvalukom po terenu. To ljudima mora biti jasno.
Jučer smo odigrali katastrofalno, činjenica, jedna od najgorih utakmica u zadnje vrijeme, ali Bože moj. I to je Željo i takav se voli i podržava 100 %. Zna se gdje su svi bolesnici u srijedu u pola 9, već odbrojavamo, jbg priznajem.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:21 pm

Ivan servira loptu Krpicu koju mu Velic odbrani, pa servira Zecu volej, pa Zajimu dijagonalu koju nije znap primiti i na kraju dobar pas za asistenciju stevanovica za Zeca. Da je Blagojevic bilo sta slicno uradio donijeli bi 3 boda. Ali ne, zasticeniji je od polarnog medvjeda a vamo seri po svima, od Sinise do Ivana. I kakvi vise halali malom Sabanu, druga mu je sezona, nema vise izgovora mlad je i slicno. Ako misli nesto napraviti od sebe napravice sada, pa ili ce biti novi Gojak ili novi Dado.
I stvarno je smorila taktika dodaj Pavicu/ Stevanovicu i oni nek nabacuju dole. Cim je Zajim proigrao zadnjih 15 minuta napravili smo im niz sansi probijanjem strane.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:25 pm

Minjore je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:21 pm
Ivan servira loptu Krpicu koju mu Velic odbrani, pa servira Zecu volej, pa Zajimu dijagonalu koju nije znap primiti i na kraju dobar pas za asistenciju stevanovica za Zeca. Da je Blagojevic bilo sta slicno uradio donijeli bi 3 boda. Ali ne, zasticeniji je od polarnog medvjeda a vamo seri po svima, od Sinise do Ivana. I kakvi vise halali malom Sabanu, druga mu je sezona, nema vise izgovora mlad je i slicno. Ako misli nesto napraviti od sebe napravice sada, pa ili ce biti novi Gojak ili novi Dado.
I stvarno je smorila taktika dodaj Pavicu/ Stevanovicu i oni nek nabacuju dole. Cim je Zajim proigrao zadnjih 15 minuta napravili smo im niz sansi probijanjem strane.
Pa dobro, nekima je Ivan i prošlu bio loš. Meni sasvim OK. Podijelio more dobrih pasova, ne onih samo da dodam, nego uvijek izbaci igrača kod gola.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:30 pm

Lista strijelaca i asistenata poslije 10.kola:

Strijelci:
Sulejman Krpić 7
Asim Zec 3
Dženan Zajmović 2
Filip Arežina, Ivan Čurjurić, Stojan Vranješ, Matej Rodin, Semir Dacić 1

Asistenti:
Siniša Stevanović 4
Antonio Pavić 3
Mladen Veselinović, Jovan Blagojević 2
Ivan Čurjurić, Sulejman Krpić, Dženan Zajmović, Asim Zec 1

Dva kartona do suspenzije:
Arežina (1), Osmanković (1), Bakrač (1), Hajdarević (1), Šabanadžović (4)

Jedan karton do suspenzije:
Bogičević (2), Čurjurić (2), Krpić (2), Pavić (2), Stevanović (2), Vranješ (2)
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon sep 24, 2018 12:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:31 pm

Vranješa protiv Slobode hehehe
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:32 pm

Minjore je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:21 pm
Ivan servira loptu Krpicu koju mu Velic odbrani, pa servira Zecu volej, pa Zajimu dijagonalu koju nije znap primiti i na kraju dobar pas za asistenciju stevanovica za Zeca. Da je Blagojevic bilo sta slicno uradio donijeli bi 3 boda. Ali ne, zasticeniji je od polarnog medvjeda a vamo seri po svima, od Sinise do Ivana. I kakvi vise halali malom Sabanu, druga mu je sezona, nema vise izgovora mlad je i slicno. Ako misli nesto napraviti od sebe napravice sada, pa ili ce biti novi Gojak ili novi Dado.
I stvarno je smorila taktika dodaj Pavicu/ Stevanovicu i oni nek nabacuju dole. Cim je Zajim proigrao zadnjih 15 minuta napravili smo im niz sansi probijanjem strane.
Gojak sigurno neće biti,jer on u svojoj igri nema bezobrazluka i muda koja Gojak ima..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:35 pm

avlami97 je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:15 pm
Gledam Odinu prvenstvenu statistiku. Vodio nas 8 kola, 4 kući i 4 na strani. 5 pobjeda, 3 remija. 18 bodova. Gol-razlika 16-6 Pobijedili: Zrinjski, Zvijezdu 09, Tuzlu C, Šriroki i Radnik. Remi: Sarajevo, Krupa MDK. U 4 utakmice nismo primili gol (Zrinjski, Tuzla C, Široki i Radnik).

Idemo dalje.
Sta ce Oda,vatrogasac obicni.Pojma frajer nema,cek samo da vidis kakav ce biti kako prvenstvo bude odmicalo!? ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:41 pm

Ma dobar je nama bodovni saldo ali brine sto je ocito da lagano padamo iz kola u kolo.. Par tekmi eksta a onda pomalo licimo na Zelju iz prosle dvije sezone..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:43 pm

Dado Sadikovic je juce pored malo Sabana i Blagojevica izgledao kao Mesi nista mu nisu mogli (e to je taj voljni momenat) svi znamo kolika je frajer taraba ali je juce pojeo sredinu terena.

Nama u svakoj utakmici trebaju borci, pa mali Dacic i Hasanovic kada su usli na svoju borbenost i zelju za dokazivanjem su ubrzali ritam utakmice i donijeli nam izjednacenje.

Sve dok igraci ne shvate za koga igraju (kao sto je i Odovic istakao) nama ce se desavati ovakvi kiksevi.

Sramota je da onoliko raje dodje i da ih bodri a oni ko najvece p.icke odigraju i niko im nije uputio ni jednu psovku sta vise dobili su podrsku na kraju utakmice.

Mislim da ako se ovako nesto jos jednom ponovi da treba ozbiljno popricati sa igracima, ili cete igrati kako treba ili kupite prnje i odlazite iz svetinje.

Odi maksimalna podrska i ako treba neka gura juniore a ostali neka ohlade malo m.uda na klupi i neka vide da su nezamjenjivi.

Jos jedna jako bitna stvar do kada ce Zaimovic igrati za sebe a ne za ekipu i kada ce Zec pokusati i uspjeti nekoga proci 1 na 1.
Alea iacta est!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:45 pm

zec ne zna ništa s loptom i to do truda nije. a ni do brzine, svakako.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:49 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:41 pm
Ma dobar je nama bodovni saldo ali brine sto je ocito da lagano padamo iz kola u kolo.. Par tekmi eksta a onda pomalo licimo na Zelju iz prosle dvije sezone..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Izvini,ali ne slazem se nikako s tobom.Daj mi, molim te, argumentuj u cemu to mi pocinjemo liciti na ranije sezone?
Jel to aludiras da nemamo apsolutno nikakvu igru i da nam je misaona imenica napraviti 1 sansu na utakmici?Ako ne,onda kao navijac Zelje trebas znati da nam je od Ode,pa sad evo opet do Ode igre bila NIKAKVA,sto uopste nije slucaj sa danasnjom ekipom.Problem ovog tima je sto igra 60-70 minuta i ima rupu od 20min u svojoj igri koju protivnici koriste.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:54 pm

Minjore je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:09 pm
KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon sep 24, 2018 8:57 am
Interesantno je kako svi vidimo razlicito, po meni Ivan najlosiji nas pojedinac, u defanzivi stoji ispred krpica, masa izgubljenih nekih poprecnih lopti, bez konkretnog ucinka naprijed..
Vezni red dosta los, a po meni Anel je "zrtva" lose igre Ivana i Jovana koji su se kontantno krili...
Pa koju si ti utakmicu gledao
Boca- River
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:54 pm

Zec neka bude napadač ili pozicija smetala.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:55 pm

Naime, golman Luka Bilobrk ima odraditi još jednu utakmicu zbog crvenog kartona u duelu Kupa protiv Željezničara.

phpBB [video]


Za ovo udaranje bez lopte na 8:45, samo 2 susreta suspenzije :placeodsmijeha: Ja levat očekivao najmanje 4 tekme. Znači ista suspenzija kao i za Bakračev crveni. U Savezu se svima nahebem matere.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:10 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:54 pm
Minjore je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:09 pm
KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon sep 24, 2018 8:57 am
Interesantno je kako svi vidimo razlicito, po meni Ivan najlosiji nas pojedinac, u defanzivi stoji ispred krpica, masa izgubljenih nekih poprecnih lopti, bez konkretnog ucinka naprijed..
Vezni red dosta los, a po meni Anel je "zrtva" lose igre Ivana i Jovana koji su se kontantno krili...
Pa koju si ti utakmicu gledao
Boca- River
Respect
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:19 pm

LARSSON je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:25 pm
Minjore je napisao/la:
pon sep 24, 2018 12:21 pm
Ivan servira loptu Krpicu koju mu Velic odbrani, pa servira Zecu volej, pa Zajimu dijagonalu koju nije znap primiti i na kraju dobar pas za asistenciju stevanovica za Zeca. Da je Blagojevic bilo sta slicno uradio donijeli bi 3 boda. Ali ne, zasticeniji je od polarnog medvjeda a vamo seri po svima, od Sinise do Ivana. I kakvi vise halali malom Sabanu, druga mu je sezona, nema vise izgovora mlad je i slicno. Ako misli nesto napraviti od sebe napravice sada, pa ili ce biti novi Gojak ili novi Dado.
I stvarno je smorila taktika dodaj Pavicu/ Stevanovicu i oni nek nabacuju dole. Cim je Zajim proigrao zadnjih 15 minuta napravili smo im niz sansi probijanjem strane.
Pa dobro, nekima je Ivan i prošlu bio loš. Meni sasvim OK. Podijelio more dobrih pasova, ne onih samo da dodam, nego uvijek izbaci igrača kod gola.
Dacic, Zajim i Blagojevic su pravili dar-mar pred kraj utakmice kad smo stisnuli. Lopta im se zalijepi za nogu, kratki pasovi na malom prostoru prepunom protivnickih igraca. Treba nam sto vise takve igre.
Cuka je odlican dok fizicki ne padne, zato se odmah mora mijenjati, Dacic vec pokazuje da moze iznijeti trkacki, ali i strasno dobro igra nogom. Kao i Ramovic, cesto ce uletiti u protivnicki sesnaesterac, kada primi loptu odmah hita naprijed.

Jedan od vecih problema u ekipi je Zec. Ja bih do oporavka drugih krila u drugom poluvremenu ubacivao Eldara Sehica. Nema nista od njega na beku za sada, prezahtjevno je za momka, guraj ga na poziciju desnog krila gdje odlicno igra. Zec moze biti koristan igrac, ali nije kalibar za stalne prve postave.

Za ovakvo gostovanje idealan je bio razbijac u vidu Hajdarevica, ali steta pa je bio bolestan. Saban je dobar za protivnike tipa Sirokog, Krupe. Dobro je i sto Osmanovic dobija minute.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:20 pm

kad izgubite loptu u punom šprintu se vraćajte i pokrivajte ako ne možete svog igrača pokrij prvog slobodnog bez pratioca, u duele ulazite maksimalno agresivno, po cijenu kartona pičke jedne malene!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 1:29 pm

Lako je biti general poslije bitke, pa cu se osvrnuti na jos jednu cinjenicu.

Da sam bio na Odinom mjestu ja bih juce u drugom poluvremenu izveo Krpica i prebacio Zeca u spic napada. Razlog je taj sto su oni imali dvije bandere koje su cuvale Krpica a jedna od tih bandera Isakovic izjavi da mu je teze igrati protiv brzih igraca.

Mi smo juce trebali spustiti loptu i igrati od noge do noge bez bespotrebnih centarsuteva gdje je svaki Isakovic rascistio prije Krpica.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], ublehas i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija