Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:28 pm

naravno da je do nas, ali nisu oni ni malo uradili, uopšte. po meni je tu negdje, obje ekipe su promašile dosta dobrih situacija. u prvom tri-četiri neometana šuta sa ruba 16, svaki put na isti fazon i svaki put lijepo izigrano. jedan od tih pogađa stativu prije prvog gola. prije njega isto imali jednu sličnu situaciju. pa kontra u drugom kad vedran vadi dva puta, jednom ono refleksno sa zemlje. još par izblokiranih kontri u zadnjem trenu. na kraju mujaga umjesto da ide u 1-1 oklizne se :D eto vidjećeš na pregledu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:31 pm

Najvise me boli sto odem u neko selo, sa 100 pasnjaka oko stadiona i ljudi nam pjevaju "mi se s vama igramo"...

Jednostavno nemamo dovoljan kvalitet da nadigramo protivnika... da li cemo "nadoci" ne znam, al mozemo i moramo bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:33 pm

mirzza je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:07 pm
i šta je sa Hajdarom?
meni evo trener iza trenera pravi iste greške. šaban je za tepiha. za neseljačke ekipe. danas ko manekenka kakva.
hare grize. udara. lomi. zuji. on je za seljakluka.
i osmanović me fakat oduševio. pokazo je više muda od cijele ekipe danas. počet i njemu veću minutažu. klasični čistač. jak ko stijena.
5 puta napisano,imao temperaturu nije nini bio u zapisniku. Da je bio zdrav igrao bi jer je Saban puno igrao i danas je pao ali po njemu se pljuje a pone Ivanu kojeg nema nigdje se šuti.
Po Zecu koji je jedini opasan danas bio, gol i onaj volej se pljuje a Krpica nigdje danas i kadja Krpic kao Lendra ne izmisli gol nas nema nigdje.
I fali igrača i fali krilo jer mi sada prostora za rotaciju nemamo za srijedu osim Hajdara.
Treba se maksimalno posvetiti regeneraciji ekipe i napeti se da se uzme Sloboda.
Puno pljujemo i stvaramo neprijatelje od svih pa tako je svaka ekipa puna naših ex igrača koji nas jedva čekaju potopiti.
Dado danas pokazao čiju je školu prošao. Onako je i u nasem dresu igrao. Bacao na usta po Tuzli i Grbavici.
što se ove mladosti tiče zaista djeluje da je svejedno. igrao je i dado prije tri godine za nas protiv njih na strani. pa nas tad isto ovako preslušaju i pojedu u duelima neki čijih se imena više ne sjećamo. nebitni po svim parametrima. on tad izgledao kao anel danas. prošle godine arežina u god modu na igrici, milivoje djeluje kao igračina, i tako dalje.

od njega čak još može biti igrač. ali prije da neće. njegova igra protiv standarda je, imajući protivnika u vidu, sami vrh igara bilo kojeg željinog igrača poslije rata. a onda dođu "obične" utakmice, i neko ko bi trebao povući, već biti vođa, uspostaviti pozitivni kontinuitet, neko ko sto posto ima talenat i kvalitet, samo se utopi opet u letargiju i sivilo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:35 pm

Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:31 pm
Najvise me boli sto odem u neko selo, sa 100 pasnjaka oko stadiona i ljudi nam pjevaju "mi se s vama igramo"...

Jednostavno nemamo dovoljan kvalitet da nadigramo protivnika... da li cemo "nadoci" ne znam, al mozemo i moramo bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ovo prvo gore mene najvise boli, ako hoces da budes veliki klub onda moraa ovakve tekme pa makar na silu dobiti. Svaki komentar danas iz Mladosti je mi smo trebali Zelju dobiti. Pa kako na osnovu cega?

Bit ce jos veci belaj sada u srijedu sa Slobodom koja nije nimalo losa ekipa pogotovo kako ih je preuzeo ovaj momak iz Svedske.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:39 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:31 pm
Najvise me boli sto odem u neko selo, sa 100 pasnjaka oko stadiona i ljudi nam pjevaju "mi se s vama igramo"...

Jednostavno nemamo dovoljan kvalitet da nadigramo protivnika... da li cemo "nadoci" ne znam, al mozemo i moramo bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ovo prvo gore mene najvise boli, ako hoces da budes veliki klub onda moraa ovakve tekme pa makar na silu dobiti. Svaki komentar danas iz Mladosti je mi smo trebali Zelju dobiti. Pa kako na osnovu cega?

Bit ce jos veci belaj sada u srijedu sa Slobodom koja nije nimalo losa ekipa pogotovo kako ih je preuzeo ovaj momak iz Svedske.
Sto kaze moja zena "Zeljo vam je k'o neko razmazeno dijete, ima sve a ne ponasa se lijepo"

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:41 pm

Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:39 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:31 pm
Najvise me boli sto odem u neko selo, sa 100 pasnjaka oko stadiona i ljudi nam pjevaju "mi se s vama igramo"...

Jednostavno nemamo dovoljan kvalitet da nadigramo protivnika... da li cemo "nadoci" ne znam, al mozemo i moramo bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ovo prvo gore mene najvise boli, ako hoces da budes veliki klub onda moraa ovakve tekme pa makar na silu dobiti. Svaki komentar danas iz Mladosti je mi smo trebali Zelju dobiti. Pa kako na osnovu cega?

Bit ce jos veci belaj sada u srijedu sa Slobodom koja nije nimalo losa ekipa pogotovo kako ih je preuzeo ovaj momak iz Svedske.
Sto kaze moja zena "Zeljo vam je k'o neko razmazeno dijete, ima sve a ne ponasa se lijepo"

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
To i jesu nasi igraci, doduse cast pojedincima.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:43 pm

De nek mi napise neko samo jednu ekipu koja se protiv nas nije naigrala?
Radnik nas voza po Grbavici,Krupa da ne pricam,Celik u Zenici pregazi itd...To govori da smo mi realno za 3-4 mjesto,ako i toliko.Sve preko su ova glupava navijacka nadanja da ce biti bolje,hoce al u k..rcu.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:44 pm

mirzza je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:07 pm
i šta je sa Hajdarom?
meni evo trener iza trenera pravi iste greške. šaban je za tepiha. za neseljačke ekipe. danas ko manekenka kakva.
hare grize. udara. lomi. zuji. on je za seljakluka.
i osmanović me fakat oduševio. pokazo je više muda od cijele ekipe danas. počet i njemu veću minutažu. klasični čistač. jak ko stijena.
5 puta napisano,imao temperaturu nije ni bio u zapisniku. Da je bio zdrav igrao bi jer je Saban puno igrao i danas je pao ali po njemu se pljuje a pone Ivanu kojeg nema nigdje se šuti.
Po Zecu koji je jedini opasan danas bio, gol i onaj volej se pljuje a Krpica nigdje danas i kadja Krpic kao Lendra ne izmisli gol nas nema nigdje.
I fali igrača i fali krilo jer mi sada prostora za rotaciju nemamo za srijedu osim Hajdara.
Treba se maksimalno posvetiti regeneraciji ekipe i napeti se da se uzme Sloboda.
Puno pljujemo i stvaramo neprijatelje od svih pa tako je svaka ekipa puna naših ex igrača koji nas jedva čekaju potopiti.
Dado danas pokazao čiju je školu prošao. Onako je i u nasem dresu igrao. Bacao na usta po Tuzli i Grbavici.
Radnika iz Hadžića ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:44 pm

Masinovodja je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:43 pm
De nek mi napise neko samo jednu ekipu koja se protiv nas nije naigrala?
Radnik nas voza po Grbavici,Krupa da ne pricam,Celik u Zenici pregazi itd...To govori da smo mi realno za 3-4 mjesto,ako i toliko.Sve preko su ova glupava navijacka nadanja da ce biti bolje,hoce al u k..rcu.
Nafakaši smo jbg
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:45 pm

mirzza je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:07 pm
i šta je sa Hajdarom?
meni evo trener iza trenera pravi iste greške. šaban je za tepiha. za neseljačke ekipe. danas ko manekenka kakva.
hare grize. udara. lomi. zuji. on je za seljakluka.
i osmanović me fakat oduševio. pokazo je više muda od cijele ekipe danas. počet i njemu veću minutažu. klasični čistač. jak ko stijena.
5 puta napisano,imao temperaturu nije ni bio u zapisniku. Da je bio zdrav igrao bi jer je Saban puno igrao i danas je pao ali po njemu se pljuje a pone Ivanu kojeg nema nigdje se šuti.
Po Zecu koji je jedini opasan danas bio, gol i onaj volej se pljuje a Krpica nigdje danas i kadja Krpic kao Lendra ne izmisli gol nas nema nigdje.
I fali igrača i fali krilo jer mi sada prostora za rotaciju nemamo za srijedu osim Hajdara.
Treba se maksimalno posvetiti regeneraciji ekipe i napeti se da se uzme Sloboda.
Puno pljujemo i stvaramo neprijatelje od svih pa tako je svaka ekipa puna naših ex igrača koji nas jedva čekaju potopiti.
Dado danas pokazao čiju je školu prošao. Onako je i u nasem dresu igrao. Bacao na usta po Tuzli i Grbavici.
nisam upratio da je napisano i 100.puta, tek sad čitam komentare :D
ivan je opet danas "odradio" svoje naprijed. par finih pasova koji su napravili višak, te onaj prodor i usra pasom za Zeca.on može odigrati poluvrijeme na nivou kad sve sabereš. on kad ne igra i kad imaš lošeg blagojevića mi gola moščanici nećemo dati.
krpić je danas čuvan vrhunski od dva seljačka štopera. čupao se hrvao ali jebiga, ne može nas svaku izvaditi. i sam isaković je rekao da voli čuvati ovakve štopere jer zna da je Bog u duelu.
Zec je bio loš. od njega driblinga i rješavanja 1 na 1 ne možeš očekivati da mu život visi o tome. opet glupa rješenja, vraćanja lopti nazad kamaru, gdje je mogao protrčati. ali opet kad vidiš zajmovića tek ti onda loše bude. jednom mu prođe prizemni centaršut na veselinovića na pecari i on sad zna i on je sad vrhunski odigrao. jest al u kurcu. kad će narednih deset utakmica driblat na isti, jedan jedini fazon, napraviti višak namjestiti se na lijevu i katastrofalno ubaciti! i svaki put isto. pročitani totalno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:46 pm

Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 8:23 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 8:03 pm
Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:55 pm


Ni jedan ni drugi nisu ništa fulili,da se razumijemo. Ne borimo se za opstanak, ali nas je nadigrala ekipa kojoj se predviđa borba za isti. Da nisi nikad pratio ovu ligu i neko te natjerao da gledaš utakmicu,ni po čemu nisi danas mogao skontati da su bijeli Željo,a da su crveni Mladost
A ja tebe evo pitam,jel to nesto cudno da u ovoj ligi,gdje SVI(bez obzira na ime i renome ekipe dovode igrace bez obestecenja),ekipa iz donjeg doma nadigra neku iz vrha??Apsolutno nije i sve dok neko ne pocne da ulaze i u ekipu i KUPUJE igrace,svi cemo biti u 5 deka i to je tako i tako je otkako postoji ova liga.
To sto se mi zovemo Zeljo je samo motiv vise protivniku.
Ok,upravu si. Nije do njih,do mene je što sam očekivao da ćemo pregaziti ovu Mladost. Eto vidjećemo ih slijedeće kolo kako su u 5 deka sa Zrinjskim
Ne mozes porediti Mladost kad igra u Kaknju i sad kad budu igrali pod Bijelim Brijegom..logicno da ce ih natamburati u Mostaru Zrinjski...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:46 pm

Masinovodja je napisao/la:De nek mi napise neko samo jednu ekipu koja se protiv nas nije naigrala?
Radnik nas voza po Grbavici,Krupa da ne pricam,Celik u Zenici pregazi itd...To govori da smo mi realno za 3-4 mjesto,ako i toliko.Sve preko su ova glupava navijacka nadanja da ce biti bolje,hoce al u k..rcu.
Dobro, ne bih ja bas tako rekao...

Cinjenica je da nismo igrali Bog zna sta u tim utakmica... al 3. 4. Mjesto je bas pesimisticno...

Pitari nisu nista bolji, poklopilo im se u par tekmi i odmah su prvaci svemira...

Razlika izmedju njih i nas je ta sto mi pljujemo i kada smo prvi a oni misle da su najjaci na svijetu...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:47 pm

Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:31 pm
Najvise me boli sto odem u neko selo, sa 100 pasnjaka oko stadiona i ljudi nam pjevaju "mi se s vama igramo"...

Jednostavno nemamo dovoljan kvalitet da nadigramo protivnika... da li cemo "nadoci" ne znam, al mozemo i moramo bolje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
mene više boli što se mi, kao eto iz glavnog grada qrca od države nečim qrčimo, mi metropola oni selo
a svi više manje u istim govnima
plus eto to selo nekih 30 minuta od tvog velegrada, ljudi onako rega, čak više mi psujemo i urličemo nego oni itd itd
a to zaje.bavanje mi se s vama igramo, djeca nemaju 3 pjesme moraju nešto pjevati...meni su čak u par trenutaka bili i simpatični, jer realno nije lahko to što oni rade, kad u svom gradu imaš klub u PL a opet više onih koji navijaju za protivnika...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:48 pm

Bogi vracaj se, sve ti je oprosteno.. :D
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:50 pm

Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:46 pm
Masinovodja je napisao/la:De nek mi napise neko samo jednu ekipu koja se protiv nas nije naigrala?
Radnik nas voza po Grbavici,Krupa da ne pricam,Celik u Zenici pregazi itd...To govori da smo mi realno za 3-4 mjesto,ako i toliko.Sve preko su ova glupava navijacka nadanja da ce biti bolje,hoce al u k..rcu.
Dobro, ne bih ja bas tako rekao...

Cinjenica je da nismo igrali Bog zna sta u tim utakmica... al 3. 4. Mjesto je bas pesimisticno...

Pitari nisu nista bolji, poklopilo im se u par tekmi i odmah su prvaci svemira...

Razlika izmedju njih i nas je ta sto mi pljujemo i kada smo prvi a oni misle da su najjaci na svijetu...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ja mislim da nam je najvaznije da ostanemo na tabeli u egalu do zimske pauze,onda dovesti prijeko potreba 2-3 kvalitetna igraca na skripavim pozicijama i pobit se za titulu.Sa ovim igrackim kadrom mi to ne mozemo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:51 pm

Ma ljudi ne treba ae crnjaciti sada evo Juve doveo Ronalda i koga sve jos pa nikoga nisu hladno dobili, mene najvise boli odnos igraca nista vise.

Vala Vranjes ima mjesta ovdje pa makar a pola sata...danas bi bolje odigrao od Sabana kako god.
Saban je do danas extra odigrao par tekmi i treba ga nastaviti forsirati na domacim tekmama i u gostima tamo gdje se moze igrati.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u ned sep 23, 2018 9:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:51 pm

Daris_ je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:46 pm
Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 8:23 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 8:03 pm

A ja tebe evo pitam,jel to nesto cudno da u ovoj ligi,gdje SVI(bez obzira na ime i renome ekipe dovode igrace bez obestecenja),ekipa iz donjeg doma nadigra neku iz vrha??Apsolutno nije i sve dok neko ne pocne da ulaze i u ekipu i KUPUJE igrace,svi cemo biti u 5 deka i to je tako i tako je otkako postoji ova liga.
To sto se mi zovemo Zeljo je samo motiv vise protivniku.
Ok,upravu si. Nije do njih,do mene je što sam očekivao da ćemo pregaziti ovu Mladost. Eto vidjećemo ih slijedeće kolo kako su u 5 deka sa Zrinjskim
Ne mozes porediti Mladost kad igra u Kaknju i sad kad budu igrali pod Bijelim Brijegom..logicno da ce ih natamburati u Mostaru Zrinjski...
Zrinjski bi njih danas natamburao i u Kaknju i na bilo kojem drugom terenu...to je tako,svidjelo se nekom ili ne. Svake godine imaju sigurne bodove od njih
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:52 pm

Durgo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:46 pm
Masinovodja je napisao/la:De nek mi napise neko samo jednu ekipu koja se protiv nas nije naigrala?
Radnik nas voza po Grbavici,Krupa da ne pricam,Celik u Zenici pregazi itd...To govori da smo mi realno za 3-4 mjesto,ako i toliko.Sve preko su ova glupava navijacka nadanja da ce biti bolje,hoce al u k..rcu.
Dobro, ne bih ja bas tako rekao...

Cinjenica je da nismo igrali Bog zna sta u tim utakmica... al 3. 4. Mjesto je bas pesimisticno...

Pitari nisu nista bolji, poklopilo im se u par tekmi i odmah su prvaci svemira...

Razlika izmedju njih i nas je ta sto mi pljujemo i kada smo prvi a oni misle da su najjaci na svijetu...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Oni odigraju 0-0 u Zennici i svrsavaju zato sto su zadnjih 15 minuta stvorili dvije sanse i imali igru..ja licno mislim da njima treba jedan samar samo da ih razjebe..a mislim da je za to kadar Siroki u srijedu..pa cak ako ne oni..onda Radnik..ovdje laprdaju ko da imamo -10...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:53 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned sep 23, 2018 9:48 pm
Bogi vracaj se, sve ti je oprosteno.. :D
Vratit će se Bogi za one što ga vole :D

Nego jeste li se nasikirali ? Vidim već se oprašta od titule i slično

komentar na tekmu: Previše ovisimo o Blagojeviću, previše smo jednodimenzionalni u napadu, kao navijači nemamo strpljenja nikako
eno headhunteri chelsea se oprostili od titule jebiga bilo 0:0 sa mrtvim west ham unitedom
a ako preneseš to na našu ligu otprilike to su te odlike ekipa i karakteristike
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 9:53 pm

Iskreno, sa Slobodom ce nam biti jako zeznuto. Ovaj im je usadio nordijski stil, trce k'o navijeni, igraju timski, vrse konstantni presing. Da smo fizicki mocni, ne bi me nimalo brinulo jer smo individualno kvalitetniji. Ali posto smo fizicki najnespremnija ekipa (profa nabijem te) bit ce velikih problema.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 281 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija