Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:25 am

zadnja 3 gola smo zabili glavom, i sva 3 puta asistirao Stevanovic, raduju me njegove asistencije, ali ovo da smo zadnje golove samo glavom postizali i nije za pohvalu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:27 am

Valjaju se u Juventusovi igraci kada treba.. To je sastavni dio fudbala.. Ide i meni na neku stvar ali je tako..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:28 am

MATORI je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:18 am
avlami97 je napisao/la:
pon sep 24, 2018 10:04 am
ChWilla je napisao/la:
pon sep 24, 2018 9:57 am
i svi su skontali da kad mi dobro igramo i nametnemo pritisak legnu i glume povrede da izgubimo momentum. a nama je to ispod dostojanstva kad nas stisnu. kao gdje ćeš to.
Igračima dati upute. Kada vodimo u sudijskoj nadoknadi Veca treba samo da legne u kaznenom prostoru, jer tada se igra mora prekinuti. :D Primjer- Velić MDK. To sudija nenadoknađuje. :ganja: Naši igrači "moraju" pasti kada dođe do kontakta, jer im sudija nikada neće svirati faul, ako ostanu na nogama. Svi se drugi ispraksirali, a mi k'o amateri :D
Ljudi !
Nemojte da se valjamo!!!
Nismo mi Mladost DK, ni Travnik, ni Vitez, ni pi.da materina, već ugledan klub sa 100 godina tradicije.
Ovo ugledan - ne znam dokle će trajati sa ovim hadumima koji taj ugled rasprodaju iz sedmice u sedmicu.
Umjesto da poslije 30-40 minuta vodimo sa dva razlike....sad pomagamo što se oni valjaju.
A hoćemo titulu, odustajemo od kupa da bi odmarali igrače - pa odigramo za goli k.urac.
Ne može trener zavesti red - čitaj disciplinu bez apsolutne JAVNO DATE podrške uprave.
A ne danas podrška treneru...poslije tri dana noga tom istom treneru.
Potrošit ćemo tako i Odu - i šta onda, dovesti opet nekog diletanta koga je neko nafalio?
Najradije bih lajao na zvijezde ko' ker!
Odovic je dobio ugovor na dvije godine, ima apsolutnu podrsku svih clanova uprave i navijaca, nece Misimovic izlazit svake sedmice u Avazu i govorit "Odovic ima nasu podrsku". Mi smo izgubili dva boda jer su Saban, Blagojevic i oba stopera usli u ovu utakmicu preko neke stvari. Idemo dobit Slobodu prije toga navijamo za X na Kosevu i to je to
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:31 am

ChWilla je napisao/la:
pon sep 24, 2018 7:46 am
ali ivan stvarno ne može dugo. možda bi već sad bolje bilo da dacić starta a on ulazi u 65. umjesto obratno.
haman nešto ala marković
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:37 am

Okolele je napisao/la:
pon sep 24, 2018 10:11 am
Ova Mladost će npr sad protiv Zrinjskog izgledati kao neka amaterska ekipa..Ne zato što su loši nego zato što im Zrinjski neće dopustiti da igra...Sve dok mi puštamo da nam protivnik diktira igru patićemo se protiv ovakih ekipa..
Tako je, al neka mi samo kukamo kako sve tekme namjestene...ja eto 1 4 namjesteno ili 0 1 gdje zrinja jedva dobi al jok namjesteno je to a radnik se bas borio..nama su uvijek drugi krivi
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:38 am

A moze li bit razlog slabe igre to sto su bekovi katastrofalno pokrivali svoje igrace u polju pa je cesto u sredini bilo 5 na 3?? Jbg ovo ne mozemo saznati jer evo i da pitas Odovica kako i zasto je odigrano onako kako jeste, nece znati objasniti kao ni 99,9 % trenera kod nas. Zato "odokativno" je Stevanovic igrac utakmice a sredina popusila foru

Ne znam da li Zeljo ima analiticki odjel gdje se statisticki pokazatelji individualnih i timskih performansi analiziraju... poprilicno sam siguran da nema.
U ovakvim situacijama gdje je objasnjenje dobre igre "kliknulo" igracima, statistika bi mogla dati prave razloge dobre igre kako bi se takvi primjeri mogla cesce preslikavati, a oni losi izbjegavati.

U kosarci pogotovo u NBA ovo je obaveza kada se analiziraju utakmice, na taj nacin da se igraci bukvalno dovode u situacije gdje su najefikasniji po ekipu.
U Zelji recimo mogli bi gledati da Curjuric najcesce asistira sa odredjenog dijela terena, ili da Zajmov dribl8ng najcesce prolazi u odredjenim situacijama, a u nekim ne prolazi nikako, da Blagojevic kada povuce loptu naprijed kroz linije odbrane mi 70% vise dolazimo u prilku za gol, koliko cesto napadamo kroz sredinu a koliko kroz krila, koliko cesto i koji stoper salje duge precizne lopte, i tako dalje....

Ovo su nevjerovatno korisni podaci do kojih nikada kao do sada nije bilo lakse doci. Pomocu njih bi mogli doci do stvarnih razloga a ne "odokativnih" zasto je nesto tako kako jeste.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:40 am

Kospa je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:38 am
A moze li bit razlog slabe igre to sto su bekovi katastrofalno pokrivali svoje igrace u polju pa je cesto u sredini bilo 5 na 3?? Jbg ovo ne mozemo saznati jer evo i da pitas Odovica kako i zasto je odigrano onako kako jeste, nece znati objasniti kao ni 99,9 % trenera kod nas. Zato "odokativno" je Stevanovic igrac utakmice a sredina popusila foru

Ne znam da li Zeljo ima analiticki odjel gdje se statisticki pokazatelji individualnih i timskih performansi analiziraju... poprilicno sam siguran da nema.
U ovakvim situacijama gdje je objasnjenje dobre igre "kliknulo" igracima, statistika bi mogla dati prave razloge dobre igre kako bi se takvi primjeri mogla cesce preslikavati, a oni losi izbjegavati.

U kosarci pogotovo u NBA ovo je obaveza kada se analiziraju utakmice, na taj nacin da se igraci bukvalno dovode u situacije gdje su najefikasniji po ekipu.
U Zelji recimo mogli bi gledati da Curjuric najcesce asistira sa odredjenog dijela terena, ili da Zajmov dribl8ng najcesce prolazi u odredjenim situacijama, a u nekim ne prolazi nikako, da Blagojevic kada povuce loptu naprijed kroz linije odbrane mi 70% vise dolazimo u prilku za gol, koliko cesto napadamo kroz sredinu a koliko kroz krila, koliko cesto i koji stoper salje duge precizne lopte, i tako dalje....

Ovo su nevjerovatno korisni podaci do kojih nikada kao do sada nije bilo lakse doci. Pomocu njih bi mogli doci do stvarnih razloga a ne "odokativnih" zasto je nesto tako kako jeste.
Imaju analize utakmica.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:43 am

ja nisam vidio da su bekovi katastrofalno pokrivali svoje igrače. zajma jesam, i tu ima krivice za dosta njihovih akcija, naročito za prvi gol. zec onako...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:44 am

bogi je napisao/la:
pon sep 24, 2018 10:42 am
Nije problem da puštaš protivnika da igra, samo ga usmjeri da igra u pravcu u kojem ti želiš da igra. Moramo se odvkinuti "metropola" mentaliteta, koja ba metropola ? Metropola puna seoskog mentaliteta, malo je prave raje u šeheru. Utakmica nikad neće ovisiti od jedne ekipe, jer svi smo svjesni da se i druga ekipa želi nešto pitati.
odlično
glavna nam je furka svima "metropola, šeher"
koga bolan danas boli tuki gdje si rođen, gdje živiš, gdje radiš...kad je država dno dna gdje i ovi iz metropole su u govnima ko i ovi koji nisu iz ne, ali eto furka je biti u manjim govnima valjda
ne vidim razlog što bi se neko ko je iz kaknja sklanjao tebi jer si iz sarajeva, već baš obratno njima i jeste cilj dati 120% da dokažu kako jesu možda sa sela ali da nisu za popišati

dok sa druge strane imamo ove iz metropole, igrače a bgm i navijače. pa igrači misle da mogu hodajući brže stići do lopte od ovog što trči iz kaknja, da ne mora skakati i sl.
navijači opet misle da su samo oni najpametniji, sve znaju, bolje od trenera, bolje bi igrali na terenu...

u glovalu čitav post fenomenalan
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon sep 24, 2018 11:50 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:48 am

Opet na pitare ide desetkovana ekipa, Široki ovaj put bez Čabraje i Matića i Bilobrka na golu. Oni su stvarno cigani oni mrtvi. Ili im dodje ekipa u padu forme ili nema pole ekipe. Ili ipak taj dan nema motiva neka ekipa (čitaj: skine gaće)... Sloboda će se nafurati maximalno na Grbavici. Ja očekujem remi.

P.S Očekujte patnju na Grbavici skoro svaku tekmu, jer svaka ekipa u ovoj ligi je u pet deka, a na onakvom terenu, odjednom svi igraju fudbala. Ekipa koju je Odovic vodio prije par godina, dobro je se sjecamo, je imala srce šampiona. Žalim za onim vremenima !!!

SINANE VRATI SE !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:51 am

Kako ide hibrid? Ima li kakvih novijih slika?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:52 am

čabraja svakako ne pokazuje ništa u zadnje vrijeme, kvesić je prešao skroz na krilo ispred markovića. matić im jeste ponajbolji igrač na sredini, to nema govora.
gradi željo boli te *****
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:53 am

@zubanovic89
Da ponovim - bilo je trenera kod nas koji su dobili nogu tri - četiri dana poslije date podrške....
Što se Juventusa tiče....umjesto odgovora...IMA U NAŠOJ LIGI klubova koji se pri dobrom (za sebe) rezultatu ne valjaju.
A dobro stoje na tabeli.
Neću dalje.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:54 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:51 am
Kako ide hibrid? Ima li kakvih novijih slika?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Nadam se da kisa ne smeta radovima
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:56 am

Omar500 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:51 am
Kako ide hibrid? Ima li kakvih novijih slika?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Nadam se da kisa ne smeta radovima
Ima ona masinerija strehu :D Ne bi trebalo da joj kisa smeta..

@MATORI
Koje su to ekipe? Mozda mi i pitari.. Da smo se mi malo sjetili valjati protiv Zrinjskog na 0:3, sad bi se pricalo kako da odbranimo titulu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon sep 24, 2018 11:56 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 11:57 am

Nisam jucer mogao da pisem nista tako mi je tesko palo, samo cu reci jos jedna sramota u niz. Naredne tri utakmice ako ne mogu 9. bodova uzeti i to na nasem terenu onda ne znam stvarno sta je problem.

Ista ova Maldost nece znati centra proci kad im dođu Sarajevo, Zrinjski, to je jednostavno tako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:02 pm

Elegant je napisao/la:
pon sep 24, 2018 11:57 am
Nisam jucer mogao da pisem nista tako mi je tesko palo, samo cu reci jos jedna sramota u niz. Naredne tri utakmice ako ne mogu 9. bodova uzeti i to na nasem terenu onda ne znam stvarno sta je problem.

Ista ova Maldost nece znati centra proci kad im dođu Sarajevo, Zrinjski, to je jednostavno tako.
Samo pobieda nas drzi na vrhu, pitice ce mlatnut Siroki bez ikakvih problema, ono je mrtva ekipa koja nasim juniorima nije mogla parirati u polju.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:09 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon sep 24, 2018 8:57 am
Interesantno je kako svi vidimo razlicito, po meni Ivan najlosiji nas pojedinac, u defanzivi stoji ispred krpica, masa izgubljenih nekih poprecnih lopti, bez konkretnog ucinka naprijed..
Vezni red dosta los, a po meni Anel je "zrtva" lose igre Ivana i Jovana koji su se kontantno krili...
Pa koju si ti utakmicu gledao
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:12 pm

Nazad su svi vezni bili katastrofa, bez iznimke..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 24, 2018 12:14 pm

Ova ista Mladost je nadigrala Slobodu na svom terenu i trebali je dobiti sa vise golova razlike, Gosk dobili lagano nakon preokreta, jucer smo ih vidjeli protiv nas.

Ocigledno da im je ovaj trener donio neku svjezinu, ne znam da ce nesto napraviti u Mostaru, ali mislim da ce za tri kola napatiti i pitare u Kaknju i svakog buduceg ko im bude gostovao na tom stadionu.

Nikada ih do sada ne dobismo dole, jucer se niz nastavio.

Izdrzati do reprezentativne pauze samo i onda nam se pojacava i roster svakako.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija