Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:50 pm

meni takodjer smeta kod ovih ekipa tipa mladost, krupe, radnika, sto protiv nas igraju napaljeni i nekad izvuku remi pa i pobjedu... dok protiv sarajeva i zrinjskog ce igrati revijalnu utakmicu i lagano izgubiti...
100/94/37/34 - i to je to!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:53 pm

Ma @jovane, to moramo uvijek ocekivati. Do nas je, nije do njih.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:55 pm

Bas tako, ne mozemo kukati zbog toga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:55 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:30 pm
Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:23 pm
Zildžović: "Prosuli smo bodove,žalosno je da su uspjeli postići dva gola"
Na šta smo spali...nikakvo ime više nismo u ovim našim okvirima,nikakvog respekta nema prema nama...
A na sta smo to spali,molim te??Jel se to mi borimo za opstanak zadnjih godina??
Pusti ba seljacine sta pricaju.Proslo kolo Ziziovic,sad ovaj papak.Jesu li nas dobili?Nisu,prema tome mogu da ga sisu i da se bore za opstanak.
Ni jedan ni drugi nisu ništa fulili,da se razumijemo. Ne borimo se za opstanak, ali nas je nadigrala ekipa kojoj se predviđa borba za isti. Da nisi nikad pratio ovu ligu i neko te natjerao da gledaš utakmicu,ni po čemu nisi danas mogao skontati da su bijeli Željo,a da su crveni Mladost
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:58 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:50 pm
meni takodjer smeta kod ovih ekipa tipa mladost, krupe, radnika, sto protiv nas igraju napaljeni i nekad izvuku remi pa i pobjedu... dok protiv sarajeva i zrinjskog ce igrati revijalnu utakmicu i lagano izgubiti...
Da naravno i ponosan sam sto je to tako. Svi znaju kad Željo dolazi. Najtrofejniji, najorganizovaniji, najveca baza navijaca, gradimo svoj dom, postojali u 3 drzave i trofeje osvajali. ekipama kao sto je Mladost pobjeda protiv Želje je ravna tituli. I uvijek ce biti tako. Mi moramo sebe gledati, dizati igru, a na zimu ciljano pojacati tim. Ne brinem ja titula je nasa. Odovic je znalac.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:59 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:50 pm
meni takodjer smeta kod ovih ekipa tipa mladost, krupe, radnika, sto protiv nas igraju napaljeni i nekad izvuku remi pa i pobjedu... dok protiv sarajeva i zrinjskog ce igrati revijalnu utakmicu i lagano izgubiti...
Ljudi imaju "prijatelje",mi smo odlučili da ih nemamo na taj način i ne treba se na to obazirati. Kada budemo imali ekipu da se ovi napale,a ti im složiš tricu u prvom poluvremenu,onda ovim ni svi prijatelji svijeta neće pomoći. Ono što je najveći crnjak u svemu tome je što mi i dalje nemamo ekipu,imamo skup igrača evo već četvrta sezona...jbg
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:01 pm

Svako ima pravo na gresku,od trenera pa do igraca. Ne treba ovdje zamjeriti nikome,mislim na raju koja pise i ljuta je. To je vise plod neke isfrustriranosti istim greskama iz sezone u sezonu,gdje nikako da naucimo na vlastitim iskustvima i izvucemo pouku. Padamo na istim stvarima. I onda ne treba cuditi kad i nekom navijacu pukne film pa napise da Oda sere konstantno isto iz tekme u tekmu,a nekako se ne ispravlja sve to na najbolji nacin. Uklonio je te neke igrace ,ali ispada da sad i drugih ima koji zaboravljaju za koga igraju.
Sa druge strane,opet ove dvije izmjene su unijele zivosti i oba ova momka sto su usla su odigrali dobro. Ima tekmi gdje se zaista vidi ogroman napredak,a onda opet dodje jedna ovakva tekma gdje ne znamo jesmo li dosli ili posli.
Imamo peh sa povredama,otpisujemo neke igrace,losa sprema,ali sve je normalno. Normalno i da smo ljuti jer te boli sto prospias bodove,a sutra ce ovakve ekipe prodavat ili gubit utakmice protiv konkurenata ,na nacin koji vrijedja ljudsku inteligenciju.
Meni samo jedna stvar bode oci. Evo taj nas strasni vezni red. Od kako im se odstrani konkurencija,oni su sve gori i gori . Dobro je Morzy to primjetio,hoces da znaju za koga igraju,a eliminises im konkurenciju. Boga mi dragog,ova dva momka sto su usla su vise pokazala nego komplet nas vezni red za 80 min. Ako ne racunamo par dobrih lopti Ivana. Saban,proslu najbolji,ovu nidje veze. To mi je i logicno,mlad je,ali sta je sa Ivanom i Jovanom. Zaim los u prvom ali u drugom par odlicnih prodora,Zec nula bodova.
Ova igra na centarsut i skok,nije ono sto Oda igra. A evo tako zabismo 5-6 golova i par tekmi dobismo tako.
Svima nam je krivo jbg,meni ne smeta toliko kad raja poludi zbog Zelje i kad u nervozi svasta kaze.Pa kaze to igracima i Odovic sam. Meni su gori ovi sto im je vazda dobro i sve im valja. Oni ili su na necemu ili su flegmani. Zato hajmo dobit ove 3 naredne. Pa ce valjda pitari kiksat jednu. Mladost ce zavrsit,ali nadam se da Radnik i Siroki mogu nesto uradit.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned sep 23, 2018 8:05 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:03 pm

Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:55 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:30 pm
Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:23 pm
Zildžović: "Prosuli smo bodove,žalosno je da su uspjeli postići dva gola"
Na šta smo spali...nikakvo ime više nismo u ovim našim okvirima,nikakvog respekta nema prema nama...
A na sta smo to spali,molim te??Jel se to mi borimo za opstanak zadnjih godina??
Pusti ba seljacine sta pricaju.Proslo kolo Ziziovic,sad ovaj papak.Jesu li nas dobili?Nisu,prema tome mogu da ga sisu i da se bore za opstanak.
Ni jedan ni drugi nisu ništa fulili,da se razumijemo. Ne borimo se za opstanak, ali nas je nadigrala ekipa kojoj se predviđa borba za isti. Da nisi nikad pratio ovu ligu i neko te natjerao da gledaš utakmicu,ni po čemu nisi danas mogao skontati da su bijeli Željo,a da su crveni Mladost
A ja tebe evo pitam,jel to nesto cudno da u ovoj ligi,gdje SVI(bez obzira na ime i renome ekipe dovode igrace bez obestecenja),ekipa iz donjeg doma nadigra neku iz vrha??Apsolutno nije i sve dok neko ne pocne da ulaze i u ekipu i KUPUJE igrace,svi cemo biti u 5 deka i to je tako i tako je otkako postoji ova liga.
To sto se mi zovemo Zeljo je samo motiv vise protivniku.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:03 pm

Jbg zapinju sta se tu moze, naši su odabrali jedini ispravan put. A to je da igrom trudom i zalaganjem idemo do kraja. I neka su, ne treba se nama niko sklanjati niti izvoditi druge ekipe protiv nas.

Odi puna i bezuslovno podrška i sve do kraja ZELJO nema predaje....
Država Željo
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:04 pm

Utakmica sa Slobodom već za dva dana - odličan razlog za naše igrače da kažu kako su još umorni od današnje utakmice ...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:09 pm

Sto rece AP poslije tekme, svi u drzavi su protiv nas, u svako selo koje dodjemo zapinjat ce igraci do kraja, i danas se to dokazalo. Al to i oni trebaju shvatiti pogotovo kad u sela ovakva budu dolazili u buduce.

Momci na terenu su na kraju dobili aplauz, ledja im ne okrecemo nikada. Braco samo zajedno mozemo do kraja.

Izgurati sto vise do repr.pauze, poslije se vraca Ramovic i bice oporavljeni Veseli, Jazvic. I sta je s Hajdarom?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:10 pm

Nije mi jasno kako pojedinci jedva cekaju kiks da pocnu pametovati.Ko god dodje da li trener ili igrac odmah se na pocetku popljuje i onda kasnije ako mu lose krene, odmah ide prica jesam ja rekao da on nije za nas.Pustite covjeka da radi, al jok vi bi i njega sad smijenili jer hocete Amara.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:17 pm

Pocrkaše nam igrači, počelo da im pozli. Onog kondicionog treba otjerati da ne umre neko.

Isto tako, nije lijepo da se prozivaju stariji i "neultras" ljudi i govori im se da na tvu prate Želju. Upravo da bi nas što više bilo na istoj tribini, a ne neutralnim.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:19 pm

Zeljo sampion
Željezničar ante portas !
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:23 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 8:03 pm
Morzhy je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:55 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:30 pm


A na sta smo to spali,molim te??Jel se to mi borimo za opstanak zadnjih godina??
Pusti ba seljacine sta pricaju.Proslo kolo Ziziovic,sad ovaj papak.Jesu li nas dobili?Nisu,prema tome mogu da ga sisu i da se bore za opstanak.
Ni jedan ni drugi nisu ništa fulili,da se razumijemo. Ne borimo se za opstanak, ali nas je nadigrala ekipa kojoj se predviđa borba za isti. Da nisi nikad pratio ovu ligu i neko te natjerao da gledaš utakmicu,ni po čemu nisi danas mogao skontati da su bijeli Željo,a da su crveni Mladost
A ja tebe evo pitam,jel to nesto cudno da u ovoj ligi,gdje SVI(bez obzira na ime i renome ekipe dovode igrace bez obestecenja),ekipa iz donjeg doma nadigra neku iz vrha??Apsolutno nije i sve dok neko ne pocne da ulaze i u ekipu i KUPUJE igrace,svi cemo biti u 5 deka i to je tako i tako je otkako postoji ova liga.
To sto se mi zovemo Zeljo je samo motiv vise protivniku.
Ok,upravu si. Nije do njih,do mene je što sam očekivao da ćemo pregaziti ovu Mladost. Eto vidjećemo ih slijedeće kolo kako su u 5 deka sa Zrinjskim
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:24 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:27 pm

drago nije nikome. ali to ne znači da treba pisati gluposti, a i da se ne vidi ko mahsuz čeka kiks, ko se mahsuz opet registruje, i tako dalje. ovo će u prvom poluvremenu riješiti onaj ko kupi. pa "napuni" 1-2 da ne bude ofirno. ostalo su priče za malu djecu. takva je liga.

imajući sve u vidu podjela bodova je realna. anel i jovan u tandemu katastrofalni, i to je zaslužno za otprilike sve njihove šanse. plus malo zajm što se ne vraća, ali ovo primarno. da anel inače ovako igra, e tad bi se moglo reći da ga guraju.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:40 pm

Išta da smo se potrudili uzeli bi ove...ali smo uspjeli da se potrudimo ništa. Nije istina da će ove uzeti glat samo ko ih kupi,loša su ekipa,napustilo ih 11 prvotimaca i 4 prve zamjene, ovo što ima skupilo se prekjučer. Ne treba davati alibi igračima da je X dobar zato što nije kupljeno,čestito potrčali nisu danas
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:41 pm

Pustite da prenoci. Od sutra mobilizacija za Slobodu!

JURIŠ ŽELJO!

PONAVLJAM Odi i Misketu puna podrška!

Morate biti svjesni da ne radimo sa sudijama i ekipama kao lazni i udbasi, tako da budite spremni da protiv nas ginu svi a da se pomenutim sklanjaju, ali bukvalno.

Naše je da ne padnemo pod ono naše, Oda mora imati podršku, i ima je od svakog od nas, i to svi znaju!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 8:43 pm

strašne rupe smo pravili.
ja ne znam dal' je Oda rekao da odbrana stoji ovako nisko, a veza visoko pa su rupe bile i po 10-15 metara. prelagano i na isti način su nam se šetali na dvadeset/dvadeset pet metara terena, dok smo mi morali ginuti da napravimo šansu, životom su branili gol. i onda damo dva gola kad najmanje očekuješ, kada najlošije izgledaš na terenu.
šteta fakat.. opet prosipamo glupe bodove. i opet invazija navijača ne bude popraćena rezultatom. mi najbolje igramo pred dvije milje kući i pred stotinu u gostima.
idemo dalje.
naredne tri kako znaju i umiju nek uzmu. da ispravimo ovo današnje sranje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija